Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fehér folyás fórum

Fehér folyás (beszélgetős fórum)


1 2
36. junkies095 (válaszként erre: 35. - Gassy)
2013. nov. 17. 17:47
Az egész étrendváltozás mit jelent pontosan?
35. Gassy
2013. szept. 5. 11:47
Sziasztok csak egy variációt vetnék fel a dolog miértjére.. az én nődokim azt mondta erre hogy ez ph probléma..azaz akinek túl savas a ph-ja annak ez problémát okozhat... Megoldás persze a lúgosítás, különböző kúpokkal, lúgos étrenddel és sok lúgosított vízzel. Ami amugy is hasznos lenne, de ez kb egész étrendváltást jelent..
2013. jún. 27. 23:04

Sziasztok, nekem is ugyan ez a problémám. 18 éves vagyok, szűz, nem szedek semmilyen fogamzásgátlót, vagy gyógyszert. Nem volt még semmilyen fertőzésem se. Mégis állandó fehér folyásom van, nem viszket, nem ég és nincs kellemetlen szaga, de mégis nagyon idegesít. Minden nap van és borzasztó. Tampont kéne minden nap használnom, hogy ne zavarjon. Nem tudom megszüntetni. Nemrég volt egy intim műtétem, a varratok még bent vannak, így nem igazán lehet erősen dörzsölni, és így még rosszabb.

Nem függ se menstruációtól, mozgástól vagy étkezéstől. Csak van. :(

2013. márc. 31. 22:43
Mi lenne akkor,ha sima napokon, mikor csak fehér folyás van, tampont használnék?Az meg lehet még károsabb lenne,nem?! :/
32. junkies095 (válaszként erre: 15. - M.a.n.d.y)
2013. márc. 28. 14:08
Én is ugyanígy voltam, írt fel szájon át szedhető tablettát, hüvelykúpot is, de semmi változás...... már kezdem elfogadni, hogy ezzel együtt kell élnem :(
2013. febr. 4. 14:56

Sziasztok!

Nekem a folyásra a vagilact segített, 2hétig használtam, mindennap és azóta nem is jelentkezett semmilyen tünet! tényleg használ!

2011. jan. 30. 13:09
Hát már eldöntöttem hogy mindenképpen abbahagyom, mert nem elég hogy drága még lehet hogy attól van folyásom is! Már nagyon elegem van hogy nemtudom mi okozza, remélem nekem is jobb lesz, még ha teljesen nem is múlik el.
29. cicmic87 (válaszként erre: 28. - Bogicaa)
2011. jan. 30. 10:38

Szia!

Nekem is volt,de most hogy abbahagytam a gyógyszert mintha már nem lenne annyi. Teljesen nem múlt el,de sokkal jobb!!

És nekem is van egy kis méhszájsebem!

Úgy látom egy cipőben járunk!

Ha tudod akkor hagyd el a gyógyszert csak ezt tudom ajánlani!

2011. jan. 29. 14:37
Nekem 2 éve állandó fehér-átlátszó folyásom van! De nagyon sok, már megőrülök tőle! Állandóan járok dokihoz, de semmi sem használ. Most már méhszájsebem is lett tőle. Azon gondolkodok hogy lehet hogy a fog.gátló miatt van, mert kb. azóta van ilyen bő folyásom!
27. d5a711fc61 (válaszként erre: 26. - Csokiimado7)
2010. szept. 30. 18:35
Addig kellene orvost keresned ameddig valaki nem tud segíteni.Amiről te írsz az tényleg nem normális.A stressztől viszont lehet az biztos, de nem égő érzéssel párosítva.
2010. szept. 30. 17:44
A colpo cleanert én is próbáltam,Köszi.:)Sajnos nem múlt el tőle. De 2 éve folyton ideges vagyok? Meg nyáron is stresszes? Nem hiszem hogy ettől van. Én már arra is gondoltam, hogy bakteriális fertőzés.Mert néha nem csak folyás van, hanem ég is. És általában akkor szokott több folyás lenni, ha tisztasági betétet használok. De lehet hogyha elmennék egy normális orvoshoz, akkor ő megmondaná mi a bajom.:)
25. d5a711fc61 (válaszként erre: 23. - 81Krisztina)
2010. szept. 29. 18:16

Biztos van kellemetlen úgymond nem normális folyás is, nekem nincs bajom vele, nincs mindig, de amikor van az is tiszta szagtalan és nem kellemetlen.

Az irrigálás pedig jó erre, a colpo cleanert ajánlom, érdemes lenne kipróbálnod, hátha az segít.

Amúgy az idegesség is okozhat bővebb folyást, ezeket nem én találtam ki de a tapasztalatom igazolja.

2010. szept. 28. 21:54

Igen,szerintem sem normális. Én azt vettem észre, hogy irrigálással tényleg nincs annyi folyás, de ha abbahagyom az irrigálást, rögtön visszajön.

Lehet hogy nem ajánlják a nőgyógyászok, de ha bajom van,és amúgy is felborult a hüvelyflórám, akkor már nem teljesen mindegy?:D Legalább nincs folyás.:)

23. 81Krisztina (válaszként erre: 21. - D5a711fc61)
2010. szept. 28. 20:46

Hát nem tudom, azért baromi kellemetlen, hogy pl nyáron egy szoknyát nem lehet felvenni, mert valami folyik... és hát persze lehet tisztasági betétet használni, de az sem mindig kényelmes..és egészséges...

még ha nem is "szagos", nyúlós-és fura állagú, ha sok akkor is nagyon kellemetlen. én szinte biztos vagyok hogy nem normális amivel jó páran küzdünk...


akinek visszatérő folyása van, általában valamilyen fertőzés következménye, én is évek óta küzdök vele, menses után pár nappal már érzem hogy gáz van, és a következő 3hétben próbálok tőle megszabadulni..


pl egy új párkapcsolatban ha oda kerül a sor... voltam már kellemetlen szituban ez miatt...


Én most próbálok sok joghurtot, cickafark teát inni, illetve tőzegáfonya kapszulát szedek kúra szerűen... és várok, hátha rendben leszek.

az irrigálást pedig szinte minden dokim ellenezte eddig.. pedig megvettem az egyik drága készüléket, drága kapszulákkal, az sem sokat segített...

2010. szept. 27. 19:19
Még annyit, hogy ez a peteérés előtt általában több van.
2010. szept. 27. 19:17
A fehér folyás nem baj!Ha nem kellemetlen a szaga nem csíp, nem nyúlik és nem sűrű.Ez védekezés, a kismamáknál pedig ez fokozódik.Nem baj ha van!
20. 0c49369de6 (válaszként erre: 7. - Beyuka)
2010. szept. 27. 19:12
ugyan ez a helyzet velem is... engem pedig semmi behatás nem ért.... ez van, valamikor több, kevesebb..
2010. szept. 27. 13:39

Azt még hozzá kell tegyem, hogy 2 évig szedtem fogamzásgátlót, most hagytam abba nyár elején, és a folyás annak ellenére sem múlt el, hogy abbahagytam a tablettaszedést.

Valakinek van valami pozitív tapasztalata?:)

2010. szept. 27. 13:36

Sziasztok!

Nekem is kb 2 éve van fehér folyásom, voltam nőgyógyásznál többször, írt fel gyógyszereket, hüvelygyulladásra,gombára,legalább 3x tenyésztést is csináltunk, Candidát nem mutatott.. Én úgy éreztem, még mindig nem múlt el, de ő már azt mondta, normális. Utána nem mentem többet, de még mindig volt folyásom.

2 hónapja egy természetgyógyásznál voltunk, aki azt mondta, hogy Candidás vagyok, és diétát javasolt. Semmi édesség ( se gyümölcs, se olyan ami cukrot tartalmaz) se tészta, tejtermék. Ezt a diétát becsülettel betartottam, mellette ittam anti candida teát, cickafarkot, és cickafarkos oldattal irrigáltam 2 héten keresztül minden nap. DE a folyás mindezek ellenére is megmaradt.Nekem 2004ben jött meg a mensesem, és 2008ban kezdődött a folyás, 4 évig nem volt semmi bajom. Ezek után nem tudom mihez kezdjek.. Együtt élni nem szeretnék vele,mert én nem hiszem, hogy ez normális lenne.

2010. febr. 18. 09:16

Sziasztok,

Én is küzdök hasonló problémával. évek óta. biztos vagyok benne hogy a fogamzásgátlónak is köze van hozzá. ez nagyon kellemetlen dolog. pl egy új kapcsolatban mikor oda kerül a sor... ti hogyan vetkőzitek le emiatt a gátlásotokat? találkoztam olyan pasival, aki azt hitte valami gombám van... nagyon kellemetlen, és amúgy a hétköznapokban is. nálam mondjuk szerencsére nem nagy mennyiség, és van hogy csak átlátszó, de kellemetlen hogy mindig tisztasági betéttel mozdulhatok ki. pl szoknyát nem is szeretek hordani emiatt:( valaki megszabadult már ettől?

16. cfe91a5448 (válaszként erre: 15. - M.a.n.d.y)
2009. máj. 12. 21:06
öblögethetnél intimmel de ha uj vizsgálazra mész esetleg elötte 3nappal no szabad!ha jó nemigyógyász kéne keres+és adok 1 jot:)
2009. máj. 11. 16:09
Nekem is elég sűrű fehér folyásom van néha darabos is voltam nődokinál nem candica a kenettel minden rendben irt fel hüvelykupot mégse javul. ilyenkor mit lehet tenni?
14. cfe91a5448 (válaszként erre: 13. - Beacska28)
2009. máj. 4. 17:28
elkébzelhető:( hormonváltozás stb minden lejátszodik ilyenkor a szervezetben mindenesetre keresd fel az orvosod az a biztos.
2009. máj. 4. 14:24
Nekem most az elmult 4-5 napba lett annyi fehéres folyásom.Nem értem a 21.ciklusnapon vagyok van köze a folyásnak a terhességhez? Jó lenne.
12. cfe91a5448 (válaszként erre: 10. - Suzanne7)
2009. ápr. 19. 21:25
sajnos a nőgyogyinál no mindenre derül fény ezt persze no ijeszgetésböl irom sokkal inkább tapasztalatbol:((
11. hetimea (válaszként erre: 1. - Kleopatra4)
2009. márc. 23. 12:14
szia, annyit tudok mondani nyugtatásképpen, hogy ha nem találtak semmit sem, sem gombát sem más fertőzést, akkor lehet az oka pusztán annyi, hogy a te hüvelyflórád bővebb, minden ok nélkül. Ilyen alkatod van, rengeteg nőt ismerek, akinek ugyanez a "problémája", erre a megoldás, a folytonos tisztasági betét viselése :( semmi egyéb. ez valahol jó is, mert megnyugodhatsz, nem vagy beteg, másrészről pedig el kell fogadnod, hogy max ennyit tehetsz.
2009. márc. 23. 12:07
"Jó" látni, hogy nem vagyok egyedül...Én is baromira unom és nem szeretem, tisztasági betét nélkül nem mehetek sehova:'(...Nekem sincs semmiféle fertőzésem, rendszeresen járok nőgyógyászhoz!Sajnos ezzel együtt kell élnem:(.
9. cfe91a5448 (válaszként erre: 8. - 36a79efd3c)
2009. márc. 17. 16:45
:(((őőrület ez a szar!
2009. márc. 17. 13:11

Szia!


Nekem is van fehér folyásom,lassan egy éve.

Voltam 3 nőgyógyásznál,ebből 2 doki gombás fertőzéssel félre kezelt.

Írtak fel drágábbnál,drágább kúpokat,kenőcsöket,antibiotikumokat,de persze semmit sem segítettek,mert nem az volt a bajom.

Nagy nehezen vettek le tőlem mintát baktérium tenyészetre,ami alátámaszotta,hogy nem gombás fertőzésem van.

De ők még azzal sem foglalkoztak,hogy mit mondok,hiába ismertettem velük a panaszomat,ők csak kiálltak a gombás fertőzés mellett,holott a tünetek nem egyeztek.

Persze amikor meg lett az eredmény elhallgattak.

A 3. nőgyógyász mondta,hogy csak ártott az előző 2 doki a gyógyszereivel és nem lehet mit kezdeni ezzel a fehér folyással,csak rendszeresen kell hüvelyöblítést végeznem,de igazából annak sem érzem a pozitív hatását...

Azzal nyugtatott,hogy nekem nincs is olyan nagy mennyiségű fehér folyásom,-gondoltam magamban mihez képest,nekem elég soknak tűnik.

Majd hozzá tette,hogy van akinek még rosszabb,-hm "ezzel sokat segített".

Engem most is zavar ez a fajta "betegség",mert azóta is tampont kell használnom,ha elmegyek valahová.

7. Beyuka (válaszként erre: 6. - Süni Sandra)
2009. febr. 3. 10:32
Szia! Nekem is van, és volt is egész életemben fehér folyásom és sajnos én is mindig tisztasági betétet használok. Kérdeztem már sok nőgyógyászt, mert nagyon zavar, de mindneki ugyanazt mondta, hogy ez normális és nem lehet vele mit kezdeni.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook