Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Volt már úgy valaki, hogy érezte, hogy terhes és mégis negatív lett a teszt? fórum

Volt már úgy valaki, hogy érezte, hogy terhes és mégis negatív lett a teszt? (beszélgetős fórum)


1 2
33. o.andi
2008. szept. 2. 18:23
:-(
32. o.andi
2008. szept. 2. 18:23
lehet hogy most ugy jártam
2008. szept. 1. 19:14

Sziasztok!


Most voltam laborteszten (vizelet, nem vérvizsgálat) negatív lett a tesz... :( Viszont a terhesség szinte összes tünetét produkálom: feszülő mellek, fél napokat töltök a vécén, stb... Szerintetek mi lehet a baj, már lassan 2 hete késik. Vagy a vérvizsgálatban még bízzak?

2008. aug. 29. 21:54
Szia!Nagyon reménykedem,hogy nálam is hasonlóan lesz,mint a nővérednél!!! Az első jel,hogy nem esett jól ha a nadrágom a hasamon volt. A többi jel viszont számomra újdonság,mert a lányomnál szinte teljesen gondtalan volt az egész terhességem, ezért sem merek bízni az ösztönömben. Arról is sokat olvastam,hogy az apukák is "jeleznek". Hát a párom is kb.2hete megmagyarázhatatlan éhséggel küzd. Állítólag a 2. terhességnél már jobban érzi az anya a babát. Butaságnak tűnhet, de néha olyan mintha érezném, pedig még nagyon picike lehet. Bocs,ha hosszú vagyok,de olyan jó végre megbeszélni valakivel a kételyeket!
29. 61e5310fec (válaszként erre: 28. - Ebony00)
2008. aug. 29. 21:38
Szia!!A nővérem is így volt,elöször nem látták a babát,de a második uh-án már egyértelmű volt.Ahogy olvasom nálad a jelek megvannak a terhességre!!
2008. aug. 29. 21:32

Sziasztok,

az én problémám,hogy lassan 3 hete késik a menzeszem, ami mostmár jó ideje pontos volt. A terhes teszt negatív, ezért elmentem dokihoz,hátha valami szervi bajom van. Semmit nem talált a nyálkahártyám 12mm, amire azt mondta,hogy lehet egynagyon korai terhesség,így menjek vissza 2 hét múlva, akkor ismét megnéz UH-al.A tüneteim:émelygés, néha szédülés, mintha lufi lenne a hasamban,most meg bedurrant a jobb mellem,hasonló érzés,mint mikor szoptattam a lányomat. Nem tudom,hogy mire gondoljak, de borzalmas ez a bizonytalanság.Járt már úgy valaki, hogy csak 3 hét után derült ki,hogy terhes? Igazából a dokinál a számításokalapján 6 hetes voltam, vagyis ha van a baba 4 hetes.

27. gpetra (válaszként erre: 20. - Nmoni73)
2008. aug. 29. 20:00

Tökéletesen pontos ciklusom van, késett egy napot a mensim, tudtam, hogy terhes vagyok, de negatív lett a tesztem, és rá egy nappal megjött a menstruációm. Teljesen noprmális volt, annyi ideig tartott, ameddig szokott, és nem volt erősebb/gyengébb, mint máskor. Pár napra rá elkezdtem vérezni, a vérvétel kimutatta a bétaHCG-t avéremben, de az uh nem mutatott semmit. Spontán vetélés.

Remélem, hogy Veled nem ez történt, de az uh korai terhesség esetén nem feltétlenül mutat bármit is.

26. s700 (válaszként erre: 24. - 69abd4fa9b)
2008. aug. 29. 19:21

Hát nem tudom, 35 napon csináltam tesztet és halványan valami látszik rajta. Nem tudom, hogy merjek-e hinni benne?

Reggel újra tesztelek.

2008. aug. 16. 21:15

Szia! Én 6 hetes terhes voltam amikor negatívlett a teszt. Azóta májusba megszületett a kislányom!

Sok szerencsét!

2008. aug. 16. 16:29
Nagyon drukkolok neked:-)Nekem ez a 28.nap ritkán késik,szerintem most is megjön még ma mert fáj a pocim.Remélem neked nem fog.
23. s700 (válaszként erre: 22. - 69abd4fa9b)
2008. aug. 16. 14:57

Szia!

Hiába kérdezel másokat, csakis a saját hőidhez képest tudod megállapítani, hogy mi a magas és az alacsony, meg az átlagos hő.

Van akinek 36 körül van az átlag, van akinek 37 körül.

Nekem 36,8 már napok óta, 22. napon járok és nagyon reménykedek, hogy most lesz valami talán végre...

2008. aug. 16. 13:22
Sziasztok.Elvileg ma nem kéne megjönnie megjönnie a havimnak.A hőmet csak a peteérés óta mérem azóta 36.8,36.9,36.7 ma reggel is 36.7 volt ez magasnak számit.aki rendszeresen méri a hőjét kb tudja hogy ez normális hő e mensikor.
21. 3aeb86a367 (válaszként erre: 20. - Nmoni73)
2008. aug. 16. 13:18

Szia!

Hát én is csak azt tudom mondani, hogy várj még egy kicsit és csinálj még egy tesztet. Aztán ha az is negatív lesz, akkor tényleg el kéne menned a háziorvosodhoz, mert tényleg elképzelhető, hogy esetleg belgyógyászati dolog áll a háttérben.

Esetleg még stressz is okozhatja.

Mindenképpen ki kéne vizsgáltatnod magad, nehogy komolyabbra forduljon.

2008. aug. 16. 11:43

Szia Hanita2!


Tegnap elkezdtem vérezni, és ma voltam előjegyezve hüvelyi uhr-ra. Az ultrahang nem mutatta ki a terhességet. Szóval azt mondta az orvos nem vagyok terhes. De azért biztonság kedvéért csináljak még egy terhességi teszet. De akkor miért van ez az 1 hónapja tartó hányinger, mellfeszülés? Az orvos azt mondta, hogy cikluszavar és várjunk még, és talán magától helyreáll, ha nem akkor gyógyszerrel beállítja. De azt is mondta, hogy lehet a hányinger valamilyen belgyógyászati jellegű dolog.

Most aztán teljesen összezavart!!!

Ha valakinek volt hasonló jellegű problémája, írjon róla!

Móni

2008. aug. 9. 18:11
Nálam pont fordítva van.Nem érzem magam terhesnek a tesztem mégis pozitív lett.
2008. aug. 9. 18:07

Nem, azóta nem csináltam tesztet. Majd hétfőn megyek orvoshoz, és kiderül. Amúgy a tüneteim nem múltak el.

Majd hétfőn kiderül! Remélem:)

17. 3aeb86a367 (válaszként erre: 14. - Nmoni73)
2008. aug. 6. 20:06
Azóta csináltál tesztet? Orvosnál voltál? Majd írj, hogy mi lett.
16. 3aeb86a367 (válaszként erre: 14. - Nmoni73)
2008. aug. 6. 20:04

Szia.

Én kb. 2 hete éreztem szintén ugyanazt amit te. Egyik pillanatban úgy éreztem, hogy olyan éhes vagyok, és kívánós, a másik pillanatban meg ha ránéztem a kajára, felfordult a gyomrom. A hasamban is olyan furcsát éreztem, hol fájdogált, hol a sűrű vizelési inger kapott el. És a melleim is érzékenyek voltak. Vettem tesztet de negatív lett, most kedden meg meg is jött a menzeszem, és a hányingerek is elmúltak. A hasfájás az maradt, nálam ilyenkor sajna szokott fájni a hasam.

Amikor a fiammal voltam terhes akkor nekem tünetként csak a menzesz kimaradása volt(de ezt nem alapoztam arra hogy terhes vagyok, mert rendszertelen a menzeszem)és az egész napos hányás. Azt hittem valami vírust benyakaltam, de a dokinőm elküldött hasi uh-ra és ott derült ki hogy akkor már 8 hetes terhes voltam, de akkor már egy hónapja hánytam.

15. pdori
2008. aug. 4. 10:35

Sziasztok


nekem ez most a 35 nap és ma negatív lett a teszt , amúgy 32 napra vártam a mensit és fájt is a hasam ahogyan szokott még egy kicsit most is érzem...de még nem jött meg

a hétvégén újra tesztelek , remélem dupla csikosat )

2008. júl. 26. 09:01

Sziasztok!

Nekem van már egy 7 éves kislányom. Most azonban kb. 3 hete ugyanazokat a tünetet érzem (egész napos hányigner), mint az első gyereknél. És ezek mellett még volt 3-4 napig tartó vérezgetés, ezt azért emelem ki mert, nem a megszokott mennyiségű vérzés volt. És közben is éreztem, illetve érzem, hogy hányingerem van egész nap.

Erre felindulva vettem tegnap egy terhességi teszet. Azonban az negatív eredményt mutatott.

Most nagyon megijedtem, hogy valami probléma lehet, talán méhen kívüli terhesség, meg már minden féle rossza dologra gondolok. De más problémám nincs, csak ez az egész napos hányinger!

Ha valakinek netán volt ilyen tapasztalata kérem írja meg!

Köszönöm!

13. s700 (válaszként erre: 12. - S700)
2008. júl. 15. 16:13

Sziasztok!

26. napon járok és még semmi. Se hasfájás, se derék. Csak hányingerem volt reggel, meg tegnap is.

12. s700 (válaszként erre: 9. - S700)
2008. jún. 23. 12:59
Pénteken jött meg végre, a 37. napon! Vasárnaptól szedem ismét a closti-t. Reménykedem. Kaptam beutalót és időpontot is az endokrinológiára, 15-én majd okosabb leszek....
2008. jún. 18. 20:41
Nekem pl. a második babával volt 3 negatív tesztem, már a doki is megállapította akkor, hogy terhes vagyok, a negyedik teszten látszódott már haloványan az a bizonyos másik csík ( egyébként Gabriel volt a teszt neve és az volt benne , hogy beágyazódás után 4. nappal már kimutatja,.... hát...mese habbal.)
2008. jún. 18. 20:15
Amikor én kismami voltam vagyis sejtettem akkor már.Csináltam egy tesztet ekkor voltam 8hetes kismami és ekkor negatív lett!!!!!!!!!! Aztán 9hetesen csináltam még egyet és akkor is negatív lett. Aztán végülis vettem egy méregdrága digitális teszte és akkor végre kimutatta a 2csíkot. Ekkor voltam 14 hetes kismama. Most már 7hós a kisfiam, egy tündér manó. IMÁDJUK!!!
9. s700
2008. jún. 17. 07:29

Tegnap felhívtam a dokimat, mert ismét negatív lett a teszt és már 33. napom volt. Meglepődött ő is, elhívott ultrahangra. Sajna nem mondott jó híreket. Nem vagyok terhes, úgyhogy az utrogestant abbahagyom, akkor meg fog majd jönni. Aztán kezdhetünk számolgatni újra. Clostibegyt, ultrahang, akciózás, stb. És megint reménykedünk és várunk...

Kértem beutalót endokrinológushoz, talán ő segít a fogyókúrában és akkor még nagyobb esélyünk lesz! Drukkolok Nektek is, hogy minden rendben legyen!

8. RLindi (válaszként erre: 7. - Gabi0630)
2008. jún. 12. 22:16
Igen utólag láttam már nagyobb a kisbogár:)
7. gabi0630 (válaszként erre: 6. - RLindi)
2008. jún. 12. 21:24

Köszi!:))) Holnap már 16 hónapos lesz!

Kedden 3. napja késett, pénteken 6 napja mikor kimutatta a teszt, igaz akkor is halványan.

6. RLindi (válaszként erre: 5. - Gabi0630)
2008. jún. 12. 21:15

Ez tök jó. Hányadik napok voltak a kedd és a péntek?

Gratula egyébként:)

2008. jún. 12. 21:13

Igen.

Szombaton kellett volna megjönnie! Kedden negatív, pénteken pozitív.

4. s700 (válaszként erre: 3. - Ildiko0914)
2008. jún. 12. 18:36
És ez neked hányadik napon volt? Nekem mostanában 24-31.napon jött meg, csak régebben volt mindig 28 napos.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook