Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egyedülállóként szültem fórum

Egyedülállóként szültem (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egyedülállóként szültem

1 2
43. dori08
2016. júl. 28. 17:52
Sziasztok én is egyedül nevelem a kisfiam.most 2 es fel éves.2× megprobaltuk aztan mostmeg eltűnt.A gyereket nagyon megviselte.barátkoznék bp-en hasonló anyukákkal.Remélem jár erre valaki☺
42. 4c1a787e8f (válaszként erre: 38. - C301811c11)
2015. márc. 19. 08:11

Van egy önkéntes segítő nénim. Most múlt el 70 éves, most volt a szülinapja. Egyébként közgazdász volt.


Neki 6 hónapos volt a negyedik gyereke, amikor elvált, és nevelte fel a négy gyereket egyedül. Hát ő is kapott - pláne még akkoriban - hogy hát ezt hogy képzeli, meg úgyse fognak megélni..


Köszöni jól van, 11 unokája van, minden gyerekének normális élete.


Mindemellett még ingyen jár családokhoz segíteni, talán mert tudja, hogy milyen az, amikor elkél a segítség. És nem úgy van vele, hogy "cseccék meg, nekem is nehéz volt..


Szóval lehet..

41. 4c1a787e8f (válaszként erre: 1. - Wendy87)
2015. márc. 19. 08:07

Igen, az ember lánya már csak így működik, ha jól működik. Hogy megoldja, és még élvezi is. Mások meg pukkadjanak meg. Sokan azért bántanak, mert irigyek, hogy ők ezt nem mertnék.. Én is ezt éreztem sokszor egyetemistaként a sok "széplány" között nagy hassal..

Aztán minden megoldódik, még ha nehezen is. Az élet meg tovább, az inspiráció már megvan...

2015. márc. 19. 00:35
Nagyon tetszett a történeted. Tényleg vagány vagy! :) Sok boldogságot Krisztiánhoz! :)
39. Marinam (válaszként erre: 38. - C301811c11)
2008. dec. 5. 02:52
egy79, én is egyedül várom első gyermekem, de biztos vagyok benne, hogy mindannyian végig tudjuk csinálni. Erőt ad a kis rugdalózó kicsibabánk a hasunkban! Te is vagy olyan erős, hogy végig tudd csinálni, az apja nélkül is! Muszáj, hiszen ha apa nincs, onnantól kezdve a kisbaba már csak az édesanyjára számíthat, így nekünk mindenképpen helyt kell állnunk, és ki kell tartanunk a végsőkig!
2008. okt. 23. 20:49
Én is egyedűl várom a harmadik babámat!Jól jönnének barátok,pár biztató szó!
2008. aug. 27. 20:52
Köszi köszi köszi :) Mostanában tényleg csupa jó dolog történik velünk :) Szóval azt hiszem mostanában nem fogok panaszkodni már semmire, hiszen minden fontos dolog amit szerettem volna teljesült. Van egy gyönyörű egészséges gyerekem, egy imádnivaló és kedves párom, szépen haladok a sulimmal és tudok magamra is időt szakítani olykor-olykor, szóval teljesen renben van az életem :))))
2008. aug. 26. 00:33

Szia!

Előszöris gratulálok a babához! Másodszor pedig a bátorságodhoz és az erődhöz!

Remélem csupa jó dolog fog veletek történni!!!

35. liaandi (válaszként erre: 34. - Wendy87)
2008. jún. 28. 14:19
Szia!Örülök hogy boldog vagy!És kívánok neked sok-sok boldogságot,szeretetet,és kitartást!
2008. jún. 28. 13:22

Köszönöm szépen mindenkinek, aki elolvasta és írt, nagyon aranyosak vagytok :)

Történt mégegy jó dolog az életünkben azóta, nagyon úgy áll a helyzet, hogy végre az életem párját is megtaláltam, aki imádja a fiamat is, és a fiam is odáig van érte :) Szóval azt hiszem, ennél többet nem is kívánhatnék!

2008. jún. 22. 19:47
Nagyon jó egészséget sok boldogságot kivánok a kisfiadhoz frankó csajszi vagy.Örülhet Krisztián,hogy ilyen Édesanyja van!
2008. jún. 11. 13:43
sziasztok ! én férfi létemre csodálom azokat az anyukákat akik egyedül is vállalják gyermekük felnevelését, nem könnyü az életük egyedül nevelve a kis gyermekeket , de a nagyobbakat sem üdv . Feri
2008. jún. 10. 09:15

Kedves Wendy87!

Lélegzet elállva olvastam a történetedet, és csak gratulálni tudok!Hihetetlen de én ugyan ebben a helyzetben vagyok 2,5 hónapos terhes korom óta.Engem az "apuka"Mert ugye annak nem nevezhető, 3héttel az esküvő előtt 2,5 hónapos terhesen hagyott magamra egy 2 éves kapcsolat után!Én 24. vagyok, de be kell vallanom egy pillanatig sem merült fel bennem, hogy egy kicsi élet visszárú lenne, azért mert a másik félnek nincs felelősség érzete!Bár visszaút lett volna, de úgy érzem a felelősség vállalás nem a születéstől, hanem a fogantatástól kezdődik, és veszettem egy jellemtelen embert, de megnyertem életem értelmét:)Most 7. hónapos terhes vagyok és már nagyon várom a kicsi Manóm érkezését!Mindent sikerült megteremtenem, a további életünkhöz, persze egyedül, mert "apuka" eltűnt mint szürke szamár a ködben, de persze mellettem is a barátok és szülők állnak ott minden téren!Nagyon örülök, hogy elolvastam írásod!

Sok sikert és jó egészséget mindkettőtöknek!remélem még beszélgethetünk:)

Szia

2008. jún. 10. 02:24

Az előttem szólóhoz csatlakoznék,élmény volt olvasni és tiszta szívemből gratulálok neked:)

Maradj ilyen jó kedélyű és rengetek örömöt kívánok neked a kis fiadban:))))


Kriszti

2008. jún. 9. 23:30

Kedves Wendy! :)


Akkorát nevettem az aranyos és megható kis cikkeden, nagyon-nagyon tetszik!!! A többuiekhez hasonlóan én is nagyon sok erőt, egészséget, vidámságot kívánok Neked és a kis Babucidnak, Krisztiánnak is az életben! :)

Élmény volt olvasni, köszönöm!! :)


Zsani

2008. jún. 9. 23:11
Wendy, nagyszeru csajszi vagy! Gratulalok!!!
2008. jún. 9. 18:43

Szintén gratulálok és minden elismerésem azoknak akik egyedül csinálják ezt végig.Biztosan én is megtenném, de eddig minden rendben van, és már csak 2 hónap van hátra addig, h én/mi is babázhassak/sunk!

Sok boldog napot mindenkinek!!!!

2008. jún. 9. 15:34

Gratulalok!

Nagyon sok erot es egeszseg kivanok nektek!

2008. jún. 8. 20:56

Szia!


Gratulálok a bátorságodhoz, sokat a Te helyedben biztosan az "egyszerűbb" módon döntöttek volna akisbabáról. Szerintem ne foglalkozz azzal, hogy mások mit mondanak. Én így ismeretlenül is azt gondolom, hogy Te fantsztikus anyuka vagy!!!

Kívánok neked nagyon sok boldogságot az életben és a kisbabádhoz is!!!

2008. jún. 8. 19:44
Szia Gratulálok én is...és milyen érdekes egybeesés..19évesen született a kisfiam október 26.án..../csak ő 11évvel ezelőtt/..ügyes vagy!! Csak így tovább!!
2008. jún. 8. 19:36
Gratulálok a babához és a bátorságodhoz. Én is 19 évesen szültem, és igaz, hogy akkor férjnél voltam, de azóta már elváltam és három gyerekkel maradtam egyedül. Tehát nem számít, hogy nincs veled az apa, mert ez később is előfordulhat. Te viszont még olyan fiatal vagy, hogy találhatsz valakit, aki a gyerekeddel együtt is felvállal és fiaként neveli fel őt.
2008. jún. 8. 15:58
Gratula Wendy! Ügyes vagy!
2008. jún. 8. 10:38

szia Wendy!

Minden elismerésem a tiéd és persze a szüleidé, hogy nem hagytak magadra! Sok boldogságot és jó egészséget kívánok nektek! Csak így tovább, és kívánom, hogy az életben, mindig maradj ilyen optimista!!!

2008. jún. 7. 20:44
Gratulálok nektek és jó egészséget!
2008. jún. 7. 19:17
Sok erőt és egészséget nektek!!
18. Kék
2008. jún. 7. 18:48
Legyen szerencséd!
17. josey
2008. jún. 7. 18:33

Sziasztok.

Nagyon ügyes voltál,és bátor!Gratulálok,és az anyukádnak is:))

Zsu-nak nagyon igaza van,nem a stílus tesz valakit jó vagy rossz anyává!A többiek meg le vannak ejtve.

Puszi a kispasinak!

2008. jún. 7. 18:08
Gratulálok! :)
2008. jún. 7. 18:02
Én is csak gratulálni tudok!Sok boldogságot a csöppséghez:)
2008. jún. 7. 18:01

nem baj az,hogy vállaljátok a stílusotokat,értékrendjeiteket!Nem ez határozza meg,hogy milen anya leszel!

Gratula mindegyikőtöknek!!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook