Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Milyen étrendet válasszak, hogy elmúljanak a pattanásaim? fórum

Milyen étrendet válasszak, hogy elmúljanak a pattanásaim? (tudásbázis kérdés)


6. alyce (válaszként erre: 4. - Csincsilla83)
2008. jún. 12. 15:48
Hát igen, az utóbbi pár hónap nagyon leszívott...de most már felszabadultam, tudok pihenni. Remélem az arcom is meg fogja hálálni.
5. csincsilla83 (válaszként erre: 3. - Pimpi3)
2008. jún. 12. 15:44
Te is feszült vagy, sok belső trutyi gyűlt fel benned mostanság? A lelki okait is keresem már ezeknek a ragyáknak, csak szűnnének már...
4. csincsilla83 (válaszként erre: 2. - Alyce)
2008. jún. 12. 15:43

Szia!


Fogamzásgátlót sosem szedtem, bár biztos, hogy a hormonjaim is közrejátszanak az arcberendezésemben, a pattanásaim is ciklikusan jelennek meg.

Némi pihenés és relaxáció biztos jót tenne mindkettőnknek! :-)

2008. jún. 12. 15:30

nekem a válam ,karom van teli mostanába!nemtudom mitöl!

néha az orromon is van!

kb 15-16 évesen volt ilyen a karom!

2008. jún. 12. 14:58

Szia!


Nekem ugyanez a problémám, ami nem biztos, hogy a táplálkozásra vezethető feltétlenül vissza.

Nálam sok tényező közrejátszhat ebben:

1. fogamzásgátló szedést abbahagytam

2. sok idegesség, stressz az elmúlt hónapokban

3. táplálkozás

Szerintem ezek mind befolyásolják, nálam speciel most az összes:(

És én is úgy nézek ki, mint egy tini, hiába csinálok akármit is. Az állam meg a homlokom fullon van pattanással meg mitesszerrel. Vettem múltkor a DM-ben egy arctisztító tonikot, ami mélytisztító hatású, attól egy fokkal jobb lett talán...pedig reggel-este tisztítom vele az arcom...lehet egy kozmetikus férne inkább ránk, és egy hatalmas arctisztító kúra:)

2008. jún. 12. 13:44

Állandóan pattanásos az arcom, hiába tisztítom, kezelem a bőrömet. Nem vagyok már annyira csitri, van egy gyerekem is, mégis úgy nézek ki, mint egy kamaszodó tizenéves.

Az a gyanúm, hogy táplálkozásbeli problémák miatt van mindez. Mit egyek és mit ne, hogy kevesebb legyen a pattanásom?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook