Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit tudtok mondani a Szent Imre kórház nőgyógyászatáról? fórum

Mit tudtok mondani a Szent Imre kórház nőgyógyászatáról? (tudásbázis kérdés)

6. daroki (válaszként erre: 3. - Ági28)
2008. jún. 10. 15:50
Ez a Barna doki nem egy elég idős doki?
5. 4c35511f0b (válaszként erre: 4. - Ági28)
2008. jún. 10. 13:21
Oké, én ötlet szinten írtam, hogy több fórum van itt a kórházról (ha beírod keresőbe) és ott sokan írnak a többi osztályról is...hátha tudnak segíteni, de ide nem írnak külön.
4. Ági28 (válaszként erre: 2. - 4c35511f0b)
2008. jún. 10. 13:04
Igen, de engem nem a szülészet érdekel, ott pedig a szülési tapasztalatokat írják le! Az én problémám más jellegű.
2008. jún. 10. 13:04
Sziasztok! Sajnos anyámnál rosszindulatú daganatot állapítottak meg. Jövőhéten műtik, kipakolják teljesen. Jók az itt dolgozó orvosok? Azt hiszem dr. Barna a főorvos. Róla valami tapasztalat? Mert az enyém nem jó! Pénteken azt hittem felrúgom, és csak a diagnózis ütött le, h nem küldtem el a francba az orvost. Ahogy viselkedett bicskanyitogató! Nem értem az orvosokat! A betegek a folyosón álldogálnak, várnak várnak várnak, és az orvosok meg úgy sétálnak, mintha egy virágos kertben lennének és a lepkéket nézegetnék! Szóval remélem lesz itt valaki aki tud nekem pozitív dolgot is mondani! Előre is köszönöm
2008. jún. 10. 13:00

VAn több ilyen fóum már, pl:

"Fórum - Szent Imre kórház szülészete"

2008. jún. 10. 12:59
Mit tudtok mondani a Szent Imre kórház nőgyógyászatáról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook