Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gyere, ha szereted Törökországot! fórum

Gyere, ha szereted Törökországot! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
9. Klimpírozi (válaszként erre: 8. - Lolinno)
2008. jún. 8. 20:06
rendben, igaz szeptembernél korábban nem lesz időm, utána mehetünk, de komolyan!!
8. lolinno (válaszként erre: 6. - Klimpírozi)
2008. jún. 8. 19:47
gyere,még nincs utitársam:)
7. a74de3d08a (válaszként erre: 1. - Lolinno)
2008. jún. 8. 19:45
az Effy stúdióban biztos, hogy lehet, de vanank más nyelviskolák is, sőt magántanárt is lehet találni.
2008. jún. 8. 10:26
Nincs autentikusabb egy török pasi idegenvezetésénél, de ha felkészülve akarnál menni, ajánlom kedvenc útikönyv sorozatom, az "Útitárs" vonatkozó könyvét, biztosan megjelent már a török leírás is..a lehető legjobb a kategóriájában, valós, hűséges, pontos feltérképezése adott helyszíneknek...húúú, de mennék veled én is:))
2008. jún. 8. 10:16

Csodálatos ország. Ezer arca van. Én már többször jártam Isztanbulban. Voltunk egy csillagtúrán , Kemerben, Pamukkaléban és nyaraltam a Földözi-tenger partján is.

Bármikor szívesen elmennék.

4. Klimpírozi (válaszként erre: 3. - Lolinno)
2008. jún. 8. 09:57
menj, imádni fogod azt a teljesen más világot..Isztambulban ki ne hagyd az Egyiptomi bazárt a tengerparton, ott élik mindennapjaikat a törökök, csodavilág!!!Láss, egyél, próbálj ki minden lehetőséget..tapasztalni fogod a vérlázító kettősséget, a nyomort és a pazarló gazdagságot..engedd be magadnak az élményt, meglásd, el sem tudsz majd szakadni tőle..
3. lolinno (válaszként erre: 2. - Klimpírozi)
2008. jún. 8. 09:08
de jó neked h ennyiszer jártál ott!én most megyek először. (török a pasim és eddig ő jött mindig)
2008. jún. 8. 08:18

hahó, jó reggelt..az országot imádom, 13 alkalommal jártam kinn Isztambulban, és jártam be keresztül-kasul a várost barátnőmmel, s annak török férjével..imádom a város lüktretését, hangulatát, varázsa van, amit mi nem ismerünk..felnőtt fejjel és telibb pénztárcával, felnptt lányommal készülök vissza, jobban, másképp szétnézni, olyat is látni, amit a túristanépnek nem mutatnak.

Olyan finom kajákat, mint ott ettem, azóta sem nagyon máshol, a vásárlásról nem beszélve..

S hogy a török nyelvvel hol találkoznál, esetleg keresd meg információért a török nagykövetséget, de a Googleba beütve biztosan találsz információt, sok szerencsét!!

2008. jún. 8. 08:13

sziasztok!

ha szeretitek az országot, a nyelvüket, akkor it a helyed.

én most szeretnék törökül tanulni. ha estleg tudod h bp-en hol lehet tanfolyamra járni, irj.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook