Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Autóépítés felsőfokon fórum

Autóépítés felsőfokon (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Autóépítés felsőfokon

8. Studio64 (válaszként erre: 7. - Anita123)
2008. júl. 12. 08:45

Ez teljesen természetes.Most olvasom, hogy külföldön éltek...megkérdezhetem, hogy hol?

Nagyon vonz engem is, hogy leléceljünk, csak a párom nem akar nyelvet tanulni és ez hatalmas probléma.:o(

7. Anita123 (válaszként erre: 6. - Studio64)
2008. júl. 11. 19:41

Mi is alabb adtuk,miota gyarapodott a csaladunk.

Gratulalok a babatokhoz!Jo egszseget kivanok!

6. Studio64 (válaszként erre: 5. - Anita123)
2008. júl. 11. 08:09

Szia,

Az, hogy értek csöppnyi túlzás de belekerültem ebbe a kőrbe és ami érdekli az embert az ragad rá mint a kosz :o)

Imádom az autókat és a sportos vezetés híve vagyok, bár amióta babát várunk lényegesen "lelassultam"...hál'istennek :o)

Még az astrát is eladtuk, mert már nem használtuk volna ki..Most családi kombival nyomjuk, hogy mindenki elférjen..apa-anya-baba-blökik :o)

Pár év és remélem egy német csodát taposhatok újra.../imádom a bmw-ket/

2008. júl. 10. 23:05

Latom nagyon ertesz az autokhoz es a tuningolashoz! :)

A parod autokkal foglalkozik?

En es a ferjem is imadjuk a "jo" autokat.

2008. jún. 5. 12:39
A túrbósitott feltuningolt meg spékelt csodajárgánnyá megszuperált autó csodát kedves párocskám is szokott életre kelteni mivel eredeti szakmáját tekintve kompletten az autó.
3. Studio64 (válaszként erre: 2. - Cicaanya)
2008. jún. 5. 09:20

Ne is mond, volt egy 97'-es 528-as M5 optikás bömösünk vaj bőrrel, dupla digit klíma, és azok a fabetétek.....ááááálom volt.

Sajna el kellett adni,de egy 32nm-es fedett előtető lett az autóból . Mindenféleképpen BMW-re hajazok és tulajdonképpen nekem még ez a 97es évjárat is megtenné újból.De így ebben a fomában, ültetve exrtrákkal és M optikásan.


Az astrát eladtuk mert az tényleg iszony gép volt.

4 éve már eladtuk, de visszavásároltuk kicsit újra élvezkedtünk vele , aztán közben rájöttünk, hogy már sok ez nekünk.

Ez az autó 4,7 alatt 100-on volt.Brutál menetteljesítmény.Csak az vígasztal, hogy megint nem egy őrült vette meg, tehát még sokáig élni fog a drága.

2008. jún. 5. 07:48

:)

jó a cikk mi imádjuk a BMW-ket ;)

De ne aggodj az autópályán 150-180 letolják az is,

De ha megnézzed nem sok BMW törik össze! Már mint balesetben,miért? stabil autó!

Van egy ismerősünk,éppittés régiautók americai autó kiállitásra hordja autóit!

2008. jún. 4. 11:03
Kedves "Versenyző" barátaim,

Képzeljétek el, hogy haladsz az autópályán és a meletted elsuhanó M3-as BMW megalázóan /írhatnék akár Imprezát is/ rádvigyorog...
Ekkor te tempónál rátartasz a gázra és a km óra mutató megállás nélkül gyorsulást jelez...és óóóh igen elhagyod....
Ekkor visszapillantasz és visszaveszed mert a cél megvolt, a bmw lealázva és higyjétek el sosem hiszi el, hogy az tényleg egy 5 ajtós Opel Astra volt ami odaverte a méregdrága gyönyörű autóját.

Ugrás a teljes írásra: Autóépítés felsőfokon

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook