Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » PCOS-Petefészek ciszta műtét után sikerül a baba? fórum

PCOS-Petefészek ciszta műtét után sikerül a baba? (beszélgetős fórum)


41. s700 (válaszként erre: 37. - Pankakukac)
2008. jún. 30. 17:25

Szia!

Mi újság Nálad?

Én holnap megyek ultrahangra.

2008. jún. 28. 21:01

Ja,bocsi,még azt akartam,hogy a műtét nem volt felesleges!


Nekem megmondta a dokim anno a műtét előtt, hogy valószínűleg kifognak újulni ezek a ciszták,mivel hajlamos vagyok erre a "betegségre". Ellenben csak akkor kell megint műteni ha babát tervezek ismét.

39. 09ca1d3343 (válaszként erre: 33. - Pankakukac)
2008. jún. 28. 21:00

Szia!


Akkor tovább szorítok hétfőig,aztán jelentkezz ám,hogy mi újság! :)))


Mi elvagyunk,köszi! Nehezen bírjuk a meleget,a kicsim nagyon izzadós,egy nap kb. 4-5 pólócsere,de ez legyen a legkevesebb!


Vigyázz magadra!

38. s700 (válaszként erre: 37. - Pankakukac)
2008. jún. 28. 15:27

Szia!

Hát az az igazság, hogy nekem is látott most egy cisztát a doki, de nem is foglalkozott vele. Azt mondta, hogy az előző ciklusban nem repedt meg.

Sajnos az én dokim 3 hét szabira ment, úgyhogy nem tudom mi lesz majd. Mára megkért egy kollégáját, de nem nagyon tetszett neki, hogy kedden is hozzá megyek, vissza akart küldeni a saját dokimhoz. Remélm semmi gond nem esz, amíg nyaral a dokim....

Biztosan Nálad is mindenrendben lesz, csak ne izgulj!

Én is szorítok Neked!

Puszi!

37. Pankakukac (válaszként erre: 36. - S700)
2008. jún. 28. 15:00

Szia!

Köszi, de még nagyon korai a gratuláció, semmi nem biztos még. Majd jövő héten újra tesztelek.

Neked nagyon szorítok, hogy most sikerüljön, biztosan sikerülni fog. Az a lényeg, hogy mindíg bújjatok össze, amikor csak lehet.

Nekem sajnos csinált egy cisztát a Closti, meg folyadék is keletkezett, tehát túlstimulálódtam. De hát engem nem is nézett senki UH-al, rendesen magamra hagyott a dokim. Eléggé el vagyok keseredve miatta, mert így teljesen felesleges volt a novemberi műtét. Mindegy, majd lesz valahogy!

Tehát nagyon szorítok és majd jelentkezz, hogy mi újság van, meg én is írok majd!

Puszi

36. s700 (válaszként erre: 33. - Pankakukac)
2008. jún. 28. 14:16

Szia!

Gratulálok!

Biztosan minden rendben lesz!

Én ma voltam, a 9. napon ultrahangon és vissza kell mennem nég majd a 12. napon is. Most látott 3 tüszőt is, de még kicsik. 8-9-10 mm-esek. Nem tudom ez mit jelent, de akciózunk és reménykedünk! Szedtem a Closti-t, 1x2 db-ot 5 napig.

Bocs, hogy eddig nem jelentkeztem, most olvastam csak, hogy írtál...

Minden jót és majd írj, hogy mi újság!

35. Pankakukac (válaszként erre: 34. - Bcicus)
2008. jún. 28. 08:36

Szia! Nagyon sajnálom, hogy ez van a pároddal, de fő, hogy végül sikerült fagyasztani. Az én párom csütörtökön volt andrológián és neki is csökkent értékek jöttek is. Kevés is, és ami van, azok meg kis lusták. Majd kell hormonra mennie és meglátjuk, hogy mi lesz.

Annak is örülök, hogy megjön rendesen neked, szerintem ez a mi esetünkben nagy kincs, bár még ez nem jelenti azt, hogy van pé. is.

Majd mindíg tájékoztass, hogy mi van, hol tartotok éppen!!!!

Puszi

34. Bcicus (válaszként erre: 1. - Pankakukac)
2008. jún. 28. 03:50

Sziasztok!


Nekem sajna nem sikerült, de em miattam, közben kiderült, hogy a páromnak nincs egy szem katonája sem. Tegnap volt a biopsziája és sikerült, tele van anyaggal, 7 lombikra valót tudtak fagyasztani. Most nagyon boldogok vagyunk (valszeg egy régi gyulladás miatt behegesedtek a vezetők). De én a műtét óta tökéletesen működöm, closti nélkül is (első két hónapban kaptam), de most második hónapja nem szedem, és mind a két hónapban volt tüszőrepedésem.

Szóval most nekem kell felkészülni a műtétre, Talán november körülre sikerül.

33. Pankakukac (válaszként erre: 32. - 09ca1d3343)
2008. jún. 27. 14:56

Köszi Elmex, de azóta már van fejlemény. Közben amíg nem vettem észre, odanőtt a második kis csíkocska is, csak olyan halovány, hogy alig vettem észre. De határozottan ott van és én mindíg nézegetem. Hétfőn csinálok másikat is, hogy nem-e az én kótyagos fejemmel van baj.

Nálad mizu?

32. 09ca1d3343 (válaszként erre: 31. - Pankakukac)
2008. jún. 27. 14:42

Sajnálom, tényleg...


Majd a doki megmondja mi a helyzet ilyenkor!

Fel a fejjel! :)

2008. jún. 27. 07:30
Lányok, ismét negatívat teszteltem. Pedig nő a mellem, mint állat és nagyon érzékeny. De úgy látszik, hogy ez mástól van.
30. 19ba18c379 (válaszként erre: 29. - Pankakukac)
2008. jún. 25. 21:47
Pankababa nincs mit köszönnöd :))))
29. Pankakukac (válaszként erre: 28. - 19ba18c379)
2008. jún. 25. 21:45

Könnyebb. Érte mindent...

Köszi

28. 19ba18c379 (válaszként erre: 27. - Pankakukac)
2008. jún. 25. 21:43
Ezt is tudom, de arra gondolj mi van ha baba van neki nem tesz jót :)
27. Pankakukac (válaszként erre: 26. - 19ba18c379)
2008. jún. 25. 21:40
Gondolom és az eszemmel tudom is, csak nehéz...nagyon nehéz. És akaratlan ez, mint a pislogás. Bár...azt néha tudod szabályozni
26. 19ba18c379 (válaszként erre: 25. - Pankakukac)
2008. jún. 25. 21:35
ne félj s ne stresszeld magad :) az se tesz ám jót !!!
25. Pankakukac (válaszként erre: 24. - 19ba18c379)
2008. jún. 25. 21:34
Köszi Lia! Talán nincs gyulladás. Én már minden mást kitalálok, hogy mi lehet, annyira félek a negatív teszttől!!!!
24. 19ba18c379 (válaszként erre: 23. - Pankakukac)
2008. jún. 25. 21:32
lehet gyulladástól meg gondolom mástól is de a gyulladásnak tünetei vannak, láz és hasonlók...
2008. jún. 25. 21:20

Köszi a biztatást! Pénteken tesztelek egyet, kíváncsi vagyok.

Ha nem vagyok babás, akkor mitől lehet vastag a nyh????

22. 09ca1d3343 (válaszként erre: 20. - Pankakukac)
2008. jún. 24. 20:27

Szia!


Nem szabad feladni! Tényleg!

Én anno nem tudtam ennyire pontosan a napokat,de a doki nekem is már a terhesség legelején,a méh-összetételből (most ez hülyén hangzott,de nem tudom hogy fejezzem ki magam) már biztatott,hogy szerinte baba lesz :)))

Lám, bejött !


Úgyhogy szurkolok,majd jelentkezz hogy alakult a helyzet!

Vigyázz magadra!

2008. jún. 24. 20:18

Panka engem anno 19 évesen megműtöttek, ciszta miatt ki kellett venni az egyik petefészkemet.

Aztán a szövettan kihozta hogy rosszindulatú volt. Kikezeltek mert időben elkapták.

Összekerültem a volt párommal, ahol 4 év után kiderült, hogy a jobboldali petefészkemen is van.

Hiába akartuk nem jött össze baba... Aztán összejöttünk a mostani párommal , és hirtelen BUMM ... 18 hetes elmúltam, holott az orvosok 1 % esélyt nem adtak... szóval nem feladni :)

2008. jún. 24. 20:05

Sziasztok!

Megjöttem a dokitól. Nagyon rendes volt és kedves is, nála azt éreztem, hogy figyel rám. Végre valaki!

Huh! Szóval. Az van, hogy a Clostitól nőtt egy ciszta a bal petefészkemben, ami 5 cm átmérőjűre duzzadt szegénykém. Azt mondta doki bácsi, nem is csodálja, hogy fájdogál a hasam tőle. Meg aztán némi folyadék is gyülemlett fel, tehát picit túlstimulálódtam.

Viszont van egy híre, aminek nem tudom még, hogy örüljek-e. Nagyon vastag a méhnyálkahártya, ami szerinte babát jelent. És megnézte a 25. napi hormont és valami emelkedett (ezt nem értettem nagyon) ami szintén babára utal. Uh-on nem látott semmit és a 29. napi tesztem is negatív lett, tehát nem tudom... Azt mondta, hogy ő szinte biztos a babában, és folyamatosan teszteljek. Ha kb. 3 hét múlva is negatív, vagy közben megjön, vagy nem jön meg, de baba sincs, akkor menjek ismét hozzá, de akkor már a meddőségibe és akkor meglátjuk, hogy hogyan tovább.

Hát ennyi van, de én nem reménykedek most semmiben. Ez a ciszta nagyon elkeserített...

Lányok! Segítsetek abban, hogy szerintetek meddig ne keseredjek el, ha negatív a teszt? Vagyis hanyadik napig reménykedhetek benne???? Most a 34. napom van. És ha mégis van baba, akkor a 29. napon miért volt negatív a teszt???????

19. Pankakukac (válaszként erre: 18. - S700)
2008. jún. 24. 17:55

Szia!

Örülök, hogy írtál! Most készülök dokihoz, kb. fél óra múlva indulok. Ez már ismét egy új doki lesz. Kíváncsi vagyok, hogy milyen és hogy mit mond majd.

A 34. napon vagyok egyébként és nem jött meg. Csináltam tesztet a 29. napon, de negatív lett. Tehát ismét a várakozás és a kétségbeesés, hogy mi lehet akkor, amiért nem jön meg sorozatosan.

És veled mizu??? Baba van már? Remélem!!!!!!

Írj, hogy hol tartasz!!!!!!!!!!

18. s700 (válaszként erre: 16. - Pankakukac)
2008. jún. 24. 17:27

Szia!

Mi újság Veled? A páfrányok nem jártak eredménnyel? Azóta biztosan tudsz már valamit!

17. 09ca1d3343 (válaszként erre: 16. - Pankakukac)
2008. jún. 5. 20:07

Szia! Írtam :)))


Nekem is volt olyan hónap,amikor egy napig láttam a páfrányokat...

2008. jún. 5. 19:59
Lányok, ebből nem lesz semmi én már érzem. A 13. napon volt páfrányos, másnapra teljesen el is múlt, csak köröket láttam. Ma már a 15. napon vagyok és semmi. Nem hiszem, hogy egy nap alatt megvolt minden. Gondolom, hogy akinek rendesen van pé, annak sokáig páfrányos, legalábbis nem egy napig. Vagy nem jól gondolom???
15. 09ca1d3343 (válaszként erre: 13. - Pankakukac)
2008. jún. 4. 20:36

Én is nézegettem ilyen mikroszkópot :)


Akkor páfrányos,amikor Te is annak látod! :)))


Kör,az rossz...Megkérdezhetem honnan adod a mintát? Vagy priviben inkább?

14. 09ca1d3343 (válaszként erre: 8. - Pankakukac)
2008. jún. 4. 20:34

Szia!


Valamit még szeretnék mondani.

Mi 2005.jan.-ban határoztuk el,hogy jöhet a bébi,aki ugyebár késett egy kicsit :)))

Hozzáteszem,amikor leraktam a gyógyszert tartottunk 2 hónap egyéb védekezést,és egyáltalán nem volt vérzésem. Sem 30 napra sem később. Ezért furcsállottam,amikor a "meddőpárti" dokim a clostyt felírta. Hiszen ha jól tudom,az a vérzéshez igazodik,nem?Jól lehet amikor mondtam neki,hogy nincs vérzésem,sem egy hormonkivizsgálást,sem egy uh-ot nem csinált...

Úgy látom azonban,van akinek így is sikerült a terhesség,gratula hozzá!


Vigyázz magadra!

13. Pankakukac (válaszként erre: 6. - S700)
2008. jún. 4. 17:39
Én is folyamatosan nézem a mikroszkóppal, tegnap este kristályos, páfrányos volt nagyon. Ezt még a párom is megerősítette, ebben ő már nagyon profi. Viszont ma semmi ilyesmit nem láttam rajta. Csak köröcskék voltak és ezt nem értem! Van ötleted?
12. Pankakukac (válaszként erre: 11. - Zsuzsa74)
2008. jún. 4. 17:37
Akkor viszont neked a Closti segített. Ezt nagy öröm hallani. Remélem, nekem is bejön, ha nem most, akkor legközelebb!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook