Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Aki esett mar teherbe ugy, hogy meg szoptatott es nem menstrualt, az mit erzett? Mikor csinalt tesztet? fórum

Aki esett mar teherbe ugy, hogy meg szoptatott es nem menstrualt, az mit erzett? Mikor csinalt tesztet? (tudásbázis kérdés)


2008. jún. 29. 21:34
Kolibri... most nézem, hogy te is pécsi vagy :)
23. Klendi (válaszként erre: 22. - Medvemama)
2008. jún. 29. 21:31
Nekem 15 hónap van közöttük!:)
2008. jún. 29. 19:44
Én is szoptatam akkor fogamzásgátlót szedtem még a continiumot amit lehet szoptatás melett szedni.És terhes letem.ugyan olyan tüneteim voltak mint az előző terheségem alatt.Lili mér 6,5 éves a bátyus és kőzte másfél év van.
21. Klendi
2008. jún. 22. 07:30
Sziasztok! Én szoptatás,és szotatás alatti fogamzásgátló szedése mellett lettem terhes úgy, hogy még nem is menstruáltam! Nekem semmi tünetem nem volt. Egy rutinvizsgálat során derült ki (cytológiára mentem). Azóta már megszületett,és 2 éves lesz július 11-én!
20. Kolibri (válaszként erre: 19. - Böbe83)
2008. jún. 14. 20:27

Igaz! De meg nem jott meg, csak valami kis jel volt. Valamikor mindenkepp keszulok dokihoz, mert nem tudom, hogy ez a hosszu kimaradas a PCOS miatt van, vagy csak ugy magatol.


Tiszta hulye vagyok! Fejembe vettem, hogy biztosan megtermekenyultem, azert volt olyan a teszt, amilyen, csak nem fejlotodd tovabb a terhesseg, ezert volt a masodik is csak olyan, mint az elso, aztan a 3. mar semmit nem mutatott, csak egy minimalis verzes lett (de meg annal is kevesebb) kicsi gorccsel. Gondolom majd jon a tobbi.

Tudok kombinalni, mi? :)

2008. jún. 14. 20:21
de akkor lehet tervezni a következőt :)
18. Kolibri (válaszként erre: 17. - Szandera)
2008. jún. 14. 20:13
Megcsinaltam egy masik fajta tesztet, az tok negativ lett :(. Pedig mar ugy beleeltem magam. Erdekes viszont, hogy pont ma kicsit vereztem. Gondolom akkor most tenyleg meg fog jonni. Mar majdnem egy eves a kisfiam, szoval idoszeru.
17. szandera (válaszként erre: 16. - Kolibri)
2008. jún. 14. 20:03
történt valami ?:))
2008. jún. 12. 13:29
Csak azt nem tudom, hogy megint ilyet vegyek, hogy az erosseget nezzem, vagy inkabb masik fajtat, hogy az mit mutat.
15. Kolibri (válaszként erre: 14. - Böbe83)
2008. jún. 12. 13:28

Megsinaltam ujra, eredmeny pontosan ugyanaz. De ha terhes lennek, akkor a 2.teszten nem illene erosebbnek lennie annak a csiknak?

????

Szerintem holnap is csinalok.:)

2008. jún. 12. 08:02
na mi újság azóta, újabb teszt?
13. szandera (válaszként erre: 12. - Kolibri)
2008. jún. 11. 21:08
annyira átérzem... kitartást Neked! :)
2008. jún. 9. 18:25

Igen, par nap mulva megismetlem a tesztet, de addig is annyira idegesit, hogy nem tudom. Legszivesebben minden pipit megvizsgalnek, es osszehasonlitgatnam az eredmenyeket. Tudom, hulye vagyok, de hat ez van. Amig nincs biztos eredmeny, addig sak erre tudok gondolni. Huzogat a hasam alja, de hat lehet, hogy tenyleg sak meg akar jonni.

HUUUU, de jo lenne egy hettel kesobb lenni!

11. böbe83 (válaszként erre: 9. - Kolibri)
2008. jún. 9. 18:00

hát nem tudom mennyire kell látszni.

Ilyenkor, az ember azt sem tudja mit szeretne, ha pozitív lenne vagy sem. Én tudtam, h. pozitív lesz. Csalódtam volna, ha nem. Bár nem tudtam elképzelni, hogy még egy nyári terhesség vár rám, de nagyon örültem. És nagyon jól birom végül, se lábdagadás, se haskeményedés :)

10. szandera (válaszként erre: 9. - Kolibri)
2008. jún. 9. 17:23
Kolibri! Pár nap múlva csináld meg a tesztet újból.
9. Kolibri (válaszként erre: 8. - Böbe83)
2008. jún. 9. 14:23

Gratulalok, hamarosan ket kis manoskad lesz! Biztosan jo kis meglepi volt amikor bejelentkezett a kisasszony!


En ma csinaltam tesztet, de nem igazan tudom hova tenni az eredmenyt, mert nem lett pozitiv, de siman latni, hogy hol kellene megjelennie a masik csiknak. Egyszeruen nem emlekszem, hogy az a masik csik-hely maskor is ennyire latszott-e.

2008. jún. 8. 20:52
én sem tudtam elképzelni, de azárt örültem neki :)
7. Kolibri (válaszként erre: 6. - Adfe1d9c94)
2008. jún. 8. 20:21
Koszi, en is arra tippelek, hogy vagy nagyon meg akar mar jonni (igy 1 ev utan majdnem) vagy jon a teso. En azt sem bannam igazsag szerint, de azert nem tudnam meg annyira elkepzelni a dolgot.
2008. jún. 8. 20:19

Szia Kolibri


Nekem fiam 3 hónapos és nekem nem rég jött meg olyan szintem furcsa voltam és még az is hogy hirtelen jött.Észre sem vettem.De sokkal idegesebb voltam és fáradékonyabb.De meg jött,Én nekem is az volt hogy megint terhes vagyok még nőgyógyászhoz is voltam egy kicsit furi is volt,De ne agódj meg fog jönni.Szép baba

5. Kolibri (válaszként erre: 4. - Szandera)
2008. jún. 8. 20:12
Koszonom! Hatha jon a kovetkezo!:)
2008. jún. 8. 20:05
Hát passz, de gyönyörű a babád :)
2008. jún. 8. 20:01
Nekem meg nem jott meg, sak olyan furan vagyok. Persze tudom, luke kerdes, mert vegyek egy tesztet es csinaljam meg! Csak gondoltam erdeklodom egyet, mire szamitsak.
2008. jún. 8. 19:52
hát én menstruáltam nagyjából, de a bébi még csak négy hós volt.azt vettem észre, hogy majdnem elájulok mindig.
2008. jún. 8. 19:38
Aki esett mar teherbe ugy, hogy meg szoptatott es nem menstrualt, az mit erzett? Mikor csinalt tesztet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook