Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lehetséges az, hogy a tartós szempillafestés a szempillák kóros töredezését okozza? fórum

Lehetséges az, hogy a tartós szempillafestés a szempillák kóros töredezését okozza? (tudásbázis kérdés)


2008. aug. 30. 20:05

Bizony, hiszen több fajta vegyi anyagot is tartalmaz, maga a festék, és persze a színfixáló is. Hiszen valamitől tartós. Mindenképpen beszéld meg a kozmetikusoddal, és keressetek más megoldást, vagy másik fajta szempillafestéket. Amíg nem lesz szép a szempillád, nem lesz egészséges, addig tudom ajánlani a műszempillát. Vigyázat, van akinek ez sem jó, károsítja a meglévő szempillát, hiszen nem vagyunk egyformák.

Kívánom, hogy minél előbb jöjjenek rendbe a pilláid!

2008. aug. 30. 19:35
javítás: Szempillaspirált használok
2008. aug. 30. 19:35

Ja, én nem szempillaspirált használok, tartósban még nem volt részem. Mennyibe kerül egy olyan?

Köszi!

2008. aug. 30. 19:34

Nem hinném. Én régóta festem, de ilyet még nem tapasztaltam, és nem is hallottam.


A szemöldököt viszont óvatosan kell szedegetni, mert egyszer csak "elfelejt" visszanőni.

2008. aug. 30. 19:26
Szerintem ugyanúgy roncsolja a festék a szempillákat mint a hajfesték a hajat.
8. Courage (válaszként erre: 2. - 4ab67f870d)
2008. aug. 30. 19:21
Én kéthetente festetem a szempillámat és nekem semmi baja, pedig már vagy 6 éve:) Szőke ugyanis és kifejezetten viccesen nézek ki ha nem látszik:) Én ricinusoljjal szoktam "kenegetni", csak vigyázz, hogy szembe ne kerüljön! Vettem egy átlátszó szempillaspriált és abba töltöttem bele. A kozmetikusom szerint még nőttek is a pilláim, egy próbát megér:)
2008. jún. 6. 21:07
de az is lehet, hogy valamiért nem bírod azt a festéket, amit a kozmetikusod használ.
2008. jún. 6. 21:06

szerintem ez valami tápanyag v vitaminhiánytól lehet.


mindenesetre próbáld meg estére bekenni olívaolajjal, annak segítenie kell a kondícionálásban.

5. 38113ab761 (válaszként erre: 4. - 4ab67f870d)
2008. jún. 6. 20:53
Nem beszélted meg a kozmetikussal a problémát? Meglehet neki van ötlete, mi okozhat ilyet.
2008. jún. 5. 16:16
Ez az, amire gondolok. Ilyet csináltak (fél éve) viszont valamitől iszonyúan töredezik a szempillám. A hajam különös módon nem...
2008. jún. 4. 07:38
Nem tapasztaltam ilyet, pedig időnként festetetem így - feltéve ha arra gondolsz, amikor a tartós festés úgy kb. 4 - 5 hétig tart. Én ezt tudom tartós festésnek, de meglehet lemaradtam ennél tartósabb technikákról... :)
2008. jún. 4. 07:36
Mondjuk, ritkán festetem, de egyszerűen iszonyúan törik a vége :-(
2008. jún. 4. 07:35
Lehetséges az, hogy a tartós szempillafestés a szempillák kóros töredezését okozza?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook