Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » PCOS-Petefészek ciszta műtét után sikerül a baba? fórum

PCOS-Petefészek ciszta műtét után sikerül a baba? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯
2008. júl. 25. 16:10
Nekem a 2. naptól négyesével. szóval 20 at vettem be az 5 nap alatt...
220. s700
2008. júl. 25. 15:59

Sziasztok lányok!

Na, ezt már jobban szeretem olvasni, ha nem csak a nyavalygás megy!

A hasfájást én a gyógyszrnek tulajdonítottam. Egy csomó hormont eszünk, ami megváltoztatja a szervezetünk normális működését. Nem kell csodálkozni, ha ilyen tünetek előfordulnak!

Ma végre elkezdtem barnázgatni, holnap remélem már megjön. Kiváltottam a a clostimat, hátha kell a napokban. Nektek is 3. naptól kettesével írta fel a doki?

219. igi (válaszként erre: 217. - Pankakukac)
2008. júl. 25. 14:32
Nem tudom mi lehetet, de szerintem nem az együttléttől volt!Amugy reggel én is éreztem valamit olyan volt mintha meg akarna jönni, de elmult azóta semmi, dolgozok és ez most teljesen leköt.
218. 3889c2242e (válaszként erre: 215. - Igi)
2008. júl. 25. 14:29
Hát nagyon remélem!!! Már ideje lenne!! Két csíkocska és akkor minden boldogság meglenne. De addig is gőzerővel előre:)
217. Pankakukac (válaszként erre: 216. - Igi)
2008. júl. 25. 14:07

Itt vagyok Igi! Hogy vagyok? Hát tegnap este majdnem bekrepáltam! Együtt voltunk apával, azzal nem is volt gond, hanem utána! Olyan iszonyatos erős hasítást éreztem a hasamban és a hüvely felé, hogy nem kaptam még szinte levegőt sem. Pedig nagyon gyengéd volt apa, attól nem lehet. Csak nem értem, hogy akkor mitől mégis? Ma már jobb, de érzem azért.

És veled mizu?

216. igi
2008. júl. 25. 13:59
Panka merre vagy ? Hogy érzed magad ?
215. igi (válaszként erre: 212. - 3889c2242e)
2008. júl. 25. 13:47
Gratulálok ügyes vagy, hátha a harmadik jó hír egy pozitív teszt lesz.
214. igi (válaszként erre: 208. - S700)
2008. júl. 25. 13:46
Tökéletesen igazad van, én is igy gondolom, csak kivitelezni nehéz. :-)
213. igi (válaszként erre: 207. - Pankakukac)
2008. júl. 25. 13:45
Nem, még nem gondolkozom ilyenen, ha a gyógyi nem kavar be, és nincs pici babóm, akkor 29-30-án meg jön.
2008. júl. 25. 12:03

Sziasztok lányok!!!!


A héten több jó dolog is történt velem: az egyik elsőre meglett a kreszvizsgám! a második felvettek fősulira, bár azért még reménykedem hogy nagy pocakkal fogok járni. tök jó na majd írok még

211. Vica79 (válaszként erre: 210. - Pankakukac)
2008. júl. 25. 11:01

:-D

Ez az Panka!

Egyébként javaslom a férfi nacik megtartását, mert ha levégod térdben, akkor remek kismama halásznaci lehet belőle. Feldobhatod mindenféle nőcis színű kis rávarrásokkal, szegőkkel. Bár én nem vagyok varrónő, de láttam már ilyet. Bár ez jócskán függ a naci színétől és fazonjától is.

Én már tudom, hogy terhesség alatt nem fogok divatolni. Örülök majd, ha nem vesznek észre méreteim miatt. ;-) Félek, én is "cuki kis" elefánt leszek, mint sógornőm volt. ;-)

Igyekszem majd nem sokat nasizni, már csak a cukrom miatt sem. Ha ennyi édességet eszem továbbra is, még előjöhet.

Na pussz és továbbra is csak ilyen pozitívan! Kell, hogy néha erősítsük egymást, mert néha óhatatlanul is elkeseredünk a közös kis nehézségeink és az akadályok miatt.

Kitartás, hiszen hamarosan nehéz, de édes terhet cipelünk majd! :-)

2008. júl. 24. 19:42

Jaj lányok olyan aranyosak vagytok! Itt nyavalygok, közben meg mindenkinek az a problémája itt, mint nekem! Megígérem, hogy nincs több nyavi ezentúl. Én már azt mondtam, az előző tesztek után, hogy nem csinálok többet, majd észreveszem valahogyan a szülési fájdalmakat:-)Persze bizti nem így lesz

Ja! Hétvégén válogattuk a téli ruhákat apával, amiket ki akarunk selejtezni és apa azt mondta az ő kihízott nadrágjaira, hogy azt ne dobjuk ki, mert jó lesz majd nekem, ha babát várok, nem kell újakat venni. Hát nem édes? Én egy férfi naciban!

És most megyek Vica holnap reggel és veszek egy csini miniszoknyát. Ezt már elhatároztam. A Drágámnak meg megmondom, hogy mától nincs vacsi és bele kell fogynia a nadrágjaiba, mert én nem tartok rá igényt:-)

209. Vica79 (válaszként erre: 208. - S700)
2008. júl. 24. 18:31

Sziasztok Lányok! Egyetértek S700 véleményével.

Tényleg ezek a gyógyszerek is sokmindent előidézhetnek. Azonban nem szabad még elkeseredni és mensis tüneteknek elkönyvelni. Nekem is hasonló tüneteim voltak, mint Pankának és abból mensi lett. De egy kolléganőmnek is ugyanezek voltak és ő neki babája lett. Tehát sem feladni nem szabad és várni a mensit, se korán tesztelni és amiatt bánkódni, hogy még korai és negatív.

Kitartás lányok! Már csak egy hét!

Egy jó ötlet, ami nekem is segített: el kell menni csini rucikat venni, mert ha összejön a babóca, akkor egy ideig úgyis elefántok leszünk és a bombázó szerepét más csajok veszik át! Úgyhogy hajrá! Amíg várakoztok, irány a bolt! ;-)

208. s700 (válaszként erre: 207. - Pankakukac)
2008. júl. 24. 17:55

Lányok, ébresztő!

Miről beszéltek itt?

Honnan gondoljátok, hogy nem sikerült?

Nem lehettek ilyen pesszimisták!

Ha jól számolom még mostanában lehet a beágyazódásotok!

Mi értelme már előre parázni annak elvesztésétől, ami még el sem kezdődhetett matematikailag sem! Addig meg amíg nincs beágyazódás, addig nem is érezhettek semmit a baba miatt.

Egyébként szerintem a fájdogálás nem jelent semmit, annyi gyógyszert kapunk, hogy bármelyiktől lehet. Nekem is sokáig fájt a hasam, jó ideje meg a derekam szakad le, mint amikor megjön.

Most a 35. napon járok, és még mindig nem jött meg....

Próbáljatok meg kikapcsolódni, kényeztetni magatokat, relaxálni és nem gondolni semmi rosszra! Mert csak jó történhet velünk, épp elég rossz volt már, biztosan jó következik most már!

Még 1 hetet legalább bírjatok ki és támogassátok a babát, hogy jól érezze magát nálatok és ott is akarjon maradni!:-D

A tesztel meg várjátok meg a 31-32. napot! Higgyétek el, nem érdemes előbb elkeseríteni magatokat, mert a túl korai is negatívat mutat...

207. Pankakukac (válaszként erre: 206. - Igi)
2008. júl. 24. 15:44
Te mikor akarsz tesztelni? Vagy ilyeneken még nem gondolkozol?
206. igi (válaszként erre: 205. - Pankakukac)
2008. júl. 24. 15:26
Ezzel egyetértek, a jövőhéten kiderül!
205. Pankakukac (válaszként erre: 204. - Igi)
2008. júl. 24. 15:23
Úgysem tudjuk elterelni a gondolatainkat, hiába is akarjuk. Látod, te is itt vagy:-) Ez is bizonyíték rá. Mindegy, nemsoká kiderül mindkettőnknek, már nem kell sokat várni.
204. igi (válaszként erre: 202. - Pankakukac)
2008. júl. 24. 15:04
Reméljük hogy nem.
203. igi (válaszként erre: 201. - Pankakukac)
2008. júl. 24. 14:56
Próbáld meg elterelni valahogy a gondolataidat, tudom hogy könnyü mondani, de most én is igy teszek, mert én is ugy elkezdtem figyelni a testem, hogy már pszihésen beképzeltem dolgokat. Nem szabad.
2008. júl. 24. 14:53
Ja! meg arra gondolok még, hogy mivel tényleg korai lenne a 22. napon mensis tüneteket érezni, lehet, hogy ismét ciszta alakult ki és attól fájhat.
201. Pankakukac (válaszként erre: 200. - Igi)
2008. júl. 24. 14:50

Szia Igi!

Nem folyamatosan fáj, csak néha, de akkor elég intenzíven. Meg most elkezdett viszketni a mellbimbóm környéke is. És az is furi, hogy nem érzek semmilyen rosszullétet, vagy hasonlót. Áh, mindegy, szerintem most lemondhatok a babámról ebben a hónapban.

200. igi (válaszként erre: 199. - Pankakukac)
2008. júl. 24. 14:39

Gondolod hogy ez már a mensi ??

Még elég korai, folyamatosan fáj?

2008. júl. 24. 13:29
Lányok, szerintem nekem ebben a hónapban sem jött össze a baba. Sajnos. Azt érzem, hogy nagyon fáj a hasam alja és a derekam, ami annak a jele szokott lenni, hogy megjön. Hát....ez van. Majd megpróbálok beletörődni szép csendben és talán legközelebb. Pedig a 22. napomon vagyok, olyan jó lett volna még egy kicsit reménykedni!
198. Pankakukac (válaszként erre: 196. - S700)
2008. júl. 23. 19:32
Én nem próbáltam és bevallom őszintén, hogy nem is igen fogom. Nem vagyok ellene, mert biztosan van olyan, aki hisz az ilyesmiben, de én elég szkeptikus vagyok. Ha hiszel benne, akkor lehet, hogy hasznos lehet, hiszen azt mondják, hogy minden a fejben dől el. Én úgy gondolom, hogy ha van egy adott betegség, akkor annak vagy van gyógyszere, vagy nincs. Mással nem lehet helyettesíteni azt, de ez csak az én véleményem. És én hiszek a gyógyszerekben.
2008. júl. 23. 19:22

Sziasztok!

Én is hasonló problémával küszködöm már lassan 3 éve.Nekem is pco-s a petefészkem.Voltam műtéten is átjárhatóságin de a cisztákat nm tudta a doki kilyukasztani mivel a bélfalon vannak.Utána átestem 3 havi clostyl kúrán és mellette coragon injekcióval repesztett a doki.De semmi eredmény. Nekem a menszeszem mindig pontosan megjön, perig olvastam valahol, hogy az ilyen betegeknek az is össze- vissza van.Ti tudtok valami amitől a ciszták esetleg felszívódnak?

Van egy jó oldal akit érdekel nézzen utána: a babatervezők otthona címmel sok homeopátiás szert lehet rendelni különféle bajokra.

196. s700 (válaszként erre: 195. - Pankakukac)
2008. júl. 23. 18:52

Egyik ismerősöm tett fel nekem nemrég egy érdekes kérdést, amin azóta is gondolkodom:

Miért nem keresek fel egy természetgyógyász, az biztosan tudna segíteni.

Lehetséges ez???

Persze aki kérdezte, nem tudja mi konkrétan ez a betegség....

Mi a véleményetek?

Próbált már valaki természetgyógyászhoz menni?

195. Pankakukac (válaszként erre: 194. - S700)
2008. júl. 23. 18:09
Persze, tudom én, hogy vannak, csak nagyon nehéz elhinni, amikor azt látom, hogy mennyi elkeseredett nő van itt. És gondolom, vannak azért boldog kismamák/anyukák, csak más topikon és mi azért nem találjuk őket, mert nem is keressük. Mi olyan emberek társaságát keressük, akiknek hasonló a gondjuk, mint a miénk, tapasztalatokat cserélni, segítséget kérni és adni és egymást segíteni. Sokszor ez lehet az egyedüli vigasz.
194. s700 (válaszként erre: 193. - Pankakukac)
2008. júl. 23. 17:35
Pedig hidd el, hogy vannak. Nekem is van ilyen ismerősöm! Csak róluk azért nem hallasz, mert ők boldogok és nem írogatnak ide!
193. Pankakukac (válaszként erre: 192. - Igi)
2008. júl. 23. 17:23
Én el sem hiszem, hogy vannak ilyenek. Főleg így, hogy látom, milyen sokan küzdünk a babánkért, arra gondolok, hogy nincs is nő, aki egyet gondol és már teherbe is esett.
192. igi (válaszként erre: 191. - S700)
2008. júl. 23. 15:57
Ez igy van, mindig azt mondják ne görcsölj, ne akard tulzottan mert akkor tuti nem lesz baba, hát persze ezt tényleg csak mondani könnyü.Föleg azoknak akik egyik hónapban eltervezik a babát, másikban pedig pozitívat tesztelnek :-(
❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook