Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ha a Bergon babakocsit átállítom sportkocsivá, akkor lehet az elöl lévő "karfát" magasítani? fórum

Ha a Bergon babakocsit átállítom sportkocsivá, akkor lehet az elöl lévő "karfát" magasítani? (tudásbázis kérdés)


9. kathlee (válaszként erre: 8. - Igynogy)
2008. jún. 12. 07:22
Köszönöm, megpróbálkozok vele.
2008. jún. 11. 21:55
Bocsi hogy csak most válaszolok! Én a vázon lévőre gondolok, a miénken az mozdítható és ezzel tudom állítani alacsonyabbra illetve magasabbra.
7. kathlee (válaszként erre: 6. - Igynogy)
2008. jún. 10. 19:29
Igen, de azt ha benyomom nem tudom elmozdítani. Ugye nem arra a két gombra gondolsz, amivel le lehet venni az egész "karfát"? Hanem a vázon is van kettő. Kíváncsi lennék, hogy te melyikre gondolsz
2008. jún. 10. 14:42
Nekünk is Bergon van, a mienken lehet állítani a magasságát, oldalán van két gomb! Nem tudom a tieteken van e ilyen!
2008. jún. 10. 14:03

szio - nekem az volt - es mostmar az en gyerekeim utan is a masodik baba van benne - szoval, min 4 gyereket kiszolgalt mar :) Szeles, ez teny - de stabil, es a videki utcakra pont jo volt.

kerdesedre szivesen adnek valaszt, ha pontosan ertenem :( az tutti, ha sportkocsiva alakitottam, a karfaja nem volt allithato se le se fel se elore se hatra a mienknek... de nem okozott problemat. az is teny, hogy nekem nem voltak ficankolosak a lanyaim, igy nem kellett "lekotoznom" oket, szabadon elveztek a babakocsijukat :)

4. kathlee (válaszként erre: 3. - 7934d1ac97)
2008. jún. 10. 13:49
Hát én nem utálom. Pont azért választottuk mert széles, így kényelmesen elfért benne télen is Luca. A kerékkel sincs gondunk. Én erre a "karfa" dologra lettem volna kíváncsi. De ezekszerint ti nem jutottatok el odáig, ha lecseréltétek.
2008. jún. 10. 13:45
nekünk volt a fiam 4 hós koráig állandóan kiesett kereke, pedig vadi új volt, utáltam széles volt, nem fértem be vele egy csomó helyre, 4 hó után le cseréltem, utáltam
2008. jún. 10. 13:43
Konkrétan az érdekelne, hogy ha átállítod sportkocsivá, akkor lehet az elöl lévő"karfát" magasítani? Mert a miénk nagyon lent van és a lányomnak előre kell dőlni, ha azt akarja fogni
2008. jún. 10. 13:41
Kinek van Bergon babakocsija?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook