Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ki járt már Görögországban, azon belül Paralián és milyen élményei voltak fórum

Ki járt már Görögországban, azon belül Paralián és milyen élményei voltak (beszélgetős fórum)


2010. febr. 13. 21:13
Mi 2008-ban voltunk itt nyaralni, csodálatos 8 napot töltöttünk el.Én csak ajánlani tudom. A tenger gyönyörű, az emberek kedvesek,az apartman ahol laktunk kényelmes, barátságos, mindennel nagyon elégedettek voltunk. Ja és még egy az ára itt a Balaton sokkal drágább mint ez a Görög út volt.:)
27. Franc22 (válaszként erre: 26. - Add65ea990)
2010. febr. 13. 20:26
ezzel én mind egyet értek, nekem is volt benne részem.
2010. febr. 6. 20:44
Parália egyszerűen fantasztikus, ha kimentek olimpyc beachra(ami 20 perc gyaloglásra van) ott tiszta a tenger,és nyugis nincs tömeg.... Nekem nekünk nagyon bejött imádom az illat a nap az emberek.... egyszerűen maga a paradicsom de ha mentek ki ne hadjátok skyathos mert az a másik hely ami.... egy orgazmust is felülmúl... Az út olcsó kaja pia is minőséghez képest olcsó... ha gondolod töltök fel képeket.... ÜDv:PEtya
25. Franc22 (válaszként erre: 24. - Öszitél)
2009. jún. 24. 11:19

mikor mi voltunk akkor engem az első tengerbe lépésemkor megcsipet egy kisebb példány pont a lábam közé csapott a rohadék, az exem kishúgának meg a hónalja alá egy valamivel nagyobb példány, neki egy szép hege maradt!

Akkor is nagyon sok volt. De a többség inkább beljebb tanyázik, mint a partnál. Az olmpik beach-nél például, ha átlátszó matraccal kissé beljebb evezel, akkor láthatod őket. Annyira tiszta a víz! Szép látvány!

2009. jún. 13. 07:39
Amikor mi voltunk ( 2 éve ) sok volt a meduzza. Nekünk nem igazán tetszett.
2009. jún. 10. 09:25

mi a párommal már nagyon gondolkozunk rajta, hogy ha pénz megengedi, akkor jövőre lemegyünk! én 2005 augusztusában voltam, akkor még az exemmel. És a Párom is 2005 augusztusában volt ott az exével. Nagyon szép hely, mind ketten imádtuk, és megszerettük ezt a helyett! Úgyhogy már most elkezdünk rá apránként gyűjteni, hogy jövőre újra lemehessünk, most már együtt!!

Én mindenkinek ajánlom ezt a helyet, mert az Élet csak itt mutatkozik meg igazán!

22. napasa
2009. jún. 10. 09:21
Sziasztok!Mi szeptember 7.-én indulunk MAKRYGIALOSBA,volt már ott Valaki,kérem írjon róla,az ELEKTRA apartmanba leszünk.Autóval,aki ekkor jön mehetnénk konvojba.
2009. jún. 7. 17:23

Mi 2005ben és 2006ban voltunk Parálián. Imádtuk :D

Igaz, nem ott töltöttök az éjszakát, hanem egy ismerősünknél egy másik faluban, de oda jártunk le mindig... gyönyörű hely...remélem még kijutunk!

20. SmilEra (válaszként erre: 7. - E22dba1854)
2009. jún. 4. 13:03
Sokan vagyunk ezzel így szerintem. Bár én már úgy-ahogy túltettem magam rajta, az utóbbi időben valahogy megint előjött az a vágy.
2008. nov. 24. 08:16
Thesszaloniki nagyon zsúfolt. Amúgy az is érdekes hely. Sok látni való van ott is. Görögország számomra egy felethetetlen nyarat adott.
2008. nov. 14. 12:38
én voltam de nem paralián, onnan kb. 30 km-re van epanomi. nagyon szép kis hely. kb. thesszalonikitől 1/2 órára van.
2008. nov. 14. 10:50
Görögország csodálatos. Ha az Élet is úgy akarja, remélem még egyszer kijuthatok oda.
2008. nov. 10. 15:50
szerintem elég barátságos hely.ugyan,nem most voltam,hanem kb.tíz éve.szerintem áraiban jó,és vendégszeretők a görögök.
15. a9338a7669 (válaszként erre: 14. - Csikobelló)
2008. nov. 10. 15:48
Na igen, a helyi görögök :) Tudnék róluk mesélni :)
2008. nov. 10. 14:47
Sziasztok!Én 2006-ban voltam Parálián és tök jó volt.A víz nagyon jó.A kaja olcsó egyedül a szállásunkkal voltak problémáink.Voltunk ott diszkóban is a helyi görögök szimpik voltak össze ismerkedtünk velük.Jó kis nyaralás volt.
13. erika0313 (válaszként erre: 12. - A9338a7669)
2008. szept. 29. 17:29
Teljesen egyetértek veled :)
2008. szept. 29. 16:12

Én többször voltam Paralián, imádtam. Szerintem az menjen oda, aki szereti a nyüzsit, a bulizást, az éjszakázást. A tenger tényleg nem a legszebb, és szerintem a táj sem egy nagy szám. Viszont fiatalok számára nagyon szuper hely.

Azóta voltam Sartin. Összehasonlíthatatlanul gyönyörűbb hely. A táj, a tenger, a környék. Viszont itt nem volt akkora éjszakai élet, de itt is lehet szórakozni. Jövőre ismét Sartira megyünk. Görögországgal nem lehet betelni! :)

2008. júl. 31. 22:58
Én személy szerint nem voltam Paralián, de édesanyám nem rég jött haza onnan. Nagyon dícsérte a helyet, jól érezte magát.
10. Franc22 (válaszként erre: 7. - E22dba1854)
2008. júl. 14. 00:49
Ezen mi is gondolkoztunk. Mikor haza jöttünk fájó szivvel hagytuk magunk mögött. És sokszor vissza vágyom.
2008. júl. 13. 12:56
tavaly jártunk ott nekűnk annyira nem tetszett,nem volt tiszta a tenger...Paráliánál szebb helyek is vannak Görögországban..pl.Sarti
2008. júl. 13. 12:45
kellemes kis hely, pár éve többször voltam...a tengerparton,a templomnál volt a szállásunk, gyerekem imádta..apró, hamar megismerhető, élhető..
2008. júl. 13. 12:41
Imádom Görögországot!Parálián 10 éve voltam. Akkor még tiszta volt a tenger.Szivem szerint kiköltöznék imádom.
2008. jún. 24. 20:04

Sziasztok!!

Mi 2 hete jöttünk haza Paraliárol!Elöször voltunk de nem utoljára.Rettenetesen jol éreztük magunkat.Nem az a tipikus görög falu de a hangulat nagyon jo.Mindenki megtalálja a neki megfelelő szorakozást.A tenger nem a legtisztább ez tény de minkebb ez sem érdekelt.

Mi is voltunk a Meteoráknál, voltunk Skiatoson és 1 extrém tengerparti quad turán.Minden nagyon jo volt jövöre megyünk vissza de már 2 hétre!!

2008. jún. 12. 15:21
Párommal voltunk nagyon jó volt, finomakat ettünk, ott ittam először jegeskávét, nagyon izlett. A Meteórákat, és az Olymposzt ne hagyjátok ki, egynapos kirándulás, de csodálatos.Voltunk Szalonikiben is, sok fakultatív ajánlat van a kinti idegenvezetőknél. Jó nyaralást!
4. Franc22 (válaszként erre: 2. - B59d693a46)
2008. jún. 11. 08:23
Igen. Mi is voltunk és nekünk is nagyon tetszett. A szuveniresnél is ott hagytunk pár eurot, és az oda fele út is élményekben dus látnivalokat tár elénk. A pihenő éttermeket ajánlom, mert isteni a kávé és ha üditőt vagy sört kérsz, nem kicsit van behütve, a nagy melegben tényleg igazi felfrissülés.
2008. jún. 9. 23:00

én 7 éve voltam, aranyos kis üdülőváros, családosoknak ideális szerintem.

a tengerpart tiszta, árak elfogadhatóak.

2008. jún. 9. 22:44
Mi 2003-ban voltunk Paralián, nagyon jól éreztük magunkat. Ugyanaz a véleményem, minden szuper volt. De ha már vki ott jár, a Meteorákat nem szabad kihagyni. Fakultatív program keretében érdemes mindenképp elmenni, felejthetetlen élmény.
2008. jún. 9. 22:37

Én 2006 augusztusában voltam és nekem nagyon tetszett. Jó volt, mert a szállás ép a part mellett volt és nagyon élveztem, hogy ott este kezdődött az Élet. Finomak voltak a görög ételek és az emberek is n agyon barátságossak.

Nagyon jó véleményem van a helyről, és sok mindenkinek ajánlom, hogy látogasson el egyszer oda, ha teheti

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook