Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » PCOS-Petefészek ciszta műtét után sikerül a baba? fórum

PCOS-Petefészek ciszta műtét után sikerül a baba? (beszélgetős fórum)


131. Pankakukac (válaszként erre: 130. - Vica79)
2008. júl. 17. 19:02
Rendben, majd megírom, hogy hogyan sikerült a hétvége. Puszi!!!!
130. Vica79 (válaszként erre: 129. - Pankakukac)
2008. júl. 17. 19:01

Húúúú! ;-)

De jó lesz apának! De azért magadról se felejtkezz el!!! Majd mesélj!


Én most lépek. Vár a vacsi. Sziasztok!

129. Pankakukac (válaszként erre: 128. - Vica79)
2008. júl. 17. 18:51
Köszi Vica a tippeket, biztosan választok közülük valamit. Ha belegondolok, ott van a 30. szülinapjára amit kapott meglepit. Egy nővérke ruci, nagyon szexi és hozzá szőke paróka. Akkor nagyon bejött neki, lehet, hogy most ismét meglepem vele. :-)))))
128. Vica79
2008. júl. 17. 18:47

Csak a klasszikus: erotikus film, szexi fehérnemű, vacsi után borozgatás (alibi ürüggyel, nehogy rájöjjön a turpisságra ;-)) és aztán az előbbiek kombinációja. Ha van női segédeszközöd, és eddig ő nem tudott róla, vagy nem adtad a kezébe egy közös kis hancúr miatt. :-D

Fürdőszoba: közös fürdés, hátmosás, stb.

Könyha: méz, tejszínhab, egyéb fincsi dolgok.

Sok sikert és jó fantáziálgatást. ;-)

127. Pankakukac (válaszként erre: 125. - Vica79)
2008. júl. 17. 18:47
Nyugi, már amennyire lehet. Nem fog megjönni, ezt mondogasd magadban és akkor így is lesz! Olyan jó az, amikor már ott jár az ember, hogy nem jön meg és még nem csinálta meg a tesztet sem. Mert olyankor bármi lehet és mindíg bízunk, hogy pozitív. Csak nagyon rossz utána a csalódás, de hátha...egyszer mindenképpen be kell jönnie. Ja! Egyébként vettem a patikában folsavat is, azt elkezdtem szedni, mert az is támogat.
126. Pankakukac (válaszként erre: 124. - S700)
2008. júl. 17. 18:42
Jaj, olyan jó volna széppé varázsolni valahogy ezeket a napokat, hogy ne pusztán csak azért legyünk együtt, mert "kell". Valamit ki kellene találni. Nincs valami ötletetek???
125. Vica79 (válaszként erre: 123. - Pankakukac)
2008. júl. 17. 18:42

Ez tök jó. Én is így csinálnám. És aztán még egy bónuszt hétfőn este, biztos, ami biztos! ;-)


Én még nem akarom áltatni magam. Még van pár óra a napból, így az is lehet, hogy megjön rendesen az este, vagy éjjel. Már annyiszor csalódtam és áltattam magam, hogy már nem hiszek ilyen kis jelekben. Lehet, hogy a gyógyszer miatt most nehezebben jön meg és előtte barnázik picit. De azért izgulok. Ha reggelig nem lesz "normális" vérfoltom, akkor tesztelek. Jaj-jaj-jaj. De izgi. De jó lenne!

124. s700 (válaszként erre: 123. - Pankakukac)
2008. júl. 17. 18:34

Hajrá Panka!

Szerintem ez jó terv az időpontokra. Én is úgy gondolom, hogy az 1 nap kicsit lehet, hogy gyakori. a 1,5 az egész jól hangzik!

Mindent bele!

123. Pankakukac (válaszként erre: 121. - Vica79)
2008. júl. 17. 18:26

Vica, csináld meg a tesztet, mert szerintem baba van. Most komolyan. Már nagyon sok csaj ismerősöm mostanában barnázgatott és van baba.

Nekem azt mondta a doki, hogy holnap délben kell beadni a szurit és akkor szombaton és vasárnap mindet bele. Szerintem holnap fogunk késő este együtt lenni és vasárnap reggel. Ezek közeli időpontok, de azért mégis kihagyunk egy napot. Vagy van valami jobb ötlet????

122. Vica79
2008. júl. 17. 18:20
Ja és képzeljétek, ma mégsem jött meg! Csak kb 3 csappnyi barnázás volt egész eddigi napon. Máskor ha reggel beindul, akkor ilyenkor már 2 tamponon is túl vagyok. Most meg a tisztaságim is sok volt szinte. Jaj-jaj de izgulok. Olyan sokan mondták, hogy ez a barnázás nekik is megvolt. Hátha. Holnap asszem csinálok még egy tesztet.
121. Vica79 (válaszként erre: 112. - Pankakukac)
2008. júl. 17. 18:18

Huh. Az két centi. Jó nagy! :-D

Nagyon szurkolok Panka, hogy sikerüljön!

És ez a szuri tuti megrpeszti egyből? De jó hétvégétek lesz! De én azért azt javaslom, hogy ne naponta (doki is mondta, hogy nagyobb bajt csinálhatunk, mert lehet a jó időpontra nem tud újratermelődni elég kiskatona), hanem inkább már ma kezdjétek el és így a 2 naponta 1 még bőven beleesik a hétvégébe. De perzse kedv és apa függő! ;-) Amúgy az élelmesebb kiskatonák elvileg 5 napig is elvándorolgathatnak bennünk. ;-)

Hajrá Panka!!!

120. Pankakukac (válaszként erre: 119. - S700)
2008. júl. 17. 17:25
Ha kibirod még pár napig, én azt tanácsolom, hogy várjál! De persze a te dolgod és könnyű mondani, hogy legyél türelmes, mert tudom, hogy legszívesebben már régen megcsináltad volna a tesztet. Én csak azért javaslom, hogy várj vele, mert a 28. napon még nem annyira biztos a pozitív eredmény, lehet, hogy még a szervezeted nem termeli a HCG-t. Mindenesetre várjuk az eredményt!!!!!
119. s700 (válaszként erre: 105. - Vica79)
2008. júl. 17. 16:20

Nagyon aranyos vagy, köszi, majd megnézem a netet.

Ma 28. napom van és még mindig semmi:-D

Most elmegyek veszek tesztet, aztán lehet, hogy reggel megpróbálom, hátha mutat valami jót:-D

118. Pankakukac (válaszként erre: 117. - Igi)
2008. júl. 17. 13:29
Ha jól tudom, akkor nem. Ezért is adják a repesztő szurit sok esetben. Én rá is kérdeztem a dokimtól, mert vacillált, hogy adjon-e és mivel nem biztos, hogy az érett tüsző meg is reped, én határozottan kértem, hogy adjon. Lehet, hogy neked sem ártott volna, de ez nem azt jelenti, hogy tényleg nem fog megrepedni. Szorítok, hogy sikerüljön!!!!!!!!!!!!
117. igi (válaszként erre: 116. - Pankakukac)
2008. júl. 17. 13:26
Hát ez az amit mi( a párommal) sem értünk,Minden esetben megreped ???
116. Pankakukac (válaszként erre: 115. - Igi)
2008. júl. 17. 13:12
De azt akkor honnan lehet tudni, hogy megrepedt-e???
115. igi (válaszként erre: 114. - Pankakukac)
2008. júl. 17. 13:07
én nem, nem tom miért !
114. Pankakukac (válaszként erre: 113. - Igi)
2008. júl. 17. 12:56
Te is kaptál repesztő szurit?
113. igi (válaszként erre: 112. - Pankakukac)
2008. júl. 17. 12:49
Ez igen !! Szuper
2008. júl. 17. 12:27

Megjöttem a dokitól csajok. Gyönyörűséges 22 mm-es tüszőm van, holnap be kell adni délben a repesztő szurit és hétvégén ezerrel akciózni. Kaptam Untogestant is, bár azt mondja a doki, hogy nagyon szép vastag most is a nyh, de kell is, hogy ilyen maradjon. Jaj én annyira izgatott vagyok, olyan jó lenne, ha most sikerülne, szerintem ez lesz nálam az első alkalom, hogy most jókor fogunk akciózni apával. Eddig soha nem tudtam, hogy mikor van a pé-m, ha volt egyáltalán, úgyhogy most...

Nagyon boldog vagyok.

111. igi (válaszként erre: 108. - Pankakukac)
2008. júl. 17. 10:45

Reméljük sikerül, most is szurkálódok,vasárnaptól szedem a gyógyit.


Fiat Linea,és tényleg nagy öröm.

110. Pankakukac (válaszként erre: 109. - Vica79)
2008. júl. 17. 10:06
Nekem is hasfalba kell. Nem félek a tűtől egyáltalán, csak magamnak nem merem beadni. Amúgy rengeteget adtam másnak, mert dolgoztam körzeti nővérként is, úgyhogy ez a része nem zavar. Majd valakit megkérek, mert a páromra nem számíthatok, ő a helyszínen elájulna:-))))
109. Vica79 (válaszként erre: 107. - Pankakukac)
2008. júl. 17. 09:49

Jaj én sem merném szerintem. Hova kell beadni? Amikor anyukámat kellett injekciózni a lábtörése idején én is szenvedtem, mert úgy sajnáltam. A hasába kellett szúrjam, minden nap.

Van aki beadja neked? A cél legyen szem előtt (na meg, ahová szúrni kell) és akkor menni fog! Ügyesen!!!

108. Pankakukac (válaszként erre: 104. - Igi)
2008. júl. 17. 09:28

Igi, remélem, hogy nagyon jók voltatok és egy helyes kis lurkót sikerült összehozni!!!!!

Milyen autót vettetek? Biztosan nagy öröm, ma már nagyon sokat jelent egy autó, igaz drága a fenntartás (én már csak tudom), de megéri.

107. Pankakukac (válaszként erre: 106. - Vica79)
2008. júl. 17. 09:25

Szia Vica! majd írd meg, hogy mi lett a labor eredményed!!!! Nagyon kíváncsi vagyok már, remélem, minden okés nálad.

Én ma délbe megyek a dokihoz. Tegnap nekem is szurkált már egy kicsit a hasam alja, kíváncsi vagyok, jelent-e ez valamit. Ma kiderül , tegnap megvettük a repesztő szurit is, amit írt a dokim. Csak én nem merem beadni magamnak. Hihihi:-))) gyáva nyuszi

106. Vica79
2008. júl. 17. 09:21

Nekem ma megjött. Úgyhogy hétfőn megyek labor vizsgálatra, hogy megtudjuk, mi rejtőzik a háttérben. Nem is tudom, hogy melyik hír érintene kellemetlenebbül. Pajzsmirigy (hormon probléma), vagy cukorbetegség. De természetesen abban bízom, hogy minden eredményem szuperjó lesz és akkor már csak a havi peteérésekkel kell törődnöm.

Panka veled mi a helyzet? Mikor kell megint menni UH-ra, hogy megnézzék, mennyit nőtt a tüsző?

105. Vica79 (válaszként erre: 102. - S700)
2008. júl. 17. 09:16

Szia!

A neten találtam korábban:

A termálvizes fürdőzés hatásai: "A nemi mirigyekre is hat, ezért lehet jótékony hatású meddőségnél, impotenciánál, cikluszavarokban és a változókorban."

Keress rá a google-ban a termálvíz és a nőgyógyászati, vagy a település nevének kombinációira. Biztosan találsz még további megnyugtató véleményeket arról, hogy lehet-e fürödni.

Véleményem szerint mindent szabad (sőt kell), ami kikapcsol és ellazít. Szurkolok nektek, hogy legkésőbb ott Bükfürdőn összejöjjön nektek is.

104. igi
2008. júl. 17. 08:46
Csütörtök van mára és holnapra írta a doki a célzott együtlétet,hát mi szót is fogadtunk. :-) Tegnap iszonyú rosszul voltam annyira görcsölt, szúrkált a hasam alja, hogy alig tudtam kiegyenesedni, ugy volt kényelmes ha ugy voltam mint egy kérdőjel, dehát ugy mégse járkálhattam. Pihenni sem tudtam dolgozni kellett, és délután volt a nagy esemény, életünk első új autóját elhozhattuk a szalonból. Jó volt, párom különösen boldog volt, egyemmeg a szívét, én meg persze vele örültem.
103. Pankakukac (válaszként erre: 102. - S700)
2008. júl. 16. 21:39

Nem akarlak elriasztani, de szerintem ilyenkor semmilyen közös fürdőzés nem nagyon tesz jót. Tudod, sokkal nagyobb a fertőzés veszély, meg ilyesmi. De azt sem lehet, hogy ne menj sehová, úgyhogy szerintem módjával lehet. Én tartom magam ahhoz a mondáshoz, hogy ha egy baba az anyukájával akar maradni és egészséges, akkor semmi nem árthat neki, ami az anyukának jó. Ha meg nem lenne egészséges, akkor akárhogyan vigyáznak rá...de erről nem beszélünk, mert ilyen nem történhet meg!

Szóval szerintem tedd azt, ami a legjobb neked és ne görcsölj ezen a témán, mert azzal sokkal hamarabb célba érsz. Próbáljátok nagyon jól érezni magatokat (és egymást:-))))és minél többet pihenjetek, akkor van nagy esély, hogy boldog kismamiként jössz majd haza.

102. s700 (válaszként erre: 101. - Pankakukac)
2008. júl. 16. 21:31

Bükfürdőre 1 hétre majd augusztus 4-én. Alig várom már!

Bár nem tudom, hogy a gyógyvíz jót tesz-e??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook