Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miskolc környékiek! Ismer valaki jó nőgyógyászt a miskolci megyei kórházban? fórum

Miskolc környékiek! Ismer valaki jó nőgyógyászt a miskolci megyei kórházban? (tudásbázis kérdés)


1 2
2019. jún. 5. 09:44

Sziasztok!


Jelenleg 25 hkm vagyok. Dr. Kocsis Norbert Csabát tudom nektek ajánlani. Rendes, lelkiismeretes, alapos, és nem pénzéhes doki. A magánrendelésén és a megyei kórházban is alaposan vizsgál. Bármit lehet tőle kérdezni, mindig őszintén válaszol, nem köntörfalaz. Nagyon sokan járnak hozzá, de még így is emlékszik a betegeire / kismamáira.

Nekem volt 2 vetélésem korábban. Akkor a Semmelweis Kórházat választottam, ott is 2 különböző doktort, és őszintén egyiket se tudnám ajánlani egyiket sem. Ezek után egy ismerősöm ajánlotta Kocsis doktort, és teljes mértékben meg vagyok vele elégedve. Magánrendelése a Szent János Magánorvosi Központban van szerdánként (Miskolc, Búza tér 14.).


Szép napot!

2016. júl. 31. 16:40

Sziasztok.

Dr.Kollar Àkos nogyogyaszrol hallott v.ki v.mit,a megyeiben rendel ha jól tudom...

45. Ami24
2015. nov. 6. 10:28
Sziasztok látom nagyon régi ez a beszélgetés. De remélem valaki válaszol :) 18hkm vagyok csak jót Hallottam Dr. Kocsis Norbertről aki volt a magánrendelésén ott megvizsgálta rendesen? Érdeklődnék ki mennyit vitt ilyenkor magával természetesen Priváltban is jó ha leírja valaki :) előre is köszönöm szépen:)
44. Bojcs
2013. aug. 6. 19:46
Én is csak Kocsis doktort tudom ajánlani, engem tavaly ő hozott helyre egy elég komoly betegségből, de úgy hogy most 38hetes kismama vagyok, és persze nála fogok szülni! :)
43. Ági05
2010. jún. 17. 15:07
Sólyomvári Mária,a Kossuth utcán van magánrendelése,2 évvel ezelőtt 500 Ft volt a receptírás,5000 a vizsgálat.Női nőgyógyász még Horváth Zsuzsa, ő a Malomszögön rendel.Van még Gazdik Irén.Ők mind a Semmelweisben vannak.lukács Ildikóról hallottam még,hogy nagyon rendes,ő a Megyeiben van,s az Álmos utcán magánrendel.
2010. jún. 13. 22:23
Sziasztok!Tudna nekem valaki jó nőgyógyászt ajánlani Miskolcon aki nő?Tablettát szeretnék felíratni, ilyenkor mire számíthatok a vizsgálatot és pénzt illetően?Előre is köszi!
41. Trokar (válaszként erre: 37. - Zsanett819)
2010. márc. 17. 21:08

szerdán rendel.Miskolc,Búza tér 14.

tel: 20 9384-859.

neten is megtudod nézni.drkocsisnorbert.hu

40. Trokar (válaszként erre: 39. - Ukibaby)
2010. márc. 17. 21:06

Szerdánként rendel 16 órától.Búza tér 14.sz.

Szent János patika.

Telefonja 20 9384-859.

Van honlapja is. drkocsisnorbert.hu

39. ukibaby (válaszként erre: 32. - Csillagtancos)
2010. márc. 7. 17:50
SZIA KOcsis már nem ott rendel,ahol volt tudod?? :)
38. ukibaby (válaszként erre: 37. - Zsanett819)
2010. márc. 7. 17:49
szioka Miskolcon rendel,szerdánként a nagybaninál van 1 gyógyszertár ahol a 24 es is megáll.ott keresd !
2010. márc. 7. 15:06
Sziasztok szeretném meg kérdezni hogy a Kocsis N Csaba hol rendel és melyik napoon és hogy lehet bejelentkezni hozzá?
36. ukibaby (válaszként erre: 32. - Csillagtancos)
2009. dec. 29. 19:24

Szia én is Kocsisnál szültem az 1 babám,és most megint CSAK hOZZÁ járok.

Ö nem az a pénzéshes pasas,és tényleg korrekt.Minden barátnöm hozzá jár.

2009. jún. 28. 15:40
SZIASZTOK! DR TÖRÖK PÁL KIVÁLO ORVOS NÁLA SZÜLTEM!!!
2009. jún. 19. 09:23
Én Dr.Bikki Bélát ajánlom.Lelkiismeretes, kedves orvos, és emlékszik a betegeire:-))
33. sennia
2009. ápr. 19. 09:26
Dr. Gubást keressétek nagyon rendes doki.
2009. márc. 16. 21:07

Én is Kocsisnál fogok szülni, eddig mindig nagyon kedves és figyelmes volt, szerintem alaposan vizsgál, és, ha kérdésed van, őszintén elmondja a véleményét nem orvosi-gyógyszerlátogatói szlogeneket mond... hétfőn van magánrendelése, ha érdekel, írj privit, és átküldöm, hol rendel.


sutegeny: én voltam pár napot kórházban a várandósság elején, és azt tudom javasolni, h válassz orvost! Mert vannak rendesek, akik úgy is törődnek veled, de van egy-kettő, akit egyáltalán nem érdekel akkor, h ki vagy és mi a bajod... azt láttam, h akinek van orvosa, arra a vizites is jobban figyel, akinek meg nincs, arra kevésbé...

2009. febr. 19. 15:33

Sziasztok!

császár után szeretnék természetes módon szülni, olyan orvost keresek Miskolcon, aki támogatna ebben. ismertek ilyet? tudtok ajánlani? nagyon jó, ha ehhez még nem is túl drága...

2009. jan. 17. 15:16

Sziasztok!elolvastam ki mit írt és szeretnék még én is kérdezni. Valaki szült úgy, hogy nem volt fogadott orvosa? Csak aki épp ügyeletes volt annál? Másik kérdésem, hogy tud e valaki olyan nődokit Miskolcon aki nem csak a magánrendelésein figyelmes?

Köszi mindenkinek aki válaszol

29. ukibaby (válaszként erre: 28. - Porcellán)
2009. jan. 9. 20:05

szia igen van magánrendelése!

rola csak annyit,mikor az elsöt szültem,akkor a müszak lejáta után sem ment haza,hanem bennt maradt velem a szülöszobában(+10 óra)

és most is amikor hivtam,tudta ki vagyok! :)

28. porcellán (válaszként erre: 27. - Ukibaby)
2009. jan. 9. 19:15

Szia!

Nekem is kellene egy megbízható orvost keresnem, bár mi még olyan fél év múlva szeretnénk nekifogni a babaprojektnek, de addigra szeretnék már orvost találni és megismerkedni vele.

Dr Kocsisról tudnál részletesebb infokat mondani.

Ja és van-e magánrendelése?

2009. jan. 9. 10:40

sziasztok Dr Kocsis az tényleg egy kiváló orvos,most várom a 2 ikat és hozzá járok!!

LE A KALAPPAL ELÖTTE!!!!!

26. phoeby
2008. dec. 17. 18:42

én is a Kocsis N.Csaba doktornál szültem,

igaz 4 éve

nagyon jó orvos,és egyáltalán nem az a pénzéhes fajta :)

2008. dec. 15. 15:44
dr. Kocsis Norbert Csaba. Még nem hallottam rá panaszt. Én is nála szültem, meg voltam teljesen elégedve vele.
2008. dec. 15. 15:13

Miskolcon tudtok igazán jó, lelkiismeretes, szakmailag körültekintő nőgyógyászt? (Ma dr. Horváth Zsuzsannánál voltam, hát mit mondjak, nem az igazi...)

Köszönöm előre is!

2008. szept. 1. 15:21
Én Sajgónál szültem a Megyeiben, területileg is oda tartozunk, de mivel Pestre ment, ezért keresnék én is másik dokit, aki legalább olyan jó, mint ő volt. Még hétvégén a szabad napján is meglátogatott, hogy hogy vagyunk. Pénteken szültem. Szóval nekem is jól jönne egy kis segítség, de tényleg csak a megyeiben, mert állítólag csak oda mehetek szülni, mivel Szakáldi vagyok. Előre is köszi
22. Bernuska (válaszként erre: 21. - Ritamoto)
2008. jún. 12. 13:18
ok, küldtem privit
21. ritamoto (válaszként erre: 18. - Bernuska)
2008. jún. 12. 12:58

Légyszi küldd el nekem Török doki számát, lehet hogy megpróbálom.Azt hiszem , tudom ki ő.

A szerződés még most készült el, remélem ma vagy holnap aláírjuk, 23-24-én kezdik el az alapozást.Remélem hogy nem leszünk átverve, én már nagyon bizalmatlan vagyok mindenkivel.

Én úgy tudom, hogy a félszocpolt nem lehet megelőlegezni, csak teljeset.De köszi, ha utána nézel. :-)

20. Bernuska (válaszként erre: 17. - Ritamoto)
2008. jún. 12. 12:53

magas, 57 éves, ősz, hátrafésült haja van, mosolygós, szemüveges (amit az orra csúcsán hord:) )

Én mindig vasárnap mentem hozzá, mert akkor ügyeletes, több ideje van akkor...de hétköznap is van valamelyik délután.

19. Bernuska (válaszként erre: 17. - Ritamoto)
2008. jún. 12. 12:48
nekem megvan a száma, küldjem priviben?
18. Bernuska (válaszként erre: 16. - Ritamoto)
2008. jún. 12. 12:47
Miért nem írtátok még alá? Valami gond van a szerződéssel? Úgy tudom, hogy "be lehet vállalni" a 2. babát, ilyenkor kifizetik előre a szocpolt. De estére utánanézek neked....majd abba a fórumba írok.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook