Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Amerikai sikerkönyvek: Személyiségünk rejtett tartalékai, A szerelem pszichológiája, A siker tízparancsolata. fórum

Amerikai sikerkönyvek: Személyiségünk rejtett tartalékai, A szerelem pszichológiája, A siker tízparancsolata. (tudásbázis kérdés)


12. katácskák (válaszként erre: 10. - Kiss Ildikó)
2008. okt. 9. 05:59
De szuper. Köszi az ajánlatot.
11. Virág3 (válaszként erre: 10. - Kiss Ildikó)
2008. jún. 13. 16:14

:)

Köszönöm. Csak sajnos nem tudom, honnan szerzem be őket. Eddig voltam már két könyvtárban, meg könyvesboltban, de semmi:(

2008. jún. 13. 13:31

Ezeket a tipusú könyveket csak akkor lehet megérteni és hasznosítani, ha elsőnek az alapkönyvet olvasod el:

Hill, Napoleon-tól A siker Titka - Pozitív Lelki Beállítottság

Ezután jöhet a második könyv: Személyiségünk rejtett tartalékai. Ez a könyv a négy féle embertipust mutatja be. Magadra fogsz ismerni azonnal. Tisztába leszel vele, hogy ki vagy te, hogyan gondolkozol... és akkor érted meg a többi embert, mert már tudog hogy Ők más tipusúak. Ők máshonnan és máshogyan látják azt a bizonyos dolgot amit Te. Fog tetszeni!

Ha ezt a két könyvet elolvastad és tetszik, akkor jöhet a többi.

9. Kiss Ildikó (válaszként erre: 2. - Virág3)
2008. jún. 13. 12:30

Én azt tudom mondani, hogy akinek ilyen szerencséje van, hogy ezek a könyvek a kezébe kerülnek és van affinitása hozzá, hogy elolvassa, az már a szemembe nyitott pzitív ember.

A szerencsések közé tartozom Én is. Sok könyv tartozik ebbe a körbe:

- Hill, Napoleontól Gondolkozz És Gazdagodj!

- Útravaló a XXI. századba ...

nem lehet felsorolni őket.

A barátnőd aki ezeket a könyveket ajánlotta, tud ebben segíteni, hogy hozzájussál. Mindenképp olvasd el őket! :-)

Ne is kérdezd a véleményét senkinek. Túl sok az okos!

8. 7004ca251b (válaszként erre: 5. - Virág3)
2008. jún. 8. 11:08
Biztos van akinek segíteni tud,csak azt érzem kicsit túlzásnak,hogy megváltoztathatja valakinek az egész életét.Kicsit olyan érzést kelt bennem,mintha másolni akarna valaki egy előre meghatározott utat.Pedig ha megkérdezel sikeres embereket,ki hogy jutott a célig 10ember 10félét fog mondani.Nem hisze,hogy erre receptek vannak,és az akaraterőt is magadban kell felépíteni.Persze ezcsak az én véleményem.Inspirációsnak tökéletes lehet a könyv persze,csak arra probáltam rávilágítani,hogy egy könyvtől csodát ,meg gyökeres változást nem szabad várni...
2008. jún. 8. 10:27

vagy ha másra nem is jók, az tuti hogy nagyon motíválnak ezek a könyvek, és sokaknak csak egy kis biztatás hiányzik ahhoz, hogy változtassanak egy számukra kedvezőtlen helyzeten.

szóval szerintem hasznosak az ilyen jellegű könyvek.

2008. jún. 8. 10:26
szerintem érdemes lehet elolvasni, minden könyvből sokat lehet tanulni, ha az ember akar.
5. Virág3 (válaszként erre: 3. - 7004ca251b)
2008. jún. 8. 10:24

Jajj, bocsi. Te nem olvastad őket.

Nem tudom, szerintem egy-egy gondolat elindíthat valamit. És a tudáshoz kell valami előzmény. Veszteni nem lehet vele szerintem.

Vannak olyan időszakok az életben, mikor céljai sincsenek az embernek, ilyenkor akár egy könyv is segíthet.

4. Virág3 (válaszként erre: 3. - 7004ca251b)
2008. jún. 8. 10:21
És nem is tetszettek? Azért elolvasni érdemes őket szerinted?
2008. jún. 8. 10:18
Én nem olvastam őket.Nem hiszem,hogy egy könyv megtudja mondani nekem,hogy mitől lesz jobb az életem.Nekem kell érezni,hogy mire vágyom,és magamnak kell megteremtenem a beső erőt ahhoz,hogy célokat állítsak és megvalósítsam az elképzeléseim.Nem hiszem,hogy ehhez könyvek kellenek,inkább közdeni tudás és akarás.
2008. jún. 8. 10:16

Egy ismerősöm váltig állítja, hogy miután ezt a három könyvet elolvasta, megváltozott az élete, teljesen megismerte önmagát, harmonikus életet él.

Ti mit gondoltok erről? Esetleg olvastátok már?

2008. jún. 8. 10:15
Amerikai sikerkönyvek: Személyiségünk rejtett tartalékai, A szerelem pszichológiája, A siker tízparancsolata.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook