Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyenek a merleg pasik? tulajdonsagok..;? legyszi segitsetek fórum

Milyenek a merleg pasik? tulajdonsagok..;? legyszi segitsetek (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6
2010. okt. 4. 10:34

Mérleg férjemmel 42 éve vagyunk együtt (én ikrek jegyű vagyok).


segítőkész, empatikus, rendszerető, jóindulatú, szereti az embereket, sportos, kényes a külsejére.

Egyetlen dolog van, amiben lehetne nyitottabb: nem adja ki magát soha teljesen, így még ennyi idő után is sokszor nehezen ismerem ki. Ha beteg NEM panaszkodik, inkább titkolja.

Csak jókat mondhatok Róla.

Lehet, hogy szerencsés vagyok? Biztos!

2010. okt. 4. 08:20

Párom is mérleg. 3 éve vagyunk együtt.

Ami jellemző rá: -döntésképtelenség

-segítőkészség

-ragaszkodás

Nagy ritkán látom mérgesnek, bosszúsnak. Nem erőszakos, s durva. Szeret játszani, kikapcsolódni, sportolni. Könnyen kijön az emberekkel. Felelősségteljes.

152. 274c9996b8 (válaszként erre: 150. - Aksika)
2010. márc. 10. 11:26

Tudjuk hogy "nem!" sardobalas , mert a kos hazassagban,kapcsolatban nagyon meghuzza magat , föleg amikor szeret valakit !(ezt viszont kevesen tudjak)

Nagyon sok kell odaig mig a kos kilep,tovabball ! Amikor a kos szeret valakit ujra es ujra összerakja a szettepett,idealkepet szeretete targyarol ! Mig aztan eljön az idö amikor minden kemenyfejusege ellenere rajön hogy , hiabavalo faradozas ! Akkor aztan lassan de , biztossan hatrafele kezd lepedetni , mar nincs velemenye semmiröl , nem szamit hogy , mit dumal az összetört ideal ! A kos csenben van.........es mar messze jar.........Uj ,kalandok,uj kedves, uj idealok utan........... es , semmi es senki nem tudja mar megallitani :)

Akivel ez megtörtenik ,rettentöen csodalkozik ,hogy ugyan mi is törtent ezzel a "kezesbarannyal!" ??? Aki nem is olyan regen meg leste a kivansagait es nem volt eleg gyors azok teljesiteseben :) Aztan hirtelen suket,vak es nema lett ! ? Erdekes atalakulasok törtennek idönkent :D

151. 274c9996b8 (válaszként erre: 149. - Aksika)
2010. márc. 10. 11:16
-:D
150. Aksika
2010. márc. 7. 15:59
De ne tünjön ez sárdobálásnak mert igen is lehet tŐlük tanulni én mint kos sokat tanultam tőle és sok mindenben átformált.Úgy hogy KÖSZI MÉRLEG PASI
149. Aksika (válaszként erre: 148. - 274c9996b8)
2010. márc. 7. 15:18
Sajnos én most untam meg a szar pucolgatását és hála istennek jól laviroztam a vele való életben mert nem tartozom neki semmivel.Úgy lép ki tőlem,hogy nem tud semmit a szememre vetni.Erre nagyon oda kell figyelni nála,mert rosszabb esetben követelőző lehet és visz mindent amit ér neked pedig nem marad semmi csak az üres lakás,feltéve ha a tied és nem az övé.Ha nem a tied akkor mehetsz ki egy sport táskával a kapcsolatból mert a végén bizony nagyon is jól tudja védeni az érdekeit ez a szende levegős jegy ha kell erővel is.
148. 274c9996b8 (válaszként erre: 147. - Aksika)
2010. márc. 7. 15:11

Hat igen , de azert csak a kos pucolja a "szart" utanna :)

A merleg es a többi levegö jegy , termesztesnek veszik , ha masok dolgoznak helyettuk ! Itt ertem a mindennemu "piszok!" eltakaritasa :)

Es hat igen , nagyon szeretetremeltoak a merlegek a kis gödröcskejeikkel :)

147. Aksika (válaszként erre: 146. - 274c9996b8)
2010. márc. 7. 15:05
Köszi.15-év egy mérleggel az csak 15-év.Bizony ha egy kos megszeret valakit akkor nagyon-nagyon sokáig toleráns és inkább hallgat a béke kedvéért.Sokszor úgy gondolja a kos,hogy most már elég és vált de valamiért marad.Ezt a mérleg nagyon is jól tudja mert ismeri őt.Amennyiben a kos döntése végleges lenne a mérleg még mindig megpróbálja a lehetetlent mert alapjában véve tudja,hogy a kosban minden meg van ami belőle hiányzik.
146. 274c9996b8 (válaszként erre: 145. - Aksika)
2010. márc. 7. 14:58

Tökeletes a leirasod !

Es meg van aki azt meri mondani hogy , a KOS nem tud turni , alkalmazkodni :)

145. Aksika
2010. márc. 7. 14:35

Hm szóval a mérleg pasikról kellene itt nyilatkozni?15-évnyi mérleggel való együttélés után megpróbálom.Én Kos vagyok aki eléggé harcias jegy de vele szemben nagyon is toleránsan próbáltam viselkedni.Sajnos az aszcendensét nem tudom így csak jellemzést tudok írni.Kellemes,ápolt,jó megjelenésű.Szereti a rendet,ezért hol tesz érte hol nem.Ha rendet rak akkor alapos.Kommunikatív,mindenkit meghallgat de saját magáról nem igazán vagy csak részben közöl információkat.Ha problémája van akkor hajlamos felnagyítani a gondokat és bár egyedül is megtudja oldani,mégis szívesebben veszi ha más oldja meg helyette.Nagyon fontos számára a nyugalom és béke ezért nem szereti a problémákat vagy hajlamos azokat halogatni tologatni maga előtt hátha maguktól is rendbe jönnek a dolgok,amennyiben nem akkor toporog mert nem tudja eldönteni mit is kellene csinálnia az adott helyzetben.Ha mégis dönt akkor sokszor rosszul.A pár kapcsolatából hajlamos kilengeni és imádja a kóbor numerákat bár kirúgni nehezen lehet mert akkor mindent rád hárít és mindenért téged okol.Sajnálgatja saját magát rendesen.Kényelem szerető,vezetőnek alkalmatlan,imádja ha dicsérik,bár ő gyakran kritizál másokat,ha őt kritizálják azt nehezen tűri.Nem szeret dolgozni,amennyiben mégis munkára szorulna akkor is csak valami könnyűt és sok pénzel járót akar

.Az időbeosztása precíz,nem akar tovább dolgozni egy perccel sem mint amennyi a szerződésben le van írva.Nem bírja és nem tűri a változásokat és ennek hangot is ad.Nála erősen működik a valamiért valamit és a tulajdon jog elve.Ami az övé az az övé,ami a tied az közös.Bár szereti azt a látszatot kelteni,hogy apait,anyait bele ad egy kapcsolatba de sajnos ő mindig tart magában egy kis pluszt amivel még egy második,harmadik kapcsolat is fenn tartható részéről.Imád,flörtölni bár ezt már írtam,sokszor az aktuális párja szeme láttára is csinálja a kis játékait,mert számára ez a természetes.Eszébe sem jut,hogy ez téged mennyire zavar.Sokszor kicsinyes és fukar,toporgó,önző és egoista.Ha mérges akkor haragjától jobb elmenekülni mert kiméletlen,megalázó,és bizony eljár a keze.

De írjak jókat is mert így nem igazságos a jellemzés.Nagyon szereti az állatokat,ha szenvedő állatot lát vagy csak hall róla azonnal azon gondolkozik,hogy tudna segíteni.Ha lehetősége van segít.Jó és önzetlen barát akinek az ajtaja mindig nyitva áll előtted ha gondod,bajod van vagy ha csak éppen beszélgetni akarsz egy jót.Szereti a gyerekeket és család centrikusnak mondható mert nem szívesen lép ki még egy rossz kapcsolatból sem és ha gyerek is van akkor plána megviseli lelkileg a szakítás.Kötelességeit szem előtt tartja és végre is hajtja azokat.Előtte ismeretlen fogalom a tartozás.Minden csekket befizet és nagyon ügyesen spórol.Ha véletlenül nem igy történik akkor úgyis rád mutogat.Az biztos,hogy jó jegy de mint minden jegynek,ennek is vannak hibái.Vagy megtanulsz vele együtt élni vagy tovább állsz.Nyugi ő nem fog sírni utánad ezért te se tedd,mert holnap már azt fogod látni,hogy mással vigasztalódik.Amennyiben ő látja ugyanezt azt zokon fogja venni és biztos lehetsz abban,hogy kapsz egy szép sms-t.De nem kell őket sajnálni,az ő életük így kerek és jó.Szegényebbek lennénk nélkülük az biztos.

Elnézést kérek minden kedves mérlegtől mert a fenti leírás csak egy önök közül és nem önök.

144. 274c9996b8 (válaszként erre: 143. - 8f1ddc2679)
2010. febr. 15. 11:40

Ez az összetetel szuperjo lehet :)

Tökeletes pasi okos , jokepu ,kedves,jomodoru , szeretetremelto a nök nyuzsögnek körulötte :)

Nehez , szinte lehetetlen az oltar ele vezetni.

2010. febr. 12. 22:46
Esetleg ismertek mérleg férfiakat vízöntő ascendenssel? Ők milyenek?
2009. okt. 4. 16:29
Ja igen és rendszerető.
2009. okt. 4. 16:27
Az én férjecském is mérleg.4és fél éve vagyunk együtt;elöttem sokat csajozott,csalta a barátnőit de amióta velem van olyan ,mintha kicserélték volna (anyósom mondta :) )Szóval szerintem ez inkább a nőn múlik,hogy hogyan "terelgeti" a férfit.Az én férjem nagyon féltékeny;imád szerelni 1000 mester :)
140. 852308703c (válaszként erre: 139. - Calenril)
2009. júl. 19. 21:48

Nekem ha vmit csinalok s nem sikerul megjegyzi vicc formajaban tobbszor is de csak ugy....de nem sertoen. Tenyleg rendszereto...es ha valaminek neki all nagyon alapos.

Egyszer vmi edenyeket tisztitottunk meg es ..elmostam aztan ujra kezebe vette amit en mostan el es ujra mosta...:)) de nem sertodtem meg..ilyen o ilyen alapos meg perfekcionista...en meg fudri budri...;))

139. Calenril (válaszként erre: 138. - 852308703c)
2009. júl. 17. 18:51
Nem tudom milyen vagy,de mivel ált. maximalisták,rendszeretők.Nekem,ha olyan kedve van,mindig talál vmit,ami nem oké.3gyerek mellett nem nehéz.Tehát,ha pedáns vagy sikered lesz nála.És imádják a szexi fehérneműt.
138. 852308703c (válaszként erre: 137. - 852308703c)
2009. júl. 17. 16:34
*az ember* bocsi elirtam
137. 852308703c (válaszként erre: 136. - Calenril)
2009. júl. 17. 16:33
Ja tenyleg gyanakvo..azmeber mond valami kedveset es valami hulyeseget ert rajta..;))
136. Calenril (válaszként erre: 135. - 852308703c)
2009. júl. 17. 14:29
Sajnos ők néha mindenben a rosszat keresik.Én néha nagyon meglepődtem azon,hogy mondok vmi szerintem kedveset,erre ő nekem esik,mert félreérti az egészet és vmi nyakatekert magyarázatot-negatívat-talál rá,hogy én miért mondtam azt.Én ezt a gyanakvását régebben annak tulajdonítottam,hogy idegenlégiós volt és a vérévé vált a gyanakvás,de már látom,hogy ez mérleg probléma.Az a baj,hogy sokszor a pozitív tulajdonságaikat csak a külső környezetük élvezheti,mert a párjukkal szemben gyanakvóak lesznek és ha nincs gond csinálnak,hogy legyen mit kiegyensúlyozni,hiszen mérlegek.De mivel én szeretem a férfias,szenvedélyes férfiakat,ezeken a dolgokon átlépek,de te gondold meg,mi a legfontosabb érzelmileg Neked.Nem könnyű kritikusnak lenni.Én pl. 3gyermekes családanya vok,de egy otthonülő,szolid családapa mellett nem biztios,hogy boldog lennék.Ráadásul úgy vettem észre,hogy a szűz nők általában teljesen mások,mint ahogy vélik.Okosak,kreatívak és életigenlők.Nem annyira földhöz ragadtak,csak gyakorlatiasak-ami szerintem nagyon jó dolog.Probáld meg inspirálni a párod,lepd meg,vagy dicsérd,hátha kimutatja,hogy érez.
135. 852308703c (válaszként erre: 134. - Calenril)
2009. júl. 17. 13:03

Ha tolem kerdezed akkor en szuz jegy nyilas aszcendensel...nekem az en merlegem tul kozombosnek tunik sokszor mintha nem is lennenek erzesei..de tudom vannak csak o veka ala rejti.


pl...Voltam a strandon, meseltem neki kik voltak ott, meseltem valami ismerosunkrol meseltem hogy veluk volt egy gyerek erre o hogy ad nekem gyereket, es hogy milyen gyerek volt ott mondom te hat egy kicsi gyerek megis kire gondoltal...erre kiderul hogy o egyebre gondolt...de mikor megkerdem hogy feltekeny ? erre o dehogy es szembe rohog...

ha kitalalom vmi erzeset letagadja...allanodan rejtozkodik ami az erzelmeti illeti es nekem ez fura...

2009. júl. 17. 12:38

Szia

Én már 4 éve élek együtt egy mérleg férfival,a lányom is mérleg.Ha valamennyire számít a horoszkóp,akkor jó,ha Te is levegő jegyű vagy.De mivel ismerek más mérlegeket is,leírom ami mindnél van.Szeretik a dicséretet,együttérzést-ennek kiváltásáért szinészkedni is képesek.Viszont könnyen a társaság középpontjába tudnak kerülni.Diplomatikusak,enyhén egoisták,igényesek az öltözködésben,ki nem állhatják a közönségességet.A szex terén nincs közös tul.,mert a párom állandóan igényli,de valósz.a neveltetés is szerepet játszik benne,hogy ő hűséges és csak velem.Általában érzéki típusok.Ha intelligensek-tanultak-akkor jó,ha nyitott vagy és mindenről beszélgetsz vele.Szeretik a bókokat,hamar megsértődnek,de hamar meg is békülnek.Én tovább rágódom azon,hogy a lányom és a párom összekaptak,amikor ők már el is felejtették.Szeretnek kimozdulni.Ő nem szereti a kupit,de morgós lesz,ha pakolni kell-pedig egy ezermester,mindenhez ért.Nem lusta,csak akkor-nem tudom megmagyarázni,de jókedvűen még nem pakolt.Szeretik a parfümöket,ékszereket-diszkréten.Hát ennyi.Te milyen jegyű vagy?

133. 852308703c (válaszként erre: 132. - Becseiagi)
2009. júl. 17. 10:53
Engem reggel szeret a legjobban amikor almosan morcosan ebredezem, s ossze vissza beszelek aztan meg nem emlekszem ra...szerinte olyankor olyan edi vagyok meg artatlan.
132. becseiagi (válaszként erre: 131. - 852308703c)
2009. júl. 16. 19:34
De olyan érdemes várni!!! Engem akkor szeret valamiért a férjem a legjobban, amikor szexelünk! Állítólag anniyra jó vagyok neki, hogy azért! ;-)
131. 852308703c (válaszként erre: 130. - Becseiagi)
2009. júl. 16. 18:27
Az bizti es egy ideig el vagyok szalva...aztan ujra varni kezdem...;)
130. becseiagi (válaszként erre: 129. - 852308703c)
2009. júl. 16. 11:01
De olyankor elolvad a Világ körülötted! Nem? ;-))))))
129. 852308703c (válaszként erre: 128. - Becseiagi)
2009. júl. 16. 10:09
Nalunk is ez a vita fo targya hogy o ilyen...mert en szeretem ha ereztetik sot mondjak hogy szeretnek...meg egy kis romantika is belefer...ha nem kapom meg vita van ...akkor csak azert sem tesz, mond semmi szepet...aztan masnap kimondja --szeretlek-- csak ritka szamba megy ez nala....
128. becseiagi (válaszként erre: 127. - 852308703c)
2009. júl. 16. 09:36
Igen ez nálunk is így van sajnos... De nekem a természetem olyan, hogy addig verem a tamtamot, amíg nem mondja, meg nem bújuk hozzám "magától". Vita tárgyát képezi nálunk általában ez a viselkedés, de hát ez van... :) Már tudja milyen vagyok, így néha eszébe jut magától is kedveskedni azzal, hogy azt mondja szeret, kellek neki, ő így imád, de ezek a ritka esetek. A múltkor összevesztünk, és annyira felment a pumpám, hogy el kellett jönnöm otthonról. Aztán írt nekem egy olyan édes sms-t!
2009. júl. 16. 09:31
Az enyem olyan ritkan mondja hogy szeret...:( es azt hogy fontos vagyok meg ilyeneket sosem mond...szerinte nem mondani kell erezni...es ereztetni...csak en soszor nem erezem...mivel nem erezteti..egy bizti nehezen mutatja ki az erezesit...
126. becseiagi (válaszként erre: 125. - 852308703c)
2009. júl. 16. 08:12
DETTO!!! :)
125. 852308703c (válaszként erre: 124. - Toro32)
2009. júl. 15. 14:17
Az enyem tavol all a romantikatol...de a tobbi amit leirtal talal.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook