Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sikeres MLM hálózatépítők topicja fórum

Sikeres MLM hálózatépítők topicja (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
754. nutrilite (válaszként erre: 751. - Xr1000)
2010. okt. 15. 21:29
én nem reklámoztam semmit :)))
753. nutrilite (válaszként erre: 750. - Ninja88)
2010. okt. 15. 21:27

én?

szerintem , te nem tudod mi a különbség a passzívjövedelem és az MLM rabszolga között !

ha én felépítettem egy Smaragd üzletet, akkor ez megérdemelt jutalék, nem?

2010. okt. 15. 21:22
Jaj már! Miért kell olyan ellenségesnek lenni?
751. xr1000
2010. okt. 15. 20:41

Ilyenre vagy valami hasonlóra én is emlékszem bár csak halványan az ősidőkből... Az alapvető porbléma a képlettel az, hogy azt a smaragd üzletet először fel is kell ám építeni és az valljuk be nem egyszerű az itthon összesen 40 ezer regisztrált vásárlóval. Arról nem is beszélve, hogy ma arról beszélni, hogy ott, ahol sütteted a hasad nincs irodája a cégnek.... pont nektek??? :) na és akkor mi van??? létezik internet, webiroda, stb stb. ezt neked nem kell magyarázni....

Maga az ELV létezik, hogy ~2 hónapig ki is fizetik de ahhoz egy nagyon keményen összerakott csapat kell, hogy az alapvetően 1-6 havi forgású termékek(hangsúlyozom, az én időmben) vásárlásából NORMÁLIS forgalom legyen fenntartva a vezető távollétében is.

Alapvetően a mai napig kiállok az Amway mellet, mert rengeteget tanultam a rendezvényeken és kb mindenki ott tanulta meg az alapokat, azt viszont állítom, hogy NORMÁLIS pénzt nem sokan keresnek.

Ez az ÉN privát véleményem.

Vágyi Jenő sem az Amway-ból gazdagodott meg és ezt Ő mondja... Maga a cég JÓ és a termékek IS jók. Ez vitán felüli.

Az én privát véleményem szerint a komplett ajánlat nincs olyan csábító, hogy pl, nekem alternatívaként szóba jöhessen.

respect

750. Ninja88 (válaszként erre: 749. - Nutrilite)
2010. okt. 15. 17:33
Én ezt nem értem! Ha nincs személyes vásárlásod, se eladásod akkor miből lenne megérdemelt jutalékod? Szerintem nem vagy tisztába vele miket irkálsz.
749. nutrilite (válaszként erre: 748. - AirMan)
2010. okt. 15. 13:45

na igyál egy verát és figyelj :)


példa:


van egy csoportom, tegyük fel Smaragd szint..és elutazok világvégére 2 hónapra..nem tudok venni semmit az adott 2 hónapban, mert világvégén nincs a cégnek irodája..így ott virulok világvégén és süttetem a hasam, élvezem a megérdemelt pihenésem, de a cégem akkor is kifizeti a megérdemelt jutalékomat ebben a kettő hónapban amikor nincs saját személyes vásárlásom! se semmiféle eladásom !


érted?

na ez nincs ott ahol te vagy!!!

én ezt hívom passzívjövedelemnek !!!

748. AirMan (válaszként erre: 747. - Nutrilite)
2010. okt. 15. 12:12

Ohh, ez jó! Felkorbácsolod a hangulatot, szurkálódsz, aztán ha konkrétumokról beszélünk, akkor angolosan távozol.


Hol van itt a tisztesség? Remélem, hogy az üzletedet nem így építed, mert pont az ilyen nagyotmondók miatt ilyen az MLM vállalkozások megítélése.


Magunk között vagyunk, így nyugodtan teríthetsz, hogy mennyit is lehet kapni 2-3 hónap inaktív munka, meg havi 1 tusfürdő vásárlásakor nálatok.

747. nutrilite (válaszként erre: 746. - AirMan)
2010. okt. 15. 11:45

látod látod


én csak példálóztam ...de te úgy látszik nem olvasol a sorok közt!

hagyjuk ezt a meddő vitát :))

gratulálok a sikereidhez!!!

746. AirMan
2010. okt. 15. 09:14

A 756-os kérdésem elől viszont kitértél és még mindig nem derült ki, hogy ha azt másolja minden munkatársad amit Te teszel - max. 1 tusfürdő/hó termékfogyasztás vagy épp inaktivitás hónapokig -, akkor hogyan keletkezik termékforgalom a csoportban, honnak van az 50.000,- Ft-os jutalékod.


Az új belépők mekkora értékű csomaggal lépnek/léphetnek be?


Ha az új belépők által megvásárolt csomagokból kapod a bónuszod, akkor hogy veszed rá őket a kezdőcsomagok megvásárlására, ha csak a tusfürdőt használod, ill. hónapok óta Te sem vásároltál egy terméket sem?


Ezt az egyet nem értem csak az általad leírtakban!

745. AirMan (válaszként erre: 744. - Nutrilite)
2010. okt. 15. 09:05

Az utolsó sorodra reagálok csak:


1. a fix állásom azért van meg, mert egy 4.500 fős irodaházban dolgozom, ahol nagyon sok üzlettársam és vevőm dolgozik, így nap mint nap tudok velük találkozni, ráadásul szeretem a munkám, mert viszonylag kötetlen, közösségben vagyok, állandóan internet közelben lehetek és használhatom az infrastruktúrát (nyomtatók, fénymásoló, fax, stb.) az üzletem építésére is. Illetve ami a legfontosabb, hogy 6 számjegyű fizetést (ami nem 1-2-vel kezdődik), éves BKV bérletet és évi 200 eFt kafetériát kapok, s természetesen fizetik utánam a járulékokat, így az egyéni vállalkozásomnál ezzel nem kell számoljak.


2. A hagyományos vállalkozásom (jelenleg még) informatikai szolgáltatások, ami abból áll, hogy készítettünk pár weboldalt, illetve üzemeltetünk szervereket, amik után bérleti díjat fizetnek a használói, tehát ez is egy kb. jogdíj típusú jövedelem, minden félévben kiállítok pár számlát és kész.


3. Az MLM üzletem számomra kielégítő, lehet, hogy neked nem lenne az, de bőven több (inkább mondjuk úgy, hogy többszöröse) jön be havonta, mint amit Te írtál, hogy fixen 50.000,- Ft bevétel ebből az üzletből már jó.


4. Az MLM üzletem jóvoltából már körbeutaztam fél Európát, számos hazai wellness szállót, melyek közül volt olyan utam pl. Horvátországban (itthon Zalakaroson), melyet teljesen, vagy épp Malagán és Londonban (itthon Siófokon), melyet a cég részlegesen állt. Ezek 4-5*-os szállodák, ellátással, repülőúttal, stb. - márcsak ezért is megérte.


5. Ha ez pedig még nem elég, akkor épp most társulok be egy elég nagyszabású ingatlanfejlesztésbe, amiben már most elég sok munkám van (pályázatírás, tárgyalások, stb.) tehát még egy munkakörnek ez is felfogható.


A lényeg ha észreveszed, akkor a több lábon állás, a minél több anyagi forrás megteremtése.


Gondolom olvastad a "gazdag papa" történetét, hát én nem csak olvasom, de igyekszem meg is valósítani.


Innentől el lehet dönteni, hogy léteznek-e sikeres emberek az MLM-ben, s mennyire mehet fényesen... :)


Elnézést a szerénytelenségért!!!

744. nutrilite (válaszként erre: 742. - AirMan)
2010. okt. 14. 17:22

jaj már...

minden MLM cég a belépőkből él!!! azon termékcsomagokból illet a befizetett pénzből..+ a havi vásárlások!

de a lényeg a toborzás!!!

ezt tudhatod, még ha nincs is 6300 forintos CD csomagotok havonta ;)

de te is tudod, én is tudom ez a N21 bussinese!


btw, nem mehet valami fényesen az mlm üzleted, ha közben plusz 2 munkahelyed is van...gondolom kell, mert összetarhálni 250 ezret termékben, nem kis munka havonta!

743. trully26 (válaszként erre: 742. - AirMan)
2010. okt. 14. 15:07

Persze nálunk is a vásárlás a jutalékok alapja, mi más lenne? Mivel egy törzsvásárlói közösségben közösségben mindennek az alapja a törzsvásárlás. Itt elég nehéz lenne leírni az egész rendszer működését, de sok helyen szétnéztem, sok bemutatót meghallgattam és én ezt a rendszert találtam a legigazságosabbnak.

Én pl nem hallottam, hogy lenne "kötelező" olvasmány vagy akármilyen más anyag. A különböző oktatóanyagok, amik a rendszer építésével kapcsolatosak ingyenesek és a szponzoromtól folyamatosan kapom.

Nekem a könyvtáram már több tízezer forint értékű és már azelőtt elkezdtem olvasni a könyveket, hogy a rendszerhez csatlakoztam. Nekem ne mondja meg senki, hogy mi kötelező és mi nem.

742. AirMan (válaszként erre: 740. - Trully26)
2010. okt. 14. 14:14

Leszögezem elsőre, hogy az MLM kiváló lehetőség mindenkinek és az én jövedelmem is nagymértékben ebből az üzletből származik, bár hagyományos vállalkozásom is van, ill. van bejelentett 8 órás munkám is.


Visszatérve a témára:


A komolyabb jövedelmek alapja viszont a hálózaton belüli termékvásárlásból, a csoportforgalomból adódik, illetve abból számolódik, vagy nem?


Mert ha nem ebből, hanem pl. a képzésekre meg a "kötelező" könyvekre, CD-kre, DVD-kre, 2 napos szemináriumokra kifizetett pénzekre alapszik a rendszer - a vezetők bónusza -, akkor az szerintem gáz. - ismerek ilyet is. :(


A mi cégünknél az országos nagyrendezvények díja: 1600 Ft/fő, a nyilvános tájékoztatók és a START képzések ingyenesek. A két napos képzések 12.500,- Ft szállással, 3-szori étkezéssel és a wellness részleg használatával (Hotel Szirák). Egy CD-t ha meg akarsz venni, akkor kemény 260,- Ft-odba kerül, de egyébként ingyen letölthető a cég hivatalos weboldaláról is.


Nálunk a jutalék tisztán a termékforgalomból származik, ezért érthetetlen számomra ez a több (11 féle) kifizetési forrás.

741. Ninja88
2010. okt. 13. 15:41

Mióta nem voltam erre elég jól beindult a fórum :)

Írok már Én is egy példát a nagy vitába: Van olyan cég ahol 15.000 Ft az alap aktivitás a jutalékhoz. Ha 100.000 Ft forgalmad van vagy 10.000.000 Ft akkor is ennyi. Ez nem azt jelent, hogy kötelezően kell vásárolnod ennyiért, hogy felvehesd a jutalékot, ebbe már a "regisztrált vásárlók" forgalma is beletartozik. Tehát ha a saját forgalom 0 Ft, de ha vásárlók generálják az alap aktivitást akkor már aktív vagy.

Szerintem ez elég kedvező :)

740. trully26 (válaszként erre: 736. - AirMan)
2010. okt. 13. 14:29
A komolyabb jövedelmek nem a termékek ajánlásából és a csoportforgalomból keletkeznek, hanem abból, hogy egy csapatot kezdesz építeni és vezetőként segíted csapattársaidat. Pl. nálunk 11 féle kifizetési csatorna van és hogy ebből ki hogyan részesedik az a hozzáállásától és az elvégzett munkától függ. Aki csak vásárol az természetesen nem fog vezetői jutalékokat és különböző bónuszokat kapni! Ahogy fejlődik a csapatod úgy változik az elvégzendő munka és úgy változnak a kereseti lehetőségek is.
739. nutrilite (válaszként erre: 738. - Trully26)
2010. okt. 13. 14:27
mindenképp!! és mindenki megtalálja a neki megfelelő céget (előbb-utóbb):)
2010. okt. 13. 14:22

Érdekesek vagytok! :o) És úgy látom elég jól elvitázgattok!

De azért ugye abban egyet értünk, hogy az MLM egy nagyon jó ötlet és cégtől függetlenül mindenkinek csak hasznára válhat?

737. nutrilite (válaszként erre: 736. - AirMan)
2010. okt. 13. 13:28

miért kapná meg mindenki?

úgy beszélsz mint egy mlm ellenző :)))

736. AirMan (válaszként erre: 735. - Nutrilite)
2010. okt. 13. 13:05
OK. értem, hogy a passzív jövedelem micsoda, de honnan lesz a lé (a havi 50.000,- bónusz), ha a csapatodban mindenki csak egy tusfürdőt vagy egy fogkrémet vásárol és mindenki megkapja a havi 50.000,- Ft-ját!?
735. nutrilite (válaszként erre: 734. - Trully26)
2010. okt. 13. 11:18

pontosan nekem is ez !

tegyük fel, nekem elég havi 50 ezer az MLM vállalkozásomból..megcsinálom és élvezem a passzívjövedelmet ! de engem senki ne kényszerítsen havi 200 ezerért vásásrolni, mert pl nekem bőven elég egy tusfürdő :)))

2010. okt. 13. 10:49

Én kérek elnézést, hogy közbepofázok, de szerintem pont ezért passzív jövedelem a passzív jövedelem! Egyszer megdolgoztál érte (keményen, nem amolyan tengi-lengi módon), és aztán életed végéig kapod, sőt, örökölhető is.

Én nem akarok senkit védeni, meg senki ellen felszólalni, ez csak az én meglátásom...

733. nutrilite (válaszként erre: 731. - AirMan)
2010. okt. 13. 10:19

with all respect :)


. 4 személyes pontforgalom (1+3 cc ~ 250-260 eFt)



ezt nálatok másolják az emberek? ez nekem horribilis összeg !

732. nutrilite (válaszként erre: 731. - AirMan)
2010. okt. 13. 10:15
most mi ebben a hihetetlen?
731. AirMan (válaszként erre: 730. - Nutrilite)
2010. okt. 13. 10:12

Hihetetlen!!!


Mekkora csoportforgalmat kell ehhez bonyolítani, vagy mennyi új embert kell beregisztrálnod magadhoz, hogy ez megtörténjen?


Már csak azért, mert nem tudom elhinni, hogy egy inaktív embernek - még ha jogdíjakra jogosult is - fizessen a cég.


Az FLP-nél még a gyémántoknak is kell a havi min. 4 személyes pontforgalom (1+3 cc ~ 250-260 eFt) ahhoz, hogy aktívnak minősüljenek az adott hónapban és megkapják a bónuszukat. Ez így igazságos!


Szóval ha nem vásárolsz az adott cégtől az adott hónapban semmilyen terméket, egyetlen egy új embert nem regisztrálsz, csak sütteted a hasad Hawai-on, akkor is fizet a céged százezreket???


Mit kell ehhez tenni???

730. nutrilite (válaszként erre: 729. - Xr1000)
2010. okt. 12. 16:51

"Ezért is kérdezem értetlenül, hogy valóban azt állítod, hogy ha neked nincs adott hónapban a saját számod alatt semmilyen vásárlásod, akkor is megkapod a jutalékod teljes mértékben???? "



IGEN!!!

729. xr1000
2010. okt. 12. 13:33

nem értem a lényeget? lehet... meg az is lehet, hogy kevés gingko plus-t ettem az előző cégnél és kopik a tudásbázis, na meg az is lehet, hogy a nutrilite-os vitaminokat sem ettem elég ideig, pedig még akkor voltam rendszertag, amikor csak tervezték, hogy lesznek vitaminok és egyszercsak megérkezett az acerola C vitamin és társai. Tehát biztos nem értem a lényeget....

Ezért is kérdezem értetlenül, hogy valóban azt állítod, hogy ha neked nincs adott hónapban a saját számod alatt semmilyen vásárlásod, akkor is megkapod a jutalékod teljes mértékben????

Ezt még azok is felszaladt szemöldökkel hallgatták, akik nálam sokkal nagyobb tapasztalattal rendelkeznek, és nagyobb sikereket értek el az említett cégnél...

728. nutrilite (válaszként erre: 726. - Xr1000)
2010. okt. 12. 13:03

nem érted a lényeget

persze hogy vásárolunk a saját üzletünkből..

de nem vagyunk rabszolgák, igy amikor elutazok Thaiföldre 2 hónapra, nem kell izgulnom, hogy kiesik az esetleg smaragd juti :)))

(nem vagyok smaragd)

727. nutrilite (válaszként erre: 726. - Xr1000)
2010. okt. 12. 13:00
hívd az ismerősöd :)
726. xr1000 (válaszként erre: 724. - Nutrilite)
2010. okt. 12. 11:48

egyre szebb... :) mindjárt hívom is az IBO ismerősöm, hogy mégis az övé a legjobb üzlet... :)

Ne haragudj de nekem az tűnik csűr-csavarnak, amit próbálsz elhinteni...

rajtad kívül senki nem beszélt százezres forgalmazásról.

Konkrétumokat még nem nagyon írt senki, hát tessék:

FLP vezetői bónusz "ára": 4 pont=~240.000.- ebből a saját szám alatt 1 pont=~60.000.- kell hogy legyen, ami persze ugyan úgy összeadódhat az 1-1 terméket kérők megrendeléséből, mint a Team21 meg a network 49 rendszerben működők 200PÉ-es forgalma. A lényeg: ahhoz, hogy normális vezetői bónusz (nálatok %különbözet) kaphass, szükséges bizonyos saját szám alatt történő vásárlás is.

Véleményem szerint ez korrekt hozzáállás a cégek részéről.

Nem mellesleg pedig, ha nekem semmi saját vásárlásom nincs, de a munkatársaimat arra ösztönzöm, hogy használjanak termékeket, mert az a jó, akkor vajon ők mit fognak másolni???? és ha senki nem vásárol saját forgalmat akkor megint csak felmerül a kérdés: miből van a lé???


Persze Airman is leírhatná, hogy neki sem kell személyes forgalom a vezetői bónuszhoz, mert megoldják a vásárlói, vagy elég neki egy lips kupakot vennie de az már valóban a csűr-csavar kategória lenne, mivel tudjuk, hogy az FLP-nél 55EUR alatt senki nem vásárolhat a cégtől...


Tudom, hogy nagyon rég voltam már Amway-Nutrilite előadáson de valamiért nekem nem rémlik, hogy nulla személyes forgalom esetén rákényszerítenek hogy felvegyek 100 ezer forintot... persze az árréses értékesítésről most nem is beszélek mert az NEKEM nem alternatíva és nem tartozik a hálózatépítéshez.


Egyértelmű, hogy mindenki a saját lovát dicséri de azért azt ne mondjuk már, hogy a te lovad zab nélkül is gyorsabb bármelyikünkénél... ;)


Egyébként, ha ennyire rosszul tudom, akkor szívesen veszek egy új marketing leírást, hogy frissítsem az ismereteimet.

725. nutrilite (válaszként erre: 723. - Xr1000)
2010. okt. 12. 11:15

hihetetlen, mi? :))))


pedig így van!

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook