Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ötleteket várok! Hogy altassam a kisfiamat, ha nem viseli el a magán a hálózsákot, a takarót pedig lerugdossa. fórum

Ötleteket várok! Hogy altassam a kisfiamat, ha nem viseli el a magán a hálózsákot, a takarót pedig lerugdossa. (tudásbázis kérdés)


12. 9f98008a3b (válaszként erre: 11. - Gliadin)
2012. okt. 6. 11:59
Már 5 éves! :D
11. gliadin (válaszként erre: 9. - Ibike22)
2012. okt. 6. 11:00

Anno flanel vállon gombolós pizsiket vásároltam, ez jó meleg és nincs kint a dereka sem. Alá hosszú ujjú kombi dreszt adtam. lábára hosszú szárú frotil zoknit.


Remélem segítettem.

2008. jún. 16. 15:47
Dettó, mindkét gyereknél. télen négy réteg ruha, atléta, póló, pizsi, mellény. Gatya, zokni természetesen. Néha bevált, hogy a matrac alá hajtottam a takarót mindkét oldalon.
2008. jún. 9. 21:26
*nyaka-válla..
2008. jún. 9. 21:26
Köszi a válaszokat! Csak azért vakarom a nagy fejemet, mert mi még tegnap is, paplannal rendesen be voltunk bugyolálva, és ha ő nincs betakarva (ezt is próbáltam már), egész hűvös a keze-lába-nyaka-válaa.. mindene :o[
7. lufi
2008. jún. 9. 12:01
Egyiket sem kell erőltetni, inkább egy réteggel többet adni rá. Az én fiam kicsi korától lerugdosta a takarót, a hálózsákot egyszer próbáltuk, mert utánna ha meglátta már ordított. Ja és a zoknitól is melege van. Télen hosszú pizsiben alszik, nyáron egy trikó és egy bugyi, vagy még az sem.
2008. jún. 9. 09:53
Szerintem nem kell se takaró se hálózsák.Egyszerűen csak adj egy réteggel több ruhát rá.Bár nekem a kisfiam ilyen melegben egy rövidujjú badyban és egy lábas vékony pizsigatyóban alszik.
2008. jún. 9. 09:51
Szörnyű mert én sem alszom jól, az miatt, hogy egéz éjjel takargatom, ott fekszik a szülői ágy mellett egy karnyújtásnyira.
2008. jún. 9. 09:51
Szia! Én úgy takargatom a kislányomat,h. egy vékony takarót rakok rá és arra egy nagyobb szintén vékony plédet. Így a kettőt kevesebb esélye van lerugdosni. Én kislányom sem viseli el magán a hálózsákot.
2008. jún. 9. 09:50
Vagy valami mintás huzat, autós, vagy valami a kedvenc meséjéből.
2008. jún. 9. 09:50
Pizsama?? Úgyis jön a meleg, vagy lehet hogy elég lenne neki egy takaróhuzat, mert lehet azért nem viseli el, mert melege van. Télen is előfordult ez? Tedd mellé, ha nem kell neki....ha szüksége lesz rá, úgyis magára húzza!
2008. jún. 9. 09:48
Ötleteket várok! Hogy altassam a kisfiamat, ha nem viseli el a magán a hálózsákot, a takarót pedig lerugdossa.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook