Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sikeres MLM hálózatépítők topicja fórum

Sikeres MLM hálózatépítők topicja (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
964. mb&mm
2012. máj. 16. 20:01

Annyira jó könyveket találtam!

Sok jó, új ötletet találtam bennük, azzal kapcsolatban, hogy hogyan építsem az üzletet.

Eszméletlenül tetszik!

megyek is és olvasom tovább! :)

2012. márc. 18. 19:51
:D
2012. márc. 18. 19:51
961. vis63
2012. febr. 25. 02:46

Azoknak akik csak a lényegre kíváncsiak:

Egy korrekt MLM üzlet 12 legfontosabb jellemzőjének felsorolása:


A cég alapítója, vagy családja irányítja az üzletet


Alacsony indulási költség

Visszavásárlási garancia a termékeken

Toborzásért nem jár pénz, csak a tényleges forgalom után jár jutalék

A jutalékok kifizetése késedelem és hiba nélkül történik

Az üzleti terv nem változik állandóan

Korlátlan szponzorálási lehetőség - az üzlet növekedésének nincs akadálya

A képzésekhez, szakkönyvekhez és hanganyagokhoz reális áron lehet hozzájutni

A cégnek számos terméke van, amelyek közül a vásárlók tetszőlegesen választhatnak

A cég elérhetővé teszi a munkatársak számára a jó minőségű oktatást, képzést

A cégnél van legalább egy olyan személy, akinek a dolga a cég hírnevének építése (public relations)

A termék/szolgáltatás jellemzői:

a magas minőség,

bizonyítható működés,

korrekt, a piac által megfizethető ár,

eladható, a piacon határozott igény van rá,

elfogyó termék legyen, egy vásárlás után rendszeresen jöhet bevétel ugyanattól a vásárlótól.

960. 1Magyar
2012. febr. 17. 13:47
Sziasztok. Még nem foglalkoztam ezzel, azaz ilyen rendszerrel. Meglepő, hogy milyen korrekt, és jól működik.Talán ez az első olyan üzleti lehetőség, amely ENSZ ellenőrzése alatt áll, és teszek is valamit a környezetért. Jó befektetés és jó csapat, minden segítséget megadva. Valóban az első lépéseket kell megtennem, és azt is segítséggel, a többi magától működik.
959. diger
2012. febr. 12. 21:24
5 év sikertelen MLM múltam után tavaly októberben rátaláltam arra az üzletre, amit igazán kerestem. Mivel a hálózat építés nem az erős oldalam, mindig olyan lehetőségek után kutattam, ahol nem feltétel a szponzorálás, hogy alap jutalékot kapj. A hálózat építés itt egy plusz lehetőség. A lényeg pedig az, hogy egy valódi, működő cég áll mögötte és itt az is sikeres lehet, aki egyáltalán nem tud hálózatot építeni.
958. YOURDARLING (válaszként erre: 956. - Bejan)
2012. jan. 31. 17:36
hogy lehet 3 ceget epiteni egyszerre? :))))
2011. nov. 14. 16:03

Sziasztok!

Visszaolvastam pár oldalt. Nagyon érdekes és tanulságos, amiket írtok. Engem egy új mlm céggel kerestek meg. Kyani. Hallottatok már róla?

956. bejan
2011. okt. 2. 19:49
Kedves mindenki. Én sikeresen építgetem az üzleteimet három ismert MLM-es cégnél. Kettőt közölük katalógusból a másikat pedig ismert módszerekkel. Egyszóval azt tudom mondani, hogy a vevőim maguk keresnek engem, is nem nekem kel üldözni őket, soha nem is kellet üldözni mert a termékek önmagukért beszélnek mind a mai napig így minden erőfeszítés nélkül lassan de emelkedik a létszám is a pénzem. A legjobb befektetés a tanulás, és a legnagyobb siker a tanultok alkalmazása. Tehát igen is lehetséges az MLM-mel pénzt keresni.
955. Bodu
2011. júl. 1. 10:45

Értem(nem megértem),amit mondasz.Az is mindegy,mit komunikálnak ki a külföldi ingatlanokkal kapcsolatban:nyaraló vagy lakóház,a vége ugyanaz.A Bnetes vezetők egy része Svájcba(a házaspár),a vezér pedig Amerikába költözik.Még véletlenül sem uniós országokba.

Nagyon-nagyon sajnálom,ogy úgy érzed,nincs más választásod.

954. Tjudor (válaszként erre: 953. - Bodu)
2011. júl. 1. 10:32

Elhiszem, hogy nem bírod, csak én meg nem értem miért kell letámadni ismeretlenül.

Van aki ezt normálisan csinálja ahogy én is, hogy minden elmond az elején és aki érdeklődött eldönti, hogy ezek után belép e.

Zsuzsanna a felsővonal, ő nem költözött sehova, külföldön vett nyaralót, ahová meghívást is kaptunk, mert ismerem már régóta. De én százezreket nem fogok kifizetni a repülőjegyre, mikor egyenlőre párommal albérletben élünk és saját házra gyűjtünk. Azért is kezdtem ezt a munkát is, hiszen hiába van aránylag jól fizető főállásunk, hitelet mégse merünk bevállalni a mai világban egy erős megtakarítás nélkül. Albérletbe viszont csak "dobáljuk" ki a pénzt.

Hát igen, a Brokernetes ügyek durvák voltak, itt ahol lakom is sokan beleugrottak.

Szép napot neked is! :)

953. Bodu (válaszként erre: 952. - Tjudor)
2011. jún. 30. 18:10

Biztos vagyok magamban,és abban is,hogy az vagyok.Én abban hiszek,hogy bármit megtehetsz,ha másnak nem ártasz vele.Így élek és így nevelem a gyerekeim is.A legfelső vonalad már elköltözött Magyarországról. A másik vonalat H.Viktor építi,őt ismerjük a Sciennet-ből,és egyéb zavaros helyekről.Tagadja,hogy illegális a dolog,de a múltkor,mkor neki szegeztem pár kérdést már elnevette magát-kínjában.Mert ő is költözni készül:Spanyolországba.És azok az emberek,akiket berántott a felső vonalad,és a többiek,bizony nem nagyon tudják,hol is vannak tulajdonképpen.

A Bnet-ben sajnos igazad van.Nem véletlenül említettem az öngyilkos példát,két konkrét esetről is tudok.Az egyik viszont épp az üzletkötő volt,Szegeden ugrott ki a huszonéves fiú a tizedikről,mert nem tudta(ő sem),hogy mit csinál...

Nem akartam durva lenni,de egyre rosszabbul bírom ezeket.

Szép napot.

952. Tjudor (válaszként erre: 953. - Bodu)
2011. jún. 30. 07:48

Mindenki fel van világosítva, hogy miről szól ez az egész. Ha valaki belevág, tudja mit vállal.

Nem vagyok az, aki minden áron embereket akar "behúzni". Ez nem arról szól. Aki akar, belevág. Senkire sincs erőltetve.

Az mlm-et meg nem az olyan kis ember fogja elrontani, mint én, hanem nézz szét a dicső pénzügyi tanácsadók között... Brokernet és társai.. Sok embert tudok, aki a házát is elbukta miattuk, mert hitelt vetettek fel a házukra a nagy tanácsadók és azt a hitelt bukta el, mint pénzügyi megtakarítás.

Akivel én dolgozom, senki se az utolsó fillérét teszi be, nem tálalja senki nekik úgy a dolgot, hogy azonnal mindent erre tegyél fel és majd milliomos leszel..

A kritikád erős, mert baromira nem ismersz.

Örülök, hogy te egy tiszta életű, feddhetetlen ember vagy :) Aki tisztességesen szerezte a jövedelmét..... :)

951. ac808a6b30 (válaszként erre: 950. - Tjudor)
2011. jún. 28. 14:45

Én is örülök Neked, gratulálok!


Jaj a skype! Ne haragudj, de sokszor a gyerkőcök sorban állnak a gépért, a kis napi 2* fél órájukért, és nem szólnak ám, ha jön valami a skype-on, mert akkor tudják, hogy odaugrok.

950. Tjudor (válaszként erre: 948. - Ac808a6b30)
2011. jún. 28. 11:02

:) A varjak ideje lejárt, nyár van :) Majd télen :)

Meglepődtem az írásodon, reméltem, hogy nem nekem szól :) Írtam ám skype-on, hogy ment a költözés?

Amúgy, hogy ne offoljak.. Minden ilyen munkában benne van a kockázat. De aki belevág, az talán felméri ésszel, hogy egyszer hopp, máskor kopp..

Sajnos az élet már csak ilyen :) De örülök annak,akinek bejött a számítása és körültekintően választotta ki a magának legmegfelelőbb mlm-es munkát :)

949. ac808a6b30 (válaszként erre: 948. - Ac808a6b30)
2011. jún. 27. 17:14

Nem is emlékszem rá, hogy óva intettelek volna, max. annyira, mint te engem...


További sok sikert!

948. ac808a6b30 (válaszként erre: 947. - Tjudor)
2011. jún. 27. 17:13
Szia! Nem rád gondoltam, te nagyon ügyi vagy, gratulálok! Kár-kár:)
947. Tjudor (válaszként erre: 943. - Ac808a6b30)
2011. jún. 27. 17:08

Szia!


Ha rám gondoltál a Botanoo-s résznél,

akkor csak bejelentkeznék, hogy 5 hónap alatt annyi pénzt sikerült vele intézni,

hogy nyugodtan belevághatunk egy ház vásárlásába. Lehet, hogy pilótajáték, de az elején van. Ha valaki ügyes és talpraesett, akkor a legtöbb pénzt kiszedi belőle a legrövidebb idő alatt és nem hagyja bent állni a hozamát. Így elkerüli a bukás veszélyét. És minnél gyorsabban forgatod a pénzed, annál többet nyersz. De nem akarok vitázni. Csak leírtam, ha már emlegettek...

Ha nem rólam van szó, akkor elnézést, nem szólok bele a károgásba. :)

946. Bodu (válaszként erre: 944. - Sanyo81)
2011. jún. 14. 18:42
Szia!Elküldenéd nekem privátban,hogy mi ez?Épp a következő órámra készülök,megnézném előtte én is.Köszönöm!
945. ac808a6b30 (válaszként erre: 944. - Sanyo81)
2011. jún. 14. 11:42

Szia! Dehogy bántottál meg, tul.képpen teljesen ugazatok van, én is nagyon körbenézek, mibe, mikor, miért! Amivel dolgozom, azzal tökéletesen elégedett vagyok, nagyon megtaláltam azt, amit kerestem, iszonyat válogatós vagyok, és ezerszer meggondolom, mielőtt bármibe belefogok!


Köszi a segítséget, remélem, egyszer lesz időm nekem is olvasgatnom, egyenlőre sajna még nem engedhetem meg magamnak (igen-igen, a kifogások...)


Sok sikert Nektek is!:))


Ja, azt is ismerem, amiről írtál, és bizony a Bot...ba is meg ebbe is látom, ahogy barátaim lelkesen fektetik be a pénzüket, mi meg messziről sajnáljuk őket, kívánom nekik, hogy ne legyen igazunk!

944. Sanyo81 (válaszként erre: 943. - Ac808a6b30)
2011. jún. 14. 09:53
Remélem nem bántottalak meg, amióta Randy Gage felhívást tett az MLM szakma hírnevének megóvására én is gőzerővel ennek a híve vagyok. A múlt héten pl. olyan "élményben" volt részem, hogy a hajam égnek állt. Elmentem "rossz" tapasztalatszerzés miatt egy új cég előadására, és rá kellett jönnöm, hogy az MLM sérültek összeálltak az MLM hiénákkal. Félelmetes, mert a fiatalokat célozzák meg egy közösségi oldallal. No akkor ezek után magyarázzuk majd nekik 1 kávé mellett, hogy micsoda perspektíva is van a dologban. Szóval légyszi kérlek benneteket olvassatok szakmai könyvet minél többet, be ne húzzanak valami állati új buliba senkit!
943. ac808a6b30 (válaszként erre: 942. - Bodu)
2011. jún. 12. 20:59

Köszi Bodu, nagyon aranyos vagy!:))


Csak nem értettem, miért volt többes számban irva a hsz, miért nem csak Janikának szólt, de ha visszanézem, talán azért, mert kérdeztem, nincs -e webkonferencia:))

Igen, a Botanootól én is óva intettem egy lányt, de ha akarja, hát csinálja, nagyon lelkes...


Szép estét Neked!


Sok sikert Neked Bodu

942. Bodu (válaszként erre: 941. - Ac808a6b30)
2011. jún. 12. 15:28
Drága Ronett!Eszem a szívedet!Hát már hogy lennél hülye?Te sem és nyilván Janika sem az.Amire próbáltuk felhívni a figyelemet,az a pilótajáték,amikből meginr újabbak és újabbak ütik fel a fejüket itthon és külföldön egyaránt.Az egyik,amibe Janika már pénzt invesztált,ha gyorsan kiveszi és nem beszél rá még több balekot,akkor olcsón megússza.Talán.De van itt több száz ember egy másik fórumon,ahol 2 évvel ezelőtt hasonló ifjonti lelkesedéssel vágtak bele a 7day..vagy tudomisén mi a nevébe,most meg épp futnak a pénzük után.Nézd csak meg,tanulságos.Íme egy,amibe megint sokan beleszaladtak:Botanoo...Mekkora bukás lesz!!!!:-)))
941. ac808a6b30 (válaszként erre: 939. - Sanyo81)
2011. jún. 11. 22:51

Én nagyon hülye vagyok, ha ezt nem értem?


Én csak Janikának próbáltam segiteni, mert bizonytalan volt.....


Ha ezt egy más témájú fórumra irta volna, én akkor is igyekeztem volna segiteni neki, bár nem sokat ért velem.

940. Bodu (válaszként erre: 939. - Sanyo81)
2011. jún. 11. 14:58
Az ám!!!!:-)))))
939. Sanyo81 (válaszként erre: 937. - Janika7070)
2011. máj. 17. 07:19
Erős a gyanúm, a beszélgetésetek nem ide tartozik, egy sikeres hálózatépítő nem alázza meg a szakmát ilyesmivel. 1 év múlva a honlap sem lesz sehol, Ti pedig hírdetitek majd, hogy az összes MLM egy pénzcsalás. Sok sikert, várjuk a jó tapasztalatokat, de nagyon vigyázzatok!
938. ac808a6b30 (válaszként erre: 937. - Janika7070)
2011. máj. 10. 06:43
Hajrá Janika!!!!! Gratulálok, ügyi vagy!
937. janika7070 (válaszként erre: 936. - Ac808a6b30)
2011. máj. 9. 14:00

Szia!Sikerült azóta,lefordítottam google fordítóval a prezentációjukat beszáltam aztán szóltam pár barátomnak, hogy csatlakozzanak ők is és ma már meg is kaptam az első kifizetést!! :D

Gazdagabb lettem 500 dollárral, mostmár bátran ráhajtok az első 10000 dolláromra erősen! :D

Hajrá amsunelife!!! :D

936. ac808a6b30 (válaszként erre: 935. - Janika7070)
2011. máj. 4. 10:11
:(
935. janika7070 (válaszként erre: 934. - Ac808a6b30)
2011. máj. 4. 07:53

Köszi Ronett!

Azt láttam én is, hogy le lehet fordítani minden nyelvre, le is fordítottam, csak az a baj, hogy a prezentációjukat nem lehet és az lenne a lényeg!


Azért köszönöm! :)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook