Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Telemarketing, call center-dolgoztál már ilyen helyen? fórum

Telemarketing, call center-dolgoztál már ilyen helyen? (beszélgetős fórum)

7. Kék (válaszként erre: 5. - 89b99f816e)
2009. nov. 24. 20:47
Teljesen igazad van,nem véletlenül nem nyugdíjas állás,nem sokan csinálják évekig!(Én munka mellett 3 hónapig próbáltam plussz pénzt keresni belőle,de soha nem gondoltam,hogy ilyen rossz!"Száz éve"emberekkel foglalkozom,de annyi goromba embert aki a telefon vonal másik végén az utamba került az egyszerűen hihetetlen!A keresetről meg annyit,hogy a telefon számla a felét elvitte!(Mert nem minden szolgáltatóhoz volt kedvezményes vonal,ami csak a lebonyolított beszélgetések után derült ki!Ezt elfelejtették közölni a munka kezdetén!)
2008. szept. 25. 19:05
ha valaki szeret az emberekkel foglalkozni,azt nem késziti ki.nektek is van rossz napozok és aki a másik oldalon van azoknak is.és honnan tudom?kb.7-8 éve ezt csinálom,igaz különböző helyeken.de most is két ilyen munkahelyen dolgozom egyszerre,és egész másról szól mind kettő,semmi közös nincs bennük.szeretem-e csinálni?mikor milyen a kedvem,de a pénzért muszály!
2008. szept. 25. 19:02
Nagyon rossz munka. Nemhogy nem fizetik meg, de egyszerűen nem lehet bírni az állandó dumálást, visszautasítást, pedig hiába jó az ember...jól elküld az ügyfél a sunyiba, te meg nem kapsz semmi jutalékot. 3 ilyen helyen dolgoztam, de csak azért mert nappali suli mellett diákmunkánkét még ez a legnormálisabb munka.
2008. szept. 25. 18:22
miér tesz ingerlékennyé és miért készit ki? engem is hivtak ilyen helyre, de a helyzsin nem volt jó nekem.
2008. szept. 25. 18:13
Én is dolgoztam, és engem is kikészített! Idegileg teljesen kész lettem tőle, nagyon ingerlékennyé váltam. Hosszú távon nem ajánlom senkinek.
2008. aug. 22. 16:03
Én dolgoztam, de engem kikészített teljesen. Ha érdekel, leírom neked, hogy mit és hol csináltam.
2008. jún. 3. 13:43
Mi a tapasztalat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook