Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Veszprém környéki kismamák fórum

Veszprém környéki kismamák (beszélgetős fórum)


2011. jún. 12. 22:26

Sziasztok!


Veszprémi kismama vagyok ,számításaim /mens./ 06.12 vagyok kiírva uh szerint 06.26.

2009. dec. 1. 18:14

Sziasztok!

Új vagyok itt,azthiszem még nem írtam :)

Vett valaki magzati szívhangfigyelőt?

Ha igen mi a vélemény róla?

Kismama tornára mikor lehet jelentkezni?

Gratulálok minden kismamának és anyukának!

2009. dec. 1. 18:08

Sziasztok!

Jár erre még valaki?

2008. jún. 19. 11:38

Sziasztok Anyukák! :-)


Jövő hét szerdán (06.25. 10:00) újra lesz Született Anyukák Klubja a BébiParadicsomban - a téma "Homeopátia Babának és Mamának"


Jelentkezni ELŐRE kell a jelentkezes@bebiparadicsom.hu címen! :-)


Külön is szeretném felhívni a figyelmeteket a Kismama-angolra!

Célom, hogy segítsem a kismamák későbbi munkába való visszaállását. Jó hír, hogy amíg Te tanulsz, addig a gyerkőcöddel a szomszédos szobában játszanak. :) Így azok sem maradnak le a tanulás lehetőségéről, akik eddig nem tudták "hova tenni" gyermeküket az angolozás idejére.


Többféle órát is tartok - kezdőtől a felsőfokú szintig. Van külön nyelvvizsgára felkészítés és olyan óra is, amikor csak a beszédre és a "magnóhallgatásra" megyünk rá.


Jelentkezni erre is a jelentkezes@bebiparadicsom.hu vagy a dorka@bebiparadicsom.hu címen lehet.


Telefonszámom: 30/50-100-50.



Ne feledjétek, hogy szombaton (06.21.) lesz a Mikszáth Kálmán utcában (Mikszáth utca 13. - régi Sün Balázs ovi) a Bababörze, ahol a BébiParadicsomot is megtalálhatjátok kiállítóként. 8-)

09:00-14:00 óráig várjuk az érdeklődőket, színes programokkal :-)


A BabaBörzén megtalálhattok mindent: az új és régi babaruháktól, játékoktól kezdve a babaápolási kellékeken át a babakocsiig, mindent amire a babának szüksége van.

Ha van kinőtt baba vagy kisgyermekruhád, játékod, babaápolási kelléked,kismamaruhád, gyere el, lehetőséget biztosítanak a csere-berére.


Programok:


9:30-10:30 Ringató foglalkozás 0-3 éves korig Rábaközi Rita, foglalkozás vezető, énekművész (a foglalkozás ezen a napon ingyenes!)


10:30-11:30 Baba-mama kapcsolat a pocaklakó léttől az óvodáskorig

Ujszászi Petra, pszichológus


11:30-12:30 Intimtorna szükségessége, grafológia lehetőségei

Lehóczki Laura intimtorna tréner, grafológus


12:30-13:30 Babaúszás, a víz alatti világ babaszemmel

Lang Adrien, babaúszás oktató


Továbbá még lesz:

játszóház, kézműves játékok, arcfestés, színezés és érkezik Haribo Maci is 8-)


Reméljük, szombaton találkozunk!


BébiParadicsom :-)

www.bebiparadicsom.hu

2008. jún. 15. 21:37
SZiA!!! Én Pétfürdői vagyok!! 15hós a fiam!
2008. jún. 11. 16:12
Sziasztok.Remélem valaki azért fellátogat ide :))).Én berhidai ,27hetes kismama vagyok, szeptember 14re vagyok kiirva.Várom a környékbeli kismamákat,anyukákat dumcsizni :).

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook