Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sikeres MLM hálózatépítők topicja fórum

Sikeres MLM hálózatépítők topicja (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
634. Mayahh (válaszként erre: 633. - 3e0ba54fb8)
2010. okt. 7. 13:52

Én úgy gondolom,minden területen találni szélhámosokat,de az ilyenek nem is sokáig kalózkodhatnak.

Ha egy cégnek jók a termékei,akkor bárki,bármit mondhat rá,sározhatja is akár merő tudatlanságból,mert a jó termékeket forgalmazó cégek mindig a piacon fognak maradni

633. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 630. - Mayahh)
2010. okt. 7. 13:46

Rengeteg MLM cég is eltűnt már a süllyesztőben. A példával csak azt akartam alátámasztani, hogy nem kell ahhoz feltétlenül MLM, hogy inkorrekt legyen egy vállalkozás.


Ha jó a termék, meg fogják az emberek venni, a vackot sem hálózatban, sem hagyományos kereskedelemben nem lehet hosszú távon forgalmazni. Mert a piac nemet mond rá.

632. Mayahh (válaszként erre: 629. - Nutrilite)
2010. okt. 7. 13:43
Nem is értem,hogy miért keveri ide az ilyen rendszereket
631. nutrilite (válaszként erre: 622. - Villám1970)
2010. okt. 7. 13:43

a zepter mióta átvágás? ja mert neked nem telik rá? oké..

gondolom új Mercire sem telik..nem mintha én megtudnám venni :)))

630. Mayahh (válaszként erre: 628. - 3e0ba54fb8)
2010. okt. 7. 13:42

Viszont az ilyenek pár év alatt el is tünnek.

De mondjuk egy olyan cég,mint a Zepter vagy mondjuk az FLP nagyon régen a piacon van,talán nem véletlenül...

629. nutrilite (válaszként erre: 623. - Villám1970)
2010. okt. 7. 13:41
hát , a scienet pilótajáték volt, ami ugye illegális + nem kevés adót csalt az ürge
628. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 623. - Villám1970)
2010. okt. 7. 13:40
De igen, az volt. Az a cég viszont - a neve nem jut eszembe - de embereknek autórészletet fizetett reklámok viselése fejében, nem MLM volt. A közös pont csak annyi, hogy mindkettő előre megfontolt csalás szándékával alakult. És ez csak egy példa a sok közül.
627. Mayahh (válaszként erre: 625. - 3e0ba54fb8)
2010. okt. 7. 13:40
Teljesen igazad van!
626. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 622. - Villám1970)
2010. okt. 7. 13:38
Mi az átvágás a Zepterben?
625. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 619. - Villám1970)
2010. okt. 7. 13:38

Ha bemész egy boltba, ott is azonnal rád ugrik egy-két eladó és azonnal segíteni akar. Gondolom tőle is csak azt veszed meg, amire valóban szükséged van, a többinek azt mondod: köszönöm, nem.


Az Amway-től vettem egy csomó kozmetikumot két éve, mert azt mondták, teljesen tiszta termékek. Aztán rákattantam a méregmentességre, áttanulmányoztam, kiderült, van benne egy csomó parabén. Szó nélkül kaptam vissza a pénzemet, pedig alig az egynegyede volt már meg. Engem megnyugtat, hogy ha mégsem jön be, visszaadhatom. Ezt máshol nem tehetem meg.


Én személy szerint nem vagyok arról meggyőződve, hogy az üzletben olcsóbb ugyanaz a minőség. Mert amíg a hálózatban a jutalékot tartalmazza, addig a hagyományos kereskedelemben a reklámköltség irdatlan. Gondolom, te sem hiszed, hogy Cindy Crowford jófejségből ajánlja neked azt a hajfestéket, amit talán sose kenne a hajára? :))


Évekig éltem reklámok készítéséből, el nem hinnéd mit fizet ki a vásárló a termék árában. Pl. a harmadik asszisztens kávéját a forgatások alatt.

624. Mayahh (válaszként erre: 622. - Villám1970)
2010. okt. 7. 13:36
Átvágás?Hmmm,te tudod...:D
2010. okt. 7. 13:35
Ja a scienet sem MLM-volt ugye?
622. Villám1970 (válaszként erre: 621. - Mayahh)
2010. okt. 7. 13:34
Igazad van.A Zepter nem MLM,de közös a MLM-mel az átvágást illetően.
621. Mayahh (válaszként erre: 619. - Villám1970)
2010. okt. 7. 13:30
A Zepter nem is MLM!:DMielőtt bármit is mondasz,először tájékozódj!
620. beu79 (válaszként erre: 617. - 3e0ba54fb8)
2010. okt. 7. 13:30
Ezzel teljesen egyet értek. HA valaki sikeres bármiben, ne csak olyat vegyünk akinek pénze is lesz belőle, bárki aki sikeres, arra biztos hoyg azt mondják, hogy azért mert... Itt tényleg a kifogások jönnek. "Ja, mert neki könnyű, mert volt háttere, vagy pénze" vagy valamije, de volt, ami nekem persze nem, és nekem ezért nem jön össze soha semmi. Ez most egy más példa, de pl. én is egy-két éve felszedtem pár kilót. A tévében meg hallani ugye hogy ez a sztár meg az a sztár így meg úgy lefogyott.Erre én is azt reagáltam, hogy persze neki könnyű,mert elé teszik a kaját, jönnek-mennek az edzők, neki nem kell gondolkodni mit egyen, mit sportoljon. És pénze is van rá, hoyg ezeket mind megfizesse. Nekem pedig egyik sem volt. Mégis lefogytam, mert le akartam, és nekik tényleg könnyebb, de attól még nem könnyű. Mert a fogyás időszakát neki is ki bírni, azt nem tudja megvenni. Ez most lehet nem a legtökéltesebb példa, csak annyit akartam vele kifejezni, hogy lehet hogy másoknak valamiben könnyebb, de ez nem jelenti azt hogy könnyű is, és nem megmagyarázni kell az irigységet, mert tulajdonképpen ez az, hanem azt is látni, hogy a másik sem biztos hoyg csaló, vagy lusta -csak neki épp bejött az élet- hanem lehet hoyg ő is küzd valamiért.
619. Villám1970 (válaszként erre: 616. - 3e0ba54fb8)
2010. okt. 7. 13:29
nem Mlm-ből.És jól.És pont ezért másznak rám az Mlm-esek ,mert azt hiszik ,hogy megveszem többszörös áron azt amit az üzletben olcsóbban megkapok.Szóval van tapasztalatom az MLM-ről.Soroljam.Zepter, Amway,legújabban point club.
618. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 613. - Beu79)
2010. okt. 7. 13:16

Lassan kezd ez a dolog olyan lenni, mint egy háború :o)).


Az egész szerintem oda vezethető vissza, hogy az emberek nem kíváncsiak egymásra. Ahelyett, hogy kérdeznének, címkéznek, jelzőket aggatnak. Ez nem csak erre a vitára igaz, az élet minden területén megfigyelhető. Képtelenek vagyunk elfogadni a más nézőpontot.

Emelkedik a benzin ára, ez nekem rossz, de van egy barátom, autók gázüzeműre átállításával foglakozik, neki nagyon jó. Eddig napi három bejelentkezője volt, mostanában 5-6. Akkor mos jó, hogy emelkedik a benzin ára, vagy sem?

617. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 611. - Beu79)
2010. okt. 7. 13:12
Nem, erről szó sincs. Lehet ugyanis jól élni másból is, mint MLM-ből. Az MLM egy éppen olyan vállalkozás, mint bármi más, amit lehet jól csinálni és lehet rosszul. A siker szerintem egy fajta gondolkodás mód és koránt sem esetleges. Tanulható, de kemény munka van mögötte, s ki kell lépni a komfortzónából. Én egyébként azt vettem észre, hogy a sikeresség nagyon sok embert bosszant manapság. Ha hálózatépítésben sikeres, akkor lúzer, lehúz embereket. Ha egy hagyományos vállalkozásban sikeres, akkor nyilván adócsaló, kizsigereli az alkalmazottait.
616. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 608. - Villám1970)
2010. okt. 7. 13:04
Valaki megkérdezte tőled, te miből élsz? Válaszolsz a kérdésre?
615. nutrilite (válaszként erre: 612. - D7730acc0b)
2010. okt. 7. 13:00
nálad a pont :))
614. d7730acc0b (válaszként erre: 613. - Beu79)
2010. okt. 7. 12:50

Nem egyáltalán nem rád gondoltam!!!!

Azokkal semmi gond akik érdeklődnek, vagy emberi hangon közelítenek a másikhoz.

613. beu79 (válaszként erre: 612. - D7730acc0b)
2010. okt. 7. 12:45
Remélem a sértegetéssel nem rám gondoltál, mert a célom nem ez volt. Csak volt amit nem értettem. Én nem foglalkozom másokkal, nem csak az MLM-esekkel (bár nyilván aki ezt mondja hazudik, mert valamilyen szinten mindenki foglalkozik a másikkal, de én a minimális szinten maradok), most is csak azért kérdezem ezt, mert van a családban MLM-es. De az MLM-es is foglakozik azzal aki nem az, mert akkor miért példálóznak azokkal akik nem ezt csinálják,vagy akik más vállalkozást indítottak. Olyan nincs hogy egy MLM-es vagy nem MLM-es sem foglakozik a másik táborral. Már csak azért is, mert az MLM-eseket szerntem elég sok támadás érheti, és valahogy meg kell magukat védeni, és nyilván ezt sokszor úgy teszik, hogy összehasonlítják magukat más vállalkozókkal, és azzal példálóznak.
612. d7730acc0b (válaszként erre: 611. - Beu79)
2010. okt. 7. 12:37

Szerintem nagyon jól megfogalmaztad.

Valaki él a lehetőséggel valaki mást választ.

Csak azokat nem értem, hogy akit nem érdekel, az mért fogalkozik azokkal akik igen.

Úgy értem mért kell sértegetni azt aki ezzel foglalkozik?

Nem tudom, hogy nekem sikerült e megfogalmaznom amit szerettem volna.

Szerintem mindenki el tudja dönteni mi a jó neki.

611. beu79
2010. okt. 7. 12:26

"lehetőség, kifogás, lelkes, ez egy eszköz, nem meggyőzni akarlak, meg a siker fogalma" Nekem csak az a furcsa, hogy szóról szóra uyganazokat fújja minden MLM-es. Nem akarom magam ismételni, csak nekem pl. soha nem kellett megmondani mit gondoljak, ez meg olyan mintha nekik meg kellene. Azt hiszem nem tudom megfogalmazni mit is szeretnék ezzel kifejezni, úgyhogy nem próbálkozom.

HA valaki nem MLM-es az kifogást keres? Nem hiszem, csak épp lehet hogy más lehetőség után kutat, ami számára testhez állóbb. Biztos jó az MLM, már amelyik, mert nincs szükség különösebben nagy induló tőkére, ha nem csinálod akor sincs semmi, magyarán nincs benne akkora rizikó, mint bármelyik másik üzletben. De még szerencse, hogy nem akarja mindenki ezt csinálni,mert akkor senki nem élne meg ebből.

610. nutrilite (válaszként erre: 608. - Villám1970)
2010. okt. 7. 11:51

hoppá, hoppá

először definiáljuk, mi a siker !

mindenkinek más...

pl, a szabad vállalkozás networkmarketing segítségével lehet keresetkiegészítés !

ne mond nekem azt, hogy valaki csinál 100 ezer forintot havonta mint extra jövedelem az nem sikeresnek ítéli meg az MLM vállalkozását.


pl, lehet több szabadidő, nem kell 10 órákat robotolni egy munkahelyen..ÉS EZT IS LEHET SIKERNEK könyvelni, hogy többet tudok a szeretteim lenni és mégsem robotolok 10 órákat naponta...itt jelzem a jövedelem lehet akár ugyanannyi !


a siker sokszínű!!!

2010. okt. 7. 11:47

Kedves Villám!


Én vagyok az aki meggyőzni sem próbál!

Tudod, nem vágyom Bahamákon eltöltött hetekre.

A mai gazdaságihelyzetben viszont többre vágyom annál, mint napi 8-10-12 órát dolgozni minimálbérért. Nem meggazdagodni szeretnék, hanem annyi pénzt keresni, ami elég a számlákra és az én igényeimre elég (no igen igényei mindenkinek vannak). Jelenleg is 2 munkahelyem van, és ha az MLM az az eszköz ami által annyi pénzt tudok kereseni, hogy 1-ről a 2-re tudjak lépni, akkor azzal teszem meg, ha nem, hát addig keresem a lehetőséget amíg meg nem találom, mert én nem szeretném a bedölt hitelesek táborát bővíteni.

Inkább csatlakozom a sikeres emberek klubjához.

Választása mindenkinek van, vagy csinálod vagy nem csinálod!

Neked is van választásod, nem érdekel nem törödsz vele, vagy érdekel és törödsz vele...

Nekem annyi kérdésem van hozzád, úgy őszintén: Mi a problémád?

608. Villám1970 (válaszként erre: 587. - AirMan)
2010. okt. 7. 11:28
Látom jósok behülyített van itt.Sok sikeres hálózatépítő aki nem tudja merre lapátolja a pénzét.Ha olyan sikeresek vagytok ,miért nem a Bahamákon nyaraltok?Na ez itt a kérdés.
607. d7730acc0b (válaszként erre: 606. - Trully26)
2010. okt. 7. 11:22

Konkrétan ez a cég még el sem indult 9 nap múlva lesz a nyitás Magyarországon, aki nekem ajánlotta, még sosem dolgozott MLM-ben, de ebben látja a lehetőséget, mert a termék jónak látszik, azért csak látszik, mert még nem kapta meg őket, csak megrendelte, a marketingje nagyon jó.

Én már dolgoztam MLM-ben, és még ilyen jutalék rendszert nem láttam.

De nem vagyok egy MLM szakértő ezért is kérdeztem a véleményeket.

Egy biztos valaminek az elejeén lenni nem egy rossz dolog.

606. trully26 (válaszként erre: 605. - D7730acc0b)
2010. okt. 7. 10:36

Hali!

Én még nem találkoztam a céggel, de ez az én saram! Én csak azt szeretném tanácsolni, hogy ne csak a jutalékrendszeren keresztül ítéld meg a céget! Nagyon fontos az ajánló személye és a felső vonala is. Mint a korábbi hozzászólásomban is írtam, sokan csak arra törekednek, hogy minél hamarabb, minél nagyobb hálózatot építsenek ki, mindegy milyen áron! Ők nem a te embereid!

Sok olyan cég működök, amelyiknek kiváló a jutalékrendszere.

2010. okt. 7. 10:26

Sziasztok!


Tegnap este voltam a Rain-es előadáson.

Esetleg valaki volt már ilyenen?

Én nagyon meglepődtem a jutalék rendszerén, nagyon jónak találom, esetleg valakinek vélemény?

❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook