Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Megkapja a kisfiam a 15 hónapos oltást, ha köhög egy kicsit? fórum

Megkapja a kisfiam a 15 hónapos oltást, ha köhög egy kicsit? (tudásbázis kérdés)


2008. jún. 9. 10:28
Szia, az en fiacskam is kicsit kucogott, de lazas nem volt. Megkapta az oltast es tobb, mint egy hetet toltottunk korhazban leguti problema miatt. Szerintem vard meg, amig tuti egeszseges, mert a dokik sokszor csak a lazat veszik figyelembe. Egy kicsi csuszas egyaltalan nem gond. Mi eleve kulfoldi tartozkodas miatt teljesen mas idopontokban kaptuk, mint illett volna. Az orvos azt mondta, nem baj. Szoval inkabb csusztasd szerintem.
2008. jún. 9. 09:49
Az én fiam is köhögött egy kicsit és csúsztunk 1 hónapot az oltással. Semmi gond nem volt.
2008. jún. 9. 09:23
Próbáld megbeszélni a dokitokkal, hogy várjon, amíg elmúlik a köhögés.
2008. jún. 9. 09:20
Meg. Ha nem lázas, és muszáj, mert már elmúlt 15 hós, akkor sok doki beadja. Ez a gyerek orvosától függ.
2008. jún. 9. 09:12
sztem attól függ mennyire picit, de én lehet hogy nem vinném el, várnék egy hetet
2008. jún. 9. 09:11
Megkapja a kisfiam a 15 hónapos oltást, ha köhög egy kicsit?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook