Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A fehérjeporok, az izomnövelés mellett mennyire befolyásolják a zsírégetést rendszeres edzés mellett? fórum

A fehérjeporok, az izomnövelés mellett mennyire befolyásolják a zsírégetést rendszeres edzés mellett? (tudásbázis kérdés)


10. 4e7c752558 (válaszként erre: 3. - Manka25)
2007. okt. 31. 21:03

Milyen turmixot iszol?

Emgem érdekelne:-)

2007. okt. 31. 16:26

Az izmunk épül fel fehérjéből, ezért legjobb tényleg edzés után azonnal meginni amikor szomjazik az izom, főleg h manapság pici glutamint is belekeverik már, de reggel felkelés után sem árt egy.


Egy fehérjepor fehérjét tartalmaz, sztem legalábbis, hogy milyen fehérjét az más kérdés. Ugyan vannak tömegnövelő fehérjeporok is, pl TrueMass, annak egy adagja 50 g fehérjét és vmi 70 g szénhidrátot tartalmaz, ezt isszák fiúk h nagyobbak legyenek tőle, amúgy meg normál fehérjepor egy adagjában 10 g-nál több szénhidrát nem kell legyen.


De a lényeg h protein nem növeli az izmot, de zsírt sem éget, egyszerűen segíti az izmot visszaépülésben és regenerálódásban... ja, amúgy mellékhatásként fosat és ragyát csináltat

2007. okt. 31. 08:32
Semennyire. A fehérjék izmot építenek, a megfelelő mozgás diétával pedig zsírt éget.
2007. okt. 31. 06:56
Attól is függ szertintem, hogy mit tartalmaz.
2007. okt. 31. 00:57
0%-ban
2007. ápr. 20. 21:58
Hát szerintem csak akkor fogsz hizni,ha egy rendes étkezés után iszod, és nem helyette.
2006. aug. 28. 00:28
En 48 kg-os no vagyok.Kerdesem,hogy a proteintol tudnek-e hizni,vastagodni.Mennyit kell ezek szedese mellett tornazni?
2006. júl. 17. 09:05
Köszi válaszod, eddig edzés után ittam egy fehérje turmixot vacsi helyett, és erre voltam kíváncsi, hogy helyes ez így, kb két hete kezdtem el kortyolgatni, de nem rendszeresen, csak amikor tornázok utána iszok egy adag fehérjeturmixot....bár a kilókat most nem mértem, de a régi farmer nacimm amely feszült a sejhajon most rendesen lötyög....
2006. júl. 15. 13:30

Ha kicserélsz egy normál étkezést turmixra, akkor több mint valószínű, hogy csökkenni fog az összkalóriabevitel, ezáltal segíti a fogyást.

Önmagában, ha egy adott étrendhez adsz 1,2 vagy akár 3 turmixot, a fogyás nem fog gyorsulni. Sőőőőt... Mivel több kalóriát viszel be, ezért lassabban fogysz.

Cserélj le egy szilárd étkezést fehérjére, és akkor gyorsulni fog a fogyás!

2006. júl. 13. 12:36
A fehérjeporok, az izomnövelés mellett mennyire befolyásolják a zsírégetést rendszeres edzés mellett?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook