Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Összevesztem a legjobb barátnőmmel!Mit csináljak? fórum

Összevesztem a legjobb barátnőmmel!Mit csináljak? (beszélgetős fórum)


22. Tóth Pálné (válaszként erre: 18. - Dalma0863)
2013. jún. 13. 08:14
Az én lányomnál/5.oszt/ ez napról-napra előfordul 4évig szinte a legjobb barátnők voltak.Egyszer-kétszer összevesztek,aztán kibékültek..Soha nem szóltunk bele a dolgaikba.Aztán szeptembertől egyre mérgesedett a helyzet.Először csak az volt a baja,ha a lányom másokkal is szóba állt.Utána mindenkit elmart Tőle,aztán azoktól is továbbállt.Már nem voltak jóba,megbeszéltük a szülőkkel,hogy hanyagolják egymást.Ez a mi részünkről rendbe is volt.A lányom már nemfoglakozott vele.Egy idő után olyan durva dolgokat tett meg vele,hogy ez szerintem 12 éves korra igen csak kemény.Pl: testnevelés után fáradtan lefeküdt a szőnyegre,és ez a "barátnő" belerúgott,ezekkel a szavakkal,hogy erre már régóta vágytam.Felhivtam az anyját,az leteremtette őt és bocsánatot kért.Következő eset:Az öltözőben testnev.óra előtt felvette a telefonjával /amint éppen öltözött/ és fenyegette,hogy felteszi a fb-ra.Utána azt hazudta,hogy letörölte.Pár nap mulva az osztályban a fiuk előtt hencegett vele,hogy mi van a telefonján.A fiúk kikapták a kezéből,de gondolom ez volt a célja.Este felhivtam őt és megmobdtam neki,hogy tartsa távol magát a lányomtól és ha ez mégegyszer előfordul,elveszem a telefonját és összetöröm.Erre az volt a reagálása,hogy nem gondolta volna rólam és a barátnői sem,hogy igy mertem vele beszélni.Azóta is ott köt bele ahol tud,már nem tudom,mit csináljak.Valaki tud tanácsot adni? Járt már más is igy?köszi
2010. jún. 3. 15:12
Békülj ki vele:o)
20. Dalma0863 (válaszként erre: 19. - Ancsika babácska)
2010. jún. 3. 15:11
Szerintem magyarázd meg neki, hogy ez nem így van vagy pedig próbálj vele másról beszélni és akkor talán belátja, hogy lássa, hogy nem volt igaza
19. Ancsika babácska (válaszként erre: 18. - Dalma0863)
2010. máj. 31. 22:15
szerintem mond meg neki hogy mennyen oda és próbáljon meg vele azaz velük beszélgetni ....sztem egy próbát meg ér:/ én meg azt szeretném kérdezn hogy ösze vesztem egy jó barátnőmel mert azt hitte hoy mindig csak amikor beszélünk rólam van szóó vagy rólam szóljon :/ és MSN-ről le is tiltott :/ nem tudom mit csináljak nem akarok rosszbe lenni vele:'(
2010. máj. 27. 18:09

A lányom ma az iskolából szomorú arccal jött haza, mert összeveszett a barátnőjével. Az ok, hogy a barátnőjével kibékültek a nála népszerűbb lányok és ezért ott hagyta egyedül a lányomat. És a barátnője megígérte neki, hogy mellé ül a buszon, de e helyett nem ült mellé.

Milyen tanácsot adjak neki?

17. ismerjmeg (válaszként erre: 16. - 12075a76b9)
2009. szept. 18. 20:15

nagyon megváltozhatott méghozzá egy pasi végett


nekem a barátság fontosabb mint a szerelem

2008. júl. 10. 16:56
Nekem is egy nagyon hosszú barátságomnak lett vége nem olyan régen!Nagyon megviselt a dolog,mert nagyon fontos volt nekem,minden nap többször beszéltünk,telefonáltunk,mindent tudott rólam és én is róla!olyan dolgokat megtettünk egymásért amit más nem tett volna meg!Mégis vége!Egy pasi miatt!Mióta megismerte lese szarja a fejem!Gyakorlatilag csak akkor találkoztunk ha én bementem a munkahelyére,ha én elmentem hozzá(A mi lakásunkban lakott)stb.Nem értem mi lett vele?
2008. júl. 10. 16:34
Vicuska és BlackBetty? itt a kettőben egy személy van? vagy rögtön mindkét fél itt van? a lényeg, hogy vitázzatok, veszekedjetek, tépjétek meg egymást, ha az úgy jól esik, de soha ne bántsatok meg mást a saját dolgaitokkal, és egymást sem túl mélyen, aztán meg ha annyira jó az a bartánő, akkor tudni kell vele kibékülni is :) egyébként nem is volt barátnő
2008. jún. 8. 23:32
Békülj ki vele, vagy keress másikat!
13. mézy
2008. jún. 8. 22:54
Békülj ki vele!Az én lányom is többször jött haza,hogy összeveszett a barátnőjével,soha nem akar kibékülni vele...és másnap már nem bírták egymás nélkül.
2008. jún. 8. 19:43
Ha már ez fent áll, és nem is akar beszélni róla, akkor nem is volt igaz barát
2008. jún. 8. 17:52
Neked kell mérlegelni mennyit is ér-ért ez a barátság.Szerintem ha mély a barátság,mindent meglehet beszélni.Ha őszinte akkor mindent kibír!
10. 28f16f555c (válaszként erre: 8. - 0c97fbb607)
2008. jún. 8. 17:33

tudtam, hogy történni fog valami..............



Vén az aki annak érzi magát..

9. Csigusz 79 (válaszként erre: 1. - 7e5a739477)
2008. jún. 8. 17:24
Ülj le vele,hagyjatok idöt a kibeszélésre,hallgassátok meg egymást türelmesen aztán meglátod.
8. 0c97fbb607 (válaszként erre: 5. - 6c21a933be)
2008. jún. 8. 17:22
Vicuska,vagy Bettike ez igen gyerekesen hangzott,viselkedj korodnak megfelelően,semmi szükséged vénasszonyok tanácsaira:)))
2008. jún. 8. 17:16

"De ha nem békülök ki akkor bánni fogom!"


akkor mi számit?


"!És őszintén, jön hogy megtépjem mikor látom..."


megakarod tépni?Ekkora bűnt követett el?

2008. jún. 8. 17:14
Szerintem ezt idegenek nem tudják eldönteni, csak Te tudod, hogy mi legyen a következő lépés:)
2008. jún. 8. 17:12
Csak az a baj, hogy nagyon mérges vagyok még mindig rá, és ha kibékülök vele akkor sem lesz úgy mint régen!De ha nem békülök ki akkor bánni fogom!És őszintén, jön hogy megtépjem mikor látom...
2008. jún. 8. 17:07
Beszéld meg vele a tegnap miértjeit:)
3. 7004ca251b (válaszként erre: 1. - 7e5a739477)
2008. jún. 8. 17:02
attól függ min vesztetek össze és ki volt a hibás
2. 28f16f555c (válaszként erre: 1. - 7e5a739477)
2008. jún. 8. 17:01
békülj ki
2008. jún. 8. 17:00
Tegnapelőtt nagyon csúnyán összevesztem a legjobb barátnőmmel, és most kiakarja hogy béküljünk!Mit csináljak? :-(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook