Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Állandó éjszakás műszakban dolgozom fórum

Állandó éjszakás műszakban dolgozom (beszélgetős fórum)

11. Miss Angel (válaszként erre: 10. - Miss Angel)
2018. ápr. 17. 18:53
egyébként a delet nem kell mindig 12 órának venni,van mikor 1ig,kettöig is alszom....
10. Miss Angel (válaszként erre: 9. - Globus)
2018. ápr. 17. 18:52
hajnal fél 5ig dolgozom,kb fél 6ra már ágyba kerülök,mégis ébredés után pár órán át rossz a közérzetem :S
9. globus (válaszként erre: 2. - Miss Angel)
2018. ápr. 17. 18:37
Ha klasszikus éjszakai beosztás szerint dolgozol, azaz 6-kor végzel, ideális esetben 7-kor már alszol, akkor is keveset pihensz délig. 5 órát. Felébredsz és nem sikerül visszaaludni? Próbáltad már úgy, hogy munkába indulás előtt, kora este még szundítanál egy órácskát?
2018. ápr. 17. 18:34
Szerintem is az alvas keves...het-nyolc ora alvas mindenkepp kellene.
7. malacbefőtt (válaszként erre: 6. - Miss Angel)
2018. ápr. 17. 17:50
Ez az állandó rossz közérzet lehet abból is adódik, hogy keveset alszol? Mert állandó éjszakai műszak után, azért a minimum nyolc óra alvás kellene. Amikor én jártam, délután négyig ki sem keltem az ágyból.
6. Miss Angel (válaszként erre: 5. - Malacbefőtt)
2018. ápr. 17. 17:39

nézd,az az igazság,hogy belátom:van igazad.

tudja azt az ember,hogy az állandó éjszakai fennlét hosszú távon ártalmas az egészségnek,csak valamiből élni kell,és én pont olyan régióban lakom ,ahol irtó nehéz munkát találni akár több iskolával is....ez meg ahhoz képest még jól s fizet...nem tervezem,hogy egy életen keresztül fogom csinálni,de most ez van.Arról nem beszélve,hogy ha nem találok munkát hónapszámra,akkor befordulok és tiszta depressziós leszek,amúgy is hajlamos vagyok rá.Haszontalannak érzem magam és hiába az itthoni munka ,elfoglaltságok,a párom,a mászkálás,tekergés,intézkedés,stb stb stb ,ez nekem mind kevés,kell a pénz mellett az állandó elfoglaltság is.

A depreszió meg ha úgy nézzük,mindennél ártalmasabb és leépítöbb ha az egészésgünket nézzük :(

2018. ápr. 17. 17:31
Egyszer el fog jönni az idő, mikor választani kell az egészség, illetve a szeretés között. Az éjszakai műszaknak is vannak hátrányai, sőt... Lehet a te szervezeted, így próbál jelezni, hogy ne tovább.
4. Miss Angel (válaszként erre: 3. - 12d083b51b)
2018. ápr. 17. 17:02
koszonom,tea kv megy ezerrel és biciklivel járok ha az idő engedi :) igyekszek majd még többet mozogni itthon is...a hideg zuhanyt nem tudom hogy fogom bírni .D
3. 12d083b51b (válaszként erre: 2. - Miss Angel)
2018. ápr. 17. 16:22
Egy kis futás, kocogás. Vagy éppen szoba bicikli, bármi olyan mozgás, amely egy kicsit felgyorsítja a vérkeringést. Utána (nem igazán hideg) zuhany, amely frissít. És persze a kávé, vagy éppen egy pohár frissen csavart rostos gyümölcslé, vagy a "reggelihez" citromos tea, hasonlók.
2018. ápr. 17. 15:47
sziasztok,szeretek így dolgozni,de érdekelne,esetleg van e tapasztalatotok ezzel....annyi gondom van az egésszel,hogy dél kürül ébredek,és ébredés után pár óráig nagyon rossz a közérzetem,fejfájás vagy nyomás a fejemben,gyenge vok,szédülök,sok kv-t iszom,éjszakára megint friss leszek,de ez az ébreés utáni pár óra szörnyű,tartani alig bírom magam akkor.....tudom,hogy mivel még egy hónapja csinálom ezt,nem állt át teljesen a szervezetem,mert máskor is dolgoztam már éjszaka,szóval ez biztos fog javulni,de legalább addig mit javasolnátok arra,hogy ezt a rossz érzést esetleg kiküszöbölhessem v legalábbb csökkenthessem?köszi előre is a tippeket....
2018. ápr. 17. 15:44
Állandó éjszakás műszakban dolgozom. Lenne tippetek arra vonatkozóan, hogyan küszöböljem ki az ébredés utáni/kora délutáni rossz közérzetet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook