Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A másféléves szomszéd kisfiú a nagylábújjára ráejtett egy kalapácsot, azonnal megkékült a körömház.Mi a teendő? fórum

A másféléves szomszéd kisfiú a nagylábújjára ráejtett egy kalapácsot, azonnal megkékült a körömház.Mi a teendő? (tudásbázis kérdés)


2009. okt. 3. 16:55

én is mindig megdöbbenek a kötözködőktől.

Ha tudsz válaszolni válaszolj a kérdésre,ha nevetséges egy kérdés mosolyogj egyet és lépj tovább. Mindig ne vmi hibát keressünk, abban jók vagyunk

2009. okt. 3. 16:51
hihetetlen milyen kérdések vannak?!?! mindig megdöbbenek.... sokmindent amúgy nem tudsz tenni....
2008. aug. 20. 20:06
Befesteni!!!
2008. jún. 10. 12:21

"a nagylábújjára ráejtett egy kalapácsot+


Miért, van kislábújja is?


(vicc volt)

5. lufi
2008. jún. 10. 12:16
A fiam a fiókot ejtette rá a lábára. Volt is sírás. Hideg állott vizes borogatás, ha nem megy le a duzzanat, akkor érdemes orvosnak megmutatni, bár ha eltört az ujja, akkor sem gipszelik be. Nekünk is kék volt, de idővel lenőtt és leesett a köröm. Most jön helyette az új.
4. cel
2008. jún. 10. 09:39

Először is nyugodjon meg az anyuka. Másod sorban készüljön fel ilyen balesetekre, mert meglehetősen gyakoriak.

Ha a gyerek engedi, akkor tegyen a sérült részre vizes borogatást, ha nem, hagyja nyugodtan szabadon. A véraláfutás vagy felszívódik magától nyomtalanul (le fog nőni a körömmel együtt), vagy ha túl erős volt az ütés és a köröm elvált a köröm ágytól, akkor lefog esni egy idő után, de alatta már ott lesz az új köröm kezdemény.

3. ildiko0914 (válaszként erre: 2. - Dorry)
2008. jún. 10. 09:32
Arra gondoltam ,h leesik a köröm, csak nem lesz-e komolyabb baj?
2008. jún. 10. 09:31
Borogatni! De nagy valószínúséggel le fog esni a köröm! Nekem sokkal szebb nőtt utána, mint amilyen volt!
2008. jún. 10. 09:29
A másféléves szomszéd kisfiú a nagylábújjára ráejtett egy kalapácsot, azonnal megkékült a körömház.Mi a teendő?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook