Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A tusfürdő vagy a szappan jobb? fórum

A tusfürdő vagy a szappan jobb? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6
2007. jan. 20. 16:12

Tusfürdő.

de kezet mosni jobban szeretek szappannal, mert azt legalább érzem, ha már sikerült lemosnom.

A folyékony olyan krémes, hogy 10 percig öblíthetem és még mindig nem tudom van e rajta.:)

31. Rika1
2007. jan. 20. 16:09
tusfüdő:)
2007. jan. 19. 12:20
Amikor még szappannal fürödtem minden nap kellett kennem magam testápolóval és szeritem a tusfüsdő praktikusabb is.
2007. jan. 19. 11:43
tusfürdőt használok mert a szappan nagyon kiszárítja a bőrőm
28. 0148b688d6 (válaszként erre: 18. - DODICA)
2006. dec. 28. 17:25
Dodica a gyógyszertárban lehet kapni olívaolajos szappant, meg mindenféle kenceficét. Nem olcsó, de állítólag jó.
2006. dec. 28. 16:18
A tusfürdőt jobban szeretem, de olykor elfogadom a szappant is.
2006. dec. 10. 09:20

Én is a tusira szavazok.

Nekem jobban bevált.

Főleg jobb, ha vkinek száraz a bőre. Mert nekem a szappan csak még szárazabbá tette.

2006. dec. 9. 20:33
En Palmolive tusfurdot hasznalom.Hasznaltam ezerfelet,semmi kulombseget nem tapasztaltam koztuk. Ennel azert maradtam mert nagyon kellemes illatu.Itt gondolok az aroma terapiasokra.
24. DODICA (válaszként erre: 23. - Gkreka)
2006. dec. 9. 11:29

Köszike!


Csak tudnám, miért olyan büdös. Különben minden oké lenne.:)

23. gkreka (válaszként erre: 18. - DODICA)
2006. dec. 9. 08:32

[link] %3Dview%26id%3D67%26Itemid%3D50+olivaolajos +szappan&hl=hu&gl=hu&ct=clnk&cd=1


nálunk is bevált az olivaolajos szappan. nagyon jó gyógynövényes kozmetikumokat lehet rendelni a fenti linkről. + bioboltokban is lehet venni különféle gyógynövényekkel tuningolt szappant

2006. dec. 9. 02:50
Mi csak baba termékeket használunk.Férjem leginkábba szappant én a tusfürdőjét a gyerekeket pedig a habfürdőjével fürdetem.Nekem ez bejött jo az illata és mindenki szereti.
21. gyopár (válaszként erre: 7. - Mari44)
2006. dec. 8. 21:29
Én is szappan párti vagyok. Régebben próbálgattam mindenféle tusfürdőket, mert hát olyan jó illatosak, és kényelmes is. De valahogy nem éreztem magam tisztának utána, ráadásul mindig maradt valami nyúlós-ragacsos a bőrömön belőle. Ez állítólag jó nevű márkákkal is így volt (Dove, Nívea stb). Aztán egyszer kaptam egy jó kis allergiát, s bőrgyógyász tanácsára maradt a glycerines szappan. Több éve ezt használom. Jól tisztít és kíméletes a bőrhöz.
20. 7130b15964 (válaszként erre: 7. - Mari44)
2006. dec. 8. 21:02
Ez elhalt hámsejteket bármilyen mosdószivacs sima meleg vízzel leviszi...
19. 7130b15964 (válaszként erre: 16. - Juniperus)
2006. dec. 8. 21:00
A só is halálos, ha nagy mennyiségben eszed:)
18. DODICA (válaszként erre: 11. - Srrse)
2006. dec. 8. 20:48

Látom, többeknek is bejön a Dove. Nem akarok ellene szólni, a családomban is többen esküsznek rá, de nekem pl. semmi se szárítja úgy a bőröm, mint a Dove termékek. Kísérleteztem többel is, az eredmény mindig ugyanaz volt.:((


Görögből kaptunk ajándékba olivaolajos szappant. Rusnya zöld színe volt, a szaga fertelmes bűzös. Kis híján kidobtam az első használat után (a gyerkőcök is facsarták az orruk), de meggondoltam magam, mert már másnap érezhető volt, hogy a folyton száraz bőröm kevésbé az. Végül elhasználtuk az egészet, annyira bevált a bőrünknek. Pl. fiam, aki nagyon ekcémás szokott lenni, abszolút eltűnt róla a szappan használata idején. Azóta sajna megint van neki, node ilyen szappant ugyan hol lehetne beszerezni? Görögből hozatni kicsit drága lenne. :)))

2006. dec. 8. 20:31
A tusfürdöre esküszöm.
2006. dec. 8. 20:07
Ami nemszáritja ki a bőrt.
2006. okt. 11. 08:33
ha szappannal fürdök tisztábbnak érzem magam mintha tusival fürödnék... Lehet azért mert szárítja a bőrőm, de a szappant jobban szeretem. Tovább is tart mint a tusfürdő.
2006. okt. 10. 13:08
Kézmosáshoz szappan, fürdéshez tusfürdő
2006. okt. 10. 12:01
Szerintem a tusfürdő!Nekem a szappan száritja a böröm.
2006. okt. 9. 16:58
tusfürdő
11. srrse
2006. szept. 6. 10:22
En minketot hasznalom de nalam tutti bejott a DOVE marka...nem reklemozni akarok de tusfurdonel( foleg a borradiros) es szappannal is.utanna borod mintha mar be lenne kenve testapoloval, nem kell kulon meg azzal is bajlodni
2006. szept. 5. 23:15
dowe szappan, nekem már 3 éve ez a legjobb! Az arcod is moshatod vele, nem szárítja ki a bőrt. És tényleg jó érzés utána, mintha lélegezne a bőröm.
2006. aug. 3. 09:40

Állítólag jobb a szappan. Hajlamos vagyok hinni ebben. Viszont tény, hogy kényelmesebb a tusfürdőzés... Meg az is szempont, hogy míg a szappan kiugrik ide-oda, s sose talál vissza a helyére (3 gyerek mellett :)) ), addig a tusi nem csinál annyi mocskot.

Mindkettőből van rossz is, jó is.

8. time (válaszként erre: 7. - Mari44)
2006. aug. 2. 18:48

Örülök ennek a véleménynek, a férjem hasonló szempontok miatt tért át a szappanra.

Én azért inkább felváltva használok szappant és tusfürdőt.

2006. aug. 1. 20:23
Lányok higyjetek egy tapasztalt, sokat megélt, sok terméket megismert nőnek, aki én vagyok! A szappan az, ami az elpusztult hámsejteket leoldja bőr felszinéről, és engedi, hogy a sok finomság mint a különböző testápolók, olajok felszívódjanak. Lélegezni engedi a pórusokat a tiszta, hullahámsejtektől mentes bőrben. Persze a minőség fontos. De ne felejtsük el, hogy nem mindíg a drága a jó. Legjobbak a természetes anyagokkal kevert bio szappanok, de ami jó is, és mindenki számára elérhető az a babaszappan. A tusfürdőt sohasem tudod lemosni maradéktalanul a bőrödről, és nem azért mert testápoló van benne! Tegyük magunkat tisztává, és aztán ápoljuk bőrünket tesápolókkal! Esküszöm szappan!!
6. molntak (válaszként erre: 4. - Emagdi)
2006. júl. 14. 12:47

Hááát nmtudom, de nekem a szappan (lehet bármilyen fajta) érdessé szárítja a bőrömet és már egy mosakodás után fáj a bőröm tőle. Pedig egyáltalán nem vagyok érzékeny bőrű.

Úgyhogy én egyértelműen tusfürdő párti vagyok!

2006. júl. 13. 17:35

hát,most egy urológus bizti tiltakozna,de pölö én intim mosdáshoz csak és kizárólag babaszappant használok.

máshova meg mindegy,a tapasztalatom azt mutatja,hogy a tusit tovább tudom használni főleg ha pamaccsal....

2006. júl. 13. 15:11

szerintem sok múlik azon, hogy milyen szappan, és milyen tusfürdő...

elvileg csak az a különbség, hogy a tusfürdő folyékony halmazállapotú, tehát könnyebb eloszlatni a testen. nem?


de mindkettőből van olyan ami totál kiszárítja a bőrt, és van olyan is ami nem.

3. time
2006. júl. 13. 14:34
Mi most kezdünk visszaszokni a szappanra, eddig főként kézmosáshoz, de tegnap zuhanyzáshoz is azt használtam és egészen más érzés. Tiszta nosztalgiám volt tőle! :) De nem old ki több dolgot a szappan a bőrből?
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook