Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Jók az Alcatel telefonok? fórum

Jók az Alcatel telefonok? (tudásbázis kérdés)


2009. aug. 18. 15:21
nem
2008. dec. 3. 07:39

Egy sztori az alcatelről...

Tereplovagolni voltunk, egy nagy vágta közben megszólal az Alcatel telefonom (jó régen volt, akkoriban még menő volt a one touch easy-m) nem állítom meg a lovat, csak megyek tovább, közben kikotrtom a zsebemből az előbb említett készüléket. Beszélek, beszélek, egyszer csak bénázok egyet és kicsúszik a kezemből. Megállítom a lovat, visszamegyek a leesett telefonért, leszállok a lóról, fölemelem - Helló, bocsika, csak volt egy kis technikai malőr,hol is tartottam? :-) Szóval még a beszélgetés sem szakadt meg, kb. 40km/h-s sebességgel, két méter magasból aló leesés következtében.

Egy szó mint száz: az Alcatelnek mindenhol van térereje, ott is, ahol a többi telcsi feladja, és összetörni sem lehet. Viszont nagyon buta készülékek szegények.

2008. jún. 10. 20:55
Régen volt Alcatel telefonom és semmi bajom nem volt vele.
2008. jún. 10. 14:03
Nem... LG, Samsung, Nokia a favoritok. Tapasztalat mindhárom, gyereknek Samsungja volt, máig nincs baja csak megunta 3 év után. Nekem LG több mint két éves, semmi baja. (Imádom:-)) Ismeretségi körben van 5-6 éves hibátlan Nokia...
2008. jún. 10. 11:48
szerintem manapság,a samsung és nokia telefonok a legjobbak,és mára már egyik sem olyan elérhetetlen árban van,mint mondjuk 10éve,mikor ezeknek még olyan horror ára volt,hogy inkább sokan vettek Alcatelt(szörnyű menürendszerrel,nullás aksival)mert az volt megfizethetőbb.Mára már a jó márkákat is elérhető árban adják.
2008. jún. 10. 11:25
én nem vennék
2008. jún. 10. 11:21
Azt a hírt hallottam,h nem nagyon vásárolnak Alcatelt, pedig nagyon jók?! De a hozzászólásokból nem ez derül ki.
4. emagdi (válaszként erre: 3. - Kiniand)
2008. jún. 10. 08:07

a siemensre elég régen állhattál rá, mert vagy két éve eladták a mobil üzletágat a benq-nak, de már azóta az is befuccsolt:)))

szóval azt hiszem kénytelen leszel valami másra "átállni" :))))


alcatelt én nem vennék.

2008. jún. 9. 17:05
Én a Siemens-re álltam rá, az Alcatel nem igazán nyerő. A férjemnek volt (régen), de csak azért, mert cerkaelemmel is lehetett használni végszükség esetén, de következőnek Ő is más márkát választott.
2008. jún. 9. 16:54
Szerintem nem a legtutibb választás és nekem személy szerint külsőre sem tetszik.
2008. jún. 9. 16:42
Jók az Alcatel telefonok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook