Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit adnál egy 14 éves fiúnak ballagására aki a keresztfiad? fórum

Mit adnál egy 14 éves fiúnak ballagására aki a keresztfiad? (tudásbázis kérdés)


1 2
2009. máj. 24. 14:23
Ezüst karkötő,lánc,nagyon szeretik a fiatalok!Pénzt hamar elköltik sok apró dologra,egy ballagási ajándék emlék marad a keresztmamától.Szerintem.
37. nyta
2008. dec. 19. 16:05
pénzt,azt hiszem annak örülne a legjobban!
36. supin
2008. dec. 19. 14:46
Pénzt!
2008. dec. 19. 14:30
Pénzt és azt vesz amit akar
34. szabk
2008. júl. 9. 11:53
bocsi, csak muszáj volt magamból kiírni, mert itt forrongok...
33. szabk
2008. júl. 9. 11:53

sziasztok. az én párom fényképezőgépet adott az ált.iskolás lányának a kitűnő bizire. majd felforrt a vérem, mi lesz itt később... és sajna nincs beleszólásom... de gyűlölöm az ilyen felelőtlenséget.

amúgy ha az anyagiak engedik, ballagásra már talán nem túlzás, vagy igen? mondjuk nekem a ballagás a szakközepet jelenti...

2008. jún. 16. 17:09
Hát, ezt már nem fogjuk megtudni! De akkor miért kérdezted?
2008. jún. 15. 14:49
Az én fiam is most pénteken ballagott.Mi egy mp4 lejátszót vettünk neki,mert mondogatta,hogy majd ballagás után azt szeretne venni s, nem akartuk,hogy valami rossz minőségű és nagyon drága dolgot sózanak rá.Amúgy meg csak egy kis családi össze jövetel volt és én főztem a menüt amit együtt találtunk ki.A rokonok pénzt adtak neki mert kérdezték tőle,hogy mit szeretne és ő még mondta,hogy nem tudja.
30. pimpi3
2008. jún. 14. 20:07
tényleg Andi!mit vettél neki?és hogy éreztétek magatokat?
29. pimpi3
2008. jún. 14. 20:06

sziasztok!

nállunk is megvolt tegnap a ballagás!nagyon örült mindennek!és a mi csokrunknak a legjobban!:))

ugyhogy én már megnyugodtam!

de ugy képzeljétek el,hogy még a szomszédok is pénzt adtak neki!mi az annyával meg nem értettük,hogy miért!

2008. jún. 13. 19:48
Most már kiváncsi vagyok, kinek a tanácsát fogadtad meg: mit vettél ballagásra?!
27. pimpi3 (válaszként erre: 26. - 1eb84e4bad)
2008. jún. 11. 10:15
ennyi idegbaj után ezt én is igy érzem!:)
2008. jún. 11. 08:51
ez jó ötlet! Biztosan örül neki, ha nem, akkor meg az ő baja :-)
25. pimpi3
2008. jún. 10. 21:59

én nemrég vettem neki ékszert a szülinapjára!

most vettünk 10 uszot és 4 etetökosarat .ezeket rakatom a csokorba neki!és ajándékba egy drágább meritőhálot ,ezt valahogy becsomagolom!

remélem örülni fog,mert nagy gondot okozott nekünk!érdekes hogy a gyerekeimnek mindig van amit szeretnének!

2008. jún. 10. 21:01
ékszert..ha szereti..
2008. jún. 10. 20:47
Szerintem is valami emlékezeteset. Persze csakis, aminek örülne.
2008. jún. 10. 20:33
nem örültemvolna a pénznek... én a jó ajándékok híve vagyok. amit kaptam ballagásra órát nagymamámtól például nagyon szerettem, állandóan rajtam volt.
21. lufi
2008. jún. 10. 20:07
pénzt
20. anan
2008. jún. 10. 15:41
pénzt!!!
2008. jún. 9. 13:37

szerintem, meg kell tudni mire vágyik. Valaki egy mp3 lejátszóra, az jó ötlet, én volt, h. egy szép órát vettem öcsémnek, amit egyik csoporttársammal választottam, akinek hasonló korú öccse van. Vagybőr pénztárcát, vagy táskát. a fiú stílusától függ. De az ennyi idősek imádják a kicsit felnőttesebb dolgokat. Parfüm, villanyborotva stb. ezek közül ki lehet választan drága és kevésbé drága cuccokat.A lényeg, hogy lássuk milyen nagy már :)... még ha nem is annyira, mint ahogy ő azt szeretné :)

sajnos a könyv nálunk nem jött be. Öcsémnek azt hiába vettem... bár a fizikáról kémiáról még szeretett olvasni, de irodalmat nem :( tehát könyvet érdeklődési körnek megfelelően érdemes venni.

na már okat írtam, remélem segít

18. Adry72
2008. jún. 9. 13:15

A napokban mondja az egyik ismerősöm,hogy a fia 6.szülinapjára 80 azaz nyolcvan vendéget hívtak.Szerintem ez teljesen abnormális.Kérdeztem is,mi lesz ha nősül?Válasz: -Ha pénztárcám engedi,3-400 fő.Na gondoltam gratulálok!!!

Isten lássa lelkem én nem vagyok irigy és az életemet kockáztatom,hogy gyerekem lehessen,de ezt nem fogom csinálni!Teljesen egyetértek azzal,hogy egy gyereknek kutya kötelessége elvégezni az iskolákat és mindenki magának tanul.Amúgy a párom fia is most fog ballagni és ott is repkednek a tízezrek.Éttermi asztalfoglalás,családi bankett.Ja és közben a szegénység b...a a nyomorúságot.

Mindegy én sokmindent nem értek,ugyanis én sokkal jobban szeretem a magam főztjével megvendégelni a családomat,nem feltétlen drága ,de kedves személyre szóló ajándékkal meglepni az ünnepeltet.

Utálom amikor vki. lerendezi 10-20 ezer forinttal az ajándékozást.Annál személytelenebb nincs is.Én egész évben figyelem mikre vágynak a szeretteim és meglepem őket alkalmakkor.Sajnos a párom döntése miatt mi is azok táborába fogunk tartozni idén akik pénzzel rendezik el a ballagást.Nem vitázom vele,de nagyon helytelenítem.Forr a vérem tőle.

De bármit mondtam,minden ostoba ötlet volt.Hát Ő tudja.

2008. jún. 9. 12:35
Hát nyolcadikos ballagás, az nem nagy szám! Ez szinte természetes, és inkáb aza szégyen, ha valaki nem esik át rajta. Én ha jól emlékszem, szüleimtől kaptam egy aranynyakláncot és hozzá egy karkötőt, de a rokonaink nem fújták fel enniyre, és nem is volt banzáj sem. Felesleges is. De ha már a család enniyre felfújja, én is a könyvet tartom jó öletnek, vagy az eléggé elterjedt tollat gravírozással. Ez a jövőre nézve jól jöhet neki.
16. pimpi3 (válaszként erre: 15. - Khugi)
2008. jún. 9. 09:04

MI HORGOKAT ÉS USZOKAT TETETÜNK A CSOKORBA!de azonkivül mi legyen,nemtudom!ez is nagyon drága lesz!


"bocsi,de rossz a billentyüzetem!"

15. khugi
2008. jún. 9. 08:15
Én egy olyan csokorra gondolnék, ami száraz virágból készül és attól függ mit szeret csinálni a szabadidejében (pl.ha horgászni, akkor csalikat, horgokat, úszókat lehet bele rakatni)..Szerintem ez egy nagyon jó ötlet...
2008. jún. 9. 08:09
Igen, az ajándék a fontos, nem a felelőségtudatra nevelés. (Ez csak úgy eszembe jutott.)
2008. jún. 9. 08:00
Én mp3 lejátszót veszek a ballagó keresztlányunknak:) Hacsak addig nem jut valami jobb az eszembe....
2008. jún. 9. 07:59
Sajnos nincs keresztfiam, de enélkülis elég gondban vagyok. l4 éves fiam most ballag pénteken és még annak sem tudom mit adhatnék ami a pénzt kizárja. Tudsz valami tippet?
11. pencil (válaszként erre: 10. - Pimpi3)
2008. jún. 9. 07:45

Ha pénzesek, miért várnak drága dolgot a kevésbé pénzestől?

Én bizony csak egy könyvet vennék, és abba tennék egy szép idézetet, ami a becsületről, a munka szeretetéről és arról szól, hogy az igazi érték nem a pénz!

10. pimpi3
2008. jún. 9. 07:22
sziasztok!az én keresztfiam is most ballag pénteken!ök elég pénzesek és nagy az elvárás!fogalmam sincsen mit adjunk neki!:(((
2008. jún. 9. 06:52
Attól függ mennyi pénz tudok rááldozni!A szeretet nem attól függ mit veszel neki!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook