Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mivel fixálhatnám a hajfestéket a hajamon, ha mosáskor nagyon fog? fórum

Mivel fixálhatnám a hajfestéket a hajamon, ha mosáskor nagyon fog? (tudásbázis kérdés)


6. lufi
2008. jún. 15. 07:50
Én londával festem, ahhoz van pakolás, csak az első két mosásnál szokott engedni a színből. Ja és a fodrászok általában sokkal erősebb festéket használnak. Amikor fodrász festi a hajam, akkor lenőni szokott, ha én festem itthon akkor pedig kikopik.
2008. jún. 14. 21:44
Köszi! Meg fogom próbálni.
2008. jún. 14. 21:40

minél erősebb balzsamot, vagy hajpakolást használj, ez regenerálja a haj szerkezetét, talán kevésbé fogja "ereszteni" a festéket.

én egyéb vegyszerekkel nem próbálkoznék, nehogy többet ártsak mint használjak.

esetleg legközelebb megemlíthetnéd ezt a fodrászodnak, hogy nagyon engedett a hajad színe mosáskor, de ha otthon magadnak fested akkor nem szokott.

3. molnárka (válaszként erre: 2. - Lexi018)
2008. jún. 14. 21:21
Ha viszont itthon festem Bellecolorral, akkor nem lesz fesrékes utána semmi.
2008. jún. 14. 20:46
szia!!!!hát sztem ezt semmivel sem tudod, egy pár mosás után már nem fog fogni.Sajnos nekem is festve van geszteneyebarnára, és nekem is nagyon ereszt a mosásnál a színéből. De ez ezzel jár sajna...
2008. jún. 14. 20:36

Mivel fixálhatnám a hajfestéket a hajamon, ha mosáskor nagyon fog?

A fodrászom festette, de nem fixálta szerintem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook