Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Az utazás biztonságáról fórum

Az utazás biztonságáról (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

2007. aug. 7. 19:09

Egy nagyon fontos dolog kimaradt:

Repülős út esetén a kézipoggyászban legyen egy napi váltás ruha! Ez sok kellemetlenségtől megóv minket... Én már jártam úgy, hogy a csomagom csak három napra utánam érkezett meg :) Szóval jól jött, hogy "készültem" :)


SF

2006. aug. 14. 08:14
Sokat sajnos nem tudunk külföldre utazni, ha megyünk, leginkább Ausztriában kötünk ki. A leírtakból talán egyet sem szoktunk alkalmazni. Nem lehet úgy nyaralni vagy kirándulni, hogy állandóan attól rettegünk, mikor rabolnak ki, vagy törnek be a szobába stb. Biztosítást mindig kötni kell, ez alap. Felelősen kell gondolkodni, de őszintén szólva nem vagyok külföldön sem óvatosabb, mint Magyarországon, sőt, Ausztriában sokkal inkább biztonságban érzem magam, mint itthon.
2006. júl. 28. 08:05

Szia!


Szerintem ez nagyon jó, hogy leirtál ennyi mindent. Jobb félni, mint megijedni! Aztán, ha az ember már pár napot ott tölt, úgyis látja, hogy milyenek az emberek.

Nekem az a tapasztalatom, hogy a görögök és az arabok országaiban, természetesen nem a fővárosokban, nem kell félni olyasmitől, hogy ellopnak valamit, vagy bántják az embert.

Aztán a nagyvárosban, ott már igencsak vigyázni kell, ugyanúgy, ahogy Budapest bármelyik kerületében, ha az ember elmegy valahová.

2006. júl. 14. 09:35
Ez így együtt tömény és riasztó... pedig a biztonságos utazást szolgáló tanácsok nem elriasztani, csak óvni szeretném az utazni akaró honlaplátogatókat. Remélem ezzel is segítek azoknak, akik még most csomagolnak:))))

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook