Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tennél ha az állitólagos legjobb barátnöd párja(azért mert nem vagyunk jóban) megtilaltaná, hogy hozzájuk menj.Barátnöd nem álltki érted fórum

Mit tennél ha az állitólagos legjobb barátnöd párja(azért mert nem vagyunk jóban) megtilaltaná, hogy hozzájuk menj.Barátnöd nem álltki érted (tudásbázis kérdés)


1 2
31. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 30. - Supin)
2008. okt. 18. 14:10
Biztos nem olvastad végig (bocsi) kihűlt már a szerelem.Nagyon nehéz ez mert a barátnődnek magának kell dönteni,ha úgy érzed tényleg hátulról figyeld a dolgokat és majd színre lépsz ha eljön az ideje.Én sem adnék pénzt egy ilyen embernek.Sajnos én is csalódtam a barátnőmben én már nem is hiszem létezik-e igazi vagy csak nekem nem adatott meg.
30. supin (válaszként erre: 28. - Smudlaagi54)
2008. jún. 11. 07:59
Én is igy gondolom! De talán a szerelem is fontos!!??
2008. jún. 11. 06:27
Ilyen szinten,nem számithat senkire. Vannak barátai,de azok nem tesznek meg ennyit neki.
2008. jún. 11. 06:12
Nekem ez úgy jön le,hogy ez részéröl,egy érdek barátság.Tudja hogy számithat rád,mert segitesz.Rajtad kivül,még számithat valakire?
27. 274c9996b8 (válaszként erre: 6. - Lizabella)
2008. jún. 5. 11:40
En ugy latom , hogy a baratsagnak vege , es nem erdemes semmit tenni !
26. Manon (válaszként erre: 25. - Manon)
2008. jún. 5. 09:49
gyerekek, bocsi!!!
25. Manon
2008. jún. 5. 09:47

Szia!

Én mondanám, neki hogy ok, de akkor a közlekedést és a gyereket oviból való elhozatalát stb. is oldja meg a "kedves" férj. De hozzátenném, hogy ha valami nagy gáz van szóljon. Így nem örök harag szagú a dolog.

Biztos nehéz lesz, de lehet hogy hamar rendeződnek a dolgok.

Sok szerencsét.

Manon

24. 724b289414 (válaszként erre: 22. - Titi 85)
2008. jún. 5. 09:24
Ez csak olaj lenne a tűzre.
2008. jún. 5. 06:39
Akkor vége a barátságnak:))
22. titi 85 (válaszként erre: 20. - Lizabella)
2008. jún. 5. 02:31
bocs de akor a parja mehet a fenebe a baratnodnek talpra kel alni es gondoskodni 2 gyerekrol kerdezdmeg hogy ki a fontosab egy 0 vagy a gyerekejinek a jovoje
21. lizabella (válaszként erre: 18. - Fe6fe7671f)
2008. jún. 5. 02:15
Nagyon szép az idézet,köszönöm.
20. lizabella (válaszként erre: 19. - Titi 85)
2008. jún. 5. 02:14

Amikor feltettem a kérdést,hogy ha rendeződnének az anyagiak akkor velemaradna-e.VÁLASZ: nem mert már nem érez iránta semmi..


A párja úgy kihasználta szerencsétlent,hogy minden hitel az ö nevén van...Már feltették bar listára stb.Hitelképtelenűl 2 gyerekkel,a mai világban.

A ház eladásáról meg hallani se akar a párja.

19. titi 85 (válaszként erre: 14. - Lizabella)
2008. jún. 5. 00:29

hat azt hiszem a baratnodnek most nagy szuksege van rad es nem anyagilag ,bene van egy kapcsolatba ami nem vezet jo hejre egy gyerekel es szerelmes ezert konyu tel beszelni a fejet .

legyel ot amikor kel enel tobet nem tudsz teni es valami majd torteni fog de ne menj bele konfliktusba mer csak roszab lesz

2008. jún. 5. 00:18

A barátság az egyetlen olyan kapcsolat, amely kölcsönös, szabad választással jön létre. Nem velünk születik, mi teremtjük. Nem fertőzi meg semmilyen testi kapcsolat, vagy érdek. Nem akarunk egymástól semmit - egyszerűen csak jó együtt lenni. A barátság születése mindig együtt jár azzal az érzéssel, hogy találkoztunk már valahol. Hogy ismerem őt! Ez persze sejtelem, nem biztos hogy így van. Sosem tudhatjuk, mitől vagyunk otthon egymásban. De ha a barátomhoz megyek: hazamegyek.


(Müller Péter)


Nekem ez jutott eszembe, megkerestem Neked.

2008. jún. 4. 22:14

Lehet,hogy igazadvan.Valószinű én elköltözök másik városba,és nem lesz lehetőségünk napi kapcsolatra mint eddig.Ez is oka lesz majd az eltávolódásnak.Mert ö anyagilag nem teheti meg,hogy hozzám jöjjön én meg nem jöhetek.

Mondjuk ö még az érzéseimröl(hogy bánt amiért nem ált ki értem) nem tud,csak veletek osztottam meg.(

16. 724b289414 (válaszként erre: 14. - Lizabella)
2008. jún. 4. 22:05

Igen, értem.

Tipikus. Azt akarják hallani, amit szeretnének!

De ha nem azt hallják, akkor az már nem tetszik!!


Tulajdonképpen, most én is gondban vagyok a barátnőmmel, de ez nem ide tartozik. :)


Szerintem nincs veszve még semmi.

Egyszerűen csak kilátástalan, könnyen befolyásolható!!!

De ez idővel, meg persze akkor, ha rendeződik valamennyire az anyagi helyzetük változni fog.

Szerintem egy kis kitartással rendbe jöhet még ez a barátság, lehet nem lesz olyan szoros kapocs, de lesz!

2008. jún. 4. 21:50

Sziasztok lanyok!

Hát barátnő ügyben én is tudnék mit mesélni...

Nagyon nagyon rossz ha az ember csalódik a barátnőjében.Velem már sokszor előfordult,és hagytam magam kihasználni éveken át.Aztán egyszer azt mondtam új élet,és nem hagyom magam kihasználni!Igaz azóta sokan elmaradoztak.

Mindennek van határa.Igaz hónapokon át magam alatt voltam,hogy hogy lehet ekkorát emberben csalódni,de az élet megy tovább ahogy írtátok.

És én azt mondom igaz barátnő nem tudom van e,és olyan akiért tűzbe tenném a kezem NINCS és nem is lesz.

14. lizabella (válaszként erre: 13. - 724b289414)
2008. jún. 4. 21:44

Igen tudom!

A barátnöméknek,több hitelük van mint hajszáluk.(pedig hosszú hajú)

A párja meg munkakerülő.Hozzám is jöttek pénzt kérni,de megmontam hogy nem adok.Ha kaja kell a gyereknek,vagy gyógyszer azt megveszem,de pénz ne kérjen.

Tudni kell hogy a párja akkora házat épitett,hogy 3 család elfér benne.(azt nem tudom minek kelett ekkora)a mai napig nem készült el.

Én ugye elkezdtem mondogatni a barátnömnek,hogy én igy ezt nem csinálnám,meg stb.(ennek hatására lettem kitiltva)

emlitettem hogy elvan most törve a b.nöm lába,de elmegy házakhoz takarítani,csak hogy az ovis cseket kitudja fizetni. Egy darabig azt hittem sikerült,meggyöznöm,hogy lépjen mert nem ezt érdemli.De a párja most megint telebeszélte a fejét.Azzal indokolta a helyzetet,hogy ez a mai m.ország,és hogy mindenki szarban van anyagilag,ezt el kell fogadni.

Huu,remélem érthető,amit irtam.

2008. jún. 4. 21:19

Az ilyen barátnő, nem barátnő!!



Azt tudod, hogy mi az ok???

12. lizabella (válaszként erre: 11. - Silverblue)
2008. jún. 4. 20:44

Igen sajnos az én gyerekeim is oda vannak a barátnömért. Még az is nehezíti a helyzetet,hogy én pár éve lakom itt és csak ö van mint ismeretség.A gyerekeink is jól megvannak.

Nem szeretem ha kihasználják a jó indulatomat.sajnos nagyon segitőkész vagyok mindenkivel.

2008. jún. 4. 20:29
Én ugyanígy jártam nem régen.A helyzet ugyanaz mint nálad,csakhogy az én állítólagos legjobb barátnőm aki a gyerekeim keresztanyja azóta férjhez is ment.Amit én az egyik közösségi portálról tudtam meg.A telefont nem veszi fel,ha hívom.Most bent van a kórházban az első babáját várja a napokban,de idegenektől tudom ezt is.Nagyon rossz érzés,de lassan túlteszem magam rajt,mert az élet megy tovább.
2008. jún. 4. 20:07
Akkor NEM barátnő. ennyi
9. spinneli (válaszként erre: 4. - Lizabella)
2008. jún. 4. 20:03
akkor pláne.
2008. jún. 4. 20:02
hat ha a baratnom nem allna ki mellettem nem mennek hozzajuk..ha neki nem fontos...akkor kell hagyni..es ha rAjon hogy tevesen cselekszik bizti meg fog keresni...es ki fog allni erted...ha nem akkor ..:( az eletbe az emberek jonnek es mennek..egy ajto becsukodik es kinyillik egy ujabb ...es kesz..voltam ilyen helyzetbe...sot...(...) a baratnom ertem sem allt ki...tobbet nem kerestem..o sem keresett...kozbe kerult uj baratno..es kesz...met tovabb az elet...;)
2008. jún. 4. 20:01
béna barátnő....
2008. jún. 4. 20:00
Nekem biztos nem mondaná meg senki,hogy kivel, mikor, hol barátkozzak.(vagy bármi mást megszabjanak )
2008. jún. 4. 19:58

Pontosan ilyen helyzetben voltam. Szánalmasnak tartom ezt a viselkedést a pár részéről. Ha a lánynak nincs kifogása ellenem legyen szíves nem ultimátumokat adni.

A valamikor barátnőm párjával nem voltunk jóban, mert tudtam, hogy megrögzött hazudozó és ez rosszul vette ki magát.


Rákérdeztem a dologra barátnőmnél és tiltakozott, hogy nem így van, de a viselkedésén láttam, hogy más már velem. Zárkózottabb, kerül, nem hív stb.


Úgyhogy én azóta nem szóltam hozzá. Bocs, ha ennyire nem számítok akkor miről van szó?

De azután se keressen majd, ha szétmennek!


szerintem te is hagyd a fenébe! Ez nem barátnő!

4. lizabella (válaszként erre: 3. - E71af41436)
2008. jún. 4. 19:58

Igen valószinű ezt fogom tenni.(hozzáteszem elvan törve a barátnöm lába,arra jó vagyok hogy hurcolásszam ide oda.Hozzam a gyerekét oviból stb.

Félre ne értsetek szivessen teszem,csak most csalódtam.

2008. jún. 4. 19:54
akkor nem mennék hozzájuk.:)
2008. jún. 4. 19:51
elgondolkoznék azon, hogy milyen emberek szükségeltetnek egy olyan kapcsolathoz, ahol titások működnek, és szükségem van-e ilyen legjobb emberekre.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook