Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szerintetek melyik a legjobb diéta, amelyik a leghatásosabb, és melyik a leghatásosabb sport a fogyáshoz? fórum

Szerintetek melyik a legjobb diéta, amelyik a leghatásosabb, és melyik a leghatásosabb sport a fogyáshoz? (beszélgetős fórum)


2010. jan. 29. 22:46
nem eszel semmit, nem iszol csak vizet, sokat idegeskedsz, rágod a rágógumit..
2009. jan. 5. 22:11
szénhidrátszegény diéta + futás
2008. jún. 30. 00:03

Sztem nincs ilyen, hogy "legjobb" "leghatásosabb".Melyik a hatásosabb: a kick-box,a súlyemelés, a tenisz, vagy az úszás?

Ezek a sikerdiéták (Atkins és tsai) sokmindenre nem jók, csak akkor lesz tartós eredmény, ha életmóddá válik az egészséges táplálkozás és a sport.

A lényeg, hogy hosszú időn át be tudd tartani, egészséges legyen és Neked hatásos.Ami nekem bejön, másnak nem, vagy nem bírja betartani.

Sportnál ugyanez: mindegy mit, csak rendszeresen, a szükséges intenzitással mozogj.

Hidd el, nincsenek csodák.

(mondjuk a hullahopptól, meg a tempós gyaloglástól lassabban fogsz lefogyni, mint heti 3 x másfél óra Kick-box+ 2 súlyzós edzés + 2 x 1 óra futástól, ezt tapasztalatból mondom:)))

2008. jún. 28. 13:19
A legjobb a FUTÁS!!! én már egy futópadot is beszereztem otthonra. Mindenkinek ajánlom!
2008. jún. 15. 21:55
Hát nekem a Béres Alexandrás tornák nagyon bejönnek, bár már van 2-3 hete hgoy nem csinálom rendszeresen, de amikor elkezdtem, akkor látványos, volt a hatás, inkább centikben, mint kilóban, de nekem az is nagyon jó volt!
2008. jún. 15. 09:56
Nekem a Norbi duci tréning jött be kézi és lábsúllyal. Közben magnót hallgaatok, mert nem igazán szeretem pasit.Nálam olvadnak a kilók ha minden nap csinálom
2008. jún. 15. 09:32

diéta: szénhidrátszegény, zsírszegény, minőségi fehérjére alapuló diéta


3 óránként enni, egyszerre keveseket, sok víz, tea, vitaminok


és sok sok aerob, zsírégető mozgás :) akár naponta is, aerob mozgásból soha nem elég...

2008. jún. 15. 09:30

saját tapasztalatom szerint a futás, kocogás és sok tempós gyaloglás, túrázás a legjobb zsírégető mozgás


az összes olyan mozgás, ami legalább 1 óra és zsírégető pulzusszámon megy alkalmas a hájtól való megszabadulásra. :)

2008. jún. 15. 09:24
Jah a torna lemaradt :P, én mivel csípőben széles vagyok, hullahoppozom, illetve megvetem az Ab King Pro néven ismert hasizom padot, nagyon jóó:)egyébként meg más testrészekre a legegyszerűbb feladatokat végzem, mint kitörés, egy kis súlyzózás, láb közé labda és szorít, kiváló belső combra, fenékre. Remélem segítettem!
2008. jún. 15. 09:08
lécci segítsetek

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook