Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Miért mindig fogyókúra?! fórum

Miért mindig fogyókúra?! (beszélgetős fórum)


1 2
2010. febr. 11. 17:34
Mert ez sulykolják a nőkbe...
46. 1247d35ab8 (válaszként erre: 1. - Cdc6d6d4be)
2009. jan. 9. 15:58
Én épp a fogyókúrával teszek magamért. Úgy érzem, nekem szükségem van az ilyen jellegű odafigyelésre is.
2009. jan. 9. 15:53
én 61kg vagyok, nekem azt írta, hogy pont jó. Én is 164cm
2008. dec. 31. 22:28

Én most jelentkeztem a házipatika oldalán az 5 hét 5 kg-ra és az index azt mutatta a 164 cm és az 58 kg az alultáplált.És megkérdezték nem küzdök-e anorexiával.Meg minek akarok lefogyni 4 kg-ot.

Mert nem érzem jól magamat 58 kg-mal és szerintem sokat számít.Sokan mondták,hogy mert a szülés meg a kor.Nem akarok bántani senkit.Van aki kövérnek szereti magát neki úgy jó van aki nem.Neki meg úgy jó.A kövér elfogadtatja a környezetével és magával akkor boldog.Van ilyen barátom én így fogadom el Ő meg ilyennek és jól kijövünk.De megérti a gondomat.

43. welkin102 (válaszként erre: 42. - 376fd391e9)
2008. szept. 10. 17:17

Honnan tudod,h az egészséged mikor van veszélybe????

Néhányan nem is fogyókúrázunk,hanem életmódot váltottunk,pont az egészségünk érdekében...

2008. szept. 10. 10:47

Sohasem küzdöttem az alakommal,attol függetlenül hogy nem vagyok modellalkat,igaz nem is vagyok soha 70 kg felett.

De ugy vagyok vele,amig az eegészségem nincs veszélyben a zsirpàrnàim miatt,akkor miért szenvedjek .Szeretek enni,és ha valaki megtiltana bizonyos kedvenc hizlalo menüket,hàt ...........rosszul lennék

41. jnka
2008. máj. 29. 10:16
Én is mindig küzdök az alakommal. Szinte mindig fogyózni próbálok, de csak ritkán jön össze. Sajnos a terhesség alatt sokat híztam, jó lenne leadni. Vékony szerintem már soha nem leszek, de ennél azért nézhetnék ki jobban is.
2007. okt. 6. 11:52
Több oka van.
39. adri25
2007. okt. 3. 18:39
mert a nők meg akarnak felelni a férfiak elvárásainak
38. LoLiNa (válaszként erre: 33. - Zsuzsi13)
2007. szept. 22. 05:34
Csak úgy, mert már a vérünkben van? (a legtöbb nőnek)
2007. jan. 24. 12:30
én nem akarok karcsú és szép lenni, mert egyrészt tudom, hogy sosem lehetek karcsú, másrészt meg szépnek sem születtem, úgyhogy azt próbálom elérni, amit talán lehetséges. én már olyan 66-68 kg-val elégedett lennék tökéletesen, pláne, ha ezt még tartani is tudnám. és miért is akarom ezt? talán azért,hogy végre jobban érezzem magam a bőrömben, kisebb legyen a fenekem, és talán úgy a párom sem mondaná örökösen, hogy "hurkagyurka" vagyok... nagyon rosszul esik, amikor mondja :( végülis nem fogyózom drasztikusan, sőt... egyedül a vacsit próbálom visszafogni, egyébként meg tök normálisan eszem, de eléggé megválogatom, hogy mit. és újra nekiálltam rendszeresen edzeni, megpróbálok minden másnap legalább 1 órát sportolni. ha ez nem jön össze, akkor legalább 40 percet. kell ez, mert sokkal jobban érzem magam utána
36. Bazsó (válaszként erre: 35. - Hoxa)
2007. jan. 24. 12:25
Bocsika!
35. Hoxa
2007. jan. 24. 08:57
Erről már létezik fórum, olvass vissza, mert összevontam!
34. Bazsó (válaszként erre: 33. - Zsuzsi13)
2007. jan. 24. 07:55

Szerintem a férfiak is fogyóznak,de csak a nők vállalják fel nyíltan.


Vagy a férfiak nem ismerik a Hoxát?

2007. jan. 24. 07:44

Azért mert nem vagyunk megelégedve a kinézetünkkel?

Nem érezzük jól magunkat a bőrünkben?

Mert másoknak nem tetszünk?

Csak úgy mert már a vérünkben van?

Mert mindent kibírunk?

2007. jan. 24. 07:43
Mi nők miért fogyózunk mindig?
31. 2db8a1ae1c (válaszként erre: 30. - Anita72)
2006. dec. 13. 15:18
Fel a fejjel! ezzel én is így vagyok, egy év alatt hipp-hopp 8 kiló plusszra tettem szert. De most nekikezdek, és reszkessetek kilók
2006. nov. 20. 14:50
Mert nem jönnek rám a tavalyi nadrágjaim és ettől kiborulok!!
29. Darien
2006. nov. 20. 14:39

Én 68 kg-os koromban éreztem magam a legjobban. Egészséges voltam, energikus, és könnyebben el tudtam bánni a lelki, munkahelyi nehézségekkel is. Aki sikeresen végigcsinál egy fogyókúrát és a mindennapi életébe is be tudja építeni a tapasztalatokat, olyan erő birtokába kerül, ami felbecsülhetetlen értékű. Ura lesz a testének, a fantáziájának és az akaratának is.


Röviden és tömören: egészség - minden fronton.

2006. okt. 25. 13:21

Azért fogyi, mert nők vagyunk ( vagy férfiak).

Azért mert egyszer szép voltam, és vágyom ismét az elismerő szavakra.

Azért hogy végre magamra találjak, sokáig éljek, és egészséges legyek. Nekem ezért..

2006. okt. 12. 22:19
önmagamért,hogy jól érezzem magam a bőrömben.Hogy rámjőjjenek a trendi cuccaim,mert így csak pénzkidobás volt megvenni. A szekrényben jól mutat, de rajtam??
2006. okt. 1. 21:31
Azért mindig a fogyás mert szerintem egy nő sincs soha megelégedve magával.
2006. szept. 21. 15:29

Most én is rákényszerülők a fogyásra, mert a vérkép leletem, kimutatott egy kissé magasabb koleszterinszintet, cukrot, /6,5/ húgysavat vagy 400-at, és most aztán tényleg diétára kell fognom magamat, mert különben baj lesz.

Én a csokival vagyok úgy hogy töménytelen mennyiséget tudnék megenni belőle. Ha minden nap nem eszem belőle, borzasztóan keresem, és hiányérzetem van.

24. Venes
2006. szept. 14. 21:07

Szereintem sokan önmagukért csinálják a fogyózást.

Én régen magamért tettem. Nem éreztem azt, hogy lenne önbizalmam és ha ez hiányzik, akkor mások is észlelik rajtad, s ezzel ők is kevésbé fogadnak el.

Ha valakinek ez kell a lekibékéért, akkor tegye. De igazi út az lenne, ha rájönne, úgy jó ahogy van és ha el tudná magát fogani. Akkor boldog lenne és mások is elfogadnák, mert látnák, hogy szeret az illető a bőrében lenni.


De a fontos, sokak magukárt csinálják, különben nem lenne hozzá elég akaraterejük.

23. Nike
2006. szept. 14. 21:04
Hosszú-hosszú évek óta fogyókúrázom, ilyen-olyan, hol egészséges, hol nagyon egészségtelen módszerekkel. Miképpen a többi fogyókúrázó nő 77,6 százalékának, nekem sem ment a BMI-m sosem az "ideális testsúly" fölé. Személyes tapasztalataim (sok hímnemű barátom van, akikkel mindent meg tudok beszélni) szerint, a férfiak nem szeretik a girnya nőket. (A párom külön kategória, neki mindegy, hogy "dagadt" vagyok, vagy éppen sovány, ő ENGEM szeret.) Egy mesterségesen girnya nővel lehet villogni, lehet mutogatni, de nem lehet élvezettel megölelni, gyereket csinálni neki... Lányok, minek fogyókúrázunk???? Pasik, Ti is szóljatok hozzá, kivel bújnátok inkább ágyba, pl. Liptai Klaudiával, vagy Victoria Beckammel?
22. Anda39
2006. aug. 7. 13:48
Mindenki azt olvassa, ami érdekli. Amíg nem akartam fogyni, vagy éppen nem volt rá szükségem, eszembe se jutott ilyen témáról olvasni. De tudomásul kell venni, hogy a kövérség népbetegség. Persze az olyan cikkek, mint pl. "hogyan fogyjunk le két kilót" kicsit feleslegesnek tartok, de nem foglalkozom ilyenekkel. Most viszont, hogy nekiálltam diétázni, alig találtam valamit, ami érdekelt, úgyhogy nézőpont kérdése, mi a sok.
21. moxy (válaszként erre: 20. - 0186e585f7)
2006. júl. 14. 20:08

magyarok???NEM CSAK A MAGYAROK,hidd el!itt minden 2-3.ember tulsulyos.


egyebkent a sikertortenetek nekem is segitenek.

2006. júl. 14. 11:05

Ez az oldal nagyon kell a társadalomnak, mert nem csak tanácsokkal lát el, hogy hogyan legyen valaki vékonyabb, hanem ami számomra a legfontosabb, hogy tapasztalatokat lehet olvasni, ami biztatja az embert, hogy másoknak is megy a fogyás, és ne adja fel az ember ha meg torpan! Igazi közösség van itt, ha nem tudok feljönni erre az oldalra egy nap, akkor hiányzik. EZER KÖSZÖNET HOXÁNAK, hogy létre hozta ezt az oldalt.


Miért mindenhol fogyokúra?: mert a magyarok javarészt elhízott, és a téma mindenhol aktuális.

19. moxy
2006. júl. 14. 11:04

szerintem egyaltalan nem banto stilusban tette fel ezt a kerdest.

es neha mar tenyleg frusztralo tud lenni,hogy masrol sem tudsz olvasni,csak a hiper szuper csodadietakrol.

az emberbe belesulykoljak a tenyt,hogy fogyj le,mert ugy leszel meno,ugy leszel kozkedvelt.kover ember nem lehet boldog???nepszeru?

ezek a cikkek nem igazan segitik elo a `fogadd el onmagad` project-et.

a portal nagyon tetszik egyebkent,most az ujsagokrol beszeltem.

innen en neha meg a fogyis cikkeket hianyolom :-)csak mert engem nem erint a babakerdes ;-)))

18. molntak (válaszként erre: 17. - 4726e582cf)
2006. júl. 14. 07:59

Igen én is így gondolom, hogy a stílussal volt a baj :(

Az, hogy baja van vele, szerintem nem baj, de a kritikától nem leszjobb, ha valami nem tetszik, vagy szerinte msképp kellene, akkor írjon javaslatokat, építő kritikát. Hoxa szerintem olyan ember, aki ezeket elolvassa és megfontolja és ha értelmét látja a változásnak biztos, hogy szabad utat enged mindenben segít. Legalábbis én ezt tapasztalom már évek óta :))

Szóval építő kritika!!!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook