Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sikeres MLM hálózatépítők topicja fórum

Sikeres MLM hálózatépítők topicja (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
2010. dec. 7. 15:45

Én még csak most kezdtem bele ebbe az üzleti tevékenységbe,de nem a száz millát tűztem ki célomnak,nekem is elég a megélhetés és ebbe a család,gyerekek, sárga csekkek tartoznak bele,és hogy ne kelljen a boltba menet előtt számolgatni az aprót a pénztárcámba!

Egyre jobban kezdem látni az üzletet benne és a sikert azt félévre tűztem ki magamnak,addig el kell érnem a passzív jövedelmemet olyan szintre,hogy az eddigi problémáim ne legyenek!

843. AirMan (válaszként erre: 839. - Bodu)
2010. dec. 7. 12:46

Azt hiszem, hogy Amerikában is sikeres MLM üzletépítőnek tartják azokat, akik 10.000,- USD/hó jövedelmet keresnek.


Általában ezt az összeget is tűzik ki nagyon sokan célként, és ha ezt valaki eléri, akkor tuti, hogy sikeres a világ bármelyik országában.


Azt hiszem, hogy eddig az útig azonban rengeteg "részsiker" éri az embert, és az nem feltétlenül anyagiakban mérhető!!!


Egyébként véleményem szerint egy igazi MLM-es nem csak a pénzért csinálja a munkáját! - ha nem így érzitek, akkor javítsatok ki bátran.

842. edy86
2010. dec. 7. 08:58
Engem is nyugodtan ki lehet javitani, ha tévedtem valamiben. Várom Boduval együtt a többiek véleményét is.
841. trully26 (válaszként erre: 840. - Edy86)
2010. dec. 7. 08:52

Maximálisan egyetértek! A siker nem definiálható pontosan statisztikai számokkal. Mindenkinek mást jelent és szerintem ezért is van létjogosultsága ennek a fórumnak.

Olvastam nemrég egy idézetet, ami pl nekem a sikert jelenti. Úgy szól, hogy: "Ne azért szeressenek, mert gazdag vagyok, azért akarok gazdag lenni, mert szeretnek!" Szerintem ez mindet elmond. Persze több ponton is bele lehet kötni, de szerintem nem kell minden szóról szóra felboncolni. A mondanivaló a lényeg!


Üdvözlünk itt Bodu!

Jó új arcokkal találkozni!

840. edy86 (válaszként erre: 839. - Bodu)
2010. dec. 7. 08:46

Kedves Bodu,


A kérdésed a ... után az lett volna, hogy akkor itt mindenkinek 100 millió Ft/ év a jövedelme???? Vagy úgy gondolod, hogy csak azok irhatnak akik már elértek a siker kapujához??


Ha végigolvasnád a régebbi bejegyzéseket is, feltűnne, hogy vannak itt emberek szép számban, akik már rég tudják, mi az, hogy siker, rengeteg elméleti és gyakorlati tapasztalattal rendelkezve.


Talán előbb definiálni kellene mindenkinek, hogy önmagának mit jelent a siker. Mert nekem elég lenne, ha a "sikeremmel" fedezni tudnám a kiadásaimat, megtudnám venni az álomautómat, eltudnék menni egy nagyobb nyaralásra ... és ehhez nekem például nem szükséges 100 millió Ft/ év.



Itt ezek a emberek, akik már sikereket értek el, szó szerint tanitanak minket kezdőket, nem látnám értelmét egy olyan topicnak, amiben az kerülne megtárgyalásra, hogy dúsgazdag és dúsgazdag azt vitatnák meg, hogyan és mire költik azt a temérdek sok pénzt.


Megkérhetlek hogy mesélj egy kicsit magadról??? Milyen elvárásaid vannak a fórummal szemben??


Üdv.

839. Bodu
2010. dec. 6. 21:45
Szép jó estét mindenkinek!Ha jól olvastam,a fórum címe:Sikeres MLM hálózatépítők topicja.Úgy gondolom-de javítsatok ki,ha nem így van-,hogy MLM-rendszerekben a siker nagyjából 100 millió Ft/ évnél kezdődik...
838. edy86
2010. dec. 6. 20:54
Hahóóó...mindenki el van foglalva a Mikulással?? :P irjatok már valamit!!! Octaviások hol vagytok??
837. edy86
2010. dec. 5. 18:34

Kedves Timi!


Csatlakozom én is Airman-hez, nem vagy biztos a dolgodban, hogy mit akarsz..ez az elején érthető is, de őszintén megmondom ott van a probléma nálad, hogy nem is hiszel abban, hogy ezzel az üzlettel sikeres is lehetsz és igy ennyi erővel egyhelyben topogsz.


Tulajdonképpen akkor ez nem is a Te üzleted, hálózatépitésed, hanem a szponzorodé, ő végzi a munkáját, ahogy eddig is csinálta. Ennyi az egész.


Figyelj,vesziteni valód nincs, nagy befektetések nem kellenek, a termékeket ha megvásárolod Te élvezed a hasznukat, ha némi plussz pénzre teszel szert az sem árt gondolom, ha leülsz és törekedsz arra, hogy minél többet megtudj a hálazatépitésről stb. azzal csak magadat fejleszted, ha ne adj Isten nem menne az üzlet nem csúsznak ki milliók a zsebedből...tehát egyedül csak pozitiv dolgok származhatnak ha ambiciód van a munka iránt.


Én kivánom neked, hogy merj és ne hátrálj meg.

Sok sikert!!!

836. AirMan (válaszként erre: 835. - TIMI7110)
2010. dec. 3. 08:47

Kedves Timi!


Mit fogsz mondani, ha megkérdezik majd az ismerőseid (a jelöltjeid), hogy Neked hogy megy, mik a tapasztalataid?


Azt fogod mondani, hogy még nem tudod, nincs semmilyen tapasztalatod, hisz még Te sem csatlakoztál a rendszerhez? - Ez egyet jelent azzal, hogy nem vagy biztos a dolgodban, nem bízol a cégben, a termékekben, az üzletben, sőt még a szponzorodban sem.


Ezek után kíváncsi lennék, hogy mit szólnál hozzá, ha a jelöltjeid Téged utánozva (másolva) azt mondanák, hogy köszi a lehetőséget, de én is várok addig, amíg Neked nem sikerül. A sok egymásra várakozásból pedig az lesz, hogy lesz egy hatalmas várakozó virtuális csapatod, de senki sem csatlakozik, senki sem vásárol, csak várják, hogy egyszer majd valaki megteszi, egyszer majd valaki sikeres lesz, s majd akkor ők is.


Az MLM üzlet alapja a példamutatás, a lelkesedés, a töretlen kitartás és a bizalom.


Javaslom, hogy várj az üzleted építésével addig, míg a "sokkal nagyobb problémád" meg nem oldódik, amíg a céged, a termékeit, a marketinget és magát az MLM rendszert meg nem értetted, megfelelő tapasztalatokat és ösztönző lendületet nem kapsz.


Sok sikert és nagyon sok tanulást!!!

2010. dec. 2. 21:21
Jah és azt felejtettem mondani,hogy Én még nem léptem be,majd akkor ha láttom az üzletet benne!Addig csak hátsó megfigyelő vagyok,és most nem is ez a legfontosabb,amit nekem meg kell oldanom,van ennél sokkal nagyobb próblémám!
834. TIMI7110 (válaszként erre: 833. - Edy86)
2010. dec. 2. 21:18

Szia!

Megtörtént a telefonálgatás,nem Én csináltam hanem a szponzorom!De pozitiv lett az eredmény,a hétre két emberrel ,a jövő hétre ha nem mondják vissza akkor nyolc tárgyalásunk lesz!Egyedül Én még nem dolgozom,mindet csak a szponzorommal együtt!

833. edy86 (válaszként erre: 832. - TIMI7110)
2010. dec. 2. 16:54

Szia TIMI711o,

Én is kiváncsi leszek :P én azt tanácsolom, hogy nem érdemes ilyen hamar belefogni a nagy telefonálgatásba..lehetséges, hogy kudarccal végződik és ez nem igazán egy jó inditás. Én is az elején igy keydtem, kezembaevettem a névlistám és, az én meglátásom szerint, az üzlethez legmegfelelőbb embert hivtam fel..Hadd ne mondjam hogy végződött..persze az elején a nagy fellángolás mellett nagyon rosszul esett és nem tudtam még kezelni a kialakult helyzetet. Meglátásom szerint nem biztos hogy gyorsabb de eredményesebb, gyümölcsözőbb lesz az üzlet, ha egyszer törekedsz arra, hogy minél többet megtudj, megtanulj magáról a hálózatépitésről és persze a cégedről és termékeikről.

Sok sikert, és kivánom, hogy mrgvalósuljanak céljaid,

Üv.

2010. dec. 2. 12:22

Sziasztok!

Délután kezdődik a nagy telefonálgatás!Kiváncsi leszek,hányan csapják rám a telefont!

831. nutrilite (válaszként erre: 835. - Trully26)
2010. dec. 2. 11:44

azért a névlistádat ne add oda :)))

mert ha véletlenül összerúgjátok a port, akkor ő simaliba lenyúlja az ismerőseidet, ami a Te szellemi tőkéd ehhez a vállalkozáshoz!

2010. nov. 30. 14:27

"Az eladásból meg lehet élni, de ha a termékeiddel és a szolgáltatásaiddal segítesz

az ügyfeleidnek elérni mindazt, amit szeretnének, akkor egy vagyonra tehetsz szert."


Jim Rohn

829. edy86 (válaszként erre: 828. - Daninwa)
2010. nov. 29. 19:32
Mi ez?? miről van szó? bocs de én ebből semmit nem értek...:(
828. Daninwa
2010. nov. 28. 22:28

Sziasztok!Óvatosan az LGN-el! Már volt egy hasonló cég, ugyan ezzel a szisztmával, fizetett szintén ugyan így, csak 1 a bökkenő, hogy a kártyát amit adtak-vettek, nem lehetett semmire sem használni!

Ha minden igaz 1-2 héten belül lesz a tv2-ben is róla egy riport, arról,hogy átverés....A magyar szállodaláncoknak a vezetői sem tudnak az egészről...Ha nem akarsz sok barátot veszíteni akkor hagyd!

827. edy86 (válaszként erre: 826. - AirMan)
2010. nov. 25. 08:19

Köszi szépen! Segitettetek is sokat, a véleményeitekkel, a jótanácsokkal és még a vitákkal is, amelyek néha kialakultak itt a fórumon, mindenből lehet tanulni és ötleteket meriteni. Legfontosabb az hogy hitem lett, hiszek abban amit csinálok és ezzel már a fele akadályt meg is tudja oldani az ember!


Üdv.

826. AirMan (válaszként erre: 822. - Edy86)
2010. nov. 25. 08:08

Szívből gratulálok a sikeredhez!!!


Pont ezért jött létre ez a topic, hogy segítsük egymást a tapasztalatainkkal és a példákkal a siker elérésében!


Hajrá tovább!!!

825. edy86 (válaszként erre: 823. - Trully26)
2010. nov. 25. 07:57
Köszi szépen! :)
2010. nov. 25. 07:27
Azért jó az ilyeneket hallani! :o)
823. trully26 (válaszként erre: 822. - Edy86)
2010. nov. 25. 07:27

Gratulálunk!!!

További sok sikert még neked!!!

822. edy86
2010. nov. 24. 20:53
Gyerekek elértem az üzletvezetői szintet:)) tudom még a nagy üzlethez kevés, de nekem már ez is sokat számit..csak előre az Octavia felé :))))))
821. trully26 (válaszként erre: 820. - AirMan)
2010. nov. 22. 18:53

Áááááááááá!! Én nem újban gondolkodok! Egy darabig elég lesz mondjuk egy 5 éves. Aztán már ha újat veszek, akkor vagy Saab 95, vagy BMW 5ös.


Céglogós matrica. Csak hogy tudjak rajolni otthon a kis városkámban. :o)

820. AirMan (válaszként erre: 817. - Trully26)
2010. nov. 22. 13:53

Milyen matrica???


---

A szüleimet a hét végé rábeszéltem, hogy cseréljék le az autójukat és mit vettek??? ;) - Egy új Octaviát - bár nem fehéret, mert anyám nem szereti a fehér autókat!


(A mihez tartás végett: 1,4 ccm-es, 2011-es gyártású új Ambiente Octavia +metálfény, +vonóhorog, +stb.: 3,8 MFt)

819. trully26 (válaszként erre: 818. - Edy86)
2010. nov. 22. 12:46
Jaja! Megvan! Meg 5 évre előre, hogy mikor milyen lesz! :o)
818. edy86
2010. nov. 21. 20:09
:))))) milyen octavia lázt hoztam ide :)) beirtad trully a céljaid közé?? ha nem akkor itt az ideje :P
817. trully26 (válaszként erre: 816. - Edy86)
2010. nov. 19. 14:52
Mostmár ezek után én is akarok egy Octavia kombit. Szép fehéret, hogy a matrica jól mutasson rajta. :o)
816. edy86 (válaszként erre: 815. - AirMan)
2010. nov. 18. 18:30
Hűha:)) tényleg megérte dolgozni, az Octaviáért is meg a párod elismeréséért...ilyen egy kitartó és céltudatos ember, gratula!!!
815. AirMan (válaszként erre: 809. - Edy86)
2010. nov. 16. 07:47

:))) Én is Octaviára cseréltem az Astrát az első MLM-es évemben. Jó döntés volt! Megéri dolgozni érte!


Egyébként az én párom is idegenkedett tőle, de ma (lassan 5 év után) már elfogadja, sőt rendezvényekre és a külföldi utakra is jön velem. Talán mivel a gyerekeink is egyre nagyobbak (4, ill. 6,5) és a szüleim a külföldi utak alatt vigyáznak rá, ill. mivel már nem minden nap foglalkozom intenzíven az üzletemmel, ill. az időbeosztásom lassan 1 éve állandó, így jobban össze lehet hangolni a családot a vállalkozásaimmal.


Sok sikert és nagy bónuszokat az Octaviához!

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook