Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » PCOS-Petefészek ciszta műtét után sikerül a baba? fórum

PCOS-Petefészek ciszta műtét után sikerül a baba? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯
371. ritabimbi (válaszként erre: 369. - Pankakukac)
2008. okt. 31. 17:43
Gyógyszer abbahagyása után nem jött meg rendszeresen ezért elmentem a dokihoz ahol diagnosztizálták a pcos.-st gyógyszereztek norculut+clostylbegit.majd mikor már az sem volt jó a dokim javasolta a mütétet rá 1 évre sikerült spontán teherbe esnem!!!De ha érdekel részletesebben leirtam a Baba naplomban A kis drágaságunk cimmel az 1 pontban!!!
2008. okt. 31. 15:42
Pankakukac, én a héten voltam a dokimnál és akkor mondta hogy még mindig ott van a méhem mögött. tüszőrepesztő szuri az micsoda? valószínű nincs tüszőrepedésem?
2008. okt. 31. 13:40

Szia Igi és sziasztok Mindenki!

Nem vagyok valami jól, nem jött még meg és már a 43. napon vagyok. Baba nincs , ezt tudom, bár tesztet nem csináltam. Nem volt most Clostis hónapom, és tudom, hogy ilyenkor nem nagyon akar nekem megjönni. Csak az előjele van meg, de az már kb. két hete folyamatosan. Nem tudom, mi lesz, mert Clostit kellene bevennem, ha megjönne, de így...

Neked, Igi mi lett az inszem eredménye? Hogy vagy? Csacsaani, én úgy gondolom, hogy talán a dokid tudna mindenképpen segíteni. A tüsződ, ha már 15 mm-es, akkor még egy kicsit nőhetne és lehet, hogy jó lenne neked egy tüszőrepesztő szuri is, akkor talán könnyebb volna a dolog. De mindenképpen kérdezd meg a dokidat. Ja! és május már nagyon régen volt, ideje volna ismét beszélned vele szerintem.

Ritabimbi, elmeséled dióhéjban, hogy mi volt nálad a gond? És nagyon gratulálok a poci lakójához!!!!

2008. okt. 31. 10:20
Sziasztok csajok!!!Mint a forum cime is jelziIgen sikerülhet a mütét után a kisbaba!!!18 hetes pocaklakom van.Mütét után 1 évre sikerült!!
2008. okt. 31. 08:14
köszi igi de az orvosom nem nagyon mondott semmit, amikor először megláttam kb. májusban akkor azt mondta lehetett valami gyulladásom, mert akkor szokott elcsavarodni. de november van mindjárt. érted ..... :S
366. igi
2008. okt. 30. 09:05
Panka mi van veled, hogy vagy ?
365. igi
2008. okt. 30. 09:05

S700- olvastam a naplódat, miért nem írtál te lány,én is rosszul voltam az elején aztán hozzá szokhatam mert elmult, és a tüssző repitől én is kész lettem, mit egy kérdőjel..

Az inszemtől ne félj, lehet hogy már túl is vagy rajta, szorítok neked hogy sikerüljön.

364. igi (válaszként erre: 363. - 3889c2242e)
2008. okt. 30. 09:00
Legjobb ha kétnaponta együtt vagytok, a petefészek csavarodásra nem tudok neked mit mondani,de az orvsod biztosan.
2008. okt. 29. 10:38
Sziasztok lányok! Elég rég nem jártam erre. Az lenne a kérdésem hogy van egy érett 15 mm es tüszőm. mikor legyübnk együtt apával hogy megfoganjon. nagyon ritkán találnak nálam érett tüszőt. egy évben egyszer. mikor termékenyülhet meg? jaj annyira izgulok, háta sikerülne. mondjuk a bal petefészkem hátra van csavarodva a méhem mögé. már egy fél éve. mi lesz azzal? működik az még? nem akarom hogy annak is baja legyen. :S segítsetek
362. Pankakukac (válaszként erre: 361. - S700)
2008. okt. 20. 22:22

Örülök neki, hogy ilyen jól alakulnak a dolgaid!!! Örülnék, ha nekem is megjönne már, ez volt az a hónap, amikor nem vettem be Clostit. Előtte 3 hónapig szedtem, akkor megvolt a havim is mindíg és most kíváncsi vagyok, hogy magától is megjön-e. Nagyon szeretném. Jelek vannak rá.

Lehet, hogy most páran meg fognak botránkozni, mert van egy problémám, ami nem hagy nyugodni és én megkérdezem, hátha valaki tud segíteni, de ez egy kicsit rázós téma. Szóval arról van szó, hogy mielőtt meg szokott jönni, előtte nagyon viszket a hüvelyem. Először azt hittem,hogy valahol összeszedtem a gombát, mivel voltam fürdőben, meg ilyesmi, de aztán megtapasztaltam, hogy mindíg akkor van ilyen, mielőtt megjön. Szerintetek mi lehet ez? Most elhatároztam, hogy ha legközelebb megyek a dokihoz, akkor megemlítem neki, de hátha van más is, akinek ilyen tapasztalata lenne.

361. s700 (válaszként erre: 360. - Pankakukac)
2008. okt. 19. 10:17

A lényeg, hogy ne keseredj el!

Én most tele vagyok reménnyel.

Tegnap megjött. Hosszú idő óta most először van normális mensim! Van mennyisége is és piros! Ez nálam nagy szó, mert már régóta csak barnás volt és néhány csepp csak. És 30 napra jött meg, ami szintén tök jó.

Ja és arról meg ne is beszéljünk, hogy semmi görcsöm nincs és előtte rosszul sem voltam. Lassan 2 hónapja járok a természetgyógyászhoz és a Ceragem ágy kezelésre. Ha többet nem is segítenek, én már akkor is boldog vagyok, mert ez már nagy eredmény.

De hiszek benne, hogy hamarosan kismama lehetek!

Ahogy Te is és mindenki itt a fórumon, aki szeretne!

Kitartás!

360. Pankakukac (válaszként erre: 359. - S700)
2008. okt. 17. 10:06
Csak tudod, én már nem tudom, hogy mi lenne az, amivel hamar célba érek. Olyan rossz ez, hogy van több alternatíva, és nem tudja az ember, hogy most éppen melyiket is válassza, mert sok olyan esetet hallottam már, hogy választott valamit és több kárt okozott, mint hasznot. Nehéz, az biztos, de végig kell járni mindet, egyik csak beválik. Mondjuk az tuti, hogy ehhez a pasihoz nem fogok vissza menni.
359. s700 (válaszként erre: 355. - Pankakukac)
2008. okt. 15. 15:25

Sajnálom, hogy így megjártad a pasival. Jól tetted, hogy nem fizettél neki többet. Egyáltalán azt sem értem, hogy mondhatja valaki, hogy 60 ezret fizetsz, 5 kezelés és meggyógyulsz tőle, vagy legalábbis lesz gyereked???

A gyógyszeres kezelésnél is, de a természetes dolgoknál meg pláne minden attól függ, hogy a szervezeted hogy reagál a kezelésekre. Nekem is ezért alapvetően az anyagcserémet kellett felgyorsítani, hogy jobban hassanak a kezelések. Persze én több vasat égetek egyszerre a tűzben. A természetgyógyászon kívül a Ceragem masszázságyat is használom naponta, de a dokihoz is elmegyek. Ha nem akar teletömni drága gyógyszerekkel, akkor alávetem magam az inszemnek.

Remélem Te is megtalálod aztr, amiben hinni tudsz és akkor sikerülni fog!

358. s700 (válaszként erre: 356. - Igi)
2008. okt. 15. 15:20
Oh, bocsi, az előző Neked szólt Igi! Kicsit fáradt vagyok...
357. s700 (válaszként erre: 356. - Igi)
2008. okt. 15. 15:19

Szia Panka!

Köszi az érdeklődést.

Múlt ciklusban becsúszott egy kis baki: 17. napon megjött, ezért nem tudtam elmenni 21. napos vérvételre, anélkül pedig szóba sem áll velem az andrológián a doki. Szóval most ha megjön, akkor kell telefonálnom és megyünk megbeszélni mi lesz. Várom már, hogy történjen végre valami pozitív dolog velem! Ma csak 36,3 volt a hőm reggel, úgyhogy várom, hogy holnap megjöjjön. Nem is tudom mikor volt utoljára, hogy 28 napos ciklusom volt!

356. igi
2008. okt. 15. 08:23

Sziasztok !


s700 mi újság veled,lehet már tudni mikor lesz inszemed?

355. Pankakukac (válaszként erre: 354. - S700)
2008. okt. 14. 20:51
Köszi a biztatást, én is csak viszonozni tudom! Nem fizettem a pasinak, csak 2000 ft-ot, ahogyan a telefonban megegyeztem vele. A 60000 csak akkor lett volna, ha mind az öt kezelésre elmegyek, bár ha 2000 ft egy alkalom, nem tudom, hogyan jön ki a 60000. Mindegy, nem megyek többé hozzá és hasonló sem érdekel. Maradok az orvosi tudomány mellett, ha lehet babám, akkor ők is tudnak segíteni, de ha az van megírva, hogy nem lesz, akkor semmilyen csoda-kezelés sem segíthet. És most elnézést kérek mindenkitől, aki hisz benne!!!
354. s700 (válaszként erre: 345. - Pankakukac)
2008. okt. 14. 16:22

Szia Panka!

Ugye ez csak elírás és nem 60 hanem "csak" 6 ezret fizettél a sarlatánnak! Az is sok! Nagyon szívesen ajánlanám az én természetgyógyászomat, de kicsit messze lenne Neked... Én sem mentem volna el, ha nem ismerős ajánlotta volna pozitív tapasztalattal.

Nehéz megfelelő embert találni, tudom. Kitartást kívánok neked a keresgéléshez és a gyógyuláshoz!

És persze természetesen a babásodáshoz! Sokunkra ránk férne már!

353. Pankakukac (válaszként erre: 352. - Hettikem)
2008. okt. 14. 15:51
Nekünk is nagyon messze van a család, az anyukám pl. Békés megyében van, röpke 350 km. Nagyon ritkán jutunk haza sajnos, de néha azért ők is meglátogatnak. És az a jó, hogy itt is egyre több embert megismerünk, így nem érezzük magunkat annyira elveszettnek.
352. hettikem (válaszként erre: 351. - Pankakukac)
2008. okt. 14. 13:13
Igen! Nagyon szép hely!Várpalotától már otthon érzem magam.Nógrádra költöztem.Férjem lakott itt,és 6 hónapos terhesen már mozdulni kellett.Itt adott volt minden,és a domborzat is hasonló,mint otthon,csak az egész családom ottmaradt 200km-re.Ez nagyon nehéz volt.Viszont sűrűn járunk haza családolni.
351. Pankakukac (válaszként erre: 350. - Hettikem)
2008. okt. 14. 09:09
Jaj, de jó, akkor Te is tudod, milyen csodás város Veszprém. Én nemrég költöztem ide, de nagyon megszerette. Te most hol laksz? És miért mentél el innen?
350. hettikem (válaszként erre: 349. - Pankakukac)
2008. okt. 13. 21:37

Akkor te földim vagy.....Én ott születtem és éltem 26 évig,majdnem félúton Tapolcára.Az öcséméknek ott segítettek.Sógornőmnek petevezeték gondjai voltak.Nem kellett sokszor menni.A görcsös erőlködésre is rámehet a baba-kérdés.Tapolca

jó volt szülészet szempontjából is.Én ott voltam várandós.

349. Pankakukac (válaszként erre: 348. - Hettikem)
2008. okt. 13. 20:54
Nem ez az egyetlen reményem, ez csak a reális reményem egyenlőre. Tudod, én Veszprémben élek és Tapolcán van legközelebb meddőségi központ, ami elég messze van tőlünk és oda eljárni bizony nem egyszerű mutatvány, ami meghaladja most mind az anyagi, mind az időbeni lehetőségeinket, úgyhogy egyenlőre az sajnos nem jön most szóba nálunk. Ha minden igaz, akkor hamarosan ezek a gondok megoldódnak, de én úgy döntöttem, hogy addig sem akarom tétlenül nézni, hogy múlik az időm és ne tegyek semmit, ezért addig szedem a Clostit, hátha bejön. Tudod én úgy gondolom, hogy ha egy nő nagyon akarja a kisbabát, akkor minden lehetőséget megragad, ami csak módjában áll, dacolva szinte bármivel, nem hagyja, hogy teljen az idő, mert az csak az esélyeket veszi el tőle. Ez az én véleményem, biztosan van, aki másként gondolja. Te hogyan látod ezt?
348. hettikem (válaszként erre: 347. - Pankakukac)
2008. okt. 13. 09:30
Ne gondold ám,hogy egy megveszekedett bioőrült vagyok!Alapvetően bízom az orvosokban,talán mert nem hozott elém a sors igazi balfácánt.Csak igyekszem elkerülni az erőltetett gyógyszerszedést.Mesélj a csoda-Clostiról.Tényleg ez minden reményed?
347. Pankakukac (válaszként erre: 346. - Hettikem)
2008. okt. 12. 21:33

Nem, nem újságból, hanem egy barátnőm előadásokat szervez, meghívta ezt a pasit is, elkezdtek beszélgetni és akkor mondta neki, hogy természetgyógyász és meddőséggel is foglalkozik. Szólt a barátnőm, hogy hívjam fel, én meg is tettem, de már megbántam.

Én alapvetően szkeptikus vagyok, de azt elismerem, hogy aki hisz az ilyenekben, annak tudnak segíteni, no azért nem mindenféle sarlatán!

Így jártam, úgyhogy eldöntöttem, maradok a jól bevált orvosnál és ha most megjön piroska, akkor beveszem a Clostit. Kihagytam egy hónapot, adok még esélyt ennek a dolognak.

2008. okt. 12. 08:52
Panka,sajnálom,hogy rosszul sült el.Az én dokimat élből ismerte a sógornőm civilben is.Riasztásnak :nála egy komplett felmérés(elektromos ketyere+alapos beszélgetés+bogyó)12.000 Ft.Györgyinek ez megért ennyit(főleg ha az eredményt nézzük,aki 1 éves múlt)Nem tudok biztos módszert,és az biztos volt,hogy a petevezetékek átjárhatóak voltak,és szervi oka elvileg nem volt a meddőségnek.Honnan szerezted az idegesítő sarlatánt?Újságból?
345. Pankakukac (válaszként erre: 344. - S700)
2008. okt. 11. 17:38

Hát, nem tudom. Elmentem, de nem vagyok megelégedve vele. Nagyon sztárolta magát a pasi, hogy ő milyen szuper, meg egyedülálló, stb,már ez nem volt szimpatikus. Szerintem ne ő dicsérgesse magát, hanem a páciensei tegyék ezt meg helyette, ha eredményt tapasztalnak. A másik meg az volt, hogy kb. 3 órát töltöttünk el nála, de ebből a kezelés csak egy óra volt, a többi időben végig beszélt hülyeségeket. Közben olyan egymásnak ellenmondó dolgokat mondott, hogy a párommal csak néztünk, hogy ez hülye.

Úgyhogy erről letettem. Ja! És a legszebb az volt az egészben, hogy azt mondta, 2000 ft egy kezelés ára és 5-ször kell menni. Mire odaértünk hozzá, addigra 60000 ft lett az egész kezelés ára. Ezt vajon hogyan számolta ki????

344. s700 (válaszként erre: 343. - Pankakukac)
2008. okt. 9. 22:26

Szerintem csak ajánlás alapján szabad menni természetgyógyászhoz.

Én is így járok. Ismerősöm ajánlotta és már sok kisbaba született a keze alatt, az ismerősömnek is. Ő azt mondta, hogy fél évig kezelte. Akupunktúrával kezel. De már modernabb eszközökkel. Nincs már tű, hanem valami elektromos kütyüje van. De néha tényleg olyan érzés, mintha tűket szúrkálna a gerincembe....

A másik, amit most kipróbálok a Ceragem ágy. Lávaköves gerincmasszázs, hőterápia, fényterápia mind egybe építve. Ott garantálta a doki, hogy lesz baba. A természetgyógyász is támogatja ezt a kezelést, ugyanis szerinte a legnagyobb bajom, hogy lassú az anyagcserém, ezen segít az ágy.

Az a baj csak az én természetgyógyszommmal, hogy Pécsett dolgozik és gondolom ez Neked probléma, egyébként ajánlom bárkinek!

Akárkihez én sem mentem volna el, aki esetleg újságban hirdeti magát, vagy az utcán egy hirdetésre.

2008. okt. 9. 21:51
Csajok, egy gyors kérdés! Ti mit szóltok a természetgyógyászhoz? Honnan lehet kiszűrni, hogy ki a kuruzsló és ki az, aki ad is valamit? Szerintetek a mi esetünkben beválhat????
2008. okt. 6. 19:19

Most olvasgattam visszafelé...Van egy-két izgi hír,amire írok.

A sógornőm évek óta nem esett teherbe,korai két abortusznak tulajdonította,és kicsit le is mondott róla,aztán a gyerekorvosunknál jelentkezett egy vizsgálatra(aki nem mellékesen természetgyógyász is).Elbeszélgettek,kiderült,hogy candidás volt a csaj,és épp túl jutott egy totális diétán ezügyben(6 hónap).A beszélgetés után egyetlen bogyót kellett bevennie.Doki szerint 3 hónap múlva esedékes hogy teherbe essen.....és láss csodát,úgy is lett.Azt gondolom hogy ez nem egyedi történet,bár biztosan nem minden esetben van így.A túlsúly és a candida is komoly ellensége a mi igyekezetünknek..

❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook