Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mivel kössem le magam egy hónapig a pasim nélkül?egy hónapig még nem fogom látni...nem megy és én nagyon elkeseredtem.. :-((( fórum

Mivel kössem le magam egy hónapig a pasim nélkül?egy hónapig még nem fogom látni...nem megy és én nagyon elkeseredtem.. :-((( (tudásbázis kérdés)


1 2
45. Bibi25 (válaszként erre: 1. - Lexi018)
2012. nov. 14. 11:43
Nincs munkad? Nem tanulsz? Ha igen,vesd bele magad ezekbe, jarj el a barataiddal, olvass, rendezd at a lakast, talald ki ,milyen ajandekkal/vacsoraval/programmal leped meg a baratod,mire visszajon. Es beszelj vele,amint tudsz:).
2012. nov. 14. 11:29
Borzalom!
2008. okt. 3. 01:20
Írjál Neki egy Naplót. mintha beszéltem volna Hozzá. Odaadtam és tetszett:) én igy csináltam, és bejött.
2008. szept. 30. 13:33
A szerelmed hiányát semmi nem pótolja,de az élet megy tovább,biztosan megvan a napirended,amit követsz.Tudom,h várni a legrosszabb.Meddig fog távolba járkálni a párod?Örökké nem élhettek távkapcsolatban.
2008. jún. 25. 11:40

Azért, mert 18 vagyok, attól még tudok ugy szeretni, mint más, aki idősebb nálam.Nem azért irtam ki ezt a témát, hogy sajnáltassam magam, csak egy kis tanácsra volt szükségem.Aki segytett, annak mindenkinek nagyon köszönöm!egy -két nagyon kedves hozzászólót ki tudnék emelni, de nem akarokmszemélyeskedni, ugyis érzi, kinek szól :-)))

Egyébként hétfőn találkkoztunk, hirtelen jött felindulásból :-)

Most már csak 12 nap és ujra látom, és akkor el is utazunk, és akkor 10 nap, vele...VÉGREEEEEEEEEE :-)

40. 14775640c4 (válaszként erre: 39. - Bellidit)
2008. jún. 17. 16:32

úgy látszik nem vagyunk egyformák.

de nem baj:))

én másképp éltem meg a 18 évet és a többit.

lehet ezért furcsa mert akkoriban tojtam a világra:)

39. Bellidit (válaszként erre: 38. - 14775640c4)
2008. jún. 17. 16:06
Szerintem ha valaki fiatal attól még szerethet nagyon, nem hinném, hogy korfüggő. Biztos később érettebb lesz a szerelem, meg amit érez az ember, de attól még fiatalon is szenvedhet valaki, mert messze van a párja.
38. 14775640c4 (válaszként erre: 37. - Lexi018)
2008. jún. 17. 14:20

te tényleg nagyon fiatal vagy hogy igy lelombozzon hogy nincs melletted:)


és hát ott van az is hogy nem vagytok sziámi ikrek,egymás nélkül is tudtok működni.:))

ha biztatást akarsz hogy te szegény majd kibirod ,nem mondok mert már mondták előttem.

inkább az az érzésem hogy túl nagy feneket kerítesz neki:)


ha pedig annyira aggódsz a távkapcs miatt akkor menj hozzá és költözz oda:)

2008. jún. 17. 08:20
Hát igen, már nagyon várom :-)
36. Bellidit (válaszként erre: 35. - Lexi018)
2008. jún. 15. 22:46
Ohh, de akkor milyen szép lesz a találkozás :)
2008. jún. 15. 21:43
húúú, nagyon sokára...július 7-én hajnalban, vagy inkább 6-án éjjel elutazunk gör9gországba 10napra nyaralni, és hát igy csak 6án, vmikor reggel...de utána 12 napig, vele :-))
2008. jún. 15. 21:36
mikor lesz a találkozás?
2008. jún. 15. 20:13
Jhaj, te nagyon aranyos vagy!!!!köszi, ez kedves volt!!! :-)) Jól esett!
32. Bellidit (válaszként erre: 31. - Lexi018)
2008. jún. 15. 19:56

Igen, sokat számít hogy a távot kibírtátok,de azért az nem minden tényleg!


De nektek sikerülni fog:)

2008. jún. 15. 19:50
Hát, az a baj, hogy mi elég távol vagyunk egymástól, és nem csak most, máskor is, de perezs azért máskor nincsenek ekkora szünetek, mint most...Amúgy, 1.5 év alatt elég jól kiismertem már, legfőképp tavaly a nyaraláson. Szoktunk mi is veszekedni, de ősztől összeköltözünk, és az a második nagy próba.Nem hiába mondta, h ha összeköltözünk és ugy is jó lesz, akkor feleségül vesz...mert a táv. akadályát már legyőztük :-)) Erre azért kicsikét büszke vagyok, h sikerült együtt maradnunk igy is és hogy volt bennünk ekkora erő és kitartás...
30. Bellidit (válaszként erre: 29. - A4cf17146e)
2008. jún. 15. 19:46

Ez igaz, de az teljesen más!

Hatalmas esélye van hogy félreismered sztem!

persze biztos vannak kivételek de sztem nem a legideálisabb párkapcsolat!


Nem hiába mondják, hogy ideális kapcsolatban a felek 400km-re vannak egymástól :D

mert a táv sok mindent meg tud szépíteni,mert nem ismered, erősebbnek érzed a szeretetet, és sorolhatnám.

29. a4cf17146e (válaszként erre: 28. - Bellidit)
2008. jún. 15. 18:54
Telefonon is össze lehet ám veszni, ha nagyon eltérőek a nézetek!
2008. jún. 15. 18:33

Kösd le magad ahogy másik is tanácsolták:))


De nem tudom, írtak itt olyat hogy régóta távkapcsolatban élnek stb...

Szerintem az nem jó dolog, mert akkor magadnak bemeséled hogy milyen emberbe vagy szerelmes, és amikor nagy ritkán találkoztok, akkor nincs is idő összeveszni! Én is éltem így, aztán amikor összeköltöztünk akkor értettem meg, hogy nem nekem találták ki azt a kapcsolatot,mert félreismertem. Azóta jóban vagyunk, sokat találkozunk, de barátnak kellett volna mindig lennie! Egy távkapcsolatban szerintem sokan így járhatnak!


Ez persze nem vonatkozik a Te esetedre,mert ti ismeritek egymást, mert most vagytok külön, nem pedig állandóan.

27. 9df60c3431 (válaszként erre: 26. - Lexi018)
2008. jún. 14. 17:02
Még az is lehet... :)
2008. jún. 14. 14:44
Köszi a bíztatást....nem ismerhetjük esetleg egymást??? :-))
2008. jún. 14. 14:31
Látom Te is Zalaegerszegi vagy! :)
24. 9df60c3431 (válaszként erre: 23. - Lexi018)
2008. jún. 14. 14:29

Szia!

Én is hasonló helyzetben vagyok, de hidd el túl lehet élni.

Ahogy előttem már sokan tanácsolták, amennyire csak lehet foglald el magad, próbálj nem gondolni a párodra. Keress valami hobbit, menj el bulizni a haverokkal, pár napra a balcsira stb..

Annyi mindent lehet csinálni. :) hamar elmegy az az egy hónap és újra találkoztok. :)

Gratulálok az érettségidhez! Tervezed amúgy a továbbtanulást? :)

Az én párom 3 hónapot van távol tőlem, pont így a nyáron.

Ősszel én érek rá kevesebbet a suli miatt, de ő is megértette és várt türelmesen. Pedig az 9 hónap.

Ez meg csak 3, tehát kötelességem nekem is kibírni. Csak az a rossz amikor a strandon ölelkező párokat látok. :(

Szerencsére felül lehet kerekedni rajta.

Nem szabad egyedül menni..


Sok kitartást és kellemes nyarat kívánok! :)

Szia

2008. jún. 13. 18:20
Kezd jobb kedvem lenni, köszönhetően innen a hoxáról valakinek :-)) Aki biztat!!!:-))Most leérettségizem aztán ezután hamar telni fog az idő...már csak azt jár a fejemben, mikor megyünk már végre görögbe...még 25 nap...
22. Piroo (válaszként erre: 14. - Lexi018)
2008. jún. 10. 18:14
Szia! Egyáltalán nem értek azokkal egyet akik azt mondják, mint tanács, hogy hagyd a kapcsolatot. Én is távkapcsiban élek lassan 3 éve. Vannak nagyon nehéz pillanatok a távolság miatt, amikor viszont együtt vagyunk akkor minden tökéletes. Bár néha a nehéz pillanatokban nem mondom, hogy nem fordult meg a fejemben a szakítás, de ki kell bírni. Egyszer minden jobb lesz. Én most egy hete vagyok távol tőle. Ilyen szép időben lehet találni programokat, amivel el lehet ütni az időt és szerencsére az embernek vannak barátai, akik mindig ott vannak, akikre mindig lehet számítani.
21. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 14. - Lexi018)
2008. jún. 10. 17:46
Ha nem távkapcsiban élsz hanem egy hagyományosban is dobhat pár év mulva,és akkor is oda a fiatalságod...tehát nagyon nem táv vagy nemtáv kapcsolat függő az hogy együtt maradtok e vagy sem...
20. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 18. - Lexi018)
2008. jún. 10. 17:45
Van egy távkapcsis fórum,azaz Távkapcsolatban élők fóruma...nagyon pang mostanában,de ott bizti megértő fülekre találsz....
2008. jún. 10. 17:22

Ha nagyon szeretitek egymást, akkor simán átvészelitek azt azt egy hónapot :) Végülis nem olyan hosszú idő :)

Azt megkérdezhetem,hogy miért nem tudtok találkozni?

2008. jún. 10. 17:18
Komoly a kaqpcsolat, hiszen már 1,5 éve a párom.Nagyon szeretjük egymást, hisz ha nem így volna, akkor már rég enm lennénk együtt.Nem szeretném kidobni, majdcsak tulvészeljük ezt az 1 hónapot is..remélem.
2008. jún. 10. 13:03
350 km egyáltalán nem sok. Az enyém vagy 8000 km-re van, rendszeresen elutazik. Ha komoly a kapcsolat akkor a távolság nem mérvadó.
16. lufi
2008. jún. 10. 12:53
Szerintem dobd a pasit, nem lesz tartós. A kapcsolathoz 2 ember kell, nem elég ha csak te akarod. Én 3 évig éltem távkapcsolatban több ezer kilóméterre volt a párom, most 11 éve vagyunk együtt és van egy 3 éves fiam.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook