Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sikeres MLM hálózatépítők topicja fórum

Sikeres MLM hálózatépítők topicja (beszélgetős fórum)


94. AirMan (válaszként erre: 93. - 3e0ba54fb8)
2008. szept. 19. 13:27

Valóban sok jó és hasznos termék van a piacon, ki ezt, ki amazt használja... szerencsére a választás szabad és mindenkinek a saját döntésén alapul.


A gond ott van, amikor az emberek kizárják az információkat és azt hiszik, hogy nekünk vagy az általunk javasolt termékeknek mondanak nemet, miközben maguknak és a családjuknak, hisz ez neki(k) egy lehetőség volt, amitől megfosztotta magát, míg nekünk "csak" egy a "sok" közül, aki nemet mondott. (Persze ez most sarkos és kemény volt, de nem lehet finomabban fogalmazni.) Ez nem jelenti azt, hogy ettől kezdve le kell írni az illetőt és nem kell vele tartani a kapcsolatot. Sőt! Meg kell neki mutatni, hogy igen is jó a termék, használ és talán neki is használna.


A siker valóban nagyon szubjektív, de a Te verzióddal azt hiszem sokan tudnak azonosulni.


Én azt mondom, hogy a fogyasztói hálózatom kiépítése, a cégem termékeinek fogyasztása és ajánlása nekem egy jó és nagyon jól fizető hobbi. Jó társaságban és értelmes dolgokat csinálunk. Mi kell ennél több?

93. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 92. - AirMan)
2008. szept. 19. 12:28

Na, ez egy igazán remeek kérdés!!!

A siker azt hiszem nagyon szubjektiv dolog. Mindenki mástól érzi magát sikeresnek. Amiket itt felsoroltál más és más aspektusból mind a siker.

Nem álszentség amit irok, de nekem elsősorban nem a pénz az, ami fontos. De a termék tényleg a legjobb, amivel valaha találkoztam, nagyon örülök, ha másoknak is megmutathatom. Mindig is tudatosan kerestem az egészséges életmódot.

Nekem nagyon nagy siker, hogy súlyos allergiás apám 5 hónap elteltével szinte tünetmentes, a barátnőm kruppos kisfia kevesebbet fullad, és még hosszan sorolhatnám. Aki kiváncsi rá, annak megmutatom, tudom, hogy segitek vele, oda tudom tenni mellé az arcomat. A pénz pedig egy mellékteremék. Nagyon kellemes melléktermék :)


Kit tartok sikeresnek mindezek tükrében: azt,aki olyan munkát végez, amiben maximálisan hisz, s amely elégedettséggel tölti el, anyagi biztnságban és nyugalomban él, megteremti magának és a családjának a biztonságot. Az már mindegy, hogy ezt orvosként, ügyvédként, bolti eladóként, autószerelőként, vagy éppen egy mlm hálózat tagjaként éri el.

92. AirMan (válaszként erre: 88. - 3e0ba54fb8)
2008. szept. 19. 11:38

Kit tartasz sikeresnek?

- azt, akinek minden országos/regionális rendezvényen elhangzik a neve, színpadon állva előadásokat és képzéseket tart és már 10 éve csinálja,

- vagy azt, aki főállásban építi a fogyasztói hálózatát és bőven az átlag felett él - korántsem átlagos munkájából,

- esetleg azt, aki mellékállásban és kvázi hobbiként csinálja, de annyi pénzt keres vele, ami talán a főállásából származó jövedelmét is meghaladja,

- vagy azt, aki megelégedéssel fogyasztja a cége termékeit, azt jól tudja kommunikálni az ismerősei felé és ezért nem tömegesen, de apránként csatlakoznak rajta keresztül a céghez havonta páran, amiért legalább annyi pénzt kap, hogy a saját fogyasztása ingyen van???

91. Cszsuka (válaszként erre: 90. - Margo34)
2008. szept. 18. 08:07
Én egyszerűen kikerülöm a vitás helyzeteket. Ha az a véleménye, hát legyen. Semmi értelme bárkit is győzködni. Ha eldöntöd, hogy rosszízű a spenót, sehogy sem tudom bebizonyítani, hogy finom, ha nem kóstolod meg. S még akkor is ott a lehetőség, hogy tényleg nem ízlik. Ilyen az élet. Mindenkinek más jó...
90. Margo34 (válaszként erre: 88. - 3e0ba54fb8)
2008. szept. 17. 21:54

Mint már Cszsuka-nak is írtam, én aztán nem vagyok egy rámenős üzlet építő.

Én nem tudok összehívni 15-20 embert, hogymajdjólmegmutatom, hogyezalegjobbtermék, megalegjobbhálózat. Még ha jó is.

Ezért kerestem fogyasztói hálózatot.Ha találsz egy olyat ahol ahol jók a termékek, az emberek nap mint nap használják, hogy megőrizzék az egészségüket, akkor abból csak jó sülhet ki.

Használom a terméket, ha a környezetemben tudom, hogy valakinek épp jól jönne, mert beteg, vagy hasonló, akkor ajánlom. Ha belép és vásárol csak jól járok.

Nem azért járok fórumokra, hogy a saját termékeimet reklámozzam. Ajánlottam már terméket itt, de az nem a sajátom volt és semmi hasznom nem származott belőle.

Hozzád hasonlóan Én is azért járok ilyen fórumra, hogy tapasztalatot gyűjtsek. A másik hálózatban, ahol forgalmazni kellet, nem sikerült építenem semmit. Nagy volt az elvárás, és legtöbb embernek magasak az árak. Aztán csak a termék miatt maradtam, mert szerettem.

Amibe most vagyok, az vásárlói. Ezt még nem rég kezdtem, úgy ugrottam bele, hogy csak nagy vonalakban ismertem a marketing oldalát.De örülök, hogy "beleugrottam". Olyan terméket találtam náluk, amit már korábban is használtam, de máshol szereztem be. Gondoltam, ha egyszer úgyis megveszem, akkor miért ne tegyem azt olyan helyen, ahol pénzt is kereshetek vele. Az elsőben azt hittem, hogy én biztos béna vagyok, azért nem jutok egyről a kettőre. De aztán láttam, hogy a hálózatban másnak sem megy, vagy épp csak döcög, tehát nem biztos, hogy a hiba bennem van. Bár jelentős hálózatról még nem beszélhetek, de itt nagyobb az érdeklődés iránta egy hét alatt, mint a másikban egy év alatt.

Próbálom elengedni a fülem mellet ha valaki "jóakaróan" megpróbál meggyőzni, hogy fölösleges, és hogy nem fog működni az üzlet. Én tiszteletben tartom, ha valaki azt mondja, hogy őt ez nem érdekli, csak az alkalmazotti viszony a biztos. Nem állok le velük vitatkozni, érvelni. Más a nézetünk, ennyi...

Ezért akadtam ki egy másik helyen, ahol tapasztalat címszó alatt olyanok írkálnak akiknek valójában semmi fogalmuk nincs az MLM-ről, és úgy nyilatkoztak, hogy MI "eladnánk az anyánkat is". Nincsenek barátaink, mert minden az pénzszerzésről szól. Én ennek az ellenkezőjét látom.

2008. szept. 17. 13:32

Sziasztok!

Köszike a válaszokat.BArbie

88. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 87. - Margo34)
2008. szept. 16. 22:17
Mesélnél a tapasztalataidról? Mert igazából a topicot azért nyitottam, mert kiváncsi vagyok, hogy épitik a hálózatot azok, akik sikeresek benne :))
87. Margo34 (válaszként erre: 82. - Hoxa)
2008. szept. 16. 22:12

A Ti szemszögeteket is megértem.

Amit igazából nem értettem, az a reakció volt a hozzászólásomra.Mindössze megkérdeztem, hogy csak nekem tűnik e úgy, hogy az a topic nem a tapasztalatokról, hanem az ellenvéleményről szól?

Mert hogy a címe "Tapasztalatok". Természetesen nem csak nekem tűnt úgy...


Továbbá hozzászólásomban egy szóval nem említettem,hogy mlm-el foglalkozom.

Tehát nem a reklám miatt mentem oda, hanem infót gyűjteni,cserélni, nem akartam senkire rábeszélni semmit.

Valóban feltettem az adatlapomra egy linket, de adott volt neki a hely. Ha tilos akkor miért van ott? Számomra ugyanis kézenfekvő volt, hogy ha már feltehetek egy linket, akkor olyat teszek fel, ami elárul rólam valamit...

86. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 83. - Barbara8854)
2008. szept. 16. 20:01
Miért nem mész el a Széchenyi könyvtárba? Ott valószinűleg megvan. Vagy keresd meg a kiadót! Itt úgy tűnik, senki sem ismeri.
85. Hoxa (válaszként erre: 83. - Barbara8854)
2008. szept. 16. 19:22
Ez nem harc, csak leírtam a másik oldal szemszögéből is a dolgot.
2008. szept. 16. 18:37

Barbara!

[link]

2008. szept. 16. 17:48

én nem szeretnék semmilyen harcba belefolyni.

Csak segítséget szeretnék kérni :(

DE úgy látom senki sem ismeri a könyvet:(

így h lesz meg a zh-m :(:(:(:(:

82. Hoxa (válaszként erre: 80. - Margo34)
2008. szept. 16. 14:50

Elmesélném egy honlapüzemeltető szemszögéből milyen nézni a dolgot:

Néhány mlm értékesítő kifejezetten pofátlanul spamel, nyíltan-burkoltan reklámoz. Olyan weboldalakon nyomulnak erőszakosan, amelyek látogatottságáért, reklámozásáért, létezéséért és fennmaradásáért más küzdött meg, más dolgozott, más teszi bele a pénzét, nem ők.

Kvázi más hátáról akarnak elrugaszkodni a saját siker reményében! Számomra ez nem elfogadható.

Utálom az ilyet, mert ha reklámozni akar valaki, egy terméket, vagy szolgáltatást el akar adni, akkor

- ad 1. tegye bele a saját energiáit és pénzét egy saját weboldalba,

- ad 2. áldozzon a reklámra, ahogy mások,

- ad 3. tartsa be az adott weboldal szabályait és ne legyen pofátlan.

Ez olyan, mint bevinni egy terméket más boltjába és ott árulni...


Sajnos nagyon sok ember nem törődik azzal, hogy hol van, vagy mit csinál, csak a saját céljaira használja a fórumokat, weboldalakat, tekintet nélkül annak szabályaira, elveire, stb.

Ezért hát ne csodálkozzatok, hogy moderátorok így állnak az mlm rendszerekhez, mert napi szintű, kemény munkát adnak az mlm értékesítők. Ha pedig nem harcolnék például én ez ellen, az összes fogyis fórum tele lenne pl. herbalife shaket áruló emberekkel, az összes egészséggel kapcsolatos vitaminokat forgalmazókkal, lugosító cuccosokkal, meg mindennel, ami csak mlm rendszerben kapható.


Hát ezért harcolok ez ellen minden erőmmel. És úgy gondolom, hogy ez megérthető és elfogadható. Biztosan jó üzlet az mlm, de csak azokat tudom tisztelni, akik belefektetnek annyit, ami a fair és becsületes érvényesülési módhoz kell.

Aki pedig csak jön és reklámoz, az pedig továbbra is tiltólistára kerül.

81. AirMan (válaszként erre: 80. - Margo34)
2008. szept. 16. 08:08

Én már rég nem olvasgatok, s főleg nem írok olyan fórumokba, ahol támadják az MLM-el foglalkozókat. Szerencsére itt, ebben a topicban ez nagyon kulturáltan működik és tényleg csak a címben megjelölt emberek használják ezt a topicot.


A rámenősséggel kapcsolatban is egyezik a véleményünk. A véleményem az, hogy az MLM-ben eltöltött idővel nem a rámenősség nő meg, csak a magabiztosság, a kiegyensúlyozottság, a kommunikációs képesség és egy csomó olyan jó tulajdonság, ami másoknak furcsa. Ilyen pl. a pozitív szemlélet, a türelem és még sorolhatnám.


Sokan viszont ezt a változást nem nézik jó szemmel, mert nem szeretik az egyéniségeket, a szürke átlagból kiemelkedő, magáért és a családjáért is tenni akaró embereket, akik a 8 órás munka után nem haza a TV elé, vagy a kocsmába mennek, hanem még 1-2 órát dolgozni, tárgyalni, stb.


Az pedig, hogy valaki a fix állása és fizetése mellé még máshonnan is kap jövedelmet...! Na az már aztán mindennek a teteje!


Szóval, ha a fenti gondolkodást képviseli valaki és még életében nem merte kinyitni a fülét az MLM adta lehetőségekre, akkor ne csodálkozzatok, hogy nem szeretik a hálózatépítőket, tanácsadókat.


Az a baj, hogy sokan azért nem mernek nyitottak lenni az MLM-re, azért nem merik meghallani a lehetőséget, mert félnek, hogy megváltozik a jelenleg "szűkösen kényelmes" életük. Nem akarják belátni, hogy tehetnének azért, hogy jobban és egészségesebben éljenek.

2008. szept. 15. 20:58

Lehet a tanár is MLM-ben "utazik" :-)


Igazad van a vezetőkkel kapcsolatban. Sajnos sokan annyira ellene vannak az egész MLM-nek és az ezzel járó életmódnak, hogy az megdöbbentő, Egy másik fórumon is nézelődtem, címe alapján azt hittem majd értékes tapasztalatokat cserélhetek, infót gyűjthetek. Erre mikor beleolvastam, kiderült, hogy az ott írogatók 90%-a ellenző, és csak fikázni jár oda az MLM-eseket. Hozzászóltam 1-2 alkalommal, hogy miért kell bántani az embereket a nézeteiért, én sem hülyézek le senkit aki úgy gondolja, hogy csak az a fix megélhetés, ha eljár 40 évig dolgozni valakinek. Erre a moderátor következő lépése az volt, hogy vagy leveszem a linkemet az adatlapomról, vagy úgy kitörölnek, hogy hírem sem marad. Jeleztem, hogy leveszem, és még a lábam sem teszem be oda többé, nem kell aggódniuk. És még az MLM-esek bunkók...!

Azt hangoztatják sokan, hogy az MLM rámenőssé, nyomulóssá tesz. Szerintem aki ilyen, az nem az MLM-ben szerezte e tulajdonságát, olyan volt előtte is.


Kata ilyenre is készülj fel sajnos, de ezzel nem kell foglakozni. Egy idő után már úgyis megtanulod kezelni őket.

Sok sikert és kitartást!

2008. szept. 15. 19:37

Sziasztok!


Köszönöm szépen a jó tanácsokat. :) Kitartás és cél az van, remélem sikerül is elérnünk!

78. AirMan (válaszként erre: 76. - Barbara8854)
2008. szept. 15. 14:10

Milyen jó, hogy a tanárok tudják, hogy az MLM-ben dolgozók ilyen, és ehhez hasonló könyvekkel képzik magukat.


Véleményem szerint sok - nem MLM-es - cég alkalmazottaira és vezetőire is ráférne egy-két személyiségfejlesztő, üzleti és motivációs könyv, s talán akkor nem itt tartana az emberek mentalitása és ezzel együtt a magyar gazdaság.

2008. szept. 15. 09:55

sziasztok!Egy fontos kérdésem lenne!Nincs meg nektek Florence Littauer: Személyiségünk rejtett tartalékai c. könyv?

Valaki nem tudná nekem megszerezni/eladni.

Fősulira kérik a könyvet:S :(

Barbie

2008. szept. 15. 09:55

sziasztok!

még nem probáltam, de majd azért körbenézek. CSak néztem a neten is, és sehol sincs, a tanár is azt mondta, hogy ha van MLM-es ismim akkor gyorsabban meg lehet találni a könyvet.

antikváriumba sincs:S

75. AirMan (válaszként erre: 73. - Kata1983)
2008. szept. 15. 08:46

Legyen türelmed és kitartásod, ez a TITOK.


Ha jó és erős célod van, ami mellett kitartasz akkor is, ha pl. a testvéred, a legjobb barátnőd és még a szomszéd is elutasít, akkor menni fog!


Mutasd meg nekik, hogy attól függetlenül, hogy ők ezeket a termékeket nem fogyasztják, attól még te ugyanúgy fogyasztod, jól érzed magad tőlük és azok is jól érzik magukat, akikkel sikerült megismertetned.


Egyébként annyit az MLM teljes tagadásáról, hogy ugye az, aki az MLM rendszert elutasítja és valami tűzzel-vassal írtandó dolognak tartja, az nem ajánlott még életében másnak semmit!? Se egy orvost, se egy fodrászt, se egy butikot, se egy mozifilmet, se egy éttermet, ... SEMMIT!? Ja, hogy azt igen!? Na, akkor lehet, hogy felépített egy hálózatot egy étteremnek, csak nem kapott utána egy fillért se, de még kedvezményt se.


Gondoljátok csak el a példát:


Bemész a pizzériába, tök jót kajálsz, a kiszolgálás jó volt és még az árak is a földön jártak. Másnap elmeséled ezt egy-két ismerősödnek, akik a hét végén kipróbálják a helyet vagy telefonon rendelnek onnan. Ezek az ismerőseid is meg vannak elégedve a szolgáltatással és tovább adják az infót a rokonaiknak, barátaiknak, munkatársaiknak, stb. stb.


A fenti folyamat alapján elképzelhető, hogy a Te tapasztalataid és véleményed alapján az ismerőseid, az ő ismerőseik, az ő ismerőseik, ... mind kipróbálják a pizzériát. Lesznek akik törzsvendégek lesznek, lesznek akik havonta vagy kéthavonta fognak onnan vásárolni vagy ott enni, s lesz persze olyan, akinek nem ízlik a kaja és nem megy többé, stb. stb. El tudod képzelni, hogy egy év alatt ez a pizzéria mennyi pizzát ad el a fenti körnek - ami persze rajtad keresztül generálódott? Jó lenne, ha a pizzéria a fenti forgalom pl. 10-15%-át odaadná neked, mint jutalékot? Hát persze... Na ez az MLM!!!

74. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 73. - Kata1983)
2008. szept. 13. 15:47

Szia Kata,


a legtöbb embernek fogalma sincs arról, hogy valójában mi ez az MLM üzlet. Személyes tapasztalatom, hogy legtöbbször nem saját tapasztalaataikról beszélnek, hanem csak hallomásból. Ha ilyenkor visszakérdezel, hogy miért gondolja azt, hogy piramis, válaszolni sem tud.


Vannak jó rendszerrel működő MLM cégek és vannak rossz rendszerek. Mint ahogy vannak egészen kiváló termékek ezekben a hálózatokban és vannak középszerűek.

Ha jól választottad meg azt a terméket, melyet ajánlasz másoknak, nem lehet ilyen gondod. Ha a személyes tapasztalatid jók erről a termékről és hiteles vagy azoknál az embereknél, akiknek megmutatod, sikered lesz.


Akik úgy reagálnak rá, hogy fújj MLM, azokat nem győzködni, nem kell mindenkinek hálózattal foglalkoznia. Az USA-ban vannak egyetemek, ahol MLM-szakon lehet tanulni. De hát ugye, mi itt Közép-Kelet Európában már csak tudjuk, hogy milyen hülyék az amerikaiak az üzlethez :))


Szerintem ne vedd véresen komolyan, főleg az elején ne. Tekintsd úgy, mint egy kedves hobbit. Azok, akik hasonlóképpen gondolkodnak, nyitottak egy új lehetőségre és csak azután hoznak döntést, miután információjuk van és nem forditva, azok úgyis meg fognak találni. A többieket pedig békén kell hagyni. Mindenki a saját élete kovácsa -szokták mondani.


Ha az ember ügyesen csinálja, egy korrekt MLM üzlettel annyi pénzt lehet keresni, amiről a legtöbbek álmodni sem mernek. Én is találkoztam már olyan hálózatokkal, amiről nekem is az volt a véleményem, hogy agymosott droidok vannak benne. De szerencsére nem mindegyik ilyen. Ez egy hosszú távú projekt, az elején ne alapozz erre és akkor nem ér csalódás. Aki pedig nemet mond, az nem rád mondott nemet, hanem arra amit mutattál neki.

Sok sikert!

2008. szept. 13. 15:36

Sziasztok!


A férjemmel most kezdtünk bele egy MLM alapokon működő üzletbe. Szeretnék ötleteket kérni tőletek, hogy hogyan tehetjük igazán sikeressé a vállalkozásunkat. Beszéltünk már elég sok emberrel, sokan úgy reagáltak, hogy fújj MLM vagy piramis. Vannak többen olyanok is akiket érdekel, de pl sajnálnak egy fillért is befektetni, pedig lenne nekik miből. Igazából győzködni senkit nem szeretnénk, inkább felkelteni az érdeklődésüket úgy, hogy utána ők legyenek azok akik igénylik tőlünk a bővebb tájékoztatást. Hogyan lehet ezt elérni?


Előre is köszönöm mindenkinek a válaszát!

2008. szept. 13. 10:29

sziasztok!

még nem probáltam,de majd azért körbenézek.CSak néztem a neten is,és sehol sincs,a tanár is azt mondta,hogy ha van MLM-es ismim akkor gyorsabban meg lehet találni a könyvet.

71. Margo34 (válaszként erre: 70. - Barbara8854)
2008. szept. 12. 21:42

Antikváriumokban próbáltad már?

Esetleg a Booline-n?

2008. szept. 12. 16:38

sziasztok!Egy fontos kérdésem lenne!Nincs meg nektek Florence Littauer: Személyiségünk rejtett tartalékai c. könyv?

Valaki nem tudná nekem megszerezni/eladni.

Fősulira kérik a könyvet:S :(

Barbie

69. AirMan
2008. szept. 11. 08:21

Az MLM rendszereknek egyébként hatalmas személyiségfejlesztő "mellékhatása" van. Az ember nagyszerűen megtanulhatja beosztani az idejét; rendszerezni a gondolatait és az ügyeit; kommunikálni akár idegenekkel is; kifogásokat kezelni; stb. stb.


Ilyen hozadék az is, hogy megismerhetjük, hogy milyenek is vagyunk valójában, ill. a közeli hozzátartozóinknak, a barátainknak és az ismerőseinknek milyen valós tulajdonságaik, problémáik vannak.


Aki még most kezdi a szakmát, annak előre szólok, hogy készüljön fel nagy csalódásokra és nagy meglepetésekre, mert nem minden arany, ami fénylik. Szerencsére viszont bele lehet botlani csiszolatlan gyémántokba, akik szeretnének is ékkőként ragyogni és arra vártak, hogy egy profi megcsiszolja őket!


Legyetek felkészültek és profik!!!

68. Margo34 (válaszként erre: 66. - Cszsuka)
2008. szept. 10. 21:19
Igen, valóban nem csinálod rámenősen.Én is ismertem már a terméket amkor elkezdtem dolgozni vele. Sikerült is megkedveltetnem az ismerősökkel, de dolgozni azt nem akartak vele! Egyszerübb volt ha én csinálom a macerásabb oldalát. Ők megmondták mit kérnek, én megrendeltem leszállítottam. Egy idő után már nagyon untam, és nem is bántam ha egy-egy vevő elmaradt. Igazából arra volr ez jó, hogy tudatosult bennem, hogy eladni azt nem tudok. Szóval maradok a fogyasztói hálózatnál. Viszont Neked sok sikert kívánok hozzá!
2008. szept. 10. 07:29

Úgy látom, sikerült feléleszteni a topicot.:)))

Örülök neki.

Köszönöm mindenkinek, aki már megkeresett és mégegyszer bíztatok mindenkit: nyugodtan írjon nekem, ha szívesen bemutatná a hálózatát, a termékeit.

Azt előrebocsátom: most kezdem a szemléletemet átalakítani egyszerű fogyasztóiból egy esetleges munkatársivá. Tehát biztosan lesznek másnak egyértelmű dolgokról is kérdéseim.

Úgy is mondhatnám: most vagyok a szokatási perióduban...Barátkozom az mlm-es munka gondolatával.

Szép napot Mindenkinek!

66. Cszsuka (válaszként erre: 65. - Margo34)
2008. szept. 10. 07:21

Én ezt a kudarcot úgy küszöbölöm ki, hogy addig nem hívok meg embereket sehova, amíg nem ismer legalább egy-két terméket. Szoktam itthon tartani néhány dolgot, amit ki lehet próbálni (persze nem táplálékkiegészítőt, hanem mosószert, takarítószert, krémeket, stb.), aminek az eredménye rögtön kézzel fogható. Aki kipróbálja, s megtudja mennyibe kerül- magyarországi bolti átlagárak- kér is utána. Amikor már többször vásárolt, akkor elhívom egy bemutatóra, hiszen, ha elégedett egy termékkel, lehet, hogy több is meg fog tetszeni!

Így lesz végül vagy munkatárs, vagy vásárló a cégben. Igaz, hogy nem az a rámenős megoldás, de biztos, becsületes megoldás, látják az emberek, hogy nem csupán a "zsebükre utazom".

65. Margo34 (válaszként erre: 62. - Sztrixi)
2008. szept. 9. 22:08

Szia!

Én nem szeretnélek lebeszélni, de nekem sajnos nem ment...

A termékek nagyon jók valóban, van amit még most is beszerzek ismerősön keresztül, de az üzleti része,az nem igazán a magyar viszonyokra szabott.Aztán ott volt a másik oldala,-mint Te is- mindenki csak legyintett és mosolygott amikor megtudta, hogy hová hívom. Én első alkalomtól kezdve hiszek az MLM-ben,Csak meg kell találni a megfelelőt. Én meg is találtam egy magyar cégnél amire vártam, és tudom, hogy pár év múlva már nem fogok visszamenni( szülési szabadság) alkalmazottnak, hanem ennek a segítségével megoldódnak anyagi gondjaink.

Ha érdekel szívesen küldök tájékoztatót.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook