Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » PCOS-Petefészek ciszta műtét után sikerül a baba? fórum

PCOS-Petefészek ciszta műtét után sikerül a baba? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯
311. igi
2008. aug. 14. 11:04

Sziasztok !

Felhívtam a klinikát, orvos nem volt, az asszisztensnő kérdezte tudd e segíteni? elmondtam hogy beszettem a clostit és hogy kell e mennem uh-ra, ő kedvesen azt mondta mivel kedvező hatása volt a gyógyinak előzző hónapban igy nem szokták minden hónapban nézni, szépen ki lehet számolni a célzott együttlétet. Ebben viszont igaza van. Na most mi tévő legyek!!!

310. igi (válaszként erre: 309. - Pankakukac)
2008. aug. 13. 08:36

Mi sem megyünk az idén sehová, most fontosabb a házikónk befejezése, szépítése. Tavaly több mint két hétig kint voltunk Görögben a tenger parton, most arra tudjunk.

Jaj de jó nektek Panka, hozzánk ugy 350 km -re van a balcsi.

309. Pankakukac (válaszként erre: 308. - S700)
2008. aug. 12. 21:31
Jó is az, ha az embernek nem kell mással foglalkoznia, mint a párjára figyelni csak. Mi az idén nem mentünk sehová, megelégszünk azzal, hogy minden hétvégén a Balcsin vagyunk, nagyon közel van hozzánk. Nemrég kezdtünk itt dolgozni, így el sem engedtek volna még szabadságra. Mindegy, mi ebből is kihozzuk a legjobbat.
308. s700 (válaszként erre: 307. - Pankakukac)
2008. aug. 12. 21:17
Még csak a 18. napon vagyok. Ráérek még, főleg hogy a szuritól 10-14 napig még HCG hormon lehet a szervezetben. Még nem gondolok a tesztre, egyenlőre az élményeken jár inkább az eszem, amik értek a nyaralás alatt. Ilyen jól még nem nagyon éreztük magunkat! Eddigi nyaralásainkon én főztem és az azért nem olyan, mint amikor konkrétan semmit nem csinálsz egész idő alatt!
307. Pankakukac (válaszként erre: 306. - S700)
2008. aug. 12. 20:45

Hát erre én is nagyon kíváncsi vagyok! majd írd meg. Mikor tesztelsz?

Nálunk most sikerülni kell a babának, mert apa bejelentette, hogy leállunk egy időre:-((( Nem lesz időnk sem és pénzünk sem egy darabig a meddőségibe járni. Úgyhogy most mindent bele kell adnom, ha nem akarok baba nélkül maradni.

306. s700 (válaszként erre: 305. - Pankakukac)
2008. aug. 12. 17:36

Sziasztok, köszi a szorítást, én is szorítok Nektek.

Panka, most Te is pont úgy leszel, mint én, csak náam én mentem szabira, nem a doki.

Nekem is pont a 9. napon volt az ultrahang és abból állapította meg, hogy 12. napon kell szurizni. Mindent megtettünk az ügy érdekében, úgyhogy alig várom, hogy elteljen ez a hátralévő idő és kiderüljön mit alkottunk a nyaralás alatt.

2008. aug. 12. 15:25

Sziasztok!

S700, én is nagyon szorítok, most nagyon pozitívan állj hozzá!

Igi! Mindenképp menj dokihoz, nehogy baj legyen a Clostival! Sok gondot tud okozni.

Én ma veszem be az utolsó szemet belőle, és már csütörtökön megnéz a dokim, mert a jövő héten pont szabin lesz. Igaz, hogy most még csak a 9. napon leszek, amikor megnéz, de ki tudja már számolni, hogy mikor nőhet meg annyira, hogy beadjam a repesztőt is.

304. igi (válaszként erre: 303. - S700)
2008. aug. 12. 09:10

Szia !

Szorítok nektek hogy sikerüljön, nem ártana már ha beindulna a babásodás.

Én tegnappal kivégeztem a második adag clostit, csak azt nem tudom hogy most is mennem kell e uh-ra a 12ik napon, mert nincs ráírva a papíromra.


Panka veled mizu?

303. s700
2008. aug. 11. 09:35

Sziasztok!

Hát nem jó olvasni azt, hogy sorban megjön nektek!

Vége lett sajnos a nyaralásunknak.

17. napon járok ma.

Szerdán kellett beadatnom a szurit. Jó kis tortúra volt belőle. Nem kaptam Choragont,a dokimat kellett felhívni, hogy mi legyen, végülis Ovitrelle szurit kaptam 250 mikrogrammot. Kapott már valaki ilyent? Én semmi különöset nem éreztem tőle. Most türelmesen várunk. Nagyon jól jött ki az időzítés. Annak ellenére, hogy a szuri miatt kicsit mászkálnunk kellett, nagyon jól éreztük magunkat. Csak pihentünk 1 hétig, és kettesben voltunk. Nagyon kellett ez már mindkettőnknek. Az meg, hogy pont ott kellett akcióznunk is, csak ab a tortán. Nagy reményeket fűzök most ehhez a ciklushoz. Már csak azért is, mert clostit nem kapok többet, nem tudom mit tervez ezután a dokim. Nem beszél olyanról, hogy mi van ha nem sikerül, mert bíztat, hogy most menni fog. Nagyon rendi.

Szorítok nektek, hogy a következő sikerüljön!

302. igi (válaszként erre: 301. - Pankakukac)
2008. aug. 6. 14:19

Én sem tudok mit tenni, mint újra kezdeni.

Én holnap már elkezdem a clostit szedni.

301. Pankakukac (válaszként erre: 300. - Igi)
2008. aug. 6. 12:03
Igi, ne stresszeld magad, tudom, hogy hónapról-hónapra sokkal rosszabb, de ki KELL bírnunk! Sokan vagyunk, összetartunk és mindenki számára van esély. Meg lesz a jutalmunk. Én is nagyon nagyot csalódtam, hogy nem lett, de új reményekkel várom a kisbabámat!!!!
300. igi
2008. aug. 6. 11:07
Felhívtam a dokit most már 100 %, "terhesség nincsen" . Milyen könnyen kimondta ! Nekem pedig elég összeszednem megam, pedig sejtettem hogy ez lesz az eredmény. Mégis olyan rossz, arra gondolok mi lett volna ha azt mondja hogy hopp itt babó van... álom álom
299. igi
2008. aug. 6. 10:29
Igen biztosan a gyógyiktól van, de legközelebb(ne legyen ilyen) már nem ér ilyen váratlanul.
298. Vica79
2008. aug. 6. 10:22

Sziasztok!

Olvasgatom, hogy milyen rendhagyó tünetekkel indult el a mensitek. Mostmár biztos vagyok benne, hogy nekem is azért volt ilyen (nekem sem volt előtte napokban barnázásom és ezért reménykedtem), mert a Closti megzavart egy kicsit. Nem lehet véletlen, hogy mindhármunknak ugyan olyan tüneteket produkált.

Sajnálom, hogy most nektek sem jött össze és vszínűleg nekünk sem (bár én most nem is számítottam rá). De bízzunk a pozitív tesztekkel teli jövőben!

297. Pankakukac (válaszként erre: 296. - Igi)
2008. aug. 6. 09:04
Elhiszem. Én is nagyon megrémültem, mert nem szokott ilyen lenni soha nekem, nem barnázok. És most tényleg nem érzem a szokásos tüneteket sem, mint pl. mellfájdalom, vagy hüvelyi viszketés. Ezek mindíg vannak előtte, ezért most nem értem egy kicsit sem, hogy mi történik...
296. igi (válaszként erre: 295. - Pankakukac)
2008. aug. 6. 08:26

Sajnálom, nekem is erősödik a vérzés, ugyhogy tuti negatív lesz a véreredmény is.

na gondold el én 3 napig barnáztam, már teljesen kikészültem.

2008. aug. 6. 08:23

Jó reggelt!

Megjött:-((( Minden reményem elszállt. Reggel, amikor meg akartam csinálni a tesztet, akkor megindult. Ez a sors keze lehet, hogy pont most, amikor mára terveztem, hogy tesztelek.

Nem baj Igi, ismét kezdünk egy hónapot. Én pénteken kezdem az újabb Clostit szedni.

294. Pankakukac (válaszként erre: 293. - Igi)
2008. aug. 5. 20:38
Igi,holnapig legyél türelemmel. Mást nem is nagyon tehetsz sajnos. Időközben én is elkezdtem barnázni, és nagyon meg is ijedtem. Nekem ilyen soha nem volt. Menzit nem érzek, mert olyankor a mellem már pár nappal előtte fáj és viszket a hüvelyem is. Most még hasonlót sem érzek, csak ez a barnázás...mi a fene lehet?
293. igi
2008. aug. 5. 16:19

Panka igen szedném a clostit, de ami most nálam van az nem mensi, ezért foggalmam nincs mi tévő legyek.

Párom és saját megnyugtatásomra mégis elmentem az orvoshoz, hogy biztos legyek benne, ez a 3 napos mensinek nem nevezhető akármi miért van. Lényeg az hogy az összes (kettő) doki szabin van. A helyetes doki 10-től rendel és 14-ig és 14 ó -kor jött le, még szerencse hogy későn mentem. Addig az aszisztensnő elküldött vérvételre, ő egy tündér, igy pontossan lehet tudni hogy van e terhesség, aztán pedig jót beszélgettünk a váróba a lányokkal, de azt majd később. Szóval megérkezett a doki bementem, közölte még nincs kész a laboreredmény(bár kettőre igérték) holnap hívjam telefonon, ok. de azért én soroltam a tüneteket, és kérdeztem ami nem világos, de félválról unottan odalökte a cseppet sem kielégítő válaszait, szóval ő csak egy helyettes, leszarta az én agodalmaimat. Holnap majd többet tudok.

292. Pankakukac (válaszként erre: 291. - Igi)
2008. aug. 5. 11:56
Igi, nagyon sajnálom! Szerintem nekem is ez lesz a sorsom holnap. Nem jött még meg, de már érzem az előjeleket! Ne adjuk fel! Jövő hónapban sikerülnie kell már! Nekem még van egy Clostis hónapom, azt most ellövöm. Utána nem tudom, hogy mi lesz....de erre nem is gondolok. Te is szedni fogsz most ismét Clostit nem?
291. igi
2008. aug. 5. 08:13

Negatív a reggeli tesztem a 34-napon.

Gyenge vérzés van.

290. Vica79 (válaszként erre: 289. - Pankakukac)
2008. aug. 4. 21:24

Panka! Nem szabad parázni!!! Én nem értek ehhez a szurihoz és semmit nem is olvastam róla, de egyben biztos vagyok. A doki nem a piacon vette a diplomáját, mert akkor nem praktizálna. Na meg bizonyára tudja, hogy mit szeretnétek: BABÁT. Tehát nem akar neked rosszat.

Csajok! NO PARA!!!

Pussz

2008. aug. 4. 17:36
Jaj lányok, van ám egy kis gond. Egyik barátnőmmel dumcsiztam, aki nagyon járatos baba témában, már 9 éve próbálkoznak, sok mindenen túl van. Szóval ő mondta, hogy az a szuri (Decapeptyl), amit én kaptam tüszőrepesztőnek, az nem is arra van, hanem leállítja a hormonok működését. Erre én rendesen kétségbe estem most. Hiszek neki, mert a neten én is hasonlót olvastam. Akkor most mi van? Lehet, hogy egy nagyon híres és jó orvos elcse&en valamit ennyire?
288. Pankakukac (válaszként erre: 287. - Igi)
2008. aug. 4. 16:04

Igi persze, csináld csak meg, hogy mihamarabb biztosat tudj! Ez csak természetes. Én megvárom a szerdát. Egyébként beágyazódáshoz szerintem már késő lenne vagy nem? Egyszerre volt pé-nk, az már régen beágyazódott szerintem, ha van egyáltalán. De lehet, hogy én nem jól tudom.

Mindegy, holnap majd írd meg, addig jövök én is majd, hogy megnézzem és nagyon szorítok!!!!!!

287. igi
2008. aug. 4. 14:09

Sziasztok lányok !


Hát szóval ma van a 33 cn, mensi nincs,de szombat óta kis barnázás van.Ez lehet erősödik és mensi lesz, de lehet beágyazódás, vagy vetélés ....sejtelmem nincs, ezért

Panka holnap reggel meg kell csináljam a tesztet, utasításra, aztán pedig még az is lehet hogy vérvételre is mennem kell.

2008. aug. 4. 13:45

Sziasztok lányok!

Nem vesztem el, csak vendégek vannak nálunk (sógornő és családja), velük járunk a strandra, meg ugye főzni, takarítani, stb kell ...Tudjátok, hogy megy ez. Ja, és közben persze melózunk is! Most is csak beugrottam.

Velem nincs semmi, nem fáj semmi, jól vagyok, de nem érzem a menzi közeledtét sem, ami kicsit aggaszt, bevallom férfiasan.

Igi, te hogy állsz ezekkel a dolgokkal????

Vica, nagyon örülnék, ha most sikerült volna nektek is összehozni, a ragya még nem feltétlenül jelenti azt, hogy megjönne.

S700, ti meg mindent bele, meg kell fogni most, össze fog jönni a dolog!

Puszi lányok mindenkinek, szerdán tuti leszek, ha hamarabb nem is, mert akkor jön el a mi nagy napunk Igivel::::-)

285. Vica79
2008. aug. 4. 12:35

Sziasztok!

Már hétfő van, úgyhogy nem kell sokat várni szerdáig. Akinek megjön, az örüljön, hogy még működik ;-) akinek meg nem jön meg, annak szurkolok, hogy baba legyen a dologban.

Nekem a hét vége felé volt elvileg PÉ-m (ki tudja volt-e most magától) és apával mi ki is használtuk. De tegnapra előjöttek a ragyáim, így valószínű mensi lesz belőle. De csak jöjjön meg, mert így amiatt nem kell aggódnom, hogy miért nincs megint. Holnap meg megyek endokrinológiára. Nagyon kíváncsi vagyok már, mit fog mondani.

284. igi
2008. aug. 4. 08:27
Panka hol vagy , miért nem írsz? Hogy vagy ?
283. igi (válaszként erre: 282. - S700)
2008. aug. 4. 08:27
Szuper S700 akkor mindent bele, szorítok nektek, érezzétek jól magatokat !
282. s700
2008. aug. 3. 14:20

Hello!

Megjöttem a dokitól. Vannak tüszőim, de hogy biztos legyen, a 12. napon Choragon injekciót kell beadatnom 2 ampullát. Csütörtök, péntk akciózni, aztán a 17. naptól meg utrogestan 3x1.

❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook