Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sikeres MLM hálózatépítők topicja fórum

Sikeres MLM hálózatépítők topicja (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
814. trully26 (válaszként erre: 813. - Edy86)
2010. nov. 15. 18:12
Én a szó szoros értelmében nem értékesítek. A honlapom elkészítése folyamatban van, úgyhogy egyelőre még csak offline.
813. edy86 (válaszként erre: 812. - Trully26)
2010. nov. 15. 13:21
köszi a választ és gratulálok, hogy megtaláltad a megfelelő utat. Amúgy te online és offline is értékesitessz?? Bocs a sok kérdésért :P
812. trully26 (válaszként erre: 811. - Edy86)
2010. nov. 15. 10:11
Ami azt illeti, elég korán kezdtem, de lelkileg nem voltam rá felkészülve, így természetesen nem ment. Aktívan és megfelelően csak az utóbbi pár hónapban kezdtem el foglalkozni vele. Előtte én is megvizsgáltam több lehetőséget is.
811. edy86
2010. nov. 14. 20:17

jól mondod, ossza be...de nem értem, ha már megtudsz neki adni dolgokat, akkor sem ismeri el, hogy az MLM nem szélhámosság? te mióta dolgozol MLM-ben?


Kellemes vasárnap estét kivánok,

Edy

2010. nov. 14. 19:25
Nálunk még csak a csizma, táska meg kabát a téma. De a tandíj, az albérletpénz, meg a zsebpénz legyen elég, ossza be. :o)
809. edy86 (válaszként erre: 808. - Trully26)
2010. nov. 14. 18:00
jaja :)) nálunk is igy megy..."majd meglepsz egy octaviaval??" persze, ha annyira jól fog menni,még kettővel is :P
808. trully26 (válaszként erre: 807. - Edy86)
2010. nov. 14. 16:33
Az én párom dettó! De a pénzt azt szereti költeni. :o)
807. edy86
2010. nov. 14. 13:10
és még valami, ma reggel arra ébredtem, hogy a párom azt kérdezte tőlem, hogy mit csináltam magammal mert éjjel mikor megébredt érezte rajtam a jó babaillatot, kellemes volt neki..és mutatom neki xy termékeket, és észreveszem, hogy már kezdi elfogadni ezt az egészet tőlem, vagyis az MLM-t és magát a termékeket. Ő egyébként teljesen MLM ellenes és egy nagy marhaságnak tartja. Talán ha saját maga látja és érzi a változást csatlakozik ő is hozzám, anélkül, hogy mndjak valamit..
806. edy86
2010. nov. 14. 12:59

Sziasztok,

még most látom, hogy tényleg rég nem látogattam a fórumot, köszi a biztatást, úgy gondolom ha már két emberrel tudok véleményt megosztani, akkor már megérte fellépni. Válaszolnék egyszer az AirMan kérdésére...(bocsássatok meg ha egy kicsit hosszúra fog nyúli), az én MLM-es üzletem úgy kezdődött, hogy megismerkedtem a szponzorommal, aki egyébként nagyon jó fej és a termékekkel, amik egyszerűen fantasztikusak. Mikor szóltam a szponzoromnak, hogy én ezt komolyan gondolom és kérem a segitségét...hát első feladatnak kaptam, hogy irjak nevlistát, itt már tiszta volt, hogy ő mit vár el tőlem...mert hogy ő pár évvel ezelőtt igy csinálta és bejött. eddig a névlistámmal semmire nem mentem, sőt olyan konkrét esetet is tudok mondani, pl amikor a kollégáimnak az oviból bemutattam a termékeket, elég közömbösek voltak...és senki nem hajlott rá, viszont a minap az egyik dadusnak nagyon fájt a feje és a táskámból előkaptam egy balzsamot (fájó testrészekre), másnap már jött, hogy mi ez a csodatermék, mert neki is kell..szóval ez már önmagáért beszél. És tessék a reklám, mit és hogyan csináljunk, az ember a jó és rossz tapasztalataiból épitkezik.


Üdv. nektek

805. trully26 (válaszként erre: 803. - Edy86)
2010. nov. 11. 09:54

Szia Edy!

Ha úgy találod, hogy pang a fórum, te is írhatsz ám bármikor és tuti, hogy valaki reagálni fog rá, és így fenntarthatjuk a folytonosságot! :o) Én is írtam már baromságokat, amikor senki nem volt jelen semmivel. Ilyen ez a pop-szakma! :o)

Én is csak azt tudom mondani, hogy az MLM nem a házaláson alapszik. Te miért csatlakoztál a céghez, amellyel foglalkozol? Millió és még egy oka lehet. Az MLM-ben pont az a jó, hogy mindenkinek azt nyújtja, amit szeretne és amiért megdolgozik. Ha van egy jó tapasztalatod valamivel kapcsolatban azt úgyis továbbadod, akár fizetnek érte, akár nem. Én pl. több, mint 3 éve vettem egy Acer TFT monitort és nagyon elégedett vagyok vele, de vásároltam YISK-ben egy matracot és kb 4 hónap után tönkrement. Ez is reklám volt, csak ezért nem kaptam pénzt. De ha pl azt mondom, hogy én úgy vásárlok, hogy pénzt kapok vissza a vásárlásaim után és nem pontokat, matricákat meg hupikék törpikéket gyűjtök, akkor ez is egy reklám, csak ehhez már nekem anyagi érdekem fűződik és ez az, amit nagyon sok ember észrevesz. Ha ajánlasz a barátodnak egy jó filmet a moziban, akkor biztos benne, hogy nincs anyagi érdekeltséged a filmben és szívesen vesz, talán még ő is tovább ajánlja. Viszont ha odamész hozzá, hogy "Te, figyelj haver!", akkor rögtön következtet. Én úgy vagyok összerakva, hogy utálok tukmálni, de én is szíves ajánlom, ami jó, és ha valakinek nem tetszik, akkor nem tetszik. Én szóltam...

Szóval a sok rizsával arra akartam kilyukadni, hogy ne "beszervezni" próbálj meg embereket, hanem támaszkodj a pozitív tapasztalataidra, és azt add tovább. Ha valakit nem érdekel, ne vedd magadra, az nem neked szól! Nem moshat mindenki Ariel mosóporral, pedig az nekem bejött, jól működik (és ezért sem kaptam jutalékot... paff). És azt is meg tudom mondani, hol tudsz ilyen, meg sok más mosóport venni, hogy pénzt kapsz vissza utána. Érdekel? Nem érdekel? Ennyi! Nem kell túlbonyolítani.

Üdv!

804. AirMan (válaszként erre: 803. - Edy86)
2010. nov. 11. 07:57

Szia Edy!


Miért gondolod, hogy az MLM üzlet építése "házalásos dolog és ismerőseim zaklatása"???

803. edy86 (válaszként erre: 802. - Trully26)
2010. nov. 10. 19:44

Szia Trully,

örömmel vettem észre, hogy ma már irt valaki, köszi szépen! Igazad van, megéri megvenni az ilyen és ehhez hasonló könyveket, nemcsak fejleszteni tudjuk magunkat de általuk megalapozzuk munkánk sikerességét is (természetesen ha alkalmazzuk a szerzők tanácsait, és a tapasztalataikból tudunk következtetni).

Nem akarok önfejű lenni, de ismervén magamat, nekem nem fog bejönni a házalásos dolog és ismerőseim zaklatása, csakhogy bejöjjön az üzlet. Szeretnék nyitni egy kiskaput az internet segitségével is, persze idővel, először tanulnom kell ahhoz. A szponzoromtól érdeklődve megtudtam, hogy addig mig el nem érem az üzletvezetői szintet, nem nyithatok saját weboldalt..ez nálatok is igy van?

Köszi a meghivást, de sajnos nem vagyok pesti de még magyarországi sem, kolozsvár az én "hazám :P ha erre jártok, szivesen várlak egy kv-ra.

Üdv!

802. trully26 (válaszként erre: 801. - Edy86)
2010. nov. 10. 08:19

Szia Edy!

Mivel az általam ajánlott könyv szerzője, Nógrádi Bence a könyvében felhatalmazást adott rá, hogy a könyve bármilyen formában reprodukálható, így tervezem, hogy digitalizálni fogom, és akinek szüksége van rá, megosztom vele. Persze továbbra is ajánlom mindenkinek, hogy vegye meg a könyvet ha megteheti, mert mély tiszteletet érzek a szerző iránt a munkásságáért és becsületességéért.

Ha valamiben tudunk még segíteni, szólj... (szerintem mindenki nevében beszéltem, ha nem elnézéseteket kérem!!)

Esetleg, ha budapesti vagy, személyesen is össze tudunk futni egy kv-ra elbeszélgetni.

Üdv!

801. edy86 (válaszként erre: 800. - Trully26)
2010. nov. 6. 20:16

Szia trully26,

Már az első sorodból rájöttem, hogy mi az ami kételkedésre adott okot. Lehet túlságosan hamar belevágtam a közepébe és nem irtam körül, hogy miért is "sietek" ennyire azzal, hogy minél hamarabb minél többet megtudjak az MLm mibenlétéről. Nos, a szüleim válófélben vannak és sajnos nekem kell gondoskodnom xy dolgokról...ezen kivül szakmámhoz úgy érzem elég közel áll ez a munka és bánom, hogy eddig nem vettem észre. Azon a véleményen vagyok, hogy bár az eredeti szakmámban is sokat dolgozom kevés pénzért, miért ne dolgozhassak azért ami meg is éri, ami jövedelmezőbb.

Nagy elhatározással vetettem bele magam a felkinálkozó lehetőségbe, ezuttal nem fejst ugrottam, hanem 2 hét utánaolvasás és elgondolkozás előzte meg. Természetesen mióta igent mondtam, a szponzorom szinte állandó egitségét kérem.

Neked pedig köszönöm a kérdésed és a segitséged, erre a könyvre még nem találtam rá de megkeresem, és megegyszer köszönöm.

Üdv.

800. trully26 (válaszként erre: 798. - Edy86)
2010. nov. 6. 12:35

Hali!

Először is szerintem azt kell tisztázni, hogy miért is kezdted el csinálni, amit csinálsz?! Utána pedig bármilyen problémád adódik, bátran hagyatkozz a szponzorod segítségére! Szívesen fog segíteni, bármiben, ebben biztos vagyok! Én is végigjártam az általad leírt utat és ez volt eddig a legnagyobb hibám, hogy kezdetben mindig önállóan akartam cselekedni. Aztán a cégnél, amelyiknél most vagyok, olyan szponzori és mentori háttér van, hogy inkább érzem őket barátoknak, mint munkatársaknak. És tök mindegy, kinek mekkora jövedelme van és ki mit ért el, mindig szívesen segítenek. Neked is csak ajánlani tudom, hogy kövesd a kitaposott utat (szponzorod).

Ha esetleg van még kérdésed van egy könyv, amiből én is nagyon sokat tanultam. Lehet, hogy már te is találkoztál vele: Nógrádi Bence - Mikor Leszel Milliomos.

Remélem, tudtam kicsit segíteni!

Üdv!

799. edy86 (válaszként erre: 792. - MSE77)
2010. nov. 6. 08:40

Szia Emese,


Te is azok között vagy, akik tudják hogyan kell dolgozni ahhoz, hogy jól működjön valami. Segitségemre tudnál nekem is lenni abban, hogy milyen módszerek által végezzem a munkát, kiváncsi vagyok a tieidre és nagyon szivesen fogadom és várom az ötleteidet.

Előre is köszi.


Edy

798. edy86
2010. nov. 5. 12:53

Kedves Fórumtagok!

Nemrég találtam rá erre az igazán számomra értékes fórumra. Azóta több oldalt is végigolvastam itt és meggyőződésem, hogy valamennyietek véleménye aranyat ér. Számomra ezidáig sem volt ismeretlen az MLM, de saját hibámból kifolyólag úgy "végeztem" a munkát, hogy semmit sem tudtam arról hogy létezik marketing terv például (ráadásul semmit nem kerestem és nem jutottam el sehova)és másfél év után kész csődtömegnek éreztem magam. Most egy más céghez szegődve újra elkezdek ilyen módon tevékenykedni, de ezúttal nem szeretnék hibázni. Az első lépést már tudom, ÖNFEJLESZTÉS. Olyan emberek könyveit és tapasztalataik leirását olvasom jelenleg is, akik a "másként gondolkodó MLM-ezők" csoportjába tartoznak.


Segitségeteket szeretném kérni és véleményeiteket abban, hogy hogyan tegyem meg a második lépést anélkül hogy egy "embertoborozóvá" váljak.

797. Ninja88
2010. nov. 3. 11:27
Én is feliratkoztam néhány Online MLM "oktatásra" és sokat lehet belőlük tanulni.
796. abri (válaszként erre: 795. - 3f798ba22f)
2010. nov. 2. 19:43
Írjál kicsit bővebben, hogy mi ez, interneten, webáruházon keresztül értékesíted a terméket?
795. 3f798ba22f (válaszként erre: 781. - Trully26)
2010. nov. 2. 17:09

Szia!


Én az Online MLM módszereket csinálom és már van eredményem belőle,de nem vagyok milliomos és a főállásomat sem hagytam ott ez miatt!

794. MSE77 (válaszként erre: 793. - Trully26)
2010. okt. 29. 09:56
Aki ilyen üzletben dolgozik, vannak tervei, elképzelései, arról nem tudom elképzelni hogy "lusta":)
793. trully26 (válaszként erre: 792. - MSE77)
2010. okt. 29. 09:37
Ötleteim, meg fikcióim nekem is vannak, csak a technikai tudás hiányzik hozzá, hogy megvalósítsam ezeket. És persze egy kicsit nagyobb elszántság. (Ugyanis elég lusta ember vagyok)
792. MSE77 (válaszként erre: 781. - Trully26)
2010. okt. 29. 09:33

Szia trully!


Én is igénybe veszem az internet segítségét, mert a mi cégünknél igényelhető saját weblap. Itt minden infó megvan, nekem csak tudom kell jól használni.

Meg van pár "módszerem"amivel dologozok, mással meg kísérletezgetek.

Ha gondolod, és tudok, szívesen segítek, ötletelek neked ebben:)


Emese


És ne feledd, ma van a tízmilliószoros nap, amit korábban már írtam, úgyhogy a kávézódra is gondolj ma!!! Sok pozitív gondolatot, tettet kívánok neked mára!

Emese

791. trully26 (válaszként erre: 790. - Ninja88)
2010. okt. 29. 08:44
Igen ám! De semmi fogalmam nincs a honlap szerkesztésről. Fogalmam sincs, hogy nézzen ki és a szövegezés sem teljesen kiforrott.
790. Ninja88 (válaszként erre: 788. - Trully26)
2010. okt. 29. 08:39
Nem rossz :) Azt mondom vágj bele!
789. Ninja88 (válaszként erre: 786. - AirMan)
2010. okt. 29. 08:37
Jogos, a miénk szerencsére engedi, sőt támogatja is. Aki igényli ingyen is üzemeltetheti saját webáruházát a cég által.
788. trully26 (válaszként erre: 785. - Ninja88)
2010. okt. 28. 21:54

Én honlappal kapcsolatban olyanban gondolkodtam, hogy nem közvetlenül az üzleti lehetőséget ajánlok fel, hanem egy olyan kezdőoldallal indítani, ami figyelemfelkeltő és olyan hasznos információkat tartalmaz, ami a mai világban elengedhetetlen az anyagi és személyes siker eléréséhez, ráadásul ingyen. Olyan információkat közzétenni, ami olyan szerzőktől származnak, akik profik és szaktekintélynek számítanak a témában (természetesen a megfelelő hozzájárulással). Aztán erről a honlapról egy link egy másik oldalra, ahol szintén hasznos információk vannak, de itt már költségvonzatos termék is lenne (pl egy e-book). Közben persze hírlevelek a kapcsolattartás és utánkövetés céljára, és aki hajlandó fizetni egy számára hasznos információért, vele érdemes foglalkoznom és csak nekik felajánlani az üzletet. Eddig a pontig egyáltalán nem is esne szó konkrét cégről, vagy lehetőségről.

Én valami ilyesmi honlapra gondoltam.

787. trully26 (válaszként erre: 786. - AirMan)
2010. okt. 28. 21:47

Ezt általában az általános üzleti feltételek tartalmazzák, ott minden világosan le van írva. Én be sem regisztrálok addig senkit, míg nem olvasta el és beszéltük meg.

Ez esetemben úgy működik, hogy írásos engedélyt kell kérni a céglogó, név és minden egyéb használatához.

786. AirMan (válaszként erre: 785. - Ninja88)
2010. okt. 28. 20:55

Azt azért mielőtt valaki weboldalt készít a termékekkel és a marketing lehetőségekkel, azt érdemes egyeztetni az anyacéggel, hogy engedik-e.


A mi cégünk spec. semmi ilyesmit nem enged, pláne nem webáruházat.

785. Ninja88 (válaszként erre: 781. - Trully26)
2010. okt. 28. 12:59
Én mikor elkezdtem eleinte csak értékesítésbe gondolkodtam. Ezzel Én is úgy vagyok, hogy hiába nagyon jó a rendszer, jók a termékek, jó a segítség a szponzorok irányából, nem vagyok olyan típus, hogy felhívjak egy régi ismerőst, h mikor érne rá egy kicsit, összefuthatnánk vagy bármi és "letámadjam" az üzlettel. Csináltam egy webáruházat melyben minden terméket meg lehet vásárolni, és fel van ajánlna az üzleti lehetőség is. Így aki érdeklődik a termék iránt megnézi, elolvassa a leírást, gondolkodhat a döntésén, senki nem sietteti, valószínű, hogy a célközönség fog az oldaladra tévedni ha jól van optimalizálva az oldal. Nyugodtan szét tud nézni, vásárolni, kapcsolatba kerülni velem. Van aki csak vásárol és van akit az üzlet is érdekel. Így olyanokkal beszélek az üzletről aki eleve úgy keres meg, h őt érdekli ez a lehetőség. Sok mindenben a cég is segítségünkre van mert vannak olyan kampány ajánlatok ami szerintem más cégeknél nincs, és olyan termékek amivel relatíve gyorsan lehet eredményeket elérni.
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook