Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nyilas jegy szülötteire milyen tulajdonságok illenek jobban? Milyen a nyilas szülőnek? És milyen párkapcsolatban? fórum

Nyilas jegy szülötteire milyen tulajdonságok illenek jobban? Milyen a nyilas szülőnek? És milyen párkapcsolatban? (tudásbázis kérdés)


2009. szept. 11. 07:07
Nyilas vagyok, sőt, a párom is.HAJAJJJJJJJ:-):-)
25. e14ebbbf07 (válaszként erre: 2. - Palacsinta)
2009. szept. 8. 10:42
Köszi,most megnyugodtam,hogy mégsem vagyok szar anya,hogy nem telepedek rá a gyerekeimre! :D
2009. szept. 7. 18:03
pontos, céltudatos, határozott, munkájában maximalista, empatikus, segítőkész, tiszta, ápolt, lehet rá számítan, megbízható, mint szülő, mint gyerek nagyon jó:-)
23. Nagual (válaszként erre: 10. - Tinendo)
2009. szept. 7. 17:23
Nyilas vagyok és rám is jellemzőek a horoszkópban leírt tulajdonságok majdnem 100%-a annak ellenére, hogy kevésbé hiszek az ilyen meghatározásokban. Viszont így elgondolkodtató... Amúgy mindenhonnan elkéstem az életem során, tehát időérzék nuku. :)))
22. Obsoleta (válaszként erre: 21. - C39dfb969c)
2008. szept. 2. 17:38
Igazából,horoszkóptól teljesen függetlenül szerintem vannak emberek,akik összepasszolnak,és vannak,akik nem.Ha egymáshoz illetek,úgyis megoldjátok a gondokat,mert azok ugye mindig lesznek.Ha meg nem,akkor inkább most menjetek szét,mint amikor gyerek van már,és 10 év ment a levesbe az életetekből.Gondolom én...
21. c39dfb969c (válaszként erre: 20. - Obsoleta)
2008. szept. 2. 15:31
hát remélem, hogy nekünk is sikerül megoldani a dolgokat. Mi most leszünk egy évesek és valóban nagyon nehezen ment, de valamiért mégis együtt maradtunk. Egyszerűen ez az összecsiszolódás nagyon nehéz, de én bizom benne, hogy sikerül megoldani. Azonban most ismét vannak próblémák köztünk. Azonban ezek mind apróságok, ő mégis hatalmas ügyeket tud belőle csinálni. Most sem valami fényes a kapcsoltunk. Foglalmam sincs hogy oldjam meg... :( köszönöm szépen eddig reagálásokat.
20. Obsoleta (válaszként erre: 19. - SSissykke)
2008. szept. 1. 20:38
Nálunk is ez a helyzet,én nyilas vagyok,a párom oroszlán.De mi megtaláltuk a közös hangot.Az első év rázós volt,de utána hihetetlenül jó lett a kapcsolat.és a mai napig is az,pedig most távkapcsolatban élünk.Az oroszlán hihetetlenül nagyvonalú,apám is az volt,én meg gyűlölöm a kicsinyes embereket.És hát tényleg én lusta vagyok,ő meg nem. :) Viszont a célért harcolás nálam pozitív tulajdonság,mert nekem nincs annyi kitartásom,mint neki.A nyilas egy rázós jegy valamilyen szinten,de aki ért hozzá,az kezesbárányt csinálhat belőlük.Csak nem szabad bennünket piszkálni,mert akkor az alamuszi nyuszi bizony nagyot ugrik...
19. SSissykke (válaszként erre: 18. - C39dfb969c)
2008. szept. 1. 14:18

Nálunk pont fordítva, én vagyok nyilas és a párom volt oroszlán. (azóta már nem vagyunk együtt) De én is azt vettem észre, hogy nagyon sok mindenben nem értünk egyet. Persze ettől még működhet a kapcsolat. :)

Én inkább a mának élek "carpe diem" :) , ő tervezget, és csak a kitűzött cél lebeg a szeme előtt, viszont emiatt az apró dolgoknak alig tud örülni. Én rettentő lusta vagyok, ő szorgalmas, mondhatni szinte rendmániás. Én teljes mértékben optimista, ő inkább pesszimista.

Sok vita volt köztünk, de nagy volt a szerelem. :)

Azóta már sajnos a szerelem elmúlt, a viták maradtak, így szakítottunk.

De a mi kapcsolatunk is csak egy a sokból, mindentől függetlenül azért működhetett volna, csak kompromisszumot kell kötni. :) Amíg szerelmesek vagytok, szeretitek egymást, addig gond nem lehet. :)

Sok sikert nektek!

2008. szept. 1. 13:53

Sziasztok, nekem a kedvesem nyilas és elég nehezen jövünk ki sajnos, kis apró próblémákból is hatalmasat csinálunk és oroszlán vagyok, tűzjegyű. Elszakadni mégsem tudunk egymástól, mind a ketten kőtődünk nagyon a másikhoz. Szerintettek van megoldás?

Mi a véleményetek?

17. zsugabubus007 (válaszként erre: 16. - Nyau82)
2008. jún. 16. 08:25
nálunk a rosszak érvényesülnek :((
16. nyau82
2008. jún. 16. 00:25

én is nyilas vagyok,legfontosabb,hogy ŐSZINTE

igazságos,nagylelkű,intelligens,jó humorú,bátor,optimista.....szerény:),azért vannak rossz tulajdonságok is :hirtelen természetű,makacs,lázadó,nem szereti a szabályokat,könnyen lelkesedik,de nem elég kitartó a céljaiban,túl szókimondó,

15. 4c35511f0b (válaszként erre: 12. - Zsugabubus007)
2008. jún. 13. 16:38
:)AJAJ:)
2008. jún. 13. 16:32
meg az eddig leirtakat is felismerem magamba..pedig csak az aszcendensem nyilas...
2008. jún. 13. 16:30
nekem az aszcendensem nyilas es mondthatom hogy jobban ervenyesul mint a csillagjegyem ami szuz...szoval kalandvagyo vagyok, nem vagyok szegyenlos..szeretek kozepotba lenni az esik jol ha kitunok a tobbi kozul...es a szabadsagigenyem is eleg nagy..utalom ha sarokba szoritanak es hatart szabnak a szabadsagomnak...:)ez mind nyilasra jellemzo dolgok..a szuz csillagjegy nem nagyon ervenyes ram...:D
2008. jún. 13. 08:59

Nekem apám és a húgom is nyilas!

Minden elismerésem anyámé és a sógoromé, mert elég nehéz eset mindkettő!

Önfejűek, makacsok, hirtelenek.

De lehet, h ez nem függ össze a csillagjeggyel, nem tudom.?!

2008. jún. 5. 09:30
Az én férjem nyilas, és kellő tapasztalattal kijelenthetem, hogy igazi férj, társ, barát, szerető és apa. Egyszere figyelmes, aggódó, segítőkész, támaszt és biztonságot adó, megbízható, családcentrikus, játékos, megbízható... szeretne nekünk mindent megadni, és ha valami problémába ütközik, azon képes keseregni, de ha biztosítjuk arról, hogy együtt valahogy átvészeljük, új erőre kap...:)
2008. jún. 5. 08:22

A nyilas szülöttek jellemzése:

A Nyilas jegy szülöttei rendkívül színes egyéniségek. Egyfelől fontos számukra az élet élvezete, másfelől viszont bezárkóznak a saját kis világukba és elmélkednek az élet nagy dolgain. Nagyon energikusak, minden feladat kihívás számukra, így lelkesen vágnak bele. Jó kedélyűek, alapvetően optimisták, általában elég nagy az önbizalmuk. Sokszor a hiúságig emelkedhet ez az önbizalom, de a többség tisztában van rossz tulajdonságaival is. Derűs, könnyen lelkesedő ember, kevés kitartással. Jog és törvénytisztelő de nem mindig az igazság képviselője. Optimizmusa rövid időre sokszor cserbenhagyja. Alapmotivációja az értékképzés, és az értékekhez való felnövés. Mindig magasabb szintre törekszik. Gyűjti a címet, rangot, pozíciót, magasabb szinten eszméket, művészi értékeket, gondolatokat, vallási és filozófiai nézeteket. Ezeket igyekszik összerendezni és egyetlen értékformációvá alakítani, szintetizálni és ezt a külvilágnak megmutatni. Baráti körét is jól pozícionált, híres emberek közül választja. Szeretne kiemelkedő személyiséggel bírni, fejlődni, jobbá válni. Eltávolodni a "buta, mocskos, szerencsétlen aljas világtól". Elégedetlen önmagával, mindig előrébb szeretne tartani, de soha nem tudja utolérni magát. A be nem fejezett dolgok kellemetlen élményként raktározódnak el benne. Soha nem fél a jövőtől, de mindig fél a holnaptól. Retteg az anyagi biztonságért. A Nyilas jegyűek egész életükön át tanulnak valamit, nagyon kíváncsi természetűek. Ennek köszönhetően mindig aktuális információkkal és tudásanyaggal rendelkeznek, melyet munkájuk során is kiválóan tudnak hasznosítani. Munkahelyükön éppolyan lelkesen és optimistán végzik el a rájuk bízott feladatot, mint a magánéletben. Szeretik csillogtatni tudásukat, ezért mindent megtesznek, hogy amit kiadnak a kezük közül, az a legjobb legyen. Persze akadnak kivételek. Aki igazán a helyén van, az nem szokott vele kérkedni, akik eltelnek önmaguktól, azok meg vannak győződve arról, hogy kivételes adottságaik révén csak kiváló teljesítményt nyújthatnak, így aztán nem törekszenek jobbra, viszont állandóan villogtatják a képesítéseiket, kitüntetéseiket. A Nyilas jegyű ember rendkívül mozgékony, szeret utazni. Mindig úton akar lenni, megismerni embereket, tanokat. Optimista, szabadságra és függetlenségre vágyó, aki állandóan új tapasztalatokat és célokat keres. Ha nem hisz valamiben, akkor képtelen bármit is tenni az ügy érdekében. Nagyvonalú és joviális, nehezen viseli a hétköznapok rutinját, a "földi" korlátokat. Gyakran filozofikus természetű, foglalkoztatja az élet értelme, a vallás, az ezotéria. Egyenes és szókimondó, elég gyakran fejezi ki tetszését és nemtetszését. Ez utóbbit olykor olyan nyersen, hogy megbántja vele az embereket. Ezt nem rosszindulatról, sokkal inkább őszinteségéről teszi. Rossztulajdonságai közé tartozik az is, hogy nincs időérzéke. Mindig mindenhonnan elkésik. Bármennyire szeretne ezen változtatni, bizony nagy erőfeszítések árán se igen sikerül. Bármit képes megtenni azért, hogy kibújjon a felelősség alól, amelyet terhesnek tart. Nagyon szórakoztató tud lenni, nem csak kitűnő humora miatt, hanem azért is, mert született színész. Olykor fanatikus, türelmetlen és rebellis, de sosem haragtartó. Előfordul vele, hogy túllő a célon. Barátságos, szeret társalkodni. Széles látókörű, vidám természetű, szívélyes modorú, szellemes, energikus, tele van természetes energiával. Élvezi a független életet. Derűs, barátságos modora vonzza az embereket. A barátság kiemelkedő szerepet játszik az életében. Szeret barátai körében lenni, jó humorérzéke által a társaság középpontja, hiszen mindenkit képes megnevettetni. Ezen kívül szívesen meghallgatja a másikat és tanácsokkal is ellátja azt, akinek szerinte szüksége van rá.


Szerelmi élete:

A Nyilast dinamikussággal és jó humorral lehet elcsábítani. Mindig újabb és újabb ötlettel kell előrukkolni, más és más programot kell szervezni, hogy biztos legyen a siker. A szakítás nagyon könnyű vele. Ha unalmasak vagyunk és nem ismerjük el briliáns elméjét, akkor már tovább is áll. A szerelemben is jellemzi a gyors lelkesedés, szabadságra vágyik, szabadságot ad társának is, de mindezt többnyire megbánja. Fiatal korban a szerelemben sok szenvedésen megy át. Gyakori ilyenkor a párhuzamos párkapcsolat, ám később a család felé vonzódik. Nem könnyen szánja magát családalapításra, s ha végre mégis, azért egy kis függetlenséget mindig biztosít magának. A Nyilas férfinak nagyon meg kell gondolnia, kihez köti az életét. Mert kevés nő tud megbarátkozni azzal a szabadelvű gondolkodásmóddal, amelyet vall. A lelke mélyén talán érzi is: a családi életre teljességgel alkalmatlan. Bár vágyik gyerekekre, és nagyszerűen is tud bánni velük, az otthon-ülés, a békés családi élet távol áll természetétől. Imádja a társaságot, s ha úgy adódik, akár éjjel kettőkor is hajlandó a barátaival útnak indulni az éjszakába - természetesen a felesége nélkül.


Nem túlzottan romantikus jegy. A társának elsősorban energikus, ösztönző barátnak kell lennie. A szexualitás számára nem feltétlenül jár együtt erős érzelmi szálak kialakulásával. Gyakran próbálja elkerülni a felelősségteljes helyzeteket, és nem szereti, ha korlátozzák a szabadságát. Vele lehet a legjobb hajnalig tartó beszélgetéseket megélni. Partnerkapcsolatában is a függetlenség híve. Ez problémát okozhat a házasságban. Általában nem marad egy partner mellett túl sokáig, mivel szereti a változatosságot. Szenvedélyessége rövid időn belül más mellé sodorja. E tulajdonsága miatt sok Nyilas jegyű marad nőtlen és hajadon, vagy házasodik többször. A Nyilas-szülött erősen kötődik családtagjaihoz és képtelen magát odaajándékozni egyetlen embernek. Furcsa, hogy éppen a legszimpatikusabb tulajdonsága, nyíltsága, őszintesége, szókimondása okozza a legtöbb bajt partnerkapcsolataiban. Nincs benne taktika, nem ismeri a szerelem szép játékait, bocsánatos, kis hazugságait és illúzióit. Sok félreértést okoz szüntelen igazmondásával, a valósághoz, a véleményéhez való becsületes ragaszkodásával. A házasságban sok Nyilas-szülött megváltozik. Úgy érzi az élet túlságosan is kellemes, majdhogynem unalmas, és talán valami izgató változatosság felfrissítené. Nem kell azonban mindjárt hűtlenkedéssel vádolni, ha ki-kimaradozik. Barátkozásokra, új ismeretségekre van szüksége. Sok időt tölt barátai körében, s jóllehet a házasságon kívüli kapcsolatok - öntudatlanul - szexuális vágyait is hordozhatják, a Nyilasnál ez nem tudatos törekvés. Akármi történik is odahaza, a Nyilas sohasem fogja megengedni, hogy a házasság ténye eltántorítsa őt új ismerőseitől vagy rokonaitól, barátaitól.


A Nyilas, mint szülő:

A Nyilas jegyű szülő nagyon vidám és optimista. A világnézeti kérdések nagyon fontosak számára, arra neveli a gyermekét, hogy kialakítsa saját elképzelését a dolgokról, s magasabb tanulmányokat folytasson, egyetemre, főiskolára járjon. Általában nagyon művelt, a gyermeknek mindig lesz kivel megbeszélnie olvasmányait vagy nagy "világmegváltó"kérdéseit. Gyakran előfordul, hogy megpróbálja rákényszeríteni a gyermekére az ő világnézetét. Ezzel a magatartással egy életre rányomhatja a bélyegét a gyermek hitbéli, lelkiismereti hozzáállására. Általában is fennáll a veszély, hogy a gyermek csak azt gondolhatja jónak, amivel a szülei is egyetértenek. A Nyilas szülő jókat tud enni, élvezi az életet, s mindezt a földi jót gyermekének is nyújtja, hiszen nagyon jószívű. A legnagyobb gond az lehet, hogy hangulata néha szélsőségesen ingadozik. Így a gyermek megélheti, hogy az egyik pillanatban még "drága kis tündérbogár", a másikban már "büdös kölök". Ez az érzelmi ingadozás nem tesz jót sem a gyermek önértékelésének, sem pedig a szülő tekintélyének.

2008. jún. 5. 06:41

Szerelemben:

Kítünő társ, jó partner. Legfőbb jellegzetessége, hogy lovagias társával szemben. Sok benne az érzés és a lelkesedés, hamar lángragyúl. Szabadságérzete igen eőos, ezért bölcs partner jól teszi, ha "hosszú gyeplőre" engedi. Szerelmében odaadó és ragasszkodó. Partnerkapcsolatban is fontos számára a barátság, olyannyira, hogy még a partneri viszony megszakadása után is törekszik a baráti kapcsolat fenntartására.

2008. jún. 5. 06:35
Szintén nyilas vagyok! :) S szerintem teljes mértékben jellemzőek rám az itt leírtak.
2008. jún. 5. 06:34

Bármit képes megtenni azért, hogy kibújjon a felelősség alól, amelyet terhesnek tart.Partnerkapcsolatában is a függetlenség híve. Ez problémát okozhat a házasságban.

Egyébként házias, családszerető, kiegyensúlyozott és megbízható társ, aki nyugodt hátországot teremt szerettei számára. Nem féltékenykedik társára, tapintatosan kezeli a helyzetet akkor is, ha gyanúja már több mint gyanú... De azért módját ejti, hogy szóvá tegye nemtetszését.

2008. jún. 5. 06:33
Legjellemzőbb tulajdonságai: széles látókörű, vidám természetű, szívélyes modorú, szellemes, energikus, tele van természetes energiával. Élvezi a független életet. Derűs, barátságos modora vonzza az embereket. Egyenes és szókimondó, elég gyakran fejezi ki tetszését és nemtetszését. Ez utóbbit olykor olyan nyersen, hogy megbántja vele az embereket. Ezt nem rosszindulatról, sokkal inkább őszinteségéről teszi. Rossztulajdonságai közé tartozik az is, hogy nincs időérzéke.
2008. jún. 4. 22:20
:)
2008. jún. 4. 15:16

Lassan nyithatunk egy sima horoszkópos topikot is, mert már majdnem minden jegynek külön van..


Tapasztalataim szerint a legtöbb nyilas jókedélyű, optimista, izgő-mozgó, mindig van enegriája, mosolygós. Ja, és kicsit egoisták is an én nyilas ismerőseim.

2008. jún. 4. 12:54
Én nyilas vagyok és az eddig irtak passzolnak szerintem :)
2008. jún. 4. 12:43

Párkapcsolatban:egy ideig fát is lehet vágni rajtuk,aztán a végén eléggé elképesztő és övönaluli dolgokra képesek,amikre soha nem gondolnál.Ja és akkor leltárt is készítenek,hogy mennyit feccoltak a kapcsolatba/anyagilag/

Szülőnek:Fantasztikusak lazák nem uralkodnak a gyereken,ha lehet,inkább nagyon is,már-már a nemtörődömségig lazák.

Aztán ez megtérül:))

2008. jún. 4. 12:24
Nyilas jegy szülötteire milyen tulajdonságok illenek jobban? Milyen a nyilas szülőnek? És milyen párkapcsolatban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook