Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 14-18 éves fiatalok drogot, alkoholt fogyasztanak, sőt cigiznek is! fórum

14-18 éves fiatalok drogot, alkoholt fogyasztanak, sőt cigiznek is! (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7
2010. aug. 5. 23:15
Rendben...:):):)
205. db4f1eff6b (válaszként erre: 204. - Fiatalcsajszii)
2010. aug. 5. 12:29
Szent a béke!
2010. aug. 5. 11:00

Hát 94.Január.30-án születtem még nem vagyok 17..xD

És én is bocsánatot kérek magától!!!!!!!!

203. db4f1eff6b (válaszként erre: 202. - Fiatalcsajszii)
2010. aug. 5. 06:40
Ha 17 évesnek mondod magad, akkor nem fruska vagy? Egyébként a fruska szó kicsit kedveskedő, de ha téged bánt, akkor újra bocsánatot kérek Tőled. Legyen szép a napod!
2010. aug. 5. 00:11

Na ez a beszéd!!:D Ha ilyen szépen írja le nekem ami nem teszik magának én is szépen reagálok..

Nem egyből azzal támad hogy fruska vagyok!!

Mert amúgy sem én kezdtem el vitatkozni!! Meg le kurvázni másokat amikor nem is ismerem..xD Én csak elmondtam hogy szoktam néha inni meg egyszer-kétszer kipróbáltam a fűvet és bevallottam hogy igen ilyen fiatalon cigizem és kávézom! Én nem szégyellem ezt mert a világon minden második ember kipróbálja (ta)...!! És én nem írtam senkire semmi rosszat csak magamról meséltem és elkezdtek egyesek fikázni és én meg vissza...

Ilyen a természetem nem hagyom magam!!!

És igen szemtől szemben is megmondom a magamét nem félek! Már volt rá pár esett...

2010. aug. 4. 22:24
Szemtől-szembe is így beszélnél? Aligha! Névtelenül, arc nélkül mindenki mondhat, amit akar, így gondoltad? Nagyon könnyű a számítógép billentyűi mögé bújni, és nem vállalni a következményeket saját tetteidért. Állítólag emberek vagyunk. te is, én is. Mégis van egy alapvető különbség közöttünk:nekem van hitem, neked nincs. Ha hited volna, egészen másképpen beszélnél emberekkel, és most nem magamról beszélek. Megértem már sok mindent 60 év alatt, és sok emberrel volt dolgom, akik elkeseredettek voltak. Én is jártam már hasonló cipőben,mint te. Ittam, részegeskedtem, közbotrányt is okoztam többször, de mégis ki tudtam mászni a gödörből hála Istennek! Ennek már 15 éve, és azóta minden nap hálát adok az Istennek, hogy segített. Még több hitet adott, szeretetet adott mások iránt. Mert nemcsak az a szeretet, amikor valakit ölelgetünk, csókolgatunk, elhalmozzuk ajándékokkal. Szeretet az is, amikor valakinek úgy próbálunk segíteni, hogy figyelmeztetjük a hibáira, megszidjuk, megmondjuk neki, hogy mit nem csinál jól...stb. Mindez annak érdekében történik, hogy az illető helyes útra térjen. Ezzel én is úgy vagyok, hogy vannak hibáim, amit nem látok, de más látja, és ha ezért nekem szólnak, elgondolkodom rajta, hogy tényleg -ilyen vagyok, ezek a hibáim? Kívülről nem látja az ember saját magát, viszont hibáinkat mások vissza tudják tükrözni, és ezért nem felkapni kell a vizet, hanem elgondolkodni rajta: vajon nincs igaza a másik embernek? Engem a csúnya beszéded bőszített fel, nem szeretem a trágár beszédet, nem is szoktam úgy beszélni. Fegyelmezni kellene magad. Ha mégis megbántottalak volna, bocsánatot kérek tőled, jó keresztény módjára.
2010. aug. 4. 16:12

Én eddig nem mondtam senkire semmi rosszat!! Ti kezdtétek tisztelet a kivételnek! Nem hagyom magam!!

És őszintén megmondva leszarom a korosztályt! Úgy beszélek ahogy nekem tetszik nem tűrök! Én normális vagyok azzal aki velem az...

Mi van papa felkaptad a vizet vagy mi van?? Még fruska..xD az igen keni ám a papa! Mi maga?? Talán Magyar tanár?? Nem tök mindegy magácskának papó hogy,hogy írok?? Sztem helyesen írok vegyen nagyobb szemüveget! És én nem egyesévvel nyomkodom a billt mint maga!!!!xD

Mit oktatom Turbinyeket?? Én nem oktatom csak elmondom neki hogy mit írtam le mert ő ezt nem érti! Maga meg mit nettezget? Mennyen bulizon az idősek clubjában...xD Persze majd minden időmet azzal töltöm hogy elgondolkozzak azon hogy miért támadnak le..xDxD Köszönöm nem kérek a sajnálatából!!:D

199. Castellina (válaszként erre: 173. - Fiatalcsajszii)
2010. aug. 4. 15:03

Mindenki úgy rongálja a szervezetét, ahogy akarja!!

Ez az ő baja...lesz előbb-utóbb:))

2010. aug. 4. 14:59
fiatalcsjaszi és turbinyek ilyetén teljesen egy színvonalon van.
197. spinneli (válaszként erre: 196. - Db4f1eff6b)
2010. aug. 4. 14:59

Szerintem a tisztelet nem korral jár, korosztálytól függetlenül tisztességesen kéne az embereknek beszélniük egymással.

Sok tiszteltet nem láttam egyik oldalon sem itt.

196. db4f1eff6b (válaszként erre: 194. - Fiatalcsajszii)
2010. aug. 4. 14:49
Ejnye, kis műveletlen fruska! Annyi tiszteletet várj el magadnak, amennyit te adsz másoknak! Nem szégyelled magad? Ország-világ előtt leégeted magad ezzel az ocsmány beszéddel, emberhez nem méltóan viselkedsz, és még te oktatod ki Turbinyeket? Helyesen írni sem tudsz, akkor hogyan beszélhetsz ilyen hangon a tőled idősebbekkel? A helyedben befognám a számat, meglapulnék, és elgondolkodnék saját magamon, hogy miért is vagyok ilyen, hogyan süllyedhettem idáig. Mindezek ellenére én nem haragszom rád, csak sajnálni tudlak!
2010. aug. 4. 14:47
Ejnye, kis műveletlen fruska! Annyi tiszteletet várj el magadnak,amennyit te adsz másoknak! Nem szégyelled magad? Ország-világ előtt leégeted magad ezzel az ocsmány beszéddel, emberhez nem méltóan viselkedsz, és még te oktatod ki Turbinyeket? Helyesen írni sem tudsz, akkor hogyan beszélhetsz ilyen hangon a tőled idősebbekkel? A helyedben befognám a számat, meglapulnék, és elgondolkodnék saját magamon, hogy miért is vagyok ilyen, hogyan süllyedhettem idáig. Mindezek ellenére én nem haragszom rád, csak sajnálni tudlak!
2010. aug. 4. 13:35

Mimmo 33 elmondanád hogy mi hajmeresztő van a stílusomban?? Én csak elmondtam hogy kik és milyenek a kurvák ami szívemen a számon!!!

Egyes nem normálisak kurvának találják már azt is ha valaki cigizik..!!xD Már nem azért! Mimmo inkább vagyok gyerek mint vénasszony na ennyi és ezt vedd annak aminek akarod!! Sztem az irigység beszél belőled... Hogy te ezt már nem teheted meg mint a mostani fiatalok :D

na ennyih..xDxD:D:D:D:D

193. mimmo33 (válaszként erre: 192. - Spinneli)
2010. aug. 4. 12:43

:)

majdnem

192. spinneli (válaszként erre: 191. - Mimmo33)
2010. aug. 4. 12:41

a csúnya szavakra gondolsz?

ha lekurváznának szerintem én sem fejezném ki magamat hálásabban.

:)

191. mimmo33 (válaszként erre: 190. - Spinneli)
2010. aug. 4. 12:39

:D

Én is, de ott azért annyira az ember nem kapja fel a fejét...

De hát ő még egy gyerek, akármennyire is nem akar annak tűnni;)

190. spinneli (válaszként erre: 189. - Mimmo33)
2010. aug. 4. 12:38

áh, én olvastam ilyet 40 évesektől is.

:)

189. mimmo33
2010. aug. 4. 12:37

:O

Hogy lehet egy fiatal lánynak ilyen hajmeresztő (és akkor most szépen fogalmaztam)stílusa?!

188. spinneli (válaszként erre: 187. - Fiatalcsajszii)
2010. aug. 4. 12:21

hú, miket fogsz kapni.

:)

2010. aug. 4. 12:19
am most már nézhetitek az adatlapomat!!!!!!!:)
2010. aug. 4. 11:59

Sorry azt akartam írni hogy Én **NEM** azt mondtam alkoholista vagy drogos vagyok 17 évesen!!!!!!

csak felbaxták egyeseeek az agyamat :@@@@

2010. aug. 4. 11:56

Turbinyek!!!! Én azt mondtam h alkoholista vagy drogos vagyok 17 évesen!!!!!! Csak hogy általában bulikon iszok!!! És azt nem írtam hogy drogozok írtam h kipróbáltam és elég jó volt de nem szoktam rá és nem is fogok!!! Attól hogy cigizem meg kávézom kedves Sammel nem vagyok KURVA!!!! Ha nem tudnád a kurvák azok akik pénzét basznak!!:@ Nem az aki cigizik meg kipróbálta a piát és a drogot!!

Ajajj akkor sok kurva van szerte a világon ha neked ez kurvaság!!! Köszi Veronika h kiállsz mellettem!!:) Amúgy meg turbigyek irtó későn írtam a hozzászólást és rohadt álmos voltam!! NEM VOLTAM BENYOMVA okoska!!xDxD

184. spinneli (válaszként erre: 176. - Mindzsi)
2010. aug. 3. 23:03
Ha drog premenciós :) vizsgát tettél akkor nyílván annak is tudatában vagy, hogy a tudatmódosító szereket nem lehet egy kalap alatt emlegetni, sem hatásukban, sem pedig egyébként.
183. db4f1eff6b (válaszként erre: 182. - C43ea8c1de)
2010. aug. 3. 22:56
Igaza van, elismerem. Nálam az a baj,hogy túlságosan lágyszívű vagyok. Viszont érdekes, hogy a "hölgy" az adatlapján 20 éves, és nem 17. Lehet, hogy kíváncsi a véleményekre, és azért írta, hogy 17 éves?
182. c43ea8c1de (válaszként erre: 181. - Db4f1eff6b)
2010. aug. 3. 18:00
Kedves PAPA! Én a 173. hozzászólásra reagáltam ilyen hevesen, tessék elolvasni. Meg tetszik látni, hogy ebben nincs segítségkérés, mint inkább kérkedés a hétvégi ivászataival, amire meglátásom szerint még büszke is a "kishölgy". De ez csak az én véleményem, feljebb durvább jelzőkkel is illették, én nem akartam ennyire kemény lenni, pedig nem állt tőlem messze! Üdv!
181. db4f1eff6b (válaszként erre: 174. - C43ea8c1de)
2010. aug. 3. 16:32
Ejnye, ejnye kedves Turbinyek! Ez a kislány segítségért fordult hozzánk, ha tudat alatt is. Ne bántsa. Nem vagyunk egyformák, sajnos, ez a nagy "szabadság" ezt hozta : kilátástalan a fiatalok helyzete, megváltozott a nevelés, megváltozott az erkölcsi felfogás, és mindez, sajnos negatív irányba. Inkább adjon neki tanácsot, hogyan lábaljon ki ebből az igazán veszélyes helyzetből.
2010. aug. 3. 16:05

Nem értem, most mit támadjátok fiatalcsajszit.

Én is voltam fiatal és én is mindent kipróbáltam, a fűnél pedig keményebbet. Mégsem szoktam rá, nem lettem alkoholista, se drogos. Inni mi is ittunk, minden hétvégén, néha többet, néha kevesebbet. Fiatalok voltunk, buli volt, tanuláson kívül más dolgunk nem volt.

A tinédzserek ilyenek, próbálgatják, hol a határ, meg ugye minél tiltottabb valami, annál érdekesebb.

A legtöbb elzüllött, drogos fiatal azért olyan, amilyen, mert a drága szülei leszarják őket. Megtömik zsebpénzzel, csak arra nem figyelnek, hogy mire költik el. Nem hallgatják meg a problémáikat, nem érdekli őket a saját gyerekük lelki világa.


Amúgy a cigiről tényleg le kéne szokni. Én már megtettem.

179. Csibe22
2010. aug. 3. 14:41
És borzalom a mai fiatalság, más nem jár az eszükbe csak a pia, meg a cigi, meg a drog, én tudtam bulizni ezek nélkül, csak jó csapat kell hozzá és máris jó a buli.
178. Csibe22
2010. aug. 3. 14:40
Hát komolyan, inkább legyen rajtam pár kiló plusz minthogy cigizzek és beteg legyek utána, na meg büdös. Én még mikor buliztam 5éve akkor 1-1 szálat elszívtam a bulikon, de amugy sose kellett.
177. Sammel (válaszként erre: 173. - Fiatalcsajszii)
2010. aug. 3. 14:16
úristen egy szánalmas k..... vagy!!!!!!!!!!!
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook