Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sikeres MLM hálózatépítők topicja fórum

Sikeres MLM hálózatépítők topicja (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... ❯❯
274. hetimea
2009. febr. 16. 20:16

sziasztok..

Hihetetlen hétvégén vagyok túl.. minden üzletépítő ilyen képzésre vágyik.. bárcsak mindenki ott lehetett volna :)

2009. febr. 8. 09:59

üdv topik! végre egy olyan topik ahol pozitivumokat olvashat az ember!!

csak egy megjegyzés....mindenki sikeres aki nem adja fel az üzletét...

272. AirMan (válaszként erre: 270. - Weberkitti)
2009. jan. 21. 07:41
Ez teljesen jó! Nekem is van számtalan olyan alsó vonalbeli munkatársam, akiket én szponzorálok, pedig 3-4 mélységben vannak. Van akit azért, mert egy helyen lakunk, van akit azért, mert az én korosztályom és velem jobban azonosul, van akit pedig azért, mert olyan lendületes, hogy simán veri a saját szponzorát... A lényeg az, hogy a közöttünk lévők tényleg tudjanak a dolgokról és érezzék, hogy nem hagyjuk ki őket!
2009. jan. 20. 22:57
Húú, bocsi a sok elírásért! :D
270. weberkitti (válaszként erre: 266. - Hetimea)
2009. jan. 20. 22:56
Rendben. Szerintem itt már mindenki van vhol, mindenkinek megvan a maga szponzora... Nem hiszem, hogy ezzel bárkinek is rosszat okoztam volna, csak gondoltam megosztom itt ezen a kis fórumon a vélemnyem. Nem keresztvonalazás, sokszor a szponzor szponzorával beszélem meg a dolgokta, és ez így is van jól. Az ő csapatában is vagyunk, és nem hiszem hogy ez kersztvonalazás. Mindenről tud a szponzorom is. És különbözik a stílusuk, és ha engem jobban vonz a másik akkor miért ne követjetném őt, és tanulhatnék tőle??
269. hetimea (válaszként erre: 267. - AirMan)
2009. jan. 20. 18:11
ok, elfogadom a kritikát, én magamból indulok ki, ezért voltam talán hevesebb. Természetesen nekem is van olyan, hogy a szponzorom tette, elvárása, viselkedése...stb. nem elfogadható, mégsem panaszkodom, egyszerűen belém ivódott, hogy nem teszem ( ezért+ezért), maximum, ha a férjemmel beszélünk róla. ennyi.
268. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 266. - Hetimea)
2009. jan. 20. 15:22
Nem rombolt le semmit, hiszen nem mondott nevet. Sőt nem is minősítette, csak annyit mondott, hogy nem szereti.
267. AirMan (válaszként erre: 266. - Hetimea)
2009. jan. 20. 14:45

Hali!


Keresztvonalazás az, amikor nem a Te szponzori felsovanaladban lévővel - a Te sikeredben érdekelttel - beszéled meg a gondjaid, illetve konzultálsz, hanem valamelyik testvérvnalbeli vezetővel vagy ismerőssel, akiknél lehet, hogy más a szokás, a rendezvények felépítése, az ajánlott irodalom, illetve más módszerekkel dolgoznak és ráadásul nem is látnak rá az eredményeidre.


Az FLP-nél sem szeretik, ha a felső vonalat, ne adj Isten a közvetlen szponzort, vagy annak cselekedeteit minősítjük. Speciel nekem sem aktív sem a szponzorom, sem az ő szponzora, ezért azt szoktam mondani, hogy "XY ismertetett meg engem 3 évvel ezelőtt ezzel a céggel és a cég által kínált üzleti lehetőséggel, azonban aktív szponzoromtól, csoportunk menedzser igazgatójától, ZS-től tanultam a legtöbbet és jelenleg is vele dolgozom."

266. hetimea (válaszként erre: 265. - Weberkitti)
2009. jan. 20. 13:08

szia .. igaz én nem abban a hálózatban vagyok, ahol Te, de nem ezt hívják keresztvonalazásnak??(De a házigazdákat imádom, ők a szponzim szponzijai!! :) A szponzim kevésbé szeretem, sőt!)..

persze semmi közöm hozzá, tudom, csak az mlm.-ben a legszebb és az egyik legfontosabb dolog, hogy a csapatjátékot nem rúgjuk fel ilyen megjegyzésekkel, elindítva ezzel egy lavinát.. nálunk legalábbis ez az egyik alapszabály. Ha ehhez tartjuk magunkat, akkor marad tiszta a játék. Mivel a te "szponzid" hozott be az üzletbe, inkább azt hiszem hálásnak kell lenned érte, bár az igaz, hogy szeretned nem kell. A hangsúly most azon volt, hogy nem romboljuk le a felsővonalunk, szponzorunk megítélését még akkor sem, ha ezt így gondoljuk.

Csak ennyit szerettem volna..és persze nem bántani akarlak!!

265. weberkitti (válaszként erre: 260. - Llaca)
2009. jan. 20. 11:31

Mi sem voltunk sajna, csak a szponzik, és a csapatunk. :( Épp akkor kellett menni a reptérre egy baátunkért. Jött haza az usa-ból. Ez van. :(

De a házigazdákat imádom, ők a szponzim szponzijai!! :) A szponzim kevésbé szeretem, sőt! De ők ténleg azt mondják ami tényleg van, az igazat, és nem ferdítenek! Ez fontos nagyon!

264. AirMan (válaszként erre: 263. - 3e0ba54fb8)
2009. jan. 20. 09:50
Ja igen, ehhez én is csatlakozom, ha ez ott így működik. Ha ilyen egyszerű, akkor tényleg a legjobb hálózatot találta a kolléganő és nagyon gyorsan hatalmas üzletet fog építeni, amiben még én is segítek neki! ;O)
263. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 261. - Pálinkás Tímea)
2009. jan. 20. 09:14
Remek, akkor megadom a számlaszámomat és utalhatod a pénzt. Ha semmi más dolgom nincs, csak a zsebembe teszed a pénzt, ezt elintézhetjük telefonon is, ugye?
262. AirMan (válaszként erre: 261. - Pálinkás Tímea)
2009. jan. 20. 09:08

Ha befektetést és hozamot kínálsz valakinek, azt nem előzi meg az, hogy az ügyfeled fizessen be X összeget, amit a Te céged Y ideig Z hozamon tud forgatni? Nem hiszem, hogy azzal foglalkozol, hogy meghívod az ismerőseid egy kávé melletti beszélgetésre, majd miután a családról, a hobbitokról és az időjárásról jóízűen kibeszéltétek magatokat, előhúzol egy vastag fehér borítékot és a zsebébe csúsztatod!


Nem akarlak megbántani, de azok a kereskedők, akik szolgáltatást vagy terméket adnak pénzért, azok csak elveszik a pénzt szerinted és cserébe semmit sem adnak? Ez így erős és torz!


Természetesen mindenki azzal foglalkozik amiben hisz és úgy gondol rá, ahogy jól esik neki, de ha kérhetlek, akkor ne torzítsd a valóságot.


Én speciel pont a befektetési tanácsadói üzletágban bízom a legkevésbé - bár vannak életbiztosítás alapú befektetéseim, önkéntes nyugdíjpénztáram, stb., de korántsem vagyok benne biztos, hogy legalább azt a pénzt visszalátom, amit hónapról-hónapra befizetek.


Egyébként még annyit, hogy az emberek pénzét mi sem szoktuk elvenni, hisz nem vagyunk rablók vagy betörők. Ezt kereskedelemnek hívják, ami - a modern világban - már nagyon régóta pénzalapú. Én adok egy terméket, az ügyfelem, a vevőm pedig megveszi és pénzzel fizet, ugyanúgy, mint ahogy ezt én is teszem pl. a péknél vagy a zöldségesnél.


A lényeg, a lényeg, hogy ne állíts vagy tüntess fel negatívan semmi olyat, amihez - a hozzászólásod alapján - nem értesz, vagy nem akarsz érteni.

2009. jan. 19. 19:18
Sziasztok! Szeretném megosztani veletek, hogy végre találtam egy olyan MLM-ben működő céget amiben végre nem az a lényeg, hogy a beszélgetések végén előhúzzak egy terméket és eladjam a beszélgetőpartneremnek. Egyszerűen pénzt teszek a zsebébe!!!Nem elveszem! Nem mindegy!!!!!!!!?..........
260. llaca (válaszként erre: 255. - Weberkitti)
2009. jan. 17. 23:38
Gratula. :) Én nem tudtam sajnos elmenni a mai Success Dayre. Azt ugye tudod, hogy a 8% az a gyakorlatban több? A marketing terv szerint 8x1.43=11,44% Így már szebb. :) A dobozokban lévő Üzletpolitikában benne van.
259. AirMan (válaszként erre: 258. - Hetimea)
2009. jan. 12. 15:26

Szélesíteni, stabilizálni, egyszóval megerősödni mind üzlettársakban, mind állandó vevőkörben.


Azt hiszem, hogy a cégünk és a vezetők által kiírt kihívásokat jó lenne teljesíteni, mert azok már önmagukban is szép sikereket hoznának.

258. hetimea
2009. jan. 9. 17:25

BUÉK mindenkinek. Merre jártok? mIt csináltok?

Egy körkérdés? Kinek milyen tervei vannak erre a nagyon új évre :) ? stabilizálni akartok, új helyeken megvetni a lábatokat? meséljetek..

257. AirMan (válaszként erre: 255. - Weberkitti)
2008. dec. 29. 14:47

Akkor január 17-én nagyon integess, mert megnézlek az Aréna színpadán! Gratulálok sok szeretettel és kívánom, hogy jövőre legalább a 18-as, menedzseri szintel és egy óriási lelkes csapattal gyarapodj!


Jó egészséget és kitartást hozzá!

256. AirMan (válaszként erre: 254. - Hetimea)
2008. dec. 29. 14:45

Szia!


Mivel én hobbiként (jól fizető hobbiként) csinálom, így nem igazán erőlködtem a dolgon. Ami szerencsés volt a decemberben, hogy sok karácsonyi ajándék fogyott az üzletemben, így jobb lett, mint a november. Bár igaz, hogy a november egy elég gyenge hónapom volt, mert az előző négy hónapban hajtás volt, így novemberben téli álmot kezdtem.


Tavaszra viszont felszívom magam és meghajtom a csapatot is, mert szeretnék egy szinttel feljebb lépni. Új év, új erő, új kihívások!


Mindenkinek sok sikert és eredményes új évet kívánok!!!

255. weberkitti (válaszként erre: 253. - AirMan)
2008. dec. 27. 19:14

Képzeld! Mi most lettünk 8-ok! :) jan.17-én minősülünk! :D

És októberbe kezdtük az üzletet! :D

254. hetimea
2008. dec. 27. 18:51

sziasztok!

Mindenkinek nagyon boldog ünnepeket kívánok, vagyis módosítva, most már "csak" boldog új esztendőt!

Hol vagytok?? Ünnepeltek vagy dolgoztok??

Be kell vallanom, hogy a fél évemből ez a hónap volt a legnehezebb. Nem tudom Ti hogy vagytok vele, de maga a tény, hogy majdnem 2 héttel rövidebb idő alatt kellett azt teljesítenem, amit egy teljes hónap alatt szoktam.. hááát. nem volt könnyű. Meséljetek neketek mennyire nyomta rá a bélyegét az ünnep az üzletetekre? Csak én "szenvedtem" ???

253. AirMan (válaszként erre: 252. - Weberkitti)
2008. dec. 10. 21:13

Persze, hogy ismerem őket. Lassan 3 éve, hogy ismerem a céget és a termékeket és 2,5 éve én is foglalkozom az üzleti részével.


A kifogáskezelés profin c. CD-t vedd meg, hallgasd meg és megtudod, hogy ki az én felső vonalam. :)

252. weberkitti (válaszként erre: 251. - AirMan)
2008. dec. 10. 13:49

Ismered őket? Szerintem is jó!

Nagyon motiválják az embert!


Én nem ismerem a tieidet! :)

251. AirMan (válaszként erre: 249. - Weberkitti)
2008. dec. 10. 08:02
A privátra: jó helyen vagy!
250. AirMan (válaszként erre: 249. - Weberkitti)
2008. nov. 28. 13:35

Ez milyen kihívás? Tuti, hogy nem céges, mert a céges Európa Rally július-október minősülési időszakkal lett kiírva és február utolsó négy napján lesz a rendezvény.


Ki a felső vonalad? Kik a vezető igazgatóid?

249. weberkitti (válaszként erre: 248. - AirMan)
2008. nov. 28. 12:54
Nekünk a nov. dec. jan számít! azt hiszem márciusi útról volt szó!
248. AirMan (válaszként erre: 247. - Weberkitti)
2008. nov. 28. 07:55
Október 31-én lejárt a kihívás! Jöttök Malagára? Én II. szinten teljesítettem, tehát csak az utat kell fizetni; a szállás, a kaja, a Rally jegyek és az ajándékcsomag is megvan! :O)
247. weberkitti (válaszként erre: 246. - AirMan)
2008. nov. 27. 12:38
Malaga-ra gyúrunk! :)
246. AirMan (válaszként erre: 245. - Weberkitti)
2008. nov. 26. 11:52

Ez jó döntés volt!


Az Európa Rally-ra neveztél?

245. weberkitti (válaszként erre: 236. - AirMan)
2008. nov. 25. 20:40

Vettünk neki egy combo packot!Nekünk 2 pont, neki meg termék ismeret, és egyből elkezdte a clean 9-et! :) És rengeteg terméket elkezdett használni belőle! Mondom, nála a pénz volt az akadálya, de így már hitelesebb lesz, nem mintha eddig nem lett volna az a többiek szemében!


B.K. nem tudtunk időpontot találni, Túl elfoglalt vagyok a héten, és amikor épp ráérnék, akkor ő foglalt. :( Legközelebb, elvégre talizni muszáj, osztálytársam volt vagy mi a fene! :D Ez kötelez, nem!? :D

❮❮ ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook