Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mindent a randevúról. Te hogy szoktad? fórum

Mindent a randevúról. Te hogy szoktad? (tudásbázis kérdés)


4. diagonalt (válaszként erre: 2. - Jegenye)
2008. jún. 4. 09:44

Szia!


Én máregy ideje nem randizom,de mielőtt megismertem a férjem azért volt néhányban részem,és imádtam randizni:)

Általában mindig egy olyan helyet választottunk,ami mindkettőnknek szimpatikus.Pl. a férjemet nem tudnám elcipelni egy teaházba,pedig én imádok oda járni,de volt olyan,akivel meg nél napokat heverésztünk át a kellemes meleg babzsákfotelekben.Kedvenc randihelyeim közé tartoztak a kocsmák és a természet.(Sosem voltam egy moziba vagy kávéházba járó típus)Mindig olyan helyet választottunk,ahol lehet beszélgetni.Így többet meg lehet róla tudni.

Összejövetel a részemről mindig eldőlt az első alkalommal,de sosem kezdeményeztem.A finom jeleket megadtam,és vagy kezdett vagy nem.Sosem szabtam határt,hogy meddig lehet elmenni az első napon,de talán csak kétszer fordult elő,hogy első este az ágyban is kikötöttünk,és mindkettőből nagy szerelem lett.

Időhatár sincs.Amíg jólérezzük magunkat.Beszélgettünk már hajnalig az alsó rakparton,vagy sétáltunk át éjszakákat az utcákon.De volt olyan is akitől leléptem 1-2 óra után.

2008. jún. 4. 08:53
Mi egy hónapig kerülgettük egymást a párommal, heti egy randevúval. Ezek maratoniak voltak, délután 4-től este 11-ig... A 4. randevún találtunk egymásra. Voltunk teázni, sörözni, pizzázni, meg moziban... Ja, eccer sétálni is. :)
2008. jún. 4. 08:47
Én arra lennék kíváncsi, hogyan szoktatok randevúzni. Általában hány randevú után jöttetek össze a "szerencsétlennel" :), hová mentetek egy-egy randi alkalmával, meddig szokott tartani egy találkozó, stb. Meséljetek. ;)
2008. jún. 4. 08:45
Mindent a randevúról. Te hogy szoktad?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook