Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szeretnék egy fodrászüzletet fórum

Szeretnék egy fodrászüzletet (beszélgetős fórum)

11. Studio64 (válaszként erre: 9. - Sivilla)
2009. febr. 19. 14:30
Csak beqkkantottam és muszály ehhez hozzászólnom. Rossz fodrászokkal dunát lehetne rekeszteni éppen most is hajtok egyet akire rá merem bízni a hajam szivatását...marhára nem könnyű és sajnos nem feltétlen egyenlő az ár-érték arány....
10. 6342d2631c (válaszként erre: 9. - Sivilla)
2009. febr. 9. 11:46
Hát igen!De sajnos ez a valóság!Tapasztalatból tudom,hogy félnek a fodrászoktól és nem is csodálom,némelyik barbár módon dolgozik!
9. sivilla (válaszként erre: 8. - 6342d2631c)
2009. febr. 8. 18:15

Szia!

Köszi a válaszodat eléggé elgondolkodtatott.

Tényleg ennyire találni egy jó fodrászt?......ez látod fel sem merült bennem :(((

8. 6342d2631c (válaszként erre: 7. - Sivilla)
2009. febr. 8. 10:42
Szia!Én fodrász vagyok 99'-ben nyitottam kisüzletemet.Én szerintem csak úgy éri meg ilyen üzletet nyitni,ha te is szakmabeli vagy ! Sajnos manapság minden sarkon csak ilyen üzleteket találsz és általában azok maradnak talpon ahol jól dolgoznak.Nagyon nehéz jó fodrászt találni.Én nálam a 10 év alatt kb 9 fodrász fordult meg és hát mit is mondhatnék,borzalmasak!Hiába kérsz próba munkát,lehet hogy akkor jó passzban volt és jól vágott hajat,de lehet hogy egy dauer már nehézséget okoz-vagy a szőkités!Mindenféleképpen olyan helyen nyiss,ahol tényleg nincs efajta üzlet!De sok jóra ne számits,sok bajjal jár egy üzlet vezetés.Te felelsz a munkájukért mert te vagy a tulaj;ezenkivül nem kérhetsz olyan magas bérletidijat,hogy eltartsa az üzletet (ezért nem jó ha nem vagy szakmabeli)!
2009. febr. 3. 13:59
Buktatók is érdekelnek.
2008. aug. 5. 16:17
Senki nincs itt aki ebbe dolgozik?
2008. júl. 14. 11:56

Szeretnék továbbra is segitséget tőletek !

:)

4. sivilla (válaszként erre: 3. - 7004ca251b)
2008. jún. 10. 13:49

Köszi...már ezzel is segitettél.


Igazad van!

Az elképzelésem a következő:

Elsősorban olyan üzletre gondoltam, ahol eleinte 2 fodrász dolgozna ...ezzel szeretnék inditani és természetesen ezt idővel szeretném tovább fejleszteni, mint kozmetikus mint egyéb szolgáltatással. Szeretnék jó minőséget de nem a luxuskategóriába gondolkodom.


Arra is gondoltam, hogy egy nagyobb helyiséget bérelnék erre a célra és amig nincs elengedő tőkém, hogy saját alkalmazottak legyenek mint kozmetikába vagy egyéb területen addig kiathatnám másoknak a többi részt. Ezzel maga hely is be lenne járatva.

3. 7004ca251b (válaszként erre: 2. - Sivilla)
2008. jún. 10. 13:38

szerintem írd le mik az eképzeléseid,hogy kb milyen minőségű,milyen méretű,szinvonalú üzletet szeretnél.

Mert hát lehet csinálni fodrász üzletet,úgy hogy csak fodrászat,de lehet kozmetikussal,szolival,műkörmössel,stb...ennek megfelelően lehet 3millából is meg 30ból is fodrászatot nyitni,de nyílván mindegyikhez máskpp kell neki állni,mást kell zem előtt tartani.

Kicsit mesélj az elképzeléseidről,akkor biztos könnyebben tudnak majd segíteni Neked:)

Sok sikert!

2008. jún. 10. 13:36
:)
2008. jún. 10. 12:44

Sziasztok!

Egy ilyen vállalkozáson gondolkodom , de én nem vagyok fodrász és igazából szeretném kérni a segítségetek, hogy hogyan is kezdjen neki.

Mennyiből is lehet elindulni?

Mire figyeljek ha alkalmazottat keresek?

Milyen termékekkel érdemes dolgozni?

Üzlethelyiségnél milyen kikötések vannak?

Bármilyen jellegü infó érdekel

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook