Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sikeres MLM hálózatépítők topicja fórum

Sikeres MLM hálózatépítők topicja (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
2010. okt. 7. 10:09

Erre vártam... De jó, hogy végre van egy kis történés! :o)

Szerintem az MLM-mel magával nincs baj, már sokadik generációját éli. Ami szerintem probléma, hogy a benne dolgozó néhány lelkes (vagy lelketlen) tönkreteszi és a '90-es évek elején már tönkretette az MLM hírnevét. Tény, hogy az MLM-ben bárki, bármilyen előképzettség nélkül részt vehet. Olyan, mint a magyar vállalkozói szektor. Még 8 általános sem kell hozzá, hogy céget tudjon alapítani, csak a nevét tudja leírni és már cégtulajdonos. Ezért vannak ezek a szörnyű arányok mind az MLM-ben, mind a vállalkozói életben. Sokan képtelenek, vagy lusták, hogy kicsit utána olvassanak a dolgoknak. Nem azt mondom, hogy minden könyv, minden egyes betűjét szó szerint kell venni. Sokat olvastam, sok mindent hallottam és valamit elfogadtam, valamit elvetettem. Itt az önálló egyéniség és a gondolkodni tudás a fonton, nem a birkaszellem, amire mindenkit neveltek. És pont ezt szeretem ebben a rendszerben, hogy megválogathatom, hogy kivel dolgozok és ez nem diploma, vagy végzettség függvénye. Ez egyéniség függvénye. Volt már olyan ember, akivel nem szerettem volna együtt dolgozni, mert emberileg nem tartottam sokra és később sárkányszem medálos, vagy mittom én milyen elismeréses vezető lett egy másik rendszerben egy hónap alatt. Csak ugye rajta csattant az ostor, mert valamit elnézett. Tisztességtelenül és erkölcstelenül ezt nem lehet csinálni. Össze is omlott a rendszere és azóta ő is az MLM-et ellenzők népes táborát gyarapítja.

2010. okt. 7. 09:29
Még soha nem találkoztam olyan sikeres emberrel, úgy értem igazán sikeressel, nem olyannal, aki annak látszatát próbálta kelteni - aki lelúzerezett, lebarmozott és hasonló kedves jelzővel illetett volna másokat. Különösen olyanokat,akiket nem is ismer.
602. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 599. - Beu79)
2010. okt. 7. 09:27

Én nem vagyok MLM tag. Valószínűleg azért használják ezt a két szót, mert ez képezi leginkább a helyzetet. Az élet szerintem tesztek sorozata. Kapsz egy helyzetet, egy megoldandó feladatot, vagy átmész a vizsgán, vagy megbuksz. Az emberi elme elsőként mindig mindenben a kifogásokat keresi, néha nagyon erős akarat kell ahhoz, hogy felvegyük a kesztyűt.


Az agymosás meg szerintem kifejezetten pozitív dolog, ráférne az emberekre. Kimosni a sok örökölt dogmát, a mások véleményét és tiszta aggyal, önállóan eldönteni, hogy mi a jó és mi nem.

601. AirMan (válaszként erre: 599. - Beu79)
2010. okt. 7. 09:12

Tudod az a gond, hogy akik élnek az MLM adta lehetőségekkel, azok nem értik, hogy mit nem értenek azok, akik nem használják ki a lehetőségeket.


Ha használok pár jó terméket, ami valami "bajomra" jó és őszintén ajánlom az ismerősömnek, hogy ő is használja, mert nekem bevált, akkor nem értjük, hogy ő miért nem akarja még csak meghallgatni sem, hogy találtunk valamit, ami használna neki ha megvenné és használná.


Ha rajtunk keresztül, a mi tájékoztatásunk, marketing tevékenységünk miatt sok új vásárló vásárol egy cégtől termékeket, ezért a cég jutalékot fizet, amiből még jól is élünk, akkor nem értjük, hogy azok az ismerőseink, akik hosszú ideje megelégedéssel használják a termékeinket, miért nem beszélnek róla másoknak, miért nem ajánlják tovább, hisz akkor nekik is fizetne jutalékot a cég, amiből olcsóbban megvehetnék a saját termékeiket, vagy talán még maradna is belőle, amivel kiegészíthetnék a jelenlegi jövedelmüket.


Remélem, hogy érted, hogy mit nem értünk és miért beszélünk ennyit a kifogásokról.


A kifogások egyébként legtöbbször nyafogások, melyek azt tükrözik, hogy vagy nem érti az illető, hogy mit próbálunk neki elmondani, vagy nem is akarja megérteni, mert fél a változástól, a kényelmetlenségtől, attól, hogy mit szólnak az ismerősök, ha megtudják, hogy mivel foglalkozik, stb. stb.

600. AirMan (válaszként erre: 595. - Villám1970)
2010. okt. 7. 09:02
Te miből élsz? Mit dolgozol?
599. beu79
2010. okt. 6. 22:25
Nekem nincs bajom az MLM-mel, ha valaki ezt szeretné, vagy lát benne lehetőságet, akkor csinálja.Se mellette se ellene nem vagyok.De miért van az hogy mindenki aki ezt csinálja ugyanazt a szöveget mondja.Lehetőség meg kifogás...Ezt a kifogásos dolgot már annyi embertől hallottam. Olyan mintha nem lenne önálló gondolatuk, csak amiket ezeken az összeröffenéseken elmondanak azokat fújják. Így tényleg úgy tűnik, mintha agymosáson mennének át.
598. MSE77
2010. okt. 6. 21:07

Sziasztok!


Én úgy gondolom, van aki a lehetőségeket, van aki a kifogásokat keresi.

597. trully26 (válaszként erre: 595. - Villám1970)
2010. okt. 6. 16:35
Kinek mi! Nem vagyunk egyformák...
596. alyz79 (válaszként erre: 595. - Villám1970)
2010. okt. 6. 12:53

Ezt a megnyilvánulásodat egy kicsit inteligensebben is leirhattad volna ide!

DE MÉG JO HOGY 1000 HOZZÁSZOLÁSBOL 1 ILYEN AKAD...

595. Villám1970 (válaszként erre: 587. - AirMan)
2010. okt. 6. 12:38
Te viccelsz.MLM egy nagy rakás szar.És a benne tevékenykedők luzerek.Ennyi.
594. alyz79 (válaszként erre: 593. - Trully26)
2010. okt. 6. 09:10
még jo!:D hogy nincs:D de tudd nem leszel akkor sem egyedül:D
2010. okt. 6. 09:04
Köszönöm, de jelenleg nincs ilyen jellegű problémám! De ha lesz, legalább tudom, hova fordulhatok segítségért! :o)
592. alyz79 (válaszként erre: 591. - Trully26)
2010. okt. 5. 20:16

köszönöm leveled!

üdv az oldalon:D

sok jo tropik van tudok egy pár jo oldalt adni ami egész nap él az viszont a péniszproblémások gyülekezete!:D komolyan van ilyen oldal nem wicc:D

591. trully26 (válaszként erre: 590. - AirMan)
2010. okt. 5. 15:40

Remélem! :o)

Vagy itt is csak este van élet, mert nap közben mindenki nagyon dolgozik?

590. AirMan (válaszként erre: 589. - Trully26)
2010. okt. 5. 15:14
Van, vagyis inkább volt, de majd lesz is... ;)
2010. okt. 5. 12:53
Én azt hittem, itt sokkal nagyobb élet van...
2010. okt. 5. 08:43

Üdvözlök mindenkit!

Nagyon örülök, hogy végre találtam egy ilyen fórumot és ezúton is szeretnék gratulálni a létrehozóinak, valamint mindenkinek, aki itt képviselteti magát! Aki dolgozik az MLM-ben azért, aki meg kritizálja, annak meg azért. Ugyanis ahhoz is kell némi motiváció, hogy folyamatosan kritizáljon, mert ha tényleg nem érdekelné, nem lenne itt. De előbb-utóbb ő is rá fog jönni, hogy lehetőségeket keresni ugyanannyi idő és energia, mint ha kifogásokat keresne, csak más lesz a végeredmény.

Szerintem nem is kell mindenkinek ezzel az üzlettel foglalkoznia és nem is fog, ez közgazdasági tény.

587. AirMan (válaszként erre: 586. - Villám1970)
2010. okt. 4. 10:17

Hali!


Szívesen bemutatkozom neked egy személyes találkozón, ill. ha gondolod, akkor mutatok még pár száz, ill. pár ezer embert Neked, aki ebből él, ebből "gazdagodott meg".


Kérdés, hogy akarsz-e ezzel szembesülni?

586. Villám1970 (válaszként erre: 584. - Nutrilite)
2010. okt. 4. 09:38
Én nem ,,ordibálok.,,Mutass.
585. herold_1 (válaszként erre: 584. - Nutrilite)
2010. okt. 3. 20:15
De nagyon megmondtad most,pontosan igy van!!!!
584. nutrilite (válaszként erre: 582. - Villám1970)
2010. okt. 2. 07:45

szívesen mutatok Neked (főleg ha nem "ordibálsz" )


hogy ki miből él, ennek semmi köze az okossághoz..

az MLM is csak egy eszköz a saját vállalkozás megteremtéséhez!

az előnyeit most nem fogom sorolni, de hátránya csak egy van : nem lehet ügyeskedni, short cut-ot választani ! nincs mellébeszélés! munka van, és a munkát elkell végezni, és nem végeztetni!!

583. d7730acc0b (válaszként erre: 580. - Ladyluck)
2010. szept. 30. 18:26
Én is nem rég találkoztam vele, van termék, amit akár el is lehet adni... én úgy tudom nem feltétenül kell csapatot építeni, lehet csak árulni is, de nem abban van a nagy pénz. (Szerintem)
582. Villám1970 (válaszként erre: 578. - Ninja88)
2010. szept. 30. 13:30
MUTSS NEKEM VALAKIT AKI EBBŐL GAZDAGODOTT MEG.ITT NEM A KITALÁLÓKRÓL ÉS HOLDUDVARRÓL BESZÉLEK.VOLTAM ELÉG ILYEN BEMUTATÓN ÉS HIDD EL ELÉG OKOS VAGYOK AHHOZ,HOGY NE EBBŐL ÉLJEK.
581. 3f798ba22f (válaszként erre: 580. - Ladyluck)
2010. szept. 28. 21:25

Szia!


Rain-ről nem tudok semmit,de mielőtt belevágnál,nézz utána a cégnek. Min. 25 éves tapasztalattal nem árt,ha rendelkezik.Tőzsdén jelen van-e a cég? Milyenek a mutatói, média miket ír róla,stb.... Én ennek alapján döntöttem az én cégem mellett!


Az élet egy nagy hálózat,csak sokan nem néznek utána a dolgoknak,hogy miben is élnek.

Ha gondolod szívesen adok egy-két tanácsot,csak inkább priviben,nehogy megdorgáljanak itt!


Zimi

2010. szept. 28. 14:01

Sziasztok!

Mit tudtok a Rain-ról? Állítólag csak nemrég jött be Magyarországra, és eddig kb csak 600 tagot számlál. Rámszálltak az ismerőseim hogy lépjek be, amint néztem ez nem egy MLM rendszer, hanem mintha egy bináris alapon működö dolog lenne, kb mint egy piramis játék...:) Nem kell eladni, csak minig megvenni a táplálék kiegészítő alapcsomagot EUR 150 ért, és akiket beszervezel magad alá, azok is megveszik, majd minenki megkapja a jutalékját, és így lehet vele keresni... Nekem tényleg egy piramis játék jut eszembe róla...

579. Daninwa (válaszként erre: 576. - Villám1970)
2010. szept. 27. 15:28
Szerintem te az életedben nem próbáltál ilyen féle üzletet:)...de jó,hogy így értesz hozzá:)
578. Ninja88 (válaszként erre: 576. - Villám1970)
2010. szept. 23. 13:43

Így van az MLM üzlet, méghozzá jó üzlet.


Megetetnek minden hülyeséggel? - Az alkalmazottat kihasználják és napi 8-12 órában dolgoztatják olyan munkában amitől már ki van a töke is, és annyit keres amiből talán kihúzza a következő fizetésig.


Te aki beszervezel soha nem leszel gazdagabb? - Egy alkalmazott aki keres kb 80-150.000 Ft között soha nem lesz gazdag. A cég tulajdonosa lesz gazdag.


Az ilyen negatív hozzáállású emberek nem fognak előre lépni az életben!

2010. szept. 22. 22:10

MLM egy vállalkozás,ami az embert építi fel és nem az ember a vállalkozását!


Valaki sikeres benne,mert az akar lenni,és nem várja a csodát!MLM-ben nem az a gazdag aki fennt van,hanem aki jól csinálja!


A bicikliversenyt sem az nyeri meg,aki a leghamarabb tanult meg biciklizni!


Én másodszor kezdtem el és a csapat aki most van nagyon segítőkész és a módszer sem a hagyományos!


Az egészségügy=betegségügy


Inkább költenek a gyógyszerre,mint megelőznék a betegséget!

2010. szept. 22. 20:41
Az egész MLM egy üzlet ,és nem a tied.Megetetnek minden hülyeséggel.Lásd van aki el is bukott .Te aki beszervezel ,soha nem leszel gazdagabb.Ez a rendszer kitalálóját gazdagítja.Ja az egészség.A kórházak és rendelőknek üreseknek kéne lenniük, hiszen annyi nyugdíjas ott hagyja a nyúgdja nagy részét.Na ilyenkor kapjon mindenki a fejéhez.Sok sikert minden beszervezettnek.Legyen az
575. Ninja88 (válaszként erre: 573. - AirMan)
2010. szept. 20. 20:35
Szépen összefoglaltad ezt a 10 pontot :) Igazán korrekt!
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook