Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nátha után 1 évesnél nyálkás bűzös kaka fórum

Nátha után 1 évesnél nyálkás bűzös kaka (beszélgetős fórum)


2018. ápr. 21. 13:20
Salmonellát kapott...dehogy honnan nemtudjuk ugyanzt ette mint a másik gyerek...annyi hogy vasárnap vidéken voltunk ott ugye mászott a földön..vannak házi állatok..mamámnál 1-1 csirke kiszökik talán attol.Vagy hétfőn a tescoban ahop jol meg nyalta a kosár fogóját.. :((((.Antibiot szed 3 napja mert a nyálka nem szünt meg sajnos még most is van benne...nagyon várom már hogy rendbe jöjjön szegénykém..Pedig annyira figyelek mindenre de mindent bekap felszed a földről.
2018. ápr. 17. 08:46
Mi Bécsben lakunk,nem tudom,hogy otthon lehet e kapni. Almapektin meg kamillavirág kivonat van benne. A nevét most nem tudom,nem vagyok otthon..
4. Pannó (válaszként erre: 3. - Andi.Bobi)
2018. ápr. 17. 08:39
Neki max 3x van kaki és nem is híg,de büdi nyálka darabok vannak benne...:( szerintem ez nem jó.és egyre többet kakil szerintem mert eddig 2x volt most meg már 3x.Ma remlem már végre kiderül a tenyésztésből mi ez ..ha nem meg a dokink majd javasol valamit.Milyen kanalasar szedtetek a hasmenésre?
2018. ápr. 17. 08:12

Szia!

Az én kis fiam 23 hónapos. Kb tíz napig szenvedtünk evvel mi is. Probiotikumot kapott,meg hasmenesre kanalast. Alma pektint. Meg orrsprayt mert folyt az orra...

Azóta rendbejott,pár nap eltelt és a bölcsiben tegnap mondták,hogy kétszer volt hasmenése megint.:( Az is lehet,hogy a foga jön,16 foga van. Vagy olyat evett ami nem volt jó neki.

Ne izgulj,semmi baj nincs,elmúlik majd. Nálunk is volt nyálkás is már párszor. Jobbulást a kicsinek!

2018. ápr. 16. 08:19
Ja és diétáztatom nem eszik semmi izgatót,és a probio megy neki.Protexin restore.
2018. ápr. 16. 08:18
Sziasztok.Kisfiam 1 éves 1 hete náthás volt ami 7 nap alatt szépen el is múlt.A nátha vége felé észrevettem hogy büdi a szája,bevittem dokihoz azt mondta még picit hólyagos,gondoltam attól lehet.Aztán már 1 hétre rá kakilt egy elég büdit (Folyósabbat ami nyálkás volt és még aznap 3-at ami csak nyálka volt...aztán másnap normál kaka,pépes nem büdi,majd megint egy normál ls egy nyálkás,aztán maradt a napi 1-2-3 kaka ami nyálkás és büdi)hát nagyon megijedtem, dokihoz bevittem másnap torka ok volt.tenyésztést küldött múlt hét csütörtökön,ami még nincs készem.Ez a 6. nap ma még nem termelt szegénykém de tegnap is 3x nyálkásat és ugye már javulni kellene.Jó lenne már valami eredmény mert sokáig nem akarom ezt húzni,kis hólyagos már a végbele is pedig nem is megy úgymond a hasa,csak pépes,de gondolom marja neki,láza nincs de nagyon nyűgös,morog a pocija sokat.Volt igy valaki segített valami gyógyszer???Nagyon aggódom kérlek válaszoljatok ha tudtok.Kösti

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook