Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bevált étrendkiegészítők, immunerősítők daganat esetén fórum

Bevált étrendkiegészítők, immunerősítők daganat esetén (beszélgetős fórum)


9. elemző (válaszként erre: 7. - Tbbze)
2018. ápr. 17. 14:05

Szia!

Valamilyen kezelést kap, vagy fog kapni?

Érdemes minőségi gyógynövénykivonatokat fogyasztani, csak azok a jogszabályok szerint nem gyógyíthatnak. Nem is teszik, csak a szervezetet töltik fel vitaminokkal, ásványokkal és a szervezet meg teszi a dolgát, ha megvannak hozzá az építőelemek.

Fogyasszon antioxidánsokat, lugosító és gyulladáscsökkentő hatású gyógynövényeket, shitake és maitake gombát, amiket Japánban, az USA-ban már hivatalosan is adnak a daganatos betegeknek. Ezekkel már sok jó tapasztalat van

Pár javaslat egy remek orvosi előadásból:

Amire ilyenkor szüksége van a szervezetnek: D3 vitamin nagy adagban, omega 3, K2 vitamin, oxigéndús környezet a sejteknek,stresszmentes életmód, rendszeres testmozgás, ketogén diéta stb.

Amiket kerüljön el: cukrot, tejet és tejtermékeket,gabonaféléket, rizst, burgonyát, növényi olajokat, transzzsírokat, feldolgozott élelmiszereket, krónikus gyulladást

elhízást stb

Hogy melyik miért fontos, azt hosszú lenne itt leírni.Ha esetleg érdekel valamelyik, akkor írj rám.

Kitartást és jobbulást a betegnek.

8. bjudit55 (válaszként erre: 7. - Tbbze)
2018. ápr. 17. 10:33
Ok. Írok privit.
7. tbbze (válaszként erre: 4. - Bjudit55)
2018. ápr. 17. 10:28
Elnézést lehet, hogy rosszul fogalmaztam, de én úgy értettem, hogy daganatra vagyis konkrétan meglévő daganatról van szó. Végbél valamint vastagbél daganat.
6. bjudit55 (válaszként erre: 5. - Malacbefőtt)
2018. ápr. 17. 10:21
Őszintén sajnálom, és fogadd őszinte részvétemet!
5. malacbefőtt (válaszként erre: 3. - Bjudit55)
2018. ápr. 17. 10:11
Mielőbbi gyógyulást a betegeknek :) Sajnos a mi családunkban semmi sem segített. :(
4. bjudit55 (válaszként erre: 1. - Tbbze)
2018. ápr. 17. 10:00
A kérdés kicsit butácska, mert az nem mindegy hogy daganat megelőzése a cél, vagy meglévő daganatos betegség előrehaladásának lassítása, vagy visszaszorítása a cél. Bár sok esetben lehet ugyanazokat a készítményeket használni, viszont ha már van daganat, a megelőző adag többszörösére van szükség eredmény eléréséhez.
3. bjudit55 (válaszként erre: 1. - Tbbze)
2018. ápr. 17. 09:55

Az előttem szólónak teljesen igaza van, és még lehetne tovább taglalni.


Magam részéről elhagytam a fehér cukrot, fehér lisztet, a teljes kiőrlésűből is kevesebbet mint annak előtte. Semmi adalékos táplálék amiket a polcról lehet levenni. Mindent én készítek, bár nem mindent bio alapanyagból, de az kellene. Talán ezek az alapvető legfontosabbak.


Minél több gyümölcs, főleg alacsony szénhidráttartalmú bogyós. Szerencsére nekem van kertem. :) Sok zöld turmixot fogyasztok. Télire szárítom a zöldeket, de a frisset jobban szeretem. :)


Nálam a kezelések egy életre meggyengítették az immunrendszeremet, ezért a táplálék mellett folyamatosan étrend kiegészítőket is használnom kell. nem orvos mondta, megtapasztaltam. Orvos magasról leszarja mi van velem, ha rajta múlna már nem élnék.

Nekem nagyon jó a Graprfruit mag kivonat, az eredeti. Nagyon jó a tömjén kivonat, a magas hatóanyag tartalmú. Mióta "Élvezem már a kemoterápia hosszútávú mellékhatásait is, szedek szív és érrendszerre ható készítményeket is.


Bár vannak még dolgok, de a számomra legfontosabbakat leírtam. Ez nem jelenti azt, hogy másnak is ugyanerre van szüksége. Én évek alatt tapasztaltam ki hogy nekem mi a jó, és mindenkinek azt javaslom hogy kísérletezze ki saját részére ha van ideje. Ha van, akkor szerencsés és még húzhatja néhány évig mint én. :)

2. malacbefőtt (válaszként erre: 1. - Tbbze)
2018. ápr. 17. 09:21

Szerintem minden jó lehet, ami magas antioxidáns tartalommal rendelkezik. Gyümölcsök, zöldségek bármi. Kinek mi válik be, érdemben felesleges és lehetetlen nyilatkozni. A rákbetegségnek sok fajtája van és a szervezet is más és másképpen reagál a kezelésekre.

Míg valakinek ez használ, az a másiknak kevésbé. Valamint nem mindegy milyen fázisban van a beteg.

2018. ápr. 17. 08:52
Milyen táplálék kiegészítő, immunerősítőt tudtok ajánlani daganatra, ami tényleg bevált?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook